Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як розділити жорсткий диск комп'ютера на розділи c допомогою Acronis Disk Director 12

 1. Про програму Acronis Disk Director 12
 2. Поділ жорсткого диска на два розділи
 3. Формування відразу декількох розділів диска

Якби Windows містила в собі весь функціонал, який реалізується за допомогою стороннього програмного забезпечення, тільки для установки операційної системи знадобилася б мега¬флешка зі значною вагою

Якби Windows містила в собі весь функціонал, який реалізується за допомогою стороннього програмного забезпечення, тільки для установки операційної системи знадобилася б мега¬флешка зі значною вагою. Але навіть не це основна проблема. Уявіть, який би жах охопив недосвідчені уми комп'ютерних неофітів, зіткнемося вони з гіперпотоком досі невідомої їм інформації. Тому операційна система може бути лише базою для розкриття потенціалу комп'ютера при заданому інтересами користувача векторі.

А іноді штатні можливості операційної системи можуть мати і такий собі «недоформат» - отримай щось несерйозне безкоштовно, а розумні речі, будь добрий, шукай на стороні і за плату. Наприклад, для роботи з розділами жорсткого диска комп'ютера в своєму арсеналі штатного інструментарію Windows має утиліту управління дисками. Але її можливості дуже обмежені: максимум, що можна зробити в плані переорганізації дискового простору - це створити один розділ за рахунок обсягів іншого.

Для проведення будь-яких більш-менш серйозних операцій з розділами диска необхідно вдаватися до допомоги спеціальних програм - менеджерів дисків. Лідируючі позиції на ринку софта в цій ніші займає програма - професійний продукт для системних адміністраторів, що передбачає великий функціонал для роботи з дисковим простором комп'ютера.

Про програму Acronis Disk Director 12

У числі інших функцій остання актуальна версія програми Acronis Disk Director 12 передбачає зміну розміру розділів диска, їх копіювання та переміщення, поділ і об'єднання без втрати наявних даних. Acronis Disk Director 12 може бути записана на завантажувальний носій для роботи з розділами диска на комп'ютері без встановленої операційної системи.

Продукти компанії-розробника Acronis, включаючи менеджер дисків Disk Director - платні. Від безкоштовної демоверсії Acronis Disk Director 12, яку у вільному доступі можна скачати з офіційного сайту програми, попередньо зареєструвавшись за допомогою електронної адреси, толку буде небагато. Будь-які операції по організації дискового простору можна здійснювати тільки за умови, що розмір тому не перевищує 100 МБ.

Будь-які операції по організації дискового простору можна здійснювати тільки за умови, що розмір тому не перевищує 100 МБ

Це мізерно малий обсяг, і, як бачимо, нам пропонують просто погратися в дрібних масштабах, щоб протестувати програму. Тому для розподілу дискового простору відразу скористаємося платною версією. На момент написання цієї статті компанія Acronis пропонує придбати програму Disk Director 12 за 1600 руб.

Поділ жорсткого диска на два розділи

Розглянемо приклад поділу жорсткого диска на два розділи. Маємо жорсткий диск розміром в 100 ГБ, на якому існує єдиний розділ - диск С, сформований автоматично в процесі установки Windows. У нашому випадку залишимо системі тільки 30 ГБ простору, а з залишився обсягу диска сформуємо несистемний розділ - диск D. Такий приклад розподілу дискового простору - тестовий, і він не є зразково-показовим. Насправді для реалізації можливостей сучасних версій Windows якраз і потрібний системний розділ розміром приблизно в 100 ГБ. Але, незалежно від об'єму жорсткого диска, незалежно від того, з класичним вінчестером або з SSD-накопичувачем ми маємо справу, порядок роботи програми буде таким же.

Acronis Disk Director 12 відбирає у системного розділу зайве місце без втрати даних і збою роботи операційної системи. Природно, що відбирається у диска системи простір повинен бути вільним.

У головному вікні програми побачимо наочно картину існуючих розділів диска, і щоб її змінити, в нашому випадку на системному розділі викликаємо контекстне меню і вибираємо команду поділу томи. Ця ж команда дублюється окремої опцією на панелі інструментів праворуч.

У новому віконці задаємо розмір відібраного у диска системи простору, який буде сформовано в новий розділ. У нашому випадку в графі «Новий розмір томи» виставимо 70 ГБ. Тиснемо «Ок».

Повернувшись у вікно Disk Director, побачимо майбутню картину розподілу дискового простору. Для застосування виконану операції тиснемо відповідну кнопку вгорі вікна програми.

Далі тиснемо «Продовжити» в інформаційному віконці з параметрами виконуваної операції, після чого погоджуємося на перезавантаження комп'ютера.

Комп'ютер перезавантажиться, і Disk Director увійде в режим предзагрузкі, де і проведе перерозподіл розділів диска.

Після запуску системи в вікні програми будемо спостерігати саме ту картину розділів диска, яку ми і запланували.

Формування відразу декількох розділів диска

Вище розглянуто процес формування другого розділу диска за рахунок простору першого. Він підійде, якщо що і потрібно зробити, так це поділити розділ на дві частини. А ось якщо мова йде про кардинальний перерозподіл дискового простору зі створенням декількох розділів, в арсеналі програми Acronis Disk Director 12 є більш зручний для цих цілей функціонал. Розглянемо, як сформувати з одного відразу кілька розділів диска за допомогою функції зміни розміру тому.

Отже, знову маємо жорсткий диск зі встановленою на єдиному системному розділі операційною системою. Робимо на ньому клік правою клавішею миші і вибираємо зміна розміру тому.

Робимо на ньому клік правою клавішею миші і вибираємо зміна розміру тому

У графі «Розмір тому» встановимо для розділу системи 30 ГБ. Тиснемо «Ок».

Тиснемо «Ок»

Повернувшись в головне вікно Acronis Disk Director, побачимо, що решту обсягу диска тепер позначений незайнятим місцем. Викликаємо на останньому контекстне меню і вибираємо єдине, що нам пропонується - «Створити те».

Викликаємо на останньому контекстне меню і вибираємо єдине, що нам пропонується - «Створити те»

Запуститься майстер створення томи. Тиснемо «Далі».

Тиснемо «Далі»

І знову «Далі».

І знову «Далі»

Наступний крок майстра - завдання розміру для нового розділу. У нашому випадку знову виділимо 30 ГБ і отримаємо диск D. Тиснемо «Завершити».

Тиснемо «Завершити»

Після цього в головному вікні програми побачимо майбутню картину розділів диска з двома сформованими і залишилися 40 ГБ незайнятого місця. Створимо третій розділ. Знову викликаємо контекстне меню на незайнятому місці і повторюємо процедуру створення томи.

Знову викликаємо контекстне меню на незайнятому місці і повторюємо процедуру створення томи

У вікні завдання розміру для створюваного розділу традиційно для нашого випадку зазначимо 30 ГБ і завершимо процес формування диска Е.

У вікні завдання розміру для створюваного розділу традиційно для нашого випадку зазначимо 30 ГБ і завершимо процес формування диска Е

У головному вікні програми побачимо тепер три розділи і 10 ГБ нерозміченого простору. Визначимо і їх в невеликий розділ диска. Знову контекстне меню, знову створення томи.

Знову контекстне меню, знову створення томи

Віддаємо все місце, що залишилося диску F. Завершуємо процес.

Завершуємо процес

Все наявне місце на диску розподілено за розділами, тепер залишилося застосувати всі ці зміни. Вгорі вікна програми тиснемо кнопку застосування запланованих операцій.

Вгорі вікна програми тиснемо кнопку застосування запланованих операцій

Як і в попередньому випадку, за цим піде інформаційне віконце з параметрами проведеної операції і підтвердженням перезавантаження.

Як і в попередньому випадку, за цим піде інформаційне віконце з параметрами проведеної операції і підтвердженням перезавантаження

Ну а після того, як Acronis Disk Director 12 проведе операцію в режимі предзагрузкі, і Windows запуститься, вже будемо спостерігати результати своєї роботи - замість одного розділу в нашому випадку буде цілих чотири.

Ну а після того, як Acronis Disk Director 12 проведе операцію в режимі предзагрузкі, і Windows запуститься, вже будемо спостерігати результати своєї роботи - замість одного розділу в нашому випадку буде цілих чотири

До речі, багато цікавих статей з цієї та інших тем ви знайдете у наших колег на inforkomp.com.ua .

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: