Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як видалити вірус з сайту WordPress :: Які бувають віруси

 1. Якщо ви все почистили, а помилка «Можливо, цей сайт був зламаний» залишилася
 2. Симптом другий. Вірус редирект на інший сайт
 3. Прихований редирект з Google або Yandex
 4. Підміна контекстної реклами Google і Yandex
 5. Симптом третій. Хостинг поскаржився що з сайту постійно розсилається СПАМ
 6. Симптом третій. Вірус вставляє код в кожен пост блогу
 7. Як захистити сайт від вірусів з WordPress я роблю саме так
 8. Можу видалити вірус з сайту на WordPress і налаштувати захист

Я буду більше звертати увагу на WordPress, але багато поради будуть корисні і людям, які працюють на інших двигунах

Я буду більше звертати увагу на WordPress, але багато поради будуть корисні і людям, які працюють на інших двигунах.

Часто до мене звертаються люди з питанням чистки сайту на WordPress і як визначити що сайт був зламаний. Я розповім вам які бувають віруси і наскільки складно з ними боротися.

Дуже часта історія, коли приходить клієнт на фірму, або звертається безпосередньо через блог і каже, що знайшовши свій сайт у видачі google, він натикається на повідомлення «Можливо, цей сайт був зламаний».

Це повідомлення з'являється, якщо google підозрює, а точніше майже впевнений, що ваш сайт був зламаний. Що робити і куди бігти в такому випадки? Дій не так багато їх всього 5:

 1. Почистити сайт від Шелов і різних вірусів, про це трохи пізніше;
 2. оновити WordPress і всі плагіни зі старих версій до найостанніших ( краще робити ручне оновлення );
 3. налаштувати захист сайту, теж пізніше розповім трохи про це;
 4. перевірити наскільки хороший хостинг і перенести на більш надійний, я раджу хостинг ukraine як і раніше;
 5. перевірити, чи не лежать віруси в базі даних;

Не забувайте робити бекап перед кожною дією, а також після всіх 5 етапів, теж зробіть бекап, в тому випадки, якщо вам не вдалося з першого разу почистити і треба шукати більш витончені методи сканування сайту.

Якщо ви все почистили, а помилка «Можливо, цей сайт був зламаний» залишилася

Я б радив зайти в Webmaster Google і запросити повторну перевірку сайту. Швидкість перевірки Webmaster Google буде залежати від ступеня зараження.

Бувають 2 ступеня складності зараження:

 1. Якщо вам залили шкідливий код через який отримують доступ до сайту, публікують посилання ... Вообщем ламають тільки вас і шкодять тільки вам.
 2. Якщо ваш сайт зламали і намагаються розіслати спам або ламати інших.

У першому випадки співробітники Google навіть не перевіряють сайт, так як це може зробити система на автоматі (у мене було від 10 хвилин до декількох годин).

У другому випадки для того щоб переконається що з вашого сайту немає загроз які можуть завдати шкоди іншим сайтам Google відправляє спеціальну людину який вивіряє сайт. У другому випадки перевірка може тривати 1-2 тижні.

Раджу не затягувати з чищенням сайту, тому що чим довше будите відтягувати, тим гірше буду ваші позиції в пошукових системах.

Симптом другий. Вірус редирект на інший сайт

Такі віруси зустрічаються часто-густо. Шукати такі віруси необхідно в файлі htaccess в корені сайту, якщо там немає, то можна пошукати файл htaccess і в інших папках сайту. Ще можна перебрати функції редиректів які можуть використовуватися на різних мовах програмування. Я б радив сканувати сайт на наявність бекдоров, адже вам же цей код якось впровадили. Починайте сканувати WordPress на віруси, чистити, і міняти паролі.

Прихований редирект з Google або Yandex

Більш складний вірус з перенаправленням. Часто редирект ставитися під певну пошукову систему, так він менш помітний для адміністратора, а ось користувачі, які заходять з пошукових запитів потрапляють на сайт якусь дурницю, яку їм намагаються продати.

Мені попадався вірус на сайті WordPress який намагався за тематикою визначити приблизно що треба користувачеві і під запит підставляв партнерку одного великого ресурсу, на якому є купа товарів самих різних видів.

Редирект з мобільного пристрою IPhone або Android це ще крутіше захований редирект, який перенаправляє тільки мобільний трафік. До ЩАСТЯ пошукові системи в своїх веб-майстрами добре бачать це, але в будь-якому випадки іноді корисно зайти на сайт з будь-якого мобільного пристрою і подивитися як він працює.

Редирект з усіх посилань це ще один до простого дерев'яний, але дуже шкідливий симптом. В першу квитанцію чергу шкідливий для просування сайту. Таке траплялося раніше на зорі інтернету, коли хакери ламали багато і далі часто не знали толком що робити зі зламаними сайтами. Перше що приходило на розум, просто перенаправити весь трафік на якусь партнерку або спробувати втюхати товар, раптом хтось щось купить. Проблема у них була в тому, що трафік був не цільовий і продажу виходили вкрай рідко, в цьому я як SEO специалист можу вас запевнити.

Підміна контекстної реклами Google і Yandex

Такий вірус побачити взагалі складно було, клієнт випадково натиснув на свою рекламу і потрапив на якийсь лівий сайт. Дуже здивувався і попросив мене видалити всі загрози.

Вірус за симптомами здався складним, але розібравшись детальніше, я побачив, що код там був простий. Хакер виявився геніальним програмістом. Видаливши вірус довелося ще знаходити купу зашифрованого коду який був розкиданий по всіх файлів сайту. Складно, але вже все виправлено.

Симптом третій. Хостинг поскаржився що з сайту постійно розсилається СПАМ

Ох вже цей спам, трепет він нерви людям, а ось віддачі для хакерів від такого виду реклами особливо можна не чекати, так як аудиторія частіше за все не цільова.

Які ж проблеми виникають при постійному зараженні сайту і розсилці спаму?

 • У хостингів це головний біль з навантаженням на серверах,
 • сайтам просідання у видачі пошукових систем.

Все погано, але лікувати можна. Прості методи, такі як оновити всі плагіни і WordPress тут не допоможуть, все складніше. Нічого прикладати подорожник до екрану і чекати коли заживе! :-). Використовуйте всі поради щодо виявлення та знешкодження вірусів, описані в першому симптомі. До речі напевно велика частина хостингів не забезпечують належного захисту, зараження може бути через їх сервіси, а при зараженні лаятися такі хостинги будуть на власників (себе само не звинуватиш!). Про хостинги поговоримо трохи пізніше.

До речі при масовому розсиланні спаму у вас може просто на сайті висвітлюватися помилка 503, так як сервер лягає. Раджу переглянути, що пише сервер в логах і який файл обробляється. До речі спам, який приходить постійно на ваш сайт може теж бути першим дзвіночком, що сайт у вас слабо захищений або захист давно не оновлювалася.

Симптом третій. Вірус вставляє код в кожен пост блогу

Весело так виходить, наприклад ви вставляєте в адмінці в нову статтю картинку або який-небудь мультимедійний, а з ним вставляється код, який в прихованому вигляді підставляє заражений файл. Для видалення такого вірусу мені довелося перебрати ті шматки коду які вставляв вірус знайти схожі місця в коді, по ним знайти всі фрагменти вірусу в базі і видалити його. Загалом чистити було весело і завзято, всі співробітники сиділи поруч дізналися масу нових слів.

Як захистити сайт від вірусів з WordPress я роблю саме так

 1. вибирайте тільки надійний хостинг з разграничениями прав між доменами, так щоб зламавши один сайт на хостингу зловмисник не зміг дістатися до інших.
 2. Закривайте логіни користувачів так, щоб їх не можна було знайти. Часто всякі WordPress плагіни форумів, соцмереж, магазинів їх дуже добре відображають.
 3. Користуйтеся тільки перевіреними плагінами і темами, я б радив качати плагіни і теми з офіційного репозиторію. Можна також купувати теми на відомих маркетплейсах на яких є контроль якості коду. Я зазвичай якщо купую то використовую маркетплейс evanto .
  Якщо тема старенька і її не як дістати з надійного джерела, то краще її навіть не використовувати і вибрати іншу. Як альтернатива можна дати тему на чистку спеціалітов, але ціна може бути майже такий же як купити нову.
 4. Купили хостинг, створили сайт і налаштовуйте складні паролі це запорука захисту, принаймні від 90% зломів. Переконливо, чи не так?
 5. Ставте капчу всюди де є форми. Форма логіна, реєстрації, відновлення пароля, коментарі. Так можна відсіяти частину роботів, які можуть перебрати паролі.
 6. Блокуйте запити в рядку адреси, які можуть привести до помилок.
 7. Приховуйте на сервері висновок помилок.
 8. Добре приховуйте версію движка і сам движок, наскільки це можливо.
 9. Час від часу робіть ручну копію сайту на зовнішній носій.
 10. Вчасно оновлюйте всі плагіни після створення дампа бази і копії файлів (причому їли давно не оновлювали, то краще оновлювати версію за версією).

Якщо WordPress сайт постійно заражають вірусами значить, пропустили діру або бекдор

 1. Якщо сайт був заражений, то робіть тільки ручне оновлення системи .
 2. Видаляйте всі неактивні плагіни і теми, весь непотріб, де можуть бути віруси.
 3. Чистіть всі знайдені шкідливі коди.
 4. Тільки коли всі вичистіть, починайте ставити захист.

Від всіх зломів захиститися неможливо, все що було зроблено людиною їм же може бути і зламано, але хороший захист може відтягнути такий злом років на 100.

Всі види вірусів погіршують показники сайту в пошуку, а власник може про них навіть і не знати, поки хакер просто не почне обробляти його сайт. Взагалі дуже бажаю всім хакерам знайти свою нішу, так як люди, які роблять такий чудовий і крутий код могли б робити його з користю для інших і себе, не заробляти на зломи сайтів, а пропонувати круті сервіси які приносили б їм постійний дохід.

Можу видалити вірус з сайту на WordPress і налаштувати захист

Якщо так сталося що ваш сайт був заражений і порушена його працездатність, то напишіть мені і я постараюся вам допомогти.

Пишіть:

Skype: maxix2009
Mail: [email protected]Що робити і куди бігти в такому випадки?
Які ж проблеми виникають при постійному зараженні сайту і розсилці спаму?
Переконливо, чи не так?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: