Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як знайти витікаючі посилання з сайту WordPress, DLE і інших CMS.

 1. Як знайти зовнішні посилання в вихідному коді?

Доброго времени суток, Друзі. Сьогодні, я вирішив підняти тему, яка повинна бути цікавою практично всім, хто, так або інакше, пов'язаний зі створенням сайтів.

Ні для кого, ні секрет, що скачавши безкоштовно шаблон, для свого сайту, незалежно від движка, який використовується, для управління контентом. Ми можемо зіткнутися з проблемою вихідних посилань, які ставляться різними веб-майстрами, необов'язково авторами. Парочку посилань може залишити автор шаблону, потім ще парочку можуть залишити ті хто, наприклад, перевів шаблон, ті, хто виклав ... І в загальному підсумку, вихідних посилань може бути досить солідну кількість.

Я не буду піднімати тему, чи варто залишати посилання автора шаблона чи ні. Приймати рішення тільки Вам. Часом шаблони настільки заспамлени посиланнями, що досить гостро постає питання, як видалити витікаючі посилання з сайту. Але перш, ніж видаляти посилання, їх необхідно знайти.

Як знайти зовнішні посилання в вихідному коді?

Способів пошуку, я думаю не мало. Можна шукати витікаючі посилання, за допомогою різних сервісів, плагінів або модулів для двигунів. Наприклад, як написано в цієї статті . Але найпростіший і точний спосіб - це пошук зовнішніх посилань вручну. Можливо, у Вас з'явилося відчуття, що руками шукати доведеться досить довго. Або що даний процес досить трудомісткий, ніж скористатися будь-яким сервісом або утилітою. Але насправді, все дуже просто, а надійність даного методу ні порівнянна, ні з чим.

І, крім того, у нас є жоден варіант пошуку. Спочатку розглянемо варіант пошуку, за допомогою вихідного коду. В даному випадку, необхідно хоча б образно розуміти структуру використовуваного шаблону. Тобто, з яких основних файлів складається шаблон. Наприклад, wordpress, складається з головної сторінки index.php або home.php, файлу повної новини single.php, файлу сторінок page.php футера, хедера і сайдбара. Навіщо це потрібно?

Це потрібно для того, щоб зрозуміти, де перевірити сайт на витікаючі посилання. Наприклад, якщо ми перевіримо головну сторінку сайту - це не дасть нам гарантії, що посилань на сайті немає, так як, перевіривши головну сторінку, ми перевіримо тільки файли: index.php, header.php, footer.php і sidebar.php. Однак посилання можуть бути заховані в запису або на сторінках, тобто в файлах single.php і page.php.

Звідси можна зробити висновок, що варто перевірити як мінімум три сторінки: головну, сторінку із записом і звичайну сторінку з будь-якою інформацією, наприклад, «Про сайт».

Тепер, розберемо, як знайти зовнішні посилання? Заходимо на сторінку сайту і натискаємо клавіші Ctrl + U. Відкриється нова вкладка з вихідним кодом сайту. Ось в ньому-то ми напевно зможемо знайти вихідну посилання, навіть якщо в файлі, вона зашифрована. Для того, щоб знайти, досить натиснути клавіші Ctrl + F, після чого з'явиться форма пошуку. І в поле форми написати початок будь-якої адреси в мережі інтернет, це протокол. Тобто, пишемо http і тиснемо «Enter». Після цього, абсолютно всі посилання на сайті будуть підсвічені в коді.

А далі справа за малим - обчислити посилання, які не були встановлені нами. І видалити їх в файлах. Щоб знайти, в якому файлі вони заховані, досить скористатися таким варіантом пошуку зовнішніх посилань.

Наступний варіант - це пошук посилань в самих файлах сайту. Припустимо, ми завантажили шаблон для сайту, і відразу його можна перевірити на наявність вихідних посилань. Для цього, можна скористатися текстовим редактором NotePad ++ .

Щоб знайти посилання на сайті, відкриваємо редактор. У верхньому меню натискаємо на кнопку пошук, і з випав списку вибираємо «Знайти в файлах». Далі вже справа техніки. Вводимо в поле «Знайти» протокол, який використовується гіперпосиланнями - http. І в поле «Папка» вибираємо місцезнаходження шаблону на комп'ютері. Після чого, натискаємо на кнопку «Знайти всі». Потім, програма виведе результати пошуку в нижній частині вікна. Де переглянувши посилання, ми можемо обчислити ті, які явно не належать до шаблону.

Але у цього варіанту, на відміну від першого, є один великий недолік, якщо посилання зашифрована, то знайти по протоколу її не вдасться. Хоча можна поміняти мета пошуку. І замість http спробувати знайти щось подібне: base64. Досить часто закодовані посилання містять такий шматок коду. Але все ж цей варіант менш надійний, на відміну від першого.

Також, варто відзначити, що закодовані посилання можуть вплинути на роботу шаблону, після видалення коду. Тому, перед видаленням, слід Зробити резервну копію сайту або файлів.

Обидва способи можуть здатися не такими вже зрозумілими для початківців, так як знайшовши посилання, ми не завжди можемо відразу визначити її точне місцезнаходження в файлах шаблону, модуля або плагіна. Однак, при хорошому розумінні структури шаблону і методів підключення додаткових файлів, досить просто знайти витікаючі посилання з сайту.

А як шукайте Ви витікаючі посилання на сайті? Хотілося б дізнатися методи, якими користуєтеся Ви.

А у мене на цьому все. Успіхів!

Як знайти зовнішні посилання в вихідному коді?
Як знайти зовнішні посилання в вихідному коді?
Навіщо це потрібно?
Тепер, розберемо, як знайти зовнішні посилання?
А як шукайте Ви витікаючі посилання на сайті?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: