Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як користуватися віртуальною машиною?

 1. Навіщо потрібна віртуальна машина
 2. Hyper-V на Windows 8
 3. Microsoft Virtual PC на Windows 7
 4. Особливості роботи з VMware і Virtual Box

Якщо вам здається, що емулятор комп'ютерної системи - софт суто спеціалізований, варто спробувати змінити свою думку. Не знаєте, як користуватися віртуальною машиною, - втрачаєте можливість познайомитися з програмами, іграми, системами без зміни поточного стану комп'ютера. Але ж навіть Microsoft поставила свої ОС на конвеєр і забезпечує ними користувачів з пристойною регулярністю. Коли є бажання побачити все на власні очі, а систему перевстановлювати не хочеться (або не можеться), віртуальні машини стануть корисним інструментом.

Навіщо потрібна віртуальна машина

Віртуальна машина - загальна назва результатів роботи емуляторів апаратної платформи комп'ютера, за допомогою яких реально створити ізольовану програмне середовище. Так, на комп'ютері з Windows 7 можна запустити Windows 8 і повноцінно працювати в ній, при цьому в «хазяйської» ОС ніяких змін не відбудеться. «Гостьова» система користується апаратними ресурсами приймаючої сторони (тобто наростити продуктивність, звичайно, не вийде), ігноруючи системні. Під час налаштування віртуальної машини можна задати найрізноманітніші параметри і перевірити, наприклад, чи запуститься GTA V на старенькому комп'ютері з 2 Гб ОЗУ і відкритий в 1 Гб.

Отже, віртуальна машина потрібна, щоб з максимальним комфортом:

 • працювати в інший (або декількох одночасно) операційній системі;
 • запустити програми, призначені для конкретної ОС;
 • протестувати програмні продукти на сумісність;
 • підвищити рівень безпеки роботи в мережі;
 • експериментувати з налаштуваннями ОС і BIOS.

Людина, яка з емуляторами не стикався, напевно не знає, як встановити та користуватися віртуальною машиною. Тому будь-які терміни і інструкції здаються йому складними, спеціалізованими. Насправді ж встановлюється емулятор так само, як і будь-яка інша програма: запускаємо інсталятор, відповідаємо на питання системи, чекаємо завершення установки. Далі створюємо і налаштовуємо віртуальну платформу під свої потреби.

Для установки віртуальної машини на ПК нам знадобляться:

 • інсталятор обраного емулятора (VirtualBox, VMware Workstation, Microsoft Virtual PC, 1С-Бітрікс: Віртуальна машина, DOS-Box);
 • ПК, відповідний системним вимогам розробника програми;
 • вільне місце на жорсткому диску;
 • завантажувальний образ ОС, яку планується встановити.

Якщо ваш комп'ютер працює під управлінням Windows 7, то Microsoft Virtual PC вже входить в пакет програм, що поставляються з операційною системою. Аналогічно в Windows 8 включений гипервизор Hyper-V, так що додатково встановлювати нічого не доведеться: досить включити цей компонент в меню і перезавантажити комп'ютер. Якщо рішення від Microsoft вас не влаштовують (або збірка ОС підкоригувати і потрібні компоненти відсутні), можна користуватися сторонніми програмними продуктами, найпопулярнішими з яких прийнято вважати VirtualBox від Oracle і VMware Workstation від VMware.

до змісту ↑

Hyper-V на Windows 8

Гипервизор Hyper-V включений в збірку операційної системи, тільки за замовчуванням не активований. Щоб задіяти цей компонент, йдемо по шляху Панель управління - Програми та засоби - Включення і відключення компонентів Windows - Hyper-V (поставити галочку). Після перезавантаження комп'ютера ви побачите ярлики програм управління і запуску віртуальної машини. Установка на цьому завершена, тепер треба створити безпосередньо віртуальну платформу.

Запускаємо Диспетчер Hyper-V, вибираємо вкладку Дії - Створити - Віртуальна машина. Майстер налаштування запропонує вам вибрати ручну настройку або автоматичну (за замовчуванням, зі стандартними параметрами). По кліку на кнопці Готово нова платформа буде створена і можна приступати до роботи. Кнопка Далі дозволить вибирати поетапно місце зберігання програмних файлів, обсяг оперативної пам'яті і жорсткого диска (не більш, ніж у реальних, звичайно), ввести назву віртуальної машини і встановити на неї ОС з образу диска, з завантажувальної флешки або DVD.

В процесі ручного налаштування доведеться вибирати покоління віртуальної машини, якщо у вашій системі встановлено один з останніх релізів Hyper-V. Для першого покоління немає ніяких істотних обмежень, друге ж передбачає установку тільки Windows 8 / 8.1 (64-bit) і Windows Server 2012. У цьому випадку застаріла апаратна частина емулюватися НЕ буде (COM-порти, IDE-приводи), залишиться тільки SCSI, а BIOS буде замінений на UEFI.

Ще один нюанс варто мати на увазі: за замовчуванням програма створить для віртуальної машини розширюваний віртуальний жорсткий диск формату VHDX. Для роботи з операційними системами молодше Windows 8 треба буде створити диск VHD, який підтримує обсяг до 2 Тб.

Щоб отримати доступ в мережу на новій платформі, необхідно налаштувати віртуальний комутатор. Для взаємодії віртуальних машин між собою вибираємо приватну мережу, зв'язок з основною системою забезпечує мережу внутрішня, а доступ в Інтернет - зовнішня. Можна дозволити використовувати доступ до глобальної мережі і гостьовий, і керуючої систем одночасно. В налаштуваннях вже створеної віртуальної машини на вкладці Параметри вибираємо потрібний віртуальний комутатор. Пізніше його можна видалити для цієї системи і вибрати інший.

Після запуску гостьової системи в ній можна працювати точно так само, як і в основний. Вікно згортається і розгортається, руху курсора і натиснення клавіш перехоплюються емулятором. Компонент Hyper-V реалізований і на Windows 10, так що користувачі цієї ОС не потребують додаткового софт для установки віртуальних платформ.

до змісту ↑

Microsoft Virtual PC на Windows 7

Ця віртуальна машина включена в один з пакетів оновлень ОС Windows 7. Якщо у вас в меню додатків і компонентів вона відсутня, то необхідно просто завантажити потрібну оновлення з сайту Microsoft, прочитати ліцензійну угоду і по завершенні установки перезавантажити комп'ютер. Virtual PC з'явиться в програмах поряд з уже встановленим софтом.

Насправді Virtual PC створювалася як інструмент взаємодії Windows XP з Windows 7, щоб користувачам було легше перейти на нову операційну систему зі старою легендарної, що побила всі рекорди довгожительства. Тому в програму був відразу включений XP Mode, що дозволяє в пару кліків встановити віртуальну WinXP без завантажувального образу системи. Для цього достатньо вибрати XP Mode, потім - місце зберігання файлів віртуальної системи, прийняти ліцензійну угоду і задати параметри облікових записів.

Для цього достатньо вибрати XP Mode, потім - місце зберігання файлів віртуальної системи, прийняти ліцензійну угоду і задати параметри облікових записів

XP Mode - один з варіантів, які демонструють, як користуватися віртуальною машиною на Windows 7. Встановити в ручному режимі можна будь-яку ОС Windows. У меню Пуск в папці Virtual PC запускаємо програму і працюємо далі в звичному провіднику. Вибираємо кнопку Створити віртуальну машину і слідуємо інструкціям системи. Надалі в папці Віртуальні машини будуть відображатися всі наші гостьові платформи.

У процесі створення вказуємо місце розміщення файлів нової системи, зрозуміле ім'я, обсяг оперативної пам'яті майбутнього віртуального ПК, можливості підключення до мережі (вибираємо реальний мережевий адаптер), параметри віртуального жорсткого диска. Все, платформа готова, можна переходити до установки гостьовий операційної системи!

Робиться це в меню параметрів віртуальної машини. На першому етапі монтується завантажувальний образ ОС: вибираєте віртуальний DVD-привід і файл .iso з потрібною системою. Або просто вставляєте в звичайний привід звичайний завантажувальний диск. Тепер можна запускати машину, установка буде проходити точно так же, як і у випадку з реальним ПК. По завершенні процесу треба буде інсталювати компоненти інтеграції: на вкладці Virtual PC Сервіс вибрати відповідний пункт і запустити додаток. Майстер установки зробить все інше, залишиться тільки перезавантажити нову систему.

Швидше за все, в процесі роботи з гостьовими системами через Virtual PC вам знадобляться такі відомості:

 • USB-пристрої можна підключити до гостьової системі, для цього достатньо в меню USB вибрати потрібну флешку, камеру або сканер і дозволити спільний доступ. Однак використовувати їх в обох системах одночасно не вийде.
 • Щоб з гостьової системи можна було роздруковувати документи, треба вибрати Додавання нового пристрою - Мережевий принтер і встановити драйвер (можна як PnP). Друк піде на локальний принтер.
до змісту ↑

Особливості роботи з VMware і Virtual Box

У разі якщо ви хочете попрацювати з операційними системами, створеними Microsoft, доведеться скористатися софтом інших розробників. Одними з найпопулярніших програм можна вважати VMware і Virtual Box. Вони значно відрізняються один від одного за функціональністю, але алгоритм роботи у всіх емуляторів вельми схожий:

 1. Установка програми.
 2. Створення віртуальної машини з заданими параметрами.
 3. Установка ОС.
 4. Запуск гостьової системи.

VMware Workstation - платна програма, яка коштує недешево за російськими мірками, але підтримує роботу з будь-якими ОС, тонке налаштування мережевих адаптерів, USB 3.0, будь-які апаратні платформи. Є безкоштовний варіант VMware Player, який дозволяє створювати віртуальні платформи, але функціонал урізаний. Втім, вони вважають, що для домашнього застосування Player цілком підходить.

Virtual Box випускається в платній і безкоштовній версії. Пропрієтарна дозволяє мати справу з фізичними USB-пристроями і iSCSI, в іншому від безкоштовної версії не відрізняється. Також програма може працювати з образами жорстких дисків, створених в Virtual PC і VMware Workstation.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: