Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як очистити системну пам'ять на Андроїд

 1. Структура файлової системи Android
 2. Чистка системної пам'яті без прав суперкористувача
 3. Чистка системної пам'яті з наявністю прав суперкористувача
 4. Видалення встановлених програм
 5. Монтування SD-карти як внутрішньої пам'яті
 6. Інші методи розширення розділу

Якщо ви є не новачком, а більш-менш досвідченим користувачем Android, то вам напевно вже відомий досить неприємний факт: із заявлених на коробці з телефоном гігабайт пам'яті для установки додатків доступні далеко не всі Якщо ви є не новачком, а більш-менш досвідченим користувачем Android, то вам напевно вже відомий досить неприємний факт: із заявлених на коробці з телефоном гігабайт пам'яті для установки додатків доступні далеко не всі.

Але перед тим як стрімголов відправлятися виправляти цю несправедливість, варто дізнатися, чому так відбувається і як саме можна почистити систему.

Структура файлової системи Android

Варто зрозуміти одну річ: файлова система Андроїд далеко не так універсальна, як, скажімо, наявна в Windows Варто зрозуміти одну річ: файлова система Андроїд далеко не так універсальна, як, скажімо, наявна в Windows. Якщо на Windows ваші програми та мультимедійні файли знаходяться в одному просторі, то на Андроїд кожен з видів файлів має свій власний розділ.

Системні програми - окремо, допоміжні файли і музика - окремо. Перший розділ називається системною пам'яттю, в той час як останній - медіаразделом.

Навіщо це потрібно? Перш за все, щоб максимально убезпечити ОС. Якщо об'єднати ці розділи, то вийде так, що звичайний медіаплеєр зможе ненавмисно видалити важливі для роботи іншої програми дані, «покласти» систему або банально забити її до відмови своїми файлами, не залишивши й байта за потрібне системним програмам.

Більш того, ці два розділи мають різними рівнями доступу. У медіаразделе користувач і сторонні програми можуть творити що завгодно. В розділ системних програм Андроїда нічому, крім цих програм, ходу немає.

Через такого стану речей іноді трапляється досить курйозна ситуація: в медіаразделе вільно кілька гігабайт, але телефон вперто повідомляє, що не може встановити додаток розміром в пару десятків мегабайт. Це відбувається тому, що розділ для сторонніх програм уже забитий до кінця.

У таких випадках не залишається нічого, крім як спробувати очистити системну пам'ять в надії на те, що вийде ці мегабайти звільнити.

Подивитися кількість вільної оперативної пам'яті можна в налаштуваннях, в розділі «Пам'ять». Перша шкала показує саме це значення. Крім того, варто врахувати, що система вимагає залишати певну кількість вільним - від 50 до 600 мегабайт, в залежності від моделі Андроїд-пристрої і версії ОС.

Чистка системної пам'яті без прав суперкористувача

Якщо ви не відкривали root-доступ на своєму смартфоні, то ваші можливості по очищенню системного розділу будуть серйозно обмежені. З іншого боку, гарантія на пристрій залишиться в недоторканності. Чи варто воно того? Вам вирішувати.

Якщо ви хочете очистити системну пам'ять, зробіть наступне:

 • Зайдіть в «Налаштування».
 • Перейдіть в розділ «Додатки».
 • Далі - на вкладку «Сторонні».
 • Натисніть кнопку «Меню» (три вертикальні крапки у верхньому правому куті екрану).
 • Виберіть сортування за розміром.

Через пару секунд після цього ви побачите список найбільш об'ємних додатків на вашому пристрої Через пару секунд після цього ви побачите список найбільш об'ємних додатків на вашому пристрої. Якщо серед них є щось, чим ви не користуєтеся, то натисніть на нього і виберіть «Видалити». Якщо кнопка недоступна, значить, додаток системне і стерти його без прав суперкористувача не можна.

Тоді виберіть «Видалити оновлення», таким чином ви звільните хоча б трохи місця. Бажано також відключити програму натисканням на відповідну кнопку. Але робити це потрібно обережно і тільки з додатками на зразок Facebook, які не є частиною системи.

Вищеописаний метод не враховує того, що Андроїд вважає обсяг програми на всій внутрішній пам'яті. Якщо воно займає 1,2 Гб на внутрішній карті пам'яті та тільки 40 Мб на системному розділі, воно все одно буде показано з розміром в 1,2 Гб.

Якщо ви вже провели таку оптимізацію і місця все одно мало, вибір у вас невеликий: отримувати права суперкористувача або ж намагатися перенести додатки на карту пам'яті. Останнє спрацює, тільки якщо у вас система версії 4.0.4 і нижче, так що шанс невеликий. Але якщо ви і справді є користувачем пристрою як мінімум трирічної давності, то поруч з кнопкою «Видалити» у вас буде кнопка «Перенести на SD-карту / USB-накопичувач». Натисніть на неї, і частина даних цього додатка покине системний розділ і буде перенесена на карту пам'яті, звільняючи місце.

Частина Андроїд-програм використовується тільки деякими сторонніми додатками, тому їх можна стерти навіть без прав суперкористувача. Наприклад, видалення «Сервіси Google Play» дозволяє звільнити до 150 Мб в системному розділі, закриваючи натомість можливість прямої синхронізації між пристроями. Якщо ви не користуєтеся програмами на зразок Pushbullet або MightyText, можете це спокійно видаляти. А якщо раптом щось знадобиться якійсь програмі, вона сама запропонує це заново завантажити. Другим кандидатом на видалення є Google-пошук, але разом з його 40-60 Мб ви втратите Google Now і команду «Ok, Google!».

Чистка системної пам'яті з наявністю прав суперкористувача

З правами суперкористувача очистити системну пам'ять набагато простіше З правами суперкористувача очистити системну пам'ять набагато простіше. І хоча мова далі піде про нестабільних рішеннях а-ля Xposed App2SD, які, наприклад, дозволяють підміняти розділ додатків картою пам'яті, можливостей у root-користувачів все-таки більше.

Видалення встановлених програм

Якщо ваш Андроїд при покупці вже мав встановлені сторонні додатки (Facebook, ВКонтакте, Одноклассники, МТС Помічник), то, швидше за все, ви не зможете видалити їх без прав суперкористувача. Це досить прикро, т. К. Часто вони мають значні розміри в 40-160 Мб.

Рішенням є програма Titanium Backup, яка дозволяє не тільки зробити повну резервну копію всіх ваших додатків з їх настройками, а й очистити закритий системний розділ від подібного сміття Рішенням є програма Titanium Backup, яка дозволяє не тільки зробити повну резервну копію всіх ваших додатків з їх настройками, а й очистити закритий системний розділ від подібного сміття. Для цього просто виділіть на другій вкладці програми потрібну програму і натисніть «Видалити».

Монтування SD-карти як внутрішньої пам'яті

Як вже говорилося вище, далеко не завжди 1,5 Гб якої-небудь гри повністю йдуть в системний розділ. Але тим, у кого внутрішня пам'ять має об'єм в пару-трійку гігабайт, від цього не легше.

Рішенням є програма FolderMount, яка дозволяє переносити кеш-файли (а саме так називаються ці півтора гігабайти) на карту пам'яті, залишаючи замість них ярлик Рішенням є програма FolderMount, яка дозволяє переносити кеш-файли (а саме так називаються ці півтора гігабайти) на карту пам'яті, залишаючи замість них ярлик. При цьому система як і раніше буде вважати, що файли знаходяться на старому місці, що призводить до кумедних курйозів в розділі налаштувань «Пам'ять»: наприклад, ви можете побачити, що у вас зайнято 8,2 Гб з 3,6 Гб, при цьому ще 0,98 з цих 3,6 абсолютно вільні.

Якщо FolderMount не може створити папку на SD-карті, зробіть це самі будь-яким файловим менеджером і вкажіть в програмі. Можете і файли яку переносять програми туди відразу скопіювати, видаливши їх потім з внутрішньої пам'яті - так надійніше. А якщо ви бачите повідомлення, що монтування неможливо, включіть в настройках «Автозапуск» або «Монтування при запуску» і перезапустіть смартфон.

Інші методи розширення розділу

Існують і інші способи перенесення даних з системного розділу на карту або внутрішню пам'ять Існують і інші способи перенесення даних з системного розділу на карту або внутрішню пам'ять. Однак більшість з них вкрай небезпечно в руках недосвідчених користувачів, підходить тільки певної моделі / виробника або ж вимагає високого рівня технічних навичок.

Для отримання більш докладної інформації по ним рекомендується подивитися форуми, присвячені конкретному пристрою, а також такими програмами, як Xposed (модуль App2SD), окремим додатком App2SD, DirectoryBind і ін.

Неправильне використання цих програм може пошкодити ваш пристрій або навіть «Окірпічіть» (Привести в повністю перестає функціонувати). Якщо ви не знаєте, як повернути телефон з цього стану, не встановлюйте такі програми.

Обсяг оперативної пам'яті - один з найважливіших параметрів при покупці смартфона. Якщо у вас немає бажання ризикувати гарантією при отриманні root-доступу, ставитеся до вільного місця як до найціннішого ресурсу. Особливо остерігайтеся встановлених додатків, т. К. Очистити систему від них вкрай складно.
І запам'ятайте одну просту істину: пам'яті багато не буває, і винятків з цього правила немає.

Навіщо це потрібно?
Чи варто воно того?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: