Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як працює вірус вимагач Petya?

Можливо, ви вже в курсі про хакерську загрозу зафіксованої 27 червня 2017 року країнах Росії та України, які зазнали масштабної атаки схожою на WannaCry . Вірус блокує комп'ютери і вимагає викуп у біткоіни за дешифрування файлів. В цілому постраждало більше 80 компаній в обох країнах, включаючи російські «Роснефть» і «Башнефть».

Вірус-шифрувальник, як і сумнозвісний WannaCry, заблокував всі дані комп'ютера і вимагає перевести злочинцям викуп у біткоіни, еквівалентний $ 300. Але на відміну від Wanna Cry, Petya не обтяжує шифруванням окремих файлів - він практично миттєво «відбирає» у вас весь жорсткий диск цілком.

Правильна назва цього вірусу - Petya.A. Звіт ESET розкриває деякі можливості Diskcoder.C (він же ExPetr, PetrWrap, Petya або NotPetya)

За статистикою всіх постраждалих, вірус поширювався в фішингових листах із зараженими вкладеннями. Зазвичай лист приходить з проханням відкрити текстовий документ, а як ми знаємо друге розширення файлу txt. exe ховається, а пріоритетним є останнім розширення файлу. За замовчуванням операційна система Windows не відображує розширення файлів і вони вигладять ось так:

Так що я рекомендую вам включити відображення розширень.

В 8.1 у вікні провідника (Вид \ Параметри папок \ Прибираємо галочку Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів)

У 7 в вікні провідника (Alt \ Сервіс \ Параметри папок \ Прибираємо галочку Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів)

І найстрашніше, що користувачів навіть не бентежить, що листи приходять від невідомих користувачів і просять відкрити незрозумілі файли.

Після відкриття файлу користувач бачить «синій екран смерті».

Після перезавантаження, схоже на те, що запускається «Скан диск» насправді, вірус шифрує файли.

На відміну від інших програм-вимагачів, після того як цей вірус запущений, він негайно перезапускає ваш комп'ютер, і коли він завантажується знову, на екрані з'являється повідомлення: "НЕ ВИМИКАЙТЕ ВАШ ПК! ЯКЩО ВИ ЗУПИНІТЬ ЦЕЙ ПРОЦЕС, ВИ МОЖЕТЕ ЗНИЩИТИ ВСЕ ВАШІ ДАНІ! БУДЬ ЛАСКА, ПЕРЕВІРТЕ, ЧИ ВАШ КОМП'ЮТЕР ПІД'ЄДНАНО до зарядки! ". Хоча це може виглядати як системна помилка, насправді, в даний момент Petya мовчки виконує шифрування в прихованому режимі. Якщо користувач намагається перезавантажити систему або зупинити шифрування файлів, на екрані з'являється миготливий червоний скелет разом з текстом "НАТИСНІТЬ БУДЬ-ЯКУ КЛАВІШУ!". Нарешті, після натискання клавіші, з'явиться нове вікно з запискою про викуп. У цій записці, жертву просять заплатити 0.9 біткойнов, що дорівнює приблизно $ 400. Проте, це ціна лише за один комп'ютер. Тому, для компаній, які мають безліч комп'ютерів, сума може складати тисячі. Що також відрізняє цього вимагача, так це те, що він дає цілий тиждень щоб заплатити викуп, замість звичайних 12-72 годин, які дають інші віруси цієї категорії.

Більш того, проблеми з Petya на цьому не закінчуються. Після того, як цей вірус потрапляє в систему, він буде намагатися переписати завантажувальні файли Windows, або так званий завантажувальний майстер записи, необхідний для завантаження операційної системи. Ви будете не в змозі видалити Petya вірус з вашого комп'ютера, якщо ви не відновите настройки завантажувального майстра записи (MBR). Навіть якщо вам вдасться виправити ці настройки і видалити вірус з вашої системи, на жаль, ваші файли будуть залишатися зашифрованими, тому що видалення вірусу не забезпечує розшифровку файлів, а просто видаляє інфекційні файли. Звичайно, видалення вірусу має важливе значення, якщо ви хочете продовжити роботу з комп'ютером

Після потрапляння на ваш комп'ютер під управлінням системи Windows, Petya практично миттєво зашифровує MFT (Master File Table - головна таблиця файлів). За що ж відповідає ця таблиця?

Уявіть, що ваш жорсткий диск - це найбільша бібліотека у всьому всесвіті. У ній містяться мільярди книг. Так як же знайти потрібну книгу? Тільки за допомогою бібліотечного каталогу. Саме цей каталог і знищує Петя. Таким чином, ви втрачаєте будь-яку можливість знайти будь-якої «файл» на вашому ПК. Якщо бути ще точніше, то після «роботи» Petya жорсткий диск вашого комп'ютера буде нагадувати бібліотеку після торнадо, з обривками книг, літаючими всюди.

Таким чином, на відміну від Wanna Cry, Petya.A не шифрується окремі файли, витрачаючи на це значний час - він просто відбирає у вас будь-яку можливість знайти їх.

Хто створив вірус Петя?

При створенні вірусу Петя був задіяний експлойт ( «діра») в ОС Windows під назвою «EternalBlue». Microsoft випустив патч kb4012598 (з раніше випущених уроків по WannaCry ми вже розповідали про це оновлення, яке «закриває» цю діру.

Творець «Petya» зміг з розумом використовувати безпечність корпоративних і приватних користувачів і заробити на цьому. Його особа поки що невідома (та й навряд чи буде відома)

Як видалити вірус Petya?

Як видалити вірус Petya.A з вашого жорсткого диска? Це вкрай цікаве питання. Справа в тому, що якщо вірус вже заблокував ваші дані, то і видаляти буде, фактично, нічого. Якщо ви не планує платити здирникам (чого робити не варто) і не будете пробувати відновлювати дані на диску в подальшому, вам досить просто провести форматування диска і заново встановити ОС. Після цього від вірусу не залишиться і сліду.

Якщо ж ви підозрюєте, що на вашому диску присутній заражений файл - проскануйте ваш диск антивірусом від компанії ESET Nod 32 і проведіть повне сканування системи. Компанія NOD 32 запевнила, що в його основі сигнатур вже є відомості про даний вірус.

дешифратор Petya.A

Petya.A зашифровує ваші дані дуже стійким алгоритмом шифрування. На даний момент не існує рішення для розшифровки заблокованих відомостей.

Безсумнівно, ми б все мріяли отримати чудодійний дешифратор (decryptor) Petya.A, проте такого рішення просто немає. Вірус WannaCry вразив світ кілька місяців тому, але ліки для розшифровки даних, які він зашифрував, так і не знайдено.

Єдиний варіант, це якщо раніше у вас були тіньові копії файлів.

Тому, якщо ви ще не стали жертвою вірусу Petya.A - поновіть ОС систему, встановіть антивірус від компанії ESET NOD 32. Якщо ви все ж втратили контроль над своїми даними - то у вас є кілька шляхів.

- Заплатити гроші. Робити цього безглуздо! Фахівці вже з'ясували, що дані творець вірусу не відновлює, та й не може їх відновити, враховуючи методику шифрування.

- Спробувати видалити вірус з комп'ютера, а ваші файли спробувати відновити за допомогою тіньової копії (вірус їх не вражає)

- Витягнути жорсткий диск з вашого пристрою, акуратно покласти його в шафу і жати появи дешифратора.

- Форматування диска і установка операційної системи. Мінус - всі дані будуть втрачені.

Багато користувачів турбуються - «а чи може вірус Petya заразити їх пристрої під управлінням Android і iOS. Поспішу їх заспокоїти - ні, не може. Він розрахований тільки на користувачів ОС Windows. Те ж саме стосується і шанувальників Linux і Mac - можете спати спокійно, вам нічого не загрожує.

Розробка розширень Joomla

За що ж відповідає ця таблиця?
Так як же знайти потрібну книгу?
Хто створив вірус Петя?
A з вашого жорсткого диска?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: