Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як очистити пам'ять на Android

 1. Вбудовані налаштування сховища
 2. Аналіз вмісту внутрішньої пам'яті на Android за допомогою сторонніх утиліт
 3. Використання карти пам'яті в якості внутрішньої пам'яті
 4. Додаткові способи очистити внутрішню пам'ять Android

Одна з проблем з Android планшетами і телефонами - недолік внутрішньої пам'яті, особливо на «бюджетних» моделях з 8, 16 або 32 Гб на внутрішньому накопичувачі: такий обсяг пам'яті дуже швидко займається додатками, музикою, знятими фото і відео і іншими файлами Одна з проблем з Android планшетами і телефонами - недолік внутрішньої пам'яті, особливо на «бюджетних» моделях з 8, 16 або 32 Гб на внутрішньому накопичувачі: такий обсяг пам'яті дуже швидко займається додатками, музикою, знятими фото і відео і іншими файлами. Частий результат нестачі - повідомлення про те, що недостатньо місця в пам'яті пристрою при установці чергового програми або гри, при оновленнях і в інших ситуаціях.

У цій інструкції для початківців детально про способи очистити внутрішню пам'ять на Android пристрої та додаткові поради, які можуть допомогти в тому, щоб рідше стикатися з браком місця в сховищі.

Примітка: шляхи до налаштувань і скріншоти наведені для «чистої» ОС Android, на деяких телефонах і планшетах з фірмовими оболонками вони можуть незначно відрізнятися (але як правило все легко знаходиться приблизно в тих же розташуваннях). Оновлення 2018: З'явилося офіційне додаток Files by Google для очищення пам'яті Android , Рекомендую почати з нього, а потім перейти до вказаних нижче способів.

Вбудовані налаштування сховища

В останніх актуальних версіях Android присутні вбудовані інструменти, що дозволяють оцінити, чим зайнята внутрішня пам'ять і вжити заходів по її очищенню.

Кроки для оцінки того, чим зайнята внутрішня пам'ять і планування дій для звільнення місця будуть наступними:

 1. Зайдіть в Настройки - Місце і USB-накопичувачі.
 2. Натисніть по пункту «Внутрішній накопичувач».
 3. Після нетривалого періоду підрахунку ви побачите, чим саме зайнято місце у внутрішній пам'яті.
 4. При натисканні на пункт «Додатки» ви потрапите в список додатків, відсортованих за обсягом займаного місця.
 5. При натисканні на пункти «Зображення», «Відео», «Аудіо» відкриється вбудований файловий менеджер Android, що відображає відповідний тип файлів.
 6. При натисканні «Інше» відкриється той же файловий менеджер і відобразить папки і файли у внутрішній пам'яті Android.
 7. Також в параметрах сховища і USB накопичувачів внизу ви можете побачити пункт «Дані кешу» і інформацію про займаному ними місцем. Натискання на цей пункт дозволить очистити кеш відразу всіх додатків (у більшості випадків це повністю безпечно).

Подальші дії по очищенню будуть залежати від того, що саме займає місце на вашому Android пристрої.

 • Для додатків, зайшовши в список додатків (як в п.4 вище) ви можете вибрати програму, оцінити скільки місця займає сам додаток, а скільки його кеш і дані. Потім натиснути «Стерти кеш» і «Стерти дані» (або «Управління місцем», а потім - «Видалити всі дані») для очищення цих даних, якщо вони не критичні і займають багато місця. Врахуйте, що видалення кешу, як правило, повністю безпечно, видалення даних - теж, але може привести до необхідності знову виконувати вхід в додаток (якщо потрібно вхід) або видалити ваші збереження в іграх.
 • Для фото, відео, аудіо та інших файлах у вбудованому файловому менеджері ви можете виділити їх довгим натисканням, після чого видалити, або копіювати в інше розташування (наприклад, на SD-карту) і видалити після цього. Слід мати на увазі, що видалення деяких папок може привести до непрацездатності окремих сторонніх додатків. Особливу увагу рекомендую звернути на папку Downloads (завантаження), DCIM (містить ваші фото і відео), Pictures (містить скріншоти).

Аналіз вмісту внутрішньої пам'яті на Android за допомогою сторонніх утиліт

Також, як і для Windows (див. Як дізнатися чим зайняте місце на диску ), Для Android є додатки, що дозволяють дізнатися, що саме займає місце у внутрішній пам'яті телефону або планшета.

Одне з таких додатків, безкоштовне, з хорошою репутацією і від російського розробника - DiskUsage, скачати яку можна в Play Маркет .

 1. Після запуску програми при наявності як внутрішньої пам'яті, так і карти пам'яті, вам буде запропоновано вибрати накопичувач, при цьому чомусь в моєму випадку при виборі Storage відкривається карта пам'яті (використовувана, як наймана, а не внутрішня пам'ять), а при виборі « Карта пам'яті »відкривається внутрішня пам'ять.
 2. У додатку ви побачите дані про те, що саме займає місце в пам'яті пристрою.
 3. Наприклад, в разі вибору програми в розділі Apps (вони будуть відсортовані за кількістю займаного місця) ви побачите, скільки займає сам файл програми apk, дані (data) і його кеш (cache).
 4. Деякі папки (що не відносяться до додатків) ви можете видалити прямо в програмі - натисніть на кнопку меню і виберіть пункт «Видалити». Будьте обережні з видаленням, так як деякі папки можуть бути потрібні для роботи додатків.

Є й інші програми для аналізу вмісту внутрішньої пам'яті Android, наприклад, ES Disk Analizer (правда вимагають дивного набору дозволів), «Диски, Сховища і SD Карти» (тут все добре, показуються тимчасові файли, які складно виявити вручну, але реклама).

Є й інші програми для аналізу вмісту внутрішньої пам'яті Android, наприклад, ES Disk Analizer (правда вимагають дивного набору дозволів), «Диски, Сховища і SD Карти» (тут все добре, показуються тимчасові файли, які складно виявити вручну, але реклама)

Також є і утиліти для автоматичного очищення гарантовано не потрібних файлів з пам'яті Android - таких утиліт в Play Маркет тисячі і не всі вони заслуговують на довіру. З протестованих, особисто я для початківців користувачів можу рекомендувати Norton Clean - з дозволів потрібно тільки доступ до файлів, а щось критичне ця програма точно не видалить (з іншого боку, видаляє вона все те ж саме, що можна видалити вручну в налаштуваннях Android ).

Видалити непотрібні файли і папки з вашого пристрою ви можете і вручну, використовуючи будь-які з цих додатків: Кращі безкоштовні файлові менеджери для Android .

Використання карти пам'яті в якості внутрішньої пам'яті

Якщо на вашому пристрої встановлено Android 6, 7 або 8, ви можете використовувати карту пам'яті в якості внутрішнього сховища, правда з деякими обмеженнями.

Якщо на вашому пристрої встановлено Android 6, 7 або 8, ви можете використовувати карту пам'яті в якості внутрішнього сховища, правда з деякими обмеженнями

Найголовніша з них - обсяг карти пам'яті не підсумовується з внутрішньою пам'яттю, а замінює її. Тобто якщо ви хочете отримати більший обсяг внутрішньої пам'яті на телефоні з 16 Гб сховища, варто купувати карту пам'яті на 32, 64 і більше Гб. Детальніше про це в інструкції: Як використовувати карту пам'яті як внутрішню пам'ять на Android .

Додаткові способи очистити внутрішню пам'ять Android

Крім описаних способів очищення внутрішньої пам'яті, можна порадити наступні речі:

Є що додати? Буду вдячний, якщо зможете поділитися в коментарях.

А раптом і це буде цікаво:

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: