Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як поділити персональний комп'ютер

 1. Здоровий глузд - це забобони, засвоєні людиною у віці до 18 років. Альберт Ейнштейн
 2. Клонування ПК: матчасть
 3. Первинне втілення ідеї
 4. Запуск віртуального ПК
 5. Монітор - кожному!
 6. ділимо звук
 7. налаштовуємо мережу
 8. підсумок

Здоровий глузд - це забобони, засвоєні людиною у віці до 18 років.

Альберт Ейнштейн

ПК розбрату

Тісно за одним персональним комп'ютером? Давайте зробимо з нього два!

Вважається, що персональний комп'ютер повинен задовольняти трьом критеріям: бути швидким, зручним в роботі і красивим. Та тільки от біда, далеко не завжди ПК в будинку дійсно виявляється персональним - найчастіше на місце у нього знаходиться відразу кілька претендентів, причому неодмінно бажаючих зайняти його одночасно. Сімейні чвари, тріщала по швах любов, конфлікт батьків і дітей - все це сумні наслідки «поділу» персонального комп'ютера, який в більшості українських сімей, на жаль, поки всього один.

Давайте-но змусимо персональний комп'ютер стати сімейним! А якщо точніше, зробимо з одного персонального комп'ютера два: посадив двох користувачів за одним комп'ютером, причому так, щоб обидва змогли працювати цілком незалежно і продуктивно. Допоможе наш метод і «многокомпьютерним» сім'ям - уявіть, що ноутбук одного з членів сім'ї відправився в ремонт. Якщо працювати треба терміново і всім, то «поділ» залишився комп'ютера більше не буде закінчуватися убитими нервовими клітинами.

До речі, теоретично немає проблем зі створенням навіть трьох і більше робочих місць на базі одного базового ПК, якщо його відеокарта підтримує висновок більш ніж на два дисплеї.

Клонування ПК: матчасть

Для створення другого комп'ютера знадобляться окремі фізичні пристрої введення і відображення: USB-клавіатура, USB-миша і дисплей. Плюс колонки або навушники, якщо є необхідність працювати зі звуком.

У власників ноутбука часто вже є додатковий великий монітор, призначений для більш комфортної роботи в «настільному» режимі. Так що для більшості сімей пошук другого дисплея не буде проблемою. Якщо ж зайвого монітора під рукою не виявилося, то доведеться або купити (від $ 105), або використовувати замість другого дисплея сучасний домашній телевізор, який допускає підключення по HDMI, DVI або VGA D-Sub. Рекомендуємо лише вибрати довжину кабелю «із запасом», щоб розмістити другу консоль на окремому столі і не утрудняти один одного.

Можлива, втім, і одночасна робота двох користувачів за одним монітором, поділеним порівну, наприклад, за допомогою програми AeroSnap. Але це рішення - для зовсім критичних випадків або ж для дуже бідних студентів.

Первинне втілення ідеї

Перейдемо до втілення на практиці. Спочатку потрібно встановити на базовий комп'ютер віртуальну машину Oracle Virtual Box ( http://www.virtualbox.org/wiki/Downloads ).

Виділяйте віртуальній машині не менше 512 МБ оперативної пам'яті, хоча для стареньких систем з 1 гігабайтом оперативної пам'яті допустимо обмежитися 256 МБ. Значення за замовчуванням (192 МБ) можна залишити для зовсім вже клінічних випадків, коли пам'яті на машині - кіт наплакав. Але робота віртуального комп'ютера при нестачі ОЗУ буде «на гальмах».

Віртуального диска за замовчуванням (10 ГБ) нам цілком вистачить для установки системного ПО і робочих програм. Більше не потрібно - всі цінні файли ми будемо зберігати за межами віртуальної машини, на дисках базового ПК. Тому навіть повний крах віртуального комп'ютера - наприклад, якщо хто-небудь випадково видалить віртуальний ПК або образ диска - буде не страшний нашим робочим файлів.

Якщо є можливість, краще перенести розташування віртуального диска з «С: Documents and Settings ...», де він знаходиться за замовчуванням, на інший диск - бажано не тільки логічно, але й фізично інший. Інакше файли підкачки базового і віртуального ПК будуть інтенсивно використовувати один і той же накопичувач, що позначиться на швидкодії.

У «Властивості» віртуальної машини додамо ті USB-пристрої (клавіатуру і мишу окремо або ж USB-ресивер бездротового комплекту), з якими буде взаємодіяти виключно віртуальна машина.

У «Властивості» віртуальної машини додамо ті USB-пристрої (клавіатуру і мишу окремо або ж USB-ресивер бездротового комплекту), з якими буде взаємодіяти виключно віртуальна машина

Віртуальний ПК забере ці пристрої «під себе», і основний комп'ютер не буде на них реагувати. При бажанні також можна підключити до віртуальної машини флешку, зовнішній USB-диск або будь-яке інше USB-пристрій - камеру, наприклад. Припустимо навіть зарезервувати місце (порожній фільтр) під нове підключається USB-пристрій.

Запуск віртуального ПК

Після старту віртуального ПК він видає повідомлення про автозахвату клавіатури. Оскільки ми виділяємо йому окрему USB-клавіатуру, автозахвату клавіатури базового комп'ютера не потрібен.

Галочку біля пункту «Більше не показувати це повідомлення" Virtual Box може ігнорувати, тому йдемо в меню налаштувань: «Файл» - «Налаштування» - закладка «Введення» і прибираємо галочку біля пункту «автозахвату клавіатури».

Тепер клавіатура базового ПК буде захоплюватися віртуальною машиною тільки примусово, при натисканні правої клавіші Ctrl.

На віртуальний ПК потрібно встановити операційну систему. Це можна зробити як з одного з доступних дискових приводів (фізичного або віртуального), так і прямо з ISO-образу. Після завершення процедури інсталяції ОС наша віртуальна машина готова до використання. Однак на повноцінний другий ПК вона ще ніяк не тягне.

Якщо з яких-небудь причин ви не підключили до віртуальної машини USB-ресивер (або окремі клавіатуру з мишею), то зробити це можна зараз, меню: «Пристрої» - «Пристрої USB» -конкретні пристрій.

Але все ж не полінуйтеся зробити це в попередніх налаштуваннях, як було описано раніше - автоматичний захват працює відмінно і економить час.

Монітор - кожному!

Тепер треба вивести «Робочий стіл» віртуального комп'ютера на окремий дисплей. Підключити до системи другий дисплей потрібно драйвера відеокарти. При цьому дисплеї повинні бути підключені не в режимі клонування (дублювання зображення), а в режимі розширення робочого столу на обидва монітора.

Залишилося перенести вікно віртуальної машини на другий екран. Це можна робити вручну, перетягуючи вікно мишею. Але - незручно. Є програми, які полегшують роботу в багатомоніторних конфігураціях (опис таких програм виходить за рамки даної статті). Ми скористаємося однією з них - UltraMon (Поточна версія 3.0.10). Ця невелика утиліта дасть можливість швидко переміщати вікна додатків з екрану на екран, для чого надасть в наше розпорядження додаткову кнопку в заголовку кожного вікна. Більш того, програма вміє створювати ярлики запуску програм із заданими параметрами старту додатків на певному дисплеї. Запуск Virtual Box відразу на другому екрані призводить до запуску віртуального ПК на тому ж дисплеї, в тому числі в повноекранному режимі - дуже зручно.

Після того як наша віртуальна машина виявилася на другому моніторі, залишається сполучення клавіш (правий Ctrl + F) розгорнути її на весь екран, або зробити це через меню: «Машина» - «Увійти в повноекранний режим».

Тепер працювати за базовим комп'ютером можна вже вдвох, нітрохи один одному не заважаючи - у кожного своя клавіатура і миша, свій дисплей. Рекомендую тільки відключити функцію UAC (User Account Control) на базовій машині. Інакше під час запитів, що підтверджують дію, UAC блокуватиме обидва комп'ютера.

Що ж, начебто все? Ні, наші «розділені» комп'ютери все ще потрібно трохи доопрацювати.

ділимо звук

Для ефективного розподілу звуку необхідно підключити до віртуальної машини USB-навушники, USB-колонки або USB-адаптер-перехідник на стандартну гарнітуру. Тепер як користувач базового, так і віртуального ПК зможуть насолоджуватися індивідуальним багатоканальним звуком, і навіть використовувати окремий мікрофон.

налаштовуємо мережу

NAT-підключення, яким віртуальний комп'ютер підключився до базового ПК за замовчуванням, має обмеження: на віртуальний ПК неможливо потрапити з домашньої локальної мережі, так само як і з нього - в локальну мережу (в глобальну - можна). Способів вирішення проблеми два. Перший - створити на базовому комп'ютері загальну папку. Після чого обов'язково потрібно встановити доповнення гостьовий ОС »(меню:« Пристрої »-« Встановити Додатки гостьовій ОС »), інакше не буде працювати.

Однією або навіть декількох загальних папок не те щоб мало, але користуватися ними незручно: щоб користувач віртуальної машини знайшов щось в локальній мережі, контент спочатку доведеться переміщати в загальну папку. Тому краще другий спосіб - підключити віртуальний ПК до базового комп'ютера по з'єднанню типу «Мережевий міст» і уявити віртуальний ПК в локальній мережі як повноцінний персональний комп'ютер.

Тому краще другий спосіб - підключити віртуальний ПК до базового комп'ютера по з'єднанню типу «Мережевий міст» і уявити віртуальний ПК в локальній мережі як повноцінний персональний комп'ютер

Варіант із загальними папками не рекомендується ще й тому, що після установки «доповнень гостьовий ОС» активується автоматична «Інтеграція миші» базового комп'ютера в віртуальну машину. Відключати цю справу доведеться кожного разу вручну при запуску віртуального ПК (робиться через меню «Машина» - «Вимкнути інтеграцію миші» або гарячими клавішами «Правий Ctrl + I». Функція «Інтеграція миші» була б навіть корисна, але коли вона працює, віртуальна машина перестає захоплювати виділений їй в налаштуваннях окремий USB-маніпулятор! Неподобство.

Щоб з'єднання «Мережевий міст» нормально запрацювало, необхідно докласти певних зусиль. В налаштуваннях мережі віртуального комп'ютера обов'язково вказуємо ім'я «Робочої групи», в якій знаходяться комп'ютери нашої локальної (домашньої) мережі. Цим справа не обмежується: необхідно примусово прописати потрібні IP-адреси в налаштуваннях мережевого адаптера віртуальної машини, навіть якщо базова машина (та інші) отримує адресу в мережі автоматично. Пам'ятайте, що діапазон вказуються IP-адрес залежать від індивідуальних налаштувань локальної мережі! Не забувайте вказувати адресу DNS сервера (наприклад, IP роутера в домашній мережі)! Без нього віртуальна машина не зможе виходити в інтернет, працюючи виключно в локальній мережі.

Якщо підключення до мережі базового ПК змінилося, наприклад, ноутбук відключився від проводового Ethernet і перейшов на Wi-Fi, треба відповідним чином змінити і налаштування моста і у властивостях віртуальної машини (рис. 8), інакше доступу в локальну (і глобальну) мережу у віртуального комп'ютера не буде.
Трапляється, що після установки віртуальної машини в налаштуваннях базового ПК пропадають можливості мережевого виявлення і загального доступу до файлів, що автоматично позбавляє обидва комп'ютера доступу до ресурсів локальної мережі. Просто активуйте ці функції повторно.

підсумок

Якщо у вас вийшло в точності виконати всі наші інструкції, то тепер у вас є два персональних комп'ютера в одному! Звичайно, в світі немає нічого досконалого, і тому, хоча на віртуальному ПК можна повноцінно працювати, але все ж не можна грати в сучасні 3D-ігри, як на базовому. Іноді віртуальна машина може зависнути або повестися неадекватно - в загальному, як справжнісінький комп'ютер. Ще віртуальна машина здатна несподівано захопити курсор базового ПК, якщо його користувач необережно потрапить їм в область екрану віртуального комп'ютера і клацне там (проблема швидко вирішується натисканням «правий Ctrl + I»).

Але, їй-богу, все це такі дрібниці - в порівнянні з тим, що тепер ви, разом, за одним комп'ютером, можете кожен займається своєю справою і не заважати один одному!

Що ж, начебто все?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: