Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як відремонтувати купюроприемники, що працюють по різних протоколах

 1. Перед ремонтом купюроприймача
 2. Ремонт купюроприймачів, що працюють по імпульсу
 3. Прошивка і калібрування купюроприймачів
 4. Довідкова таблиця по індикації несправностей банкнотоприймач MEI Cashflow
 5. JCM UBA LED Status

Увага! Інформацію по помилках, несправностей, ремонту купюроприймачів також можна подивитися і скачати в відповідних розділах.

Перед ремонтом купюроприймача

Необхідно пам'ятати, що дуже багатьох несправностей можна уникнути, просто регулярно проводячи чистку купюроприймачів . Чистка повинна бути обов'язковою перед ремонтом. Часто буває, що весь ремонт полягає саме в чищенні купюроприймача.

Ремонт купюроприймачів, що працюють по імпульсу

Імпульсний протокол - найпростіший з протоколів, його навіть протоколом можна назвати важко. більш складні протоколи також розглянуті на IgroTechnics.

Коли купюроприймач працює по пульсу (pulse), кожен імпульс з його виходу еквівалентний одній грошовій одиниці. Ставлення одного імпульсу до еквівалентного кількості рублів, зарахованих ігровий платою, називається деномінацією. Наприклад, якщо на 10 імпульсів на рахунок гравця зараховано 100 руб., То деномінація дорівнює 10, тобто на 1 імпульс припадає 10 рублів. У такому випадку замість того, щоб ремонтувати ігровий автомат , Досить приділити увагу купюроприймач.

Імпульсний режим передачі даних від купюроприймача до ігрової платі можна порівняти з імпульсним режимом при наборі номера на стаціонарному телефоні, коли кожній цифрі відповідає своє число імпульсів (деномінація = 1). Тональний режим в телефонії можна порівняти з передачею даних по протоколу, коли передача даних йде за допомогою кодів.

У імпульсного режиму одна перевага - простота. З недоліків можна виділити наступні.

1. Тривалий час зарахування купюр великих номіналів. Наприклад, якщо період повторення рахункових імпульсів дорівнює 350 мілісекунд, а деномінація 1 імпульс на 10 руб., То при прийомі купюри вартістю 1000 руб. час повного зарахування дорівнюватиме 0,35 х 1000/10 = 35 секунд! Втім, це найповільніший варіант роботи, зазвичай період дорівнює 100-150 мс, а й цьому випадку купюра 1000 руб. буде зараховуватися мінімум 5 секунд. Плюс валідація (розпізнавання банкноти), плюс укладання (в залежності від прошивки і конструкції купюроприймача).

2. Великий простір для махінацій з боку зловмисників. Досить просто дістатися до проводу, по якому передаються ті самі інформаційні імпульси. Тепер його можна коротити на корпус апарату - і на рахунок зловмисника може надійти хороша сума. Тому власникам ігрових, розважальних, вендінгових апаратів з такими купюроприемниками треба особливо ретельно стежити за збереженням проводів, що йдуть до купюроприймач - перевіряти укладку, цілісність ізоляції, щілини до корпусі апарату. Тим більше, коли купюрник закріплений на двері апарату - бували випадки, коли через погану ізоляцію при відкриванні дверей зачислялось по кілька десятків кредитів 🙂

3. Ще один недолік - купюра «недолічується», тобто видається меншу кількість імпульсів, ніж повинно відповідати прийнятій купюрі. Тут можуть бути дві причини.

3.1. Можливо, це може бути крива прошивка, коли через неправильне розпізнавання видається число імпульсів, відповідне інший купюрі. Наприклад, клієнт вставив 100 рублів, а на рахунок надійшло 50. Така ситуація вигідна власникові апарата (точніше, людині, яка не скупиться інкасацію). Може бути і зворотна ситуація - замість правильних 100 надійде 500 рублів. Відповідно, недостача при інкасації складе 400 руб. Такі ситуації зустрічалися на старій прошивці купюроприймача Matrix фірми VTI .

3.2 Якщо надходять скарги з боку клієнтів на меншу кількість зарахованих грошей, ніж вони вставляють, і ви з'ясували, що справа не в прошивці (помилки валідації), то залишається варіант з поширеною хворобою «пульсових» купюроприймачів - недосчет імпульсів. Часто це буває через провал напруги (висоти) імпульсів, що надходять на ігрову плату. Справедливості заради треба сказати, що ми випадок з несправністю вихідних транзисторів і роз'ємів не розглядаємо, хоча таке теж може траплятися. Розглянемо цю несправність (помилки в підрахунку, недосчет імпульсів) докладніше, так як вона зустрічається порівняно часто.

На малюнку зображені ідеальні імпульси від купюроприймача, які вони повинні бути (активний рівень - низький):

Ідеальні імпульси від купюроприймача

А ось такими ці імпульси можуть бути при «недосчете»:

Штрихом показаний рівень зарахування імпульсу

З цього малюнка зрозуміло, що під час укладання купюри деякі імпульси не дотягують до рівня спрацьовування лічильника імпульсів в ігровій платі. В результаті замість трьох зарахується один імпульс, та й то не факт. Це відбувається через те, що в більшості «імпульсних» купюроприймачів, наприклад ICT U70 , Програма прошивки працює так, що після успішної валідації відразу починається укладання купюри разом з видачею імпульсів на ігрову плату. І харчування може просто «не вистачити».

Вихід з цієї ситуації - робити більш якісним харчування купюроприймача. А саме:

 1. підняти напруга живлення до розумних меж - з 12,0 до 12,7 ... 13,0 В;
 2. використовувати більш товсті і короткі дроти для живлення купюроприймача;
 3. виключити погані контакти;
 4. застосовувати тільки якісний блок живлення з хорошим запасом потужності;
 5. якщо це не допомогло - підключити електролітичний конденсатор ємністю близько 2200 мкФ в ланцюг харчування паралельно купюроприймач. Причому конденсатор необхідно підключати якомога ближче до купюроприймач, якщо є можливість - припаяти на роз'єм або навіть на плату самого купюроприймача.

Після таких переробок зазвичай проблеми з «пропажею» кредитів «пропадають».

Прошивка і калібрування купюроприймачів

В ремонт купюроприймача також входить прошивка і калібрування.

Прошивка купюроприймача - це оновлення програмного забезпечення, яке зберігається в його пам'яті (наприклад, Flash або EEPROM). Прошивка - це мікропрограма, в якій зберігаються послідовність дій при валідації (розпізнаванні купюри), укладанні, протидії шахраям. В ту ж програму або в окрему її частину входить валютна прошивка, в якій містяться відомості про купюрах прийнятої валюти.

Існують купюроприемники, в яких використовується мультивалютна прошивка, яка дозволяє одночасно приймати купюри 2-3 різних валют. Наприклад, долари і євро.

Калібрування купюроприймача - це технологічна процедура, при якій відбувається настройка системи розпізнавання в приймальному тракті, в яку входять різні оптичні і магнітні датчики (сенсори).

Калібрування може проводитися різними способами - за допомогою спеціального паперу, програмного забезпечення, автокалібровка за допомогою еталонної купюри.

Процеси калібрування і прошивки детально розглянуті в інструкціях і мануалах до купюроприймач.

Довідкова таблиця по індикації несправностей банкнотоприймач MEI Cashflow

З в е т о д і о д н и е індикатори С т а т у с З про з т про я н і е Д е і з тонн на і е Зелений (рівномірний) Нормальний Нормальний включення харчування Ні Зелений (1 спалах) відключений по 1 му інтерфейсу Ігровий автомат (причина в стані іншого пристрою, наприклад, порожнього монетного хопера) Скиньте стан ігрового автомата, яке викликало відключення Зелений (2 спалаху) Відсутність з'єднання ПО2 му інтерфейсу відключення на 10 секунд. Відсутність з'єднання по 2 му інтерфейсу (використовується тільки з 2 м інтерфейсом) Перевірте підключення кабелів Жовтий (рівномірний) Стекер зрушать з місця / відсутній Стекер відсутня Поправьте або вставте Стекер Жовтий (1 спалах) Ускладнена приймання потрібно почистити Очистіть приймальний пристрій Жовтий (2 спалаху) затор на шляху проходження банкнот затор Очистіть затор і скиньте лічильник заторів в системі Жовтий (3 спалахи) затор в Стекер затор Очистіть Стекер Червоний (рівномірний) Переповнення Стекер Переповнення Стекер Заме ите Стекер Червоний (1 спалах) Помилка обладнання (приймальний пристрій) Автоматично виявляється збій Замініть приймальний пристрій Червоний (2 спалаху) Помилка обладнання (з'єднання) Автоматично виявляється збій інтерфейсної плати Замініть интерфейсную плату Червоний (4 спалаху) Помилка обладнання (пам'ять Стекер) Автоматіческіобнаружіваемий збій системи пам'яті Стекер Замініть Стекер Зелений Червоний Жовтий (рівномірний) Помилка обладнання Блок не запрограмований Зверніться в компанію Mars. Див. Керівництво SC66 в розділі матеріалів постачальника Зелений і червоний (миготіння) Режим калібрування Калібрування банкнотоприймач Зверніться в компанію Mars. Див. Керівництво SC66 в розділі матеріалів постачальника

Коди помилок. Число позначає кількість спалахів червоного світлодіода на передній панелі.

1 Stacker Full Remove bills from stacker
2 Stacker Jam Check inside stacker. Check stacker sensor
3 Transport Path Jam Check near stacker lever
4 Transport Path Jam Check transport
5 Motor Speed ​​Error Check for foreign substance on transport. Check operation of motor
6 Motor Stop Error Check for bills on transport. Check operation of motor
7 Reserved
8 Reserved
9 Reserved
10 Stacker Door Open Close stacker door
11 Reserved Reserved
12 Fraud Error Sensor timing error

JCM UBA LED Status

Коди помилок несправностей

Стан світлодіодів, кількість спалахів Помилка Помилка (англ). Несправність, Причини, усунення несправності Червоний Зелений х 1 Увімкнути Помилка завантажувального ПЗУ Boot ROM error Змініть плату ЦПУ. Дивіться «3-5. How Те Remove Circuit Boards ». х 2 Увімкнути 1. Некоректне вміст зовнішнього ПЗУ або порожня програма 2. Ні програми в зовнішньому ПЗУ (флеш-ПЗУ) 1. Incorrect contents of external ROM or empty program 2. No program in external ROM (Flash ROM) х 3 Увімкнути Внутрішня помилка ПЗУ Internal ROM error х 4 Увімкнути Зовнішня помилка ПЗУ External ROM error X 1 Викл переповнені пристрій (ящик) для зберігання прийнятих банкнот Stacker Full Можливо вийшла з ладу плата датчика положення укладальника. Перевірте всі кабелі й з'єднання. Замініть якщо необхідно плату датчика положення укладальника / плату ЦПУ. х 2 Вимкнути Помилка механізму пристрою подачі укладальника Заклинювання в транспортному модулі (1) Stacker pusher mechanism fault Transport Jam (1) Можливо пошкоджений мотор укладальника. Якщо необхідно замініть мотор. Можливо вийшла з ладу плата датчика положення укладальника. Перевірте всі кабелі й з'єднання. Замініть якщо необхідно плату датчика положення укладальника / плату ЦПУ. Можливо вийшов з ладу вихідний датчик. Перевірте всі кабелі й з'єднання і замініть якщо необхідно вихідний датчик / плату ЦПУ х 3 Викл Заклинювання в транспортному модулі (2) Transport Jam (2) Можливо вийшов з ладу вихідний датчик. Перевірте всі кабелі й з'єднання і замініть якщо необхідно вихідний датчик / плату ЦПУ х 4 Викл Несправність датчика положення укладальника Заклинювання купюроприймача Stacker encoder signal fault Acceptor Jam Можливо вийшов з ладу датчик положення укладальника. Перевірте призми на наявність забруднень або подряпин. За чищенні призм, дивіться «2-5. Preventive Maintenance ». Можливо вийшла з ладу нижня плата сенсорів. Для заміни нижньої плати сенсорів дивіться »3-5. How to Remove Circuit Boards ». х5 Викл Помилка швидкості транспортного мотора Transport motor speed error He визначається стан датчика положення транспортного мотора. Перевірте всі кабелі й з'єднання. Можлива вийшов з ладу мотор / плата ЦПУ. Змініть мотор / плату ЦПУ. Дивіться главу й3. Disassembly Instructions ». х б Викл Помилка транспортного мотора Transport motor error х9 Викл Помилка модуля захисту проти «фішингу» РВ Unit Error Можливо вийшла з ладу плата датчиків РВ / Нижня плата. Перевірте всі кабелі й з'єднання. Для зміни плат дивіться «3-5. How to Remove Circuit Boards ». х 10 Викл Помилка укладальника Stacker Error Можливо вийшла з ладу плата датчиків ящика для грошей. Перевірте всі кабелі й з'єднання. Замініть якщо необхідно плату датчиків ящика / плату ЦПУ. х 11 Викл Комунікаційна помилка інтелектуального ящика для грошей (Помилка 02) ICB BOX Communication Error (Failure 02) Перевірте живлення (ВКЛ.) плати інтелектуального ящика для грошей. Перевірте датчики плати інтелектуального ящика на забруднення або сторонні предмети. х 12 Викл Шахрайство / Помилка контрольної суми інтелектуального ящика (Помилка 07) Cheated / ICB BOX Check Sum Error (Failure 07) При використанні інтелектуального ящика (ICB Box), зробіть його ініціалізацію. Детальніше про ініціалізації ящика, дивіться в «ICB System's Operation and Maintenance Manual». х 13 Викл Помилка соленоїда механізму центрування / ICB ящик встановлений на іншу машину (Помилка 08) Centering Mechanism Solenoid Error / ICB BOX installed in another machine (Failure 08) Можливо вийшов з ладу соленоїд / верхня плата сенсорів. Перевірте всі кабелі й з'єднання. Для зміни верхньої плати сенсорів, дивіться «3-5. How to Remove Circuit Boards ». При використанні ICB ящика, встановіть ICB ящик в правильну машину або Ініціалізуйте його. Для більш детальної інформації по ініціалізації ящика дивіться «ICB System's Operation and Maintenance Manual». х 14 Викл Помилка механізму центрування / зняття даних з ICB ящика без його ініціалізації (Помилка 09) Centering Mechanism Error / ICB BOX data retrieved without initialization (Failure 09) Можливо вийшла з ладу плата датчиків механізму центрування / плата ЦПУ. Перевірте всі кабелі й з'єднання. Для заміни плати датчиків центрує механізму / плати ЦПУ, дивіться «How to Remove Circuit Boards». При використанні ICB ящика, зробіть його ініціалізацію. Для більш детальної інформації по ініціалізації ящика дивіться «ICB System's Operation and Maintenance Manual».

Коди помилок прийому купюри

Викл х 1 Помилка вставляння купюри (купюра вставлена ​​з перекосом) Slant insertion Вставте купюру прямо викл х 2 Помилка зчитування даних магнітного датчика Magnetic sensor pattern error Перевірте всі лінзи на предмет забруднення або подряпин. Для чищення сенсорів дивіться «2-5.Preventive Maintenance». Можливо несправна верхня сенсорна плата. Перевірте всі кабелі й з'єднання. За заміну верхньої сенсорної плати дивіться »3-5. How Те Remove Circuit Boards ». Викл х 3 При запуску всередині купюроприймача виявлена ​​папір Paper detected inside acceptor at standby Видаліть папір з купюроприймача і почистіть лінзи. Дивіться «2-5. Preventive Maintenance ». Викл х 4 Помилка оптичного датчика Optical sensor error 1 Можливо несправні верхня / нижня сенсорні плати. Перевірте всі кабелі й з'єднання. Для заміни верхньої / нижньої сенсорної плати дивіться «3-5. How Те Remove Circuit Boards ». Викл х 5 Помилка транспортування купюри Bill feed error Перевірте всі лінзи на предмет забруднення або подряпин. Для чищення сенсорів дивіться «2-5.Preventive Maintenance». Викл х 5 Помилка транспортування купюри Bill feed error Можливо несправна верхня сенсорна плата. Перевірте всі кабелі й з'єднання. За заміну верхньої сенсорної плати дивіться »3-5. How Те Remove Circuit Boards ». Викл х 6 Помилка визначення номіналу купюри Bill identification error Видаліть папір з купюроприймача і почистіть лінзи. Дивіться «2-5. Preventive Викл х 7 Помилка розпізнавання купюри (помилка з'являється при брудних і сильно поношених \ пом'ятих купюрах) Optical sensor error 2 Maintenance ». Можливо несправні верхня / нижня сенсорні плати. Перевірте всі кабелі й з'єднання. Для заміни верхньої / нижньої Викл х 8 Помилка рівня оптичного сигналу (іноді з'являється в слідстві здвоєних або забруднених купюр. Optical sensor error 3 сенсорної плати дивіться «3-5. How Те Remove Circuit Boards». Викл х 9 Купюра заборонена до прийому Inhibited Bill встановіть правильно ДІП перемикачі. Дивіться «1-4. Component Names and Software Specifications» Викл х 10 Повернути купюру Return Bill Отримано команда повернення купюри з хост машини Викл х 12 Помилка транспортування купюри 2 Bill Feed Error 2 Вимкнути X 13 Помилка довжини купюри Bill length error Перевірте всі ремені і ролики в транспортному шляху. За чищенні ремені й і роликів дивіться »2-5. Preventive Maintenance». За заміні ременів і роликів дивіться главу «3. Disassembly Instructions». Викл х 14 Помилка оптичного датчика 4 Optical sensor error 4 Видаліть папір з купюроприймача і почистіть лінзи. Дивіться «2 5. Preventive Maintenance ». Можливо несправні верхня / нижня сенсорні плати. Перевірте всі кабелі й з'єднання. Для заміни верхньої / нижньої сенсорної плати дивіться« 3-5. How Те Remove Circuit Boards ». Викл х 15 Помилка оптичного датчика 5 Optical sensor error 5

Завантажити інформацію по ремонту купюроприймачів:

• CashCode NET Cashcode Bill To Bill Error Codes Ccnetd6v2 4 Коди помилок і усунення несправностей купюроприймача Cashcode Bill To Bill. / Pdf, розмір: 151.54 kB /
• Diagnostika Oshibok Kupyuropriemnika CashCode Опис помилок і несправностей купюрник Кеш Код. / Pdf, розмір: 134.02 kB /
• Repair Memo 018 ESD Rules Рекомендації компанії CashCode по ремонту та сервісного обслуговування купюроприймачів. / Pdf, розмір: 309.23 kB /
• Remont ICT-U70 Spasibo-Voroshilovu-SA Інструкція по ремонту купюроприймачів ICT U70. / Rar, розмір: 863.05 kB /

Як отримати доступ до закритих сторінок >>

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: