Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як повернути файли, зашифровані шифрувальником Petya

 1. Оновлення від 28 червня 2017

[Оновлене 28 червня 2017]

Зазвичай ми не радіємо з того, що десь є баги, але на цей раз зробимо виняток.

Справа в тому, що помилка або погано написаний код в троянця-здирників «Петя» дозволили одному з інтернет-користувачів створити інструмент, який може розшифрувати «з'їдені» Петром дані.

[Оновлене 28 червня 2017]  Зазвичай ми не радіємо з того, що десь є баги, але на цей раз зробимо виняток

Пару тижнів тому ми писали про виявлення «Петі» і про його пристрасть виводити з ладу жорсткі диски цілком. Тоді способу розшифрувати дані не було - хіба що заплатити творцям мерзенного «Петі» викуп. Тепер же користувач Twitter з ніком @Leostone виклав у Мережу свою розробку, яка дозволяє згенерувати ключ, і тим самим, як нам здається, заслужив подяку інтернет-спільноти.

Оскільки цей твіттер-аккаунт не виглядає дуже обжитим і взагалі здається трохи підозрілим, ми вирішили перевірити, чи дійсно «ліки» працює і чи не чекає жертв чергова неприємність. Цим зайнялася наша штатна команда дослідників.

Колеги підтвердили: інструмент працює. Але є пара складнощів. По-перше, @Leostone виклав свій дешифратор у вигляді веб-сторінки, що генерує ключі. Схоже, туди негайно кинулися тисячі жертв «Петі» і просто бездіяльно цікавляться, оскільки через високу навантаження сторінка зараз працює з перебоями.

По-друге, лікування - це не зовсім одну кнопку в програмі натиснути. Жертва повинна дістати свій жорсткий диск з ПК і вставити його в інший пристрій. Далі необхідно витягти деякі дані з певного сектора накопичувача і розшифрувати їх за допомогою дешифратора Base64 . Потім ці дані потрібно завантажити на сайт, щоб отримати жаданий ключ дешифрування для «Петі».

Як бачите, це досить складна процедура, яка до того ж вимагає певної комп'ютерної грамотності. Інший користувач «Твіттер», Фабіан Восар (Fabian Wosar), полегшив завдання, створивши спеціальну утиліту під назвою Petya Sector Extractor. Вам в будь-якому випадку доведеться дістати свій жорсткий диск і вставити його в інший ПК, але далі розробка Фабіана зробить майже все за вас. Для отримання ключа залишається хіба що ввести дані, отримані утилітою, в форму на веб-сторінці @Leostone.

Для отримання ключа залишається хіба що ввести дані, отримані утилітою, в форму на веб-сторінці @Leostone

Наші фахівці пояснили, що цей інструмент експлуатує уразливість в програмному коді троянця «Петя». І подібно до того, як компанії випускають патчі до дірявому ПО, скоро і кіберзлочинці зроблять нового, порозумнішала «Петю», в якому вразливість буде усунена і здолати якого буде набагато складніше.

Але поки нового Petya ще немає, а ліки від старого вже є. Якщо ви є жертвою цього троянця-здирника і не хочете платити злочинцям приблизно $ 480, ви можете скористатися інструментом, створеним @Leostone. Він знаходиться на цьому веб-сайті: https://petya-pay-no-ransom.herokuapp.com/ .

Утиліту Petya Sector Extractor можна скачати тут .

Щоб розшифрувати ваші файли, дотримуйтесь цих вказівок, запропонованим на блозі Bleeping Computer .

1. Запустіть програму PetyaExtractor.exe. Вона просканує всі диски на комп'ютері і знайде «Петю». Виявивши зловреда на якомусь з дисків, програма повідомить вам про це.

Виявивши зловреда на якомусь з дисків, програма повідомить вам про це

2. Відкрийте браузер і перейдіть на https://petya-pay-no-ransom.herokuapp.com або https://petya-pay-no-ransom-mirror1.herokuapp.com/ .

3. Знайдіть два текстових вікна, які назвалися Base64 encoded 512 bytes verification data і Base64 encoded 8 bytes nonce. Для генерації ключа вам потрібно заповнити обидва поля.

4. Щоб отримати дані для першого віконця, клікніть по кнопці CopySector в Petya Extractor. Щоб ввести дані в друге віконце, клікніть по кнопці Copy Nonce. Після заповнення потрібних полів можете згорнути програму.

Після заповнення потрібних полів можете згорнути програму

5. Виберіть кнопку Submit на веб-сайті, створеному @Leostone, або на його дзеркалі. Процес генерації ключа може зайняти пару хвилин, але в кінці ви отримаєте заповітну комбінацію.

Процес генерації ключа може зайняти пару хвилин, але в кінці ви отримаєте заповітну комбінацію

6. Запишіть ключ на папір або в телефон. Вставте жорсткий диск назад в свій комп'ютер, увімкніть його та введіть отримані символи в поле пароля «Петі». Троянець повинен прийняти комбінацію і почати розшифровку диска.

7. В кінці операції вимагач запропонує вам перевантажити комп'ютер в нормальний режим. Настійно рекомендуємо вам після закінчення процедури лікування перевірити свій комп'ютер на віруси за допомогою безкоштовної утиліти . Також не можемо не порадити придбати Kaspersky Internet Security , Яка в принципі не дозволяє троянцам-здирникам шифрувати дані.

Оновлення від 28 червня 2017

Якщо ви шукаєте інформацію про нову хвилю заражень шифрувальником Petya / NotPetya / ExPetr, то про нього у нас є окремий пост з порадами, як захиститися .

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: