Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створити сайт візитку на движку Вордпресс. Частина перша

 1. Що таке сайт-візитка?
 2. Що потрібно?
 3. Чому саме CMS WordPress ?
 4. Як створити сайт візитку
 5. Хостинг і домен
 6. Установка CMS WordPress своїми силами
 7. Відгуки про хостинг:

У даній статті вас чекає покрокове керівництво по створенню сайту-візитки на CMS WordPress.

У століття ІТ-технологій мати в інтернеті свій куточок - це необхідність, не розкіш для людини. Я пропоную торкнутися для початку тему сайтів-візиток.

Що таке сайт-візитка?

Сайт-візитка - це невеликий веб-ресурс, на якому представлена ​​лише основна інформація про вас, ваших послугах. У майбутньому ви зможете підключити блог (оскільки в WordPress він вбудований, то все спрощується), або додати спеціальний калькулятор розрахунку послуг. Однак для початку вистачить кількох сторінок.

Які відомості містить звичайний сайт-візитка? Що повинно бути на сайті-візитці обов'язково і чим можна знехтувати?

Нехтувати тут нічим не можна. Коли ви даєте звичайну паперову візитку людині, то на ній зазначено: хто ви, чим займаєтеся, а також ваші контакти.

Сайт-візитка - це проекція таких даних в інтернет. З тією лише умовою, що можливостей і місця для даних набагато більше.

З тією лише умовою, що можливостей і місця для даних набагато більше

Що потрібно?

Що знадобиться, щоб створити сайт візитку? Для свого маленького сайту в Мережі вам буде потрібно:

 • Контакти: e-mail, телефон, поштова адреса, індекс, фактична адреса (місто і вулиця, будинок і офіс), юридична адреса, розклад і час роботи, як можна дістатися своїм ходом, або доїхати на авто (текст або карта), фото вхідний групи, або офісної будівлі.
 • Реквізити банківського рахунку та юридичні відомості про компанії (ІПН / КПП, ОГРН, ЗКГНГ, ОКПО) - вказуються на сторінці «Контакти», або сусідній з нею.
 • Зворотній зв'язок: форма, де можна задати питання, а також форма замовлення зворотного телефонного дзвінка.
 • Товари та послуги: розмістіть загальний опис, які послуги ви надаєте, що саме продаєте (категорії товарів, якщо товарів дуже багато). Тобто, чим ви можете бути корисні контрагентам, клієнтам, партнерам.
 • Лідер компанії (бажано) і працівники (необов'язково). Лідера компанії розмістити можна на сторінці «Про компанію», всіх співробітників приймальні - на сторінці «Контакти», працівників відділу продажів - на сторінці «Товари», або «Послуги». У разі якщо працівників багато, або ви не знаєте, як їх органічно вбудувати на зазначені вище сторінки, то можна зробити одну сторінку під назвою «Співробітники».
 • Дані про компанії (місія, цілі, історія).
 • Сторінки «Вакансії», «Карта сайту», «Новини», «Закупівлі», « Хостинг відгуки »,« Портфоліо »та« Прайс-лист »- необов'язкові, проте показують, наскільки відповідально ви ставитеся до власного веб-ресурсу. «Новини» і «Відгуки», особливо якщо вони є і ви їх регулярно публікуєте, - покажуть що ваша організація жива і працює.
 • У разі якщо компанія залучає клієнтів з соцмереж, значить будуть потрібні посилання на акаунти в різних соціальних мережах - Твіттер, Інстаграм, Вконтакте.

Правило хорошого тону - вказувати всі дані безпосередньо на сайті, не змушуючи таким чином користувачів завантажувати на свій персональний комп'ютер документи Ворда, таблиці екселя, або ПДФ-файли.

Як бачите, нічого складного тут немає, щоб зробити все зі смаком і гідно. Зрозуміло, можна прочитати дуже багато книжок і створити спеціальну інструкцію, про те як робити не треба. Однак навіщо, можна просто керуватися комфортом сприйняття інформації для звичайного користувача.

Зручно - добре, а незручно - це погано. Якщо ви робите маленький сайт-візитку, то робіть добре.

Чому саме CMS WordPress ?

WordPress має такими рисами, які перетворюють процес створення візитки в суцільне задоволення:

 • Працює практично на будь-якому хостингу, з легкістю встановлюється, у деяких хостинг провайдерів є установка в одне натискання кнопки.
 • Зрозумілий і простий інтерфейс адмінпанелі.
 • Безліч безкоштовних розширень і тем. У Мережі є багато інструкцій про CMS WordPress практично на будь-яку тему.
 • Багато фрілансерів і розробників, які в разі чого поправлять вам сайт за гроші, або зроблять «як треба».

Тобто, перед вами постають дві головні комплексні завдання. Перша - це встановити WordPress на хостинг в Європі , Правильно його налаштувати, підключити потрібні розширення, налаштувати їх. Друга - правильно заповнити веб-ресурс інформацією про організацію.

Як створити сайт візитку

Отже, давайте приступимо. З маленькою обмовкою - я не буду надто детально зупинятися на інсталяції WordPress, щоб занадто не збільшуються цей матеріал.

У разі якщо ви не вмієте встановлювати Вордпресс, то просто набираєте в Гуглі «як встановити WordPress на хостинг» або «відео установки WordPress» і вирішуєте цю маленьку проблему. Повторюся - в цьому немає нічого складного, в Мережі сотні інструкцій на цю тему.

Перша частина створення сайту-візитки у нас буде технічна, я коротко розкажу де придбати домен і хостинг , Покажу як поставити WordPress на хостинг.

Хостинг і домен

Сайти-візитки не надто вимогливі до хостингу, тому беріть найдешевший тарифний план на будь-якому хостингу. Коштувати це буде від 50 до 250 рублів на місяць.

Домен бажано брати у перевірених і солідних реєстраторів - REG.RU або 2domains.ru. Коштувати буде від 100 до 500 рублів в рік за домени .ru, а також до 1000 рублів в рік за домени .com і інші.

Реєструвати домени бажано на фізичну особу, щоб не було паперової тяганини. У разі якщо компанія ваша, то реєструйте на себе. Не треба доручати реєстрацію домену працівникові «на себе», так як потім ви дуже ризикуєте залишитися без працівника і без домену.

В рунеті відомі сумні випадки, коли після звільнення співробітники прихоплювали з собою дорогі і красиві домени.

Коли зареєструєте домен, то не забудьте прописати записи DNS вашого хостингу в різних налаштуваннях домену. Дані записи видає вам хостер після замовлення у нього хостингу.

Чекайте один день, на наступний вже можна буде нормально працювати з вашим веб-ресурсом.

Прописування необхідних DNS тільки найперший крок до того, щоб офіційно прикріпити домен до вашого хостингу. Через день у вашій панелі управління хостингом треба буде вказати, який домен ви прикріплюєте. Це теж дуже просто.

Зайдіть в панель управління хостингом і знайдіть де додаються домени. Додайте наш домен, директорія для домену створюється в автоматичному режимі.

Додайте наш домен, директорія для домену створюється в автоматичному режимі

Установка CMS WordPress своїми силами

Шукаємо де можна створити БД. Нам потрібно MySQL Помічник (Візард). Тому натискаємо на нього.

Створюємо необхідну базу даних і користувача для нашої бази даних. Прикріплюємо користувача до бази даних.

Завантажуємо всі файли движка WordPress на хостинг в Україні , Розпаковуємо архів в директорію вашого сайту-візитки [...] / papka_sayta.ru/ так, щоб файли wp-config.php і папки wp-content, wp-admin були в корені директорії.

Редагуємо наш конфиг-файл, тобто, прописуємо в нього потрібні параметри нашої бази даних, пароль і користувача. Переходимо на головну сторінку сайту. Там буде вікно налаштувань, де треба прописати ім'я веб-ресурсу, ім'я (логін) адміна сайту, а також пароль.

Сайт-візитка готовий, перша частина повністю завершена. Тепер ви знаєте як створити сайт візитку.

Відгуки про хостинг:


Що таке сайт-візитка?
Що потрібно?
Чому саме CMS WordPress ?
Що таке сайт-візитка?
Які відомості містить звичайний сайт-візитка?
Що повинно бути на сайті-візитці обов'язково і чим можна знехтувати?
Що потрібно?
Чому саме CMS WordPress ?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: