Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як отримати італійські права

 1. Використання в Італії іноземних водійських прав
 2. Отримання італійських прав
 3. Використання посвідчення водія

Люди, давно живуть в Італії, знають, що автомобіль там не розкіш, а річ потрібна і навіть необхідна в повсякденному житті, без автомобіля навіть на роботу дістатися досить важко

Люди, давно живуть в Італії, знають, що автомобіль там не розкіш, а річ потрібна і навіть необхідна в повсякденному житті, без автомобіля навіть на роботу дістатися досить важко. Слідуючи з цього, перед поїздкою до Італії багато хто задається питанням - чи дозволено в Італії використання російських (українських, білоруських) прав. І чи можливо отримати на місці італійські права? У даній статті ми спробуємо відповісти на ці питання.

Використання в Італії іноземних водійських прав

Громадяни країн, що не входять до Європейського Союзу, можуть використовувати водійські права, отримані в країні походження протягом одного року (з моменту реєстрації). Потрібно завчасно перевести посвідчення на італійську мову, або ж володіти правами міжнародного зразка, які дійсні в країнах, які підписали Віденську конвенцію в1968 році. Список цих країн надрукований на посвідченні. Таке посвідчення можна отримати, наприклад, в Росії. Його видає ГИБДД без складання іспитів. Посвідчення дійсне на протязі трьох років, але їздити по ньому на території РФ не можна.

Якщо водійське посвідчення видане на території будь-якої країни, що входить в ЄС, то воно дійсно і в Італії.

Отримання італійських прав

Якщо людина живе в Італії більше одного року, і протягом цього часу він користувався російським, українським, білоруським посвідченням, то необхідно змінити документ на італійський.

Але існує ряд країн, з якими Італія підписала угоду про визнання їх водійських прав. Громадяни нижче перерахованих країн можуть пройти процедуру автоматичного обміну прав на італійські:

Австрія, Албанія (до 15 серпня 2014 г.), Алжир, Аргентина, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліван, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Мальта, Марокко, Молдова, Монако, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Сальвадор, Сан Марино, Словаччина, Словенія, Тайвань, Туніс, Туреччина, Уругвай (до 12 грудня 2014 р.), Філіппіни, Фінляндія, Франція, Хорватія, Швеція, Швейцарія, Естонія, Південна Корея, Японія.

Як видно, з країн колишнього СРСР, в даний список потрапила тільки Молдова.

Громадяни країн, які не входять до списку, повинні пройти повну процедуру отримання італійських прав. Спочатку потрібно звернутися в місцеве відділення автоінспекції, якщо ви хочете здавати іспити відразу, або ж записатися на курси водіння в автошколу.

Щоб отримати право на складання іспиту, необхідно пред'явити квитанцію, отриману поштою, яка підтверджує подачу вашого запиту на отримання виду на жітельство.Проще кажучи, права можна починати робити, чекаючи дозволу на проживання.

Порушники, які по закінченню року продовжують користуватися правами своєї країни, потрапляють під санкції, які передбачені для всіх італійців і іноземних громадян, що користуються простроченим посвідченням водія. Передбачений штраф заданий порушення - від 2.237 до 9.032 євро. Крім того, водія позбавляють прав на два місяці. Якщо протягом двох років ви допустите аналогічне порушення, то вам загрожує арешт на строк до одного року.

Пакет документів, необхідних для подачі в автошколу:

• 3 однакових фотографії;

• Посвідчення особи;

• Вид на проживання;

• Податковий код;

• Медична довідка, отримана менше трьох місяців тому;

• Висновок окуліста;

• Квитанція про оплату рахунку на користь Міністерства транспорту Італії - 2 штуки по 14.62 євро, і одна 24 євро.

Крім того, потрібно ще заплатити певну суму при оформленні в автошколу, в середньому 200 євро. Приблизно стільки ж доведеться заплатити після успішного складання іспиту з теорії водіння. Плата за послуги інструктора з водіння складає в середньому 15-20 євро за півгодини.

Якщо у вас є тимчасово водійське посвідчення (folgio rosa), то ви маєте право займатися водінням з будь-якою людиною, не старше 60 років, у якого водійський стаж складає понад десяти років. В даному випадку на авто спереду і ззаду кріпиться так званий знак початківця - буква «Р», що відповідає російської «У».

Іспити. Теорія та практика

Для підготовки здачі іспиту з теорії водіння дається 6 місяців з моменту надходження в автошколу. Після закінчення лекцій з теорії допускається не більше двох спроб складання іспиту (друга по закінченню місяця після першої). З 11 листопада 2010 року тимчасовим посвідчення водія можна отримати тільки після того, як ви успішно складете іспит з теорії. Тимчасове посвідчення дійсне на протязі півроку. За цей час ви зобов'язані пройти практичний курс водіння і скласти відповідний іспит (з першої спроби). Складати іспит можна через місяць після отримання тимчасового посвідчення водія.

З січня 2011 року в іспит на отримання водійських прав входить 40 питань, на які є два варіанти відповіді. Раніше іспит складався з 10 питань, на які було 3 варіанти відповіді. З 40 питань 30 присвячені дорожньої безпеки, а решта 10 іншим темам, які мають другорядне значення. Допускається не більше чотирьох ошібок.Для категорії А1, А, В тепер немає можливості здавати іспит усно - в цілях економії.

До 2011 року існувала можливість здати іспит на китайському, арабському, російською, іспанською та англійською мовами. За новими правилами складати російською не можна. Тепер питання можуть бути переведені з італійського тільки на французьку та німецьку мови.

Ці мови залишені спеціально для північних регіонів Італії - Альто-Адідже і Вале дАоста, які є двомовними.

Дане зміни ввело Міністерство транспорту, мотивуючи його тим, що переклад іспиту на таку велику кількість мовою занадто дорогий.

Отримані права виконують також функцію посвідчення особи.

Використання посвідчення водія

В Італії працює система, по якій з водійського посвідчення знімають бали за порушення правил дорожнього руху. Спочатку кожне посвідчення має 20 балів, з яких віднімаються штрафи за порушення. Наприклад, 1 бал знімають за недотримання правила їзди з включеними фарами, 10 балів відмінусує за рух заднім ходом по автомагістралі, штраф в 10 балів загрожує також за відмову пройти тест на алкоголь. І, звичайно ж, паралельно з втратою балів застосовуються і інші санкції, в залежності від серйозності порушення (заяву в поліцію, штраф, позбавлення прав і т.д.)

При втраті великої кількості балів, для їх відновлення доведеться ще раз пройти навчання в автошколі. Бали можливо відновити, якщо з часу останнього порушення пройшло більше двох років, і в посвідченні залишився хоча б один балл.Водітелям, які за два роки не були помічені за правопорушеннями, можуть бути нараховані «призові», що дозволяють набрати до 10 балів.

На іноземців, які на протязі першого року перебування в країні користуються неіталійських правами, в автоінспекції заводять спеціальне «електронне посвідчення», з якого знімають бали за звичайною схемою.

Посвідчення водія категорії В підлягає оновленню кожні 10 років, до досягнення водієм 50-ти річного віку. Після 50-ти років права необхідно оновлювати кожні п'ять років, а після 70-ти кожні три роки. При цьому необхідно в обов'язковому порядку проходити медогляд. Перевіряється насамперед зір.

Крім водійського посвідчення, при знаходженні за кермом обов'язково наявність техпаспорта (carta di circolazione) і страховки (certificate di copertura assicurativa). Якщо ви забули документи вдома, і вас зупинила поліція, необхідно протягом 15 днів надати їх в органи поліції. В іншому випадку готуйтеся сплатити штраф 400 євро.

Якщо посвідчення водія було втрачено, зіпсовано або вкрадено, необхідно подати заяву в поліцію, докласти два фото і посвідчення особи. В даному випадку вам тут же видадуть тимчасове посвідчення, а протягом 45 днів поштою вишлють нове водійське посвідчення.

статті | Додана: 31.05.2012 о 23:43 | Переглядів: 6371 | Коментарів: 0

РЕЄСТРАЦІЯ займає всього 1 хвилину і введена з метою полегшити і прискорити роботу користувачів.

Зареєструвавшись на сайті, Ви отримуєте масу переваг:

1. Вам не потрібно буде кожен раз писати своє ім'я при коментуванні публікацій.

2. Повідомлення про відповідь в розділі Юридична консультація прийде на Ваш E-mail.

3. Ви зможете підписатися на улюблені теми і стежити за їх розвитком.

4. Ви зможете брати участь в конкурсах і отримувати призи.

5. Ви зможете листуватися з іншими учасниками сайту.

6. Ви отримаєте доступ до закритих ресурсів сайту.

І багато іншого. Стати учасником нашого клубу, натискайте РЕЄСТРАЦІЯ.

І чи можливо отримати на місці італійські права?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: