Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як зробити переадресацію викликів Білайн на інший номер

 1. Які бувають види переадресації
 2. Як настроюється переадресація
 3. Скільки коштує підключення і використання послуги
 4. Обмеження за послугою

Серед широкого переліку послуг, які надають мобільні оператори своїм користувачам, існує послуга «пересилати свої вхідні дзвінки»

Серед широкого переліку послуг, які надають мобільні оператори своїм користувачам, існує послуга «пересилати свої вхідні дзвінки». Назва самої послуги слухали все, але рідко хто знає, що ж саме надає оператор в рамках переадресації.

Для тих, хто користується послугами найбільшого оператора Росії Білайн в цій статті ми детально розповімо про всі тонкощі налаштування і варіантах використання переадресовувати свої вхідні дзвінки.

Які бувають види переадресації

Різноманітні види підключення послуги по переадресації дзвінків на увазі можливості їх індивідуальної настройки. Ситуації, коли ви не хочете пропустити будь-якої виклик бувають різними. Небажання пропускати вхідні дзвінки з робочих питань, побоювання того, що телефон розрядиться в невідповідний час, періодичне відсутність сигналу базових станцій в подорожах або відрядженнях, а також проста зміна номера - це все приводи підключити переклад дзвінків на інший номер.

Переадресації виклику бувають умовні та безумовні. До умовних переадресації відноситься вибіркова настройка опції, а до безумовним - глобальна, у всіх випадках.

Окремі варіанти настройки опції переклади виклику існують такі:

 • Якщо ваш номер не відповідає протягом якогось часу (інтервал часу індивідуальний і налаштовується самостійно).
 • Якщо ваш телефон знаходиться поза зоною дії мережі (вимкнений або не ловить сигнал мобільного оператора).
 • Якщо ваш телефон зайнятий, а ви ведете переговори з іншими людьми.

Чи можна перевести вхідний дзвінок з номерів компанія МТС, Теле2, Мегафон або стаціонарні номери? Підключена опція переадресації дає можливість перевести виклик на будь-які телефони. На мобільні Білайн або будь-яких інших операторів стільникового зв'язку, на стаціонарні телефони, на номери віртуальних провайдерів зв'язку, на номери будь-яких регіонів всередині країни і за її межами.

Як настроюється переадресація

Як підключити та налаштувати послугу по перенаправлення вхідних дзвінків від будь-яких абонентів

 • Як докладно отримати консультацію за послугою у оператора Білайн і підключити її на своєму тарифному плані? Дізнатися всі подробиці допоможе виклик, здійснений на короткий номер: 060413.
 • * 110 * 031 # - скористайтеся цією USSD комбінацією щоб підключити послугу на своєму телефонному номері або зробите дозвон на сервісний номером 0674 09 031.

Перед налаштуванням варіантів перекладу викликів уважно ознайомтеся з складеної нами таблицею.

Вид переадресації Команда для підключення Команда для відключення Безумовна переадресація в усіх випадках ** 21 * + 7ХХХХХХХХХХ # ## 002 # і ## 21 # Якщо ваша лінія зайнята ** 67 * + 7ХХХХХХХХХХ # ## # 67 # Якщо ваш номер недоступний, ( вимкнений або знаходиться поза зоною дії мережі) ** 62 * + 7ХХХХХХХХХХ # ## # 62 # Якщо ви не відповідаєте на вхідний дзвінок ** 61 * + 7ХХХХХХХХХХ * час інтервалу в секундах # ## # 61 #

+ 7ХХХХХХХХХХ - це номер, на який вхідний дзвінок буде переадресовуватися, що вводиться в повному форматі.

Скільки коштує підключення і використання послуги

Яка вартість послуги і різних варіантів її налаштування для користувача? Сама активація безкоштовна, абонентської плати за її використання також не існує. Вам просто доведеться додатково оплачувати хвилини розмов залежно від умов того тарифного плану, який ви використовуєте на номер, з якого здійснюється переадресація.

Існує пара тарифів, де платити за переклад виклику додатково не доведеться. Це плани «Вільний стиль» і «Країна на зв'язку». На міські номери свого регіону обслуговування переадресація безкоштовна і без обмежень, на мобільні номери безкоштовно може перекладається не більше 200 хвилин викликів на місяць. Потім вартість перекладеної зв'язку становитиме 1 рубль 70 копійок за хвилину.

На всіх інших тарифах будь-яких систем розрахунків переслані виклики будуть вами оплачуватися по 3 рублі 50 копійок за 1 хвилину спілкування. Юридичні особи будуть платити за переадресацію за індивідуальними ставками, прописаним в договорах.

За відключення і настройку видів переадресації плата не стягується.

Важливо! Під час перебування в роумінгу потрібно підключати безумовну переадресацію вхідних дзвінків для уникнення зайвих фінансових витрат. Окремі настройки дозволяють оператору списувати з вас додаткові платежі за кожну хвилину спілкування.

Обмеження за послугою

Чи є якісь обмеження послуги перекладу викликів? Такі обмеження існують.

 • Якщо виклик вже переадресовано, то ще один переклад його неможливий.
 • Не можна перенаправити СМС повідомлення.

Після того, як ви познайомилися з нашим оглядом і рекомендаціями у вас виникло розуміння чому послуга переадресації залишається «недооціненою» і не користується популярністю. Відповіді прості: дорого і складно. Вникнути відразу вийде далеко не у всіх, але тим, кому це дійсно потрібно доведеться уважно ознайомиться з усіма нюансами. Послуга може стати хорошим помічником для вас особисто і вашого бізнесу. Чи не пропускайте важливі дзвінки і залишайтеся на зв'язку!

Чи можна перевести вхідний дзвінок з номерів компанія МТС, Теле2, Мегафон або стаціонарні номери?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: