Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як зробити монітор з планшета c допомогою SpaceDesk

 1. Розбір додатків
 2. Коротенько про SpaceDesk
 3. Мінуси використання додатка
 4. підсумки

РЕКЛАМА

Більшості з нас цілком вистачає одного монітора для роботи, і це зрозуміло - два-три монітори потрібні хіба що редакторі відео, стримера, програмістам або іншим спеціалізованим професіями. Але що, якщо у вас з'явився ноутбук або планшет, які простоюють, поки ви вдома? Чи можна їх якось пріпахать до справи, використовувати як другий монітор? Зрозуміло, і зараз я розповім, як зробити це за допомогою програми SpaceDesk і не тільки.

Інформаційний партнер статті -, який надав мені для тесту Android-планшет.

Перше, що потрібно зрозуміти - монітор і дисплей планшета / ноутбука це різні речі. Щоб приймати сигнал з зовнішнього пристрою, необхідний спеціальний контролер. Він коштує грошей, і дешевим я б його не назвав, тому немає ніякого сенсу впаивать таку штучку в і без того компактні пристрої, де ледве знаходиться місце для акумулятора і охолодження.

Він коштує грошей, і дешевим я б його не назвав, тому немає ніякого сенсу впаивать таку штучку в і без того компактні пристрої, де ледве знаходиться місце для акумулятора і охолодження

Джерело - AndroidTab.ru

Тому навіть якщо у вашого ноутбука, як, наприклад, в VOYO VBOOK V3 або Jumper Ezbook 3 , Є роз'єм microHDMI, його можна використовувати тільки в якості джерела сигналу, але не на прийом оного ... І начебто ви ставите питанням - якщо це зробити не можна, то до чого взагалі ця стаття? І тут я уточню. Мова до цього моменту йшла про провідної передачі даних. Як ви вже здогадалися, з бездротовою все йде набагато краще.

Розбір додатків

Є три основних додатки, які дозволять пристосувати планшет або ноутбук в потрібний нам інструмент. У цих додатків є аналоги, але я перепробував багато, і виділив основні, які спрацювали для мене хоча б раз. Тут же варто пам'ятати, що для виконання деяких завдань вигідніше просто розшарити управління своєю основною мишкою на другий екран. Наприклад, включити на Android-планшеті Google Docs, відкрити сценарій відео, і прокручувати його мишкою від комп'ютера. Для цих цілей вигідно використовувати програми Synergy або DeskDock.

Якщо ж вам потрібно вивести на другий дисплей, наприклад, статистику завантаження Windows, або YouTube-програвач, або віконце відео в VEGAS Pro 14, то кращий спосіб зробити це - завдяки SpaceDesk. Тепер - детальніше.

Synergy - це програма, яка расшарівать ваші мишку та клавіатуру на будь-який інший пристрій. Хоч Windows, хоч MacOS, хоч Linux. Ту ж задачу, але на Android, виконує додаток DeskDock. Різниця також в засобі зв'язку - перша програма працює бездротовим з'єднанням, а для другої потрібна USB-зв'язок.

Різниця також в засобі зв'язку - перша програма працює бездротовим з'єднанням, а для другої потрібна USB-зв'язок

З цими додатками особисто у мене виникли проблеми. DeskDock дала попрацювати мені всього раз, після чого з'єднання було назавжди втрачено, а у Synergy виявилися проблеми іншого роду. Справа в тому, що до певного моменту це було безкоштовне ПО з відкритим вихідним кодом - і зараз таку версію можна без проблем знайти в Інтернеті. Інша ж версія, Symless Synergy, платна, але коштує недорого і пропонує, крім стандартних функцій, ще пару цікавих фіч.

Мета абзацу вище - не інструкція про те, як користуватися додатками, але просвітництво щодо них. Ви можете спробувати працювати з ними особисто, і у вас може вийти краще, ніж у мене. Мета статті - розповісти про SpaceDesk, ніж я і займуся прямо зараз.

Коротенько про SpaceDesk

Це безкоштовна програма, яка перебуває на стадії бета-тестування. Вона доступна на Windows і Android, iOS, Linux, macOS, навіть у вигляді браузерних розширень під HTML5. А ось варіативність, втім, стосується клієнтської частини - сервер працює тільки під Windows.

Що робить програма? Вона дозволяє використовувати ваш пристрій у вигляді додаткового дисплея для комп'ютера. Вимоги для пристрою дуже щадні - за фактом, від нього вимагається наявність екрану, навіть не сенсорного, а звичайного! Також потрібен постійний доступ до Інтернету, і підключення пристрою-клієнта в одну загальну мережу з сервером.

Для початку роботи йдемо на офіційний сайт і викачуємо програму-сервер. Це буде джерело сигналу. Одержувачі, вони ж клієнти, викачуються окремо - наприклад, ось на Android-версію. Встановлюємо, запускаємо. Якщо сервер і клієнт перебувають в одній мережі - при відкритті клієнта під написом "Connect to Primary Machine (Server)" ви побачите потрібний сервер.

Зазвичай ця назва комп'ютера. Під'єднують, на сервері буде чути звук підключення нового пристрою, і voila! Ваш комп'ютер отримав додатковий дисплей! Налаштовується новоприбулий в "Параметрах екрану", як і самий звичайний дисплей. Можна призначити його основним, можна перемістити куди завгодно щодо основного, можна призначити йому персональне масштабування, якщо екран маленький, поміняти дозвіл і навіть орієнтацію (альбомна, портретна, і перевернуті варіанти).

Можна призначити його основним, можна перемістити куди завгодно щодо основного, можна призначити йому персональне масштабування, якщо екран маленький, поміняти дозвіл і навіть орієнтацію (альбомна, портретна, і перевернуті варіанти)

Мінуси використання додатка

Відразу почну з мінусів такого варіанту, оскільки вони можуть зіпсувати вам враження від роботи. По-перше, сервер активує драйвер SpaceDesk при старті Windows - це, в принципі, логічно, так як ініціюється ціле віртуальне пристрій (поправте мене в коментарях, якщо я не так зрозумів деталі). Тому, якщо ви вимкніть сервер вже після завантаження ОС під час її роботи - то для зворотного включення доведеться перезавантажувати ПК повністю.

Далі - якість зв'язку. Ні, якщо Інтернет стабільний, то ніяких проблем зі стабільністю бути не повинно. Інша справа, що затримка картинки безпосередньо залежить від ... продуктивності пристрою. Я з'ясував це, коли загорівся ідеєю зробити додатковий монітор зі свого старенького планшета Acer Iconia B1-А71. Щоб ви розуміли - навіть в 2013 році це була бюджетку, що працює не дуже добре, а зараз вона навіть в Google Docs замислена. Навіть після повного скидання системи.

Навіть після повного скидання системи

Система там квола - двоядерний MTK 8317T на 1,2 ГГц, 512 МБ ОЗУ і 8 ГБ ПЗУ, а також 7-дюймовий WSVGA TFT-екран. Так, не IPS, а TFT. Втім, мені цього мало б вистачити з головою. І так, програма встановилася і заробила без проблем - я переміщував вікна на новостворений монітор вже через пару хвилин! Однак чим більше "активних" вікон я поміщав туди, тим сильніше була затримка курсора. Аж до двох-трьох секунд.

Аж до двох-трьох секунд

Що я маю на увазі під "активними" вікнами? Ті вікна, де картинка змінюється без участі користувача. Мультимедійний на YouTube, монітор ресурсів з постійно скачуть графіками, і так далі. Проблеми починалися навіть під час прокрутки документа в Google Docs, затримки були хоч і менші, але відчутні. Мого терпіння на цю справу вистачало, а от попередній відео в VEGAS Pro 14 затримувався на 3 секунди (!).

На щастя, нагодився Impression, надавши мені на тест ImPAD B702 (відеоогляд буде тут). Там характеристики краще рази в два, і запустивши SpaceDesk, я побачив, що затримки зменшилися пропорційно. Я без особливих проблем зміг попрацювати з Google Docs, прокручуючи картинку вниз і вгору, а затримка в відтворенні через VEGAS зменшилася до секунди з малим.

Читайте також: огляд ультрабука Acer Swift 5 - легкий, тонкий, майже ідеальний

Завершив тестування я з Huawei P9. Екран 5,2 дюйма, тому в якості повноцінного дисплея він не підійде ну ніяк. Однак на ньому затримок картинки майже не було. Навіть в VEGAS Pro 14. З цього я можу зробити один висновок - чим активніше картинка, тим потужніше має бути пристрій. І ще одна дрібниця - після спроби випадково перенести екран предпросмотра з VEGAS на планшет, я зловив BSOD. Абсолютно несподівано і непередбачувано. Відтворити цей баг мені не вдалося, але інформація буде вам корисна.

Це, якщо хто не зрозумів, був опис мінусів, і плюсів у SpaceDesk набагато більше. Ви без проблем знайдете застосування старому планшету, навіть з побитим екраном - головне, щоб Інтернет був робочий. І чим потужніший планшет, тим краще буде картинка, хоча для 99% завдань вам з головою вистачить Impression ImPad B702. Бездротовий зв'язок дозволяє заряджати планшет навіть під час передачі картинки.

Крім того, програма підтримує передачу через USB-модем, і ви можете приєднати смартфон безпосередньо до ПК по кабелю, що теоретично повинно зробити стабільність картинки краще. Далі, в настройках SpaceDesk можна поміняти якість передачі вручну, причому кількість налаштувань приємно радує. Інша справа, що це впливає на затримку картинки максимум відсотків на 30 - перевірено на двох планшетах.

Інша справа, що це впливає на затримку картинки максимум відсотків на 30 - перевірено на двох планшетах

Головне ж особисто для мене перевага - гнучкість рішення. Ви можете помістити планшет з працюючим SpaceDesk куди вам захочеться. Можете приклеїти його збоку зліва, збоку праворуч, покласти на клавіатуру, тримати перед собою, можете пристосувати таким чином хоч смартфон, хоч ноутбук. Я особисто зробив дві невеликі підставки з термопластика, і пристосував планшет на монітор зверху.

підсумки

І так, я знаю, що додаток може працювати не тільки як другий монітор, а й як дублікат основного, і що з його допомогою можна управляти комп'ютером дистанційно. Але як на мене, для цього легше користуватися програмою від Google.

Решта частини RN FAQ можна знайти тут .
Решта частини RN FAQ можна  знайти тут

Але що, якщо у вас з'явився ноутбук або планшет, які простоюють, поки ви вдома?
Чи можна їх якось пріпахать до справи, використовувати як другий монітор?
І начебто ви ставите питанням - якщо це зробити не можна, то до чого взагалі ця стаття?
Що робить програма?
Що я маю на увазі під "активними" вікнами?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: