Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як підключити USB-модем до телефону або смартфону

 1. Необхідне обладнання
 2. Налаштування модему
 3. Налаштування смартфона

Мобільні технології не стоять на місці, гаджети застарівають, а потреби користувачів мережі в швидкому обміні даними ростуть. Що робити, якщо телефон не підтримує сучасні стандарти зв'язку? Купувати новий або змиритися з відставанням від прогресу? Виявляється, через переносний пристрій зв'язку в мережу можна вийти не лише з комп'ютера. Розглянемо, як підключити USB-модем до Андроїд-смартфону.

підключити USB-модем

Завдання не так проста, як здається на перший погляд. Можуть виникнути такі помилки:

 1. В налаштуваннях Андроїд-пристрої немає пункту «Мобільні мережі». Потрібно пошукати інші версії прошивки, інакше підключити модем не вийде.
 2. Бракує харчування. Як варіант - користуватися при повністю зарядженій батареї, купити більш якісний кабель або USB-hub з зовнішнім живленням.

Необхідне обладнання

Чи можна до телефону підключити модем без покупки додаткового устаткування? Тільки якщо на пристрої є USB-роз'єм. Це більше характерно для планшетів. В інших випадках доведеться придбати перехідник від USB до роз'єму вашого телефону. Причому це має бути не звичайний кабель, а OTG так званий хостової перехідник. Він призначений саме для зовнішніх пристроїв, а не просто сполучення мобільника з комп'ютером.

Також потрібно придбати сам USB-модем, який складається з модуля зв'язку (3G або більш швидкісний 4G) і флеш-накопичувача, де записані настройки з'єднання.

Налаштування модему

Перш ніж розповідати, як підключити ЮСБ-модем до телефону, розберемося в налаштуванні самого режиму модему. Якщо цього не зробити, то він буде розпізнано системою Андроїд просто як носій інформації.

Для телефонів марок Huawei і ZTE завдання простіше, для них розроблено спеціальне програмне забезпечення. Досить запустити його і поставити потрібну галочку. Для всіх інших телефонів потрібно зробити наступні дії:

 1. Деактивувавши на комп'ютері всі види підключень до мережі і вставляємо модем.
 2. Знаходимо підключений модем в диспетчері пристроїв.
 3. Відкриваємо властивості і запам'ятовуємо порт COM.
 4. Завантажуємо і запускаємо програму HyperTerminal.
 5. Після створення імені з'єднання у вікні налаштувань потрібно вказати порт, який ви запам'ятали в пункті 2 інструкції, в рядку «Connect using».
 6. Далі заходимо Файл - Властивості - Налаштування. Буде кнопка ASCIIsetup. Ставимо галку «Echo typed characters locally», т. Е. «Відображати Зауважте, що ви».
 7. У відкритому терміналі набираємо команду АТ і тиснемо Enter. Вилізе рядок ОК. Далі друкуємо наступне: AT ^ U2DIAG = 0 і знову Enter. В результаті ОК з'явиться ще раз.

Попереднє налаштування завершена, тепер переходимо до того, як підключити до телефону Android 3G модем .

ВАЖЛИВО. Якщо ви захочете використовувати пристрій на комп'ютері, то змінені настройки потрібно повернути назад. Повторіть всі пункти інструкції, але команду в терміналі введіть наступну: AT ^ U2DIAG = 255.

Налаштування смартфона

Після попередньої підготовки можна перейти до налаштування Андроїд-смартфона.

 1. Підключаємо налаштований модем.
 2. Заходимо в меню «Бездротові мережі» і включаємо передачу мобільних даних.
 3. Створюємо нову точку доступу APN.
 4. Вводимо дані стільникового оператора. Дізнатися їх можна з офіційного сайту або керівництва, що додається до пристрою. Деякі модеми вже містять настройки конкретного провайдера, тоді цей пункт виконувати не потрібно, всі дані вже будуть заповнені.
 5. Тиснемо Зберегти і чекаємо появу значка підключення.

Якщо всі пункти проведені успішно, то до смартфону вийшло підключити модем. Однак виробників мобільних пристроїв не радує ситуація, коли замість покупки більш дорогого і сучасного гаджета потенційний споживач знаходить, як переналаштувати 3G модем , Щоб його можна було підключити до телефону Android. І створює програмні перешкоди для цього, штучне обмеження доступу.

Щоб обійти ці обмеження, потрібно отримати root-права в системі. Практично те ж саме, що права адміністратора в ОС Windows . Наявність таких прав дозволяє змінювати або видаляти системні файли пристрою. Щоб встановити root, скачайте спеціальний додаток і дотримуйтесь інструкцій по його настройці.

ВАЖЛИВО. Отримання root-прав часто загрожує втратою гарантії виробника смартфона. Добре подумайте перед тим, як зважитися на подібні маніпуляції зі своїм гаджетом.

Ось, мабуть, всі нюанси того, як USB-модем підключити до телефону, налаштувати його на коректну роботу, використовуючи спеціальне програмне забезпечення.

Що робити, якщо телефон не підтримує сучасні стандарти зв'язку?
Купувати новий або змиритися з відставанням від прогресу?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: