Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як очистити сайт від вірусів і спаму - порядок дій

 1. карантин сайту
 2. оцінка збитку
 3. Чистка сайту від вірусів
 4. Попросіть Google переоцінити сайт
 5. Якщо хакери розмістили на вашому сайті спам

Якщо хакер розмістив на вашому веб-сайті зловмисне програмне забезпечення, то результати пошуку сайт буде позначений як заражений, щоб захистити інших користувачів.

якщо ваш сайт був зламаний і заражений шкідливим програмним забезпеченням, ви повинні діяти швидко, щоб мінімізувати збиток. Google рекомендує ознайомитися з рекомендаціями опублікованими організацією antiphishing.org.

карантин сайту

Дуже важливо вживати заходів, спрямованих на запобігання зараженню інших користувачів, а також запобігання подальшого використання системи хакерами.

 • Негайно вимкніть сайт. Дуже важливо вживати заходів, спрямованих на запобігання зараженню сайтом інших користувачів.
 • Зв'яжіться з хостером. Якщо атака включала в себе також інші сайту на хості, можливо, що хостер вже зробив все необхідне для вирішення проблеми.
 • Змініть паролі для всіх користувачів і облікових записів (наприклад, для доступу по FTP , Облікового запису адміністратора, облікових записів авторів в системі управління контентом). Перегляньте записи користувачів: можливо, що хакер створив одну або кілька нових облікових записів.

Якщо у вас є доступ до вашого сервера, Google рекомендує налаштувати його таким чином, щоб він повертав код стану 503. Перемикання сайту в автономний режим - це більш гарне рішення, ніж запобігання його індексації за допомогою файлу robots.txt .

оцінка збитку

Після закриття доступу до сайту необхідно оцінити діапазон і масштаб завданої шкоди. Google рекомендує виконати наступні дії:

 • Відвідайте сторінку діагностики безпечного перегляду Google, вказавши свій сайт (http://www.google.com/safebrowsing/diagnostic?site=www.example.com) (адреса www.example.com замініть URL-адресою свого веб-сайту) і переконайтеся в тому, що автоматичні сканери Google його не знайдуть.
 • Перевірте свій комп'ютер за допомогою поточної програми сканування з метою виявлення будь-якого шкідливого коду, який може бути доданий хакерами. Пам'ятайте про те, щоб включити в перевірку всі матеріали, а не тільки текстові файли, так як шкідливий контент часто поміщається в графічні файли.
 • Якщо ваш сайт був заражений шкідливим ПЗ, перейдіть на сторінку Шкідливе По, в Інструментах для веб-майстрів. (В панелі веб-сайту натисніть Сканування, а потім Шкідливе програмне забезпечення). Ця сторінка містить список прикладів URL-адрес, які були класифіковані як містять шкідливий код.
 • За допомогою інструменту для видалення URL в Інструментах для веб-майстрів вкажіть сайт або URL, які стали жертвами хакера. Завдяки цьому, ці сторінки не будуть представлені в пошуку.
 • Використовуйте інструменти Дивитися як Google в Інструментах для веб-майстрів, щоб виявити шкідливі програми, які можуть не відображатися в браузерах користувачів, але видні для робота пошукової системи Google.
 • Ознайомтеся з рекомендаціями організації antiphishing.org.
 • Якщо у вас багато сайтів, переконайтеся, що вони також не були атаковані.

Якщо у вас є доступ до вашого сервера, виконайте наступні додаткові дії:

 • Переконайтеся, що не були використані ніякі відкриті перенаправлення на вашому веб-сайті.
 • Перегляньте файл .htaccess (Apache) або інші механізми контролю доступу, в залежності від платформи сервера, на предмет вмісту будь-яких шкідливих змін.
 • Перевірте журнали сервера, щоб побачити, коли файли були змінені зловмисником (пам'ятаєте, однак, що хакери можуть змінити журнали). Шукайте підозрілу діяльність, таку як спроби входу в систему, підозріла історія команд або невідомі облікові записи користувачів.

Чистка сайту від вірусів

Очистіть матеріали сайту, видаляючи всі додані сторінки, що містять спам або який-небудь підозрілий код. Якщо у вас є резервні копії матеріалів, спробуйте видалити весь вміст і замінити їх останньої хорошою копією (переконавшись, що вона не інфікована і вільна від змісту авторства хакерів).

За допомогою інструменту Дивитися як Google в Інструментах для веб-майстрів ви можете перевірити, чи повністю видалено заражене зміст.

За допомогою інструменту Дивитися як Google в Інструментах для веб-майстрів ви можете перевірити, чи повністю видалено заражене зміст

Якщо у вас є доступ до вашого сервера, Google рекомендує виконати наступні дії:

 • Оновлення до останньої версії всі пакети програмного забезпечення. Google рекомендує виконання повного переустановлення операційної системи з надійного джерела, щоб переконатися, що видалені всі результати діяльності хакера. Пам'ятайте також про переустановлення або оновленні платформи блогу, систем управління контентом, а також будь-яких інших програм сторонніх розробників.
 • Якщо ви впевнені, що ваш сайт був очищений, знову змініть пароль.
 • Відновити систему в режимі онлайн. Змініть конфігурацію сервера, щоб він не повертав коду стану 503 , А також виконати всі інші дії, необхідні для відкритого запуску сайту.
 • Якщо за допомогою інструменту для видалення URL-адрес заявлена ​​необхідність видалення всіх URL-адрес, які були вже очищені і готові для їх подальшого відображення в результатах пошуку, скасувати свою заяву в тому ж інструменті.

Попросіть Google переоцінити сайт

Якщо ваш сайт був заражений шкідливим ПЗ

Якщо ви впевнені, що будь-якої шкідливий код вже був вилучений, ви можете запросити оцінку вашого сайту на наявність шкідливих програм.

Google перегляне ваш веб-сайт і, якщо не виявляє ніяких шкідливих програм, видалить попередження, що відображається на сторінці результатів пошуку.

 1. На головній сторінці Інструментів для веб-майстрів виберіть потрібний сайт.
 2. Натисніть Сканування, а потім Шкідливе програмне забезпечення.
 3. Натисніть Доповідь запит про перевірку.

Після підтвердження, що ваш сайт був очищений, видалення попередження про шкідливі програми для сайту в результатах пошуку може зайняти близько одного дня.

Якщо хакери розмістили на вашому сайті спам

Якщо ваш сайт вже повністю вільний від спаму, ви можете попросити Google повторно розглянути включення змісту в результати пошуку.

Щоб зробити запит на перегляд сайту:

 1. Прихильника чи критика наразі Інструментів для веб-майстрів, використовуючи свій обліковий запис Google.
 2. Переконайтеся, що веб-сайт був доданий і перевірений.
 3. Запитайте перегляд сайту.

Com/safebrowsing/diagnostic?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: