Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Який метод резервного копіювання вибрати - за допомогою iCloud або iTunes?


Дана стаття призначена для тих, хто вибирає між двома способами створення резервної копії даних, розташованих на своєму iOS пристрої - за допомогою сервісу iTunes або за допомогою iCloud. Варто зазначити, що кожен із способів має свої переваги і недоліки, проте як більш прогресивний в більшості випадків підійде спосіб копіювання за допомогою сервісу iCloud.

Коли краще вибрати резервне копіювання за допомогою iCloud

Створення резервної копії за допомогою онлайн сервісу iCloud дозволяє обійтися без застосування проводового зв'язку та підключення до персонального комп'ютера. Даний варіант створення резервної копії підійде в наступних випадках:

 • ви хочете отримати автоматично створені резервні копії своїх даних кожен раз, коли комп'ютер одночасно підключений до мережі живлення і мережі Wi-Fi.
 • ви хочете швидко і без додаткових підключень відновлювати дані з створених раніше резервних копій в будь-якому місці, де є можливість підключення до мережі Wi-Fi.
 • ви не використовуєте або використовуєте рідко дротове підключення свого iOS до персонального комп'ютера.
 • у вас відсутня можливість підключення iOS пристрою до персонального комп'ютера.
 • ви бажаєте створювати резервні копії на додаток до резервних копій, створюваним за допомогою сервісу iTunes.

Зверніть увагу, що при створенні резервної копії, викачані вами не на iTunes мультимедіа файли не будуть включені в цю копію. При відновленні резервної копії з сервісу iCloud будуть знову встановлені лише ті відео і музичні файли, які були придбані вами в сервісі iTunes. Також якщо придбані вами раніше файли на момент відновлення резервної копії не будуть доступні в онлайн магазині компанії Apple, вони не будуть відновлені.
Коли краще вибрати резервне копіювання за допомогою iTunes
На даний момент створення резервної копії за допомогою сервісу iTunes є більш популярним, оскільки цей спосіб був спочатку єдиним доступним і з'явився набагато раніше, ніж iCloud.
Використання сервісу iTunes для створення резервних копій даних на вашому iOS пристрої підійде в наступних випадках:

 • ви часто користуєтеся персональним комп'ютером, який ви використовуєте для створення резервних копій зі свого iOS пристрою.
 • ви з яких-небудь причин не використовуєте сервіс iCloud, або не маєте облікового запису в даному сервісі, віддаючи перевагу більш традиційні сервіси компанії Apple.
 • ви створюєте резервні копії великого розміру, а також в тих випадках, коли обсяг даних, які будуть зберігатися на комп'ютер, перевищують 1 Гб.
 • ви віддаєте перевагу створювати резервні копії для використання їх на своєму комп'ютері або для доступу до них через мережу.
 • ви бажаєте створювати резервні копії на додаток до резервних копій, створюваним за допомогою сервісу iCloud.


Зверніть увагу, що при створенні резервної копії за допомогою сервісу iTunes, ви не отримаєте резервних копій фільмів, музичних файлів, програм і подкастів. Їх ви повинні будете синхронізувати за допомогою програми iTunes, підключившись до неї з вашого основного комп'ютера.
Одночасне використання сервісів iCloud і iTunes для створення резервних копій
Поєднати перевага обох вище зазначених способів можна, використовуючи їх одночасно. В такому випадку ви отримаєте максимально повні резервні копії. Зверніть увагу, що при створенні резервних копій за допомогою сервісу iCloud, буде відключено автоматичне створення копій iTunes. Однак їх все ще можна буде робити вручну. Для цього необхідно виконати наступні операції:

1. Підключіть своє iOS пристрій до персонального комп'ютера за допомогою поставляється з пристроєм кабелю.

2. Запуск на комп'ютері додаток iTunes.

3. Якщо на вашому комп'ютері встановлена ​​версія iTunes 11 або пізніша:

3.1. Знайдіть кнопку iOS пристрою в правій стороні вікна сервісу iTunes.

3.2. Знайдіть кнопку «Створення резервної копії та відновлення вручну», потім зайдіть в розділ «Резервні копії». У відкритому розділі натисніть на кнопку «Створити копію».

4. Якщо на вашому комп'ютері встановлено додаток iTunes версії 10.7.

4.1. У списку джерел додатки iTunes натисніть на значку свого iOS пристрої правою кнопкою миші, або лівою кнопкою, утримуючи на клавіатурі кнопкою Ctrl.

4.2. У спливаючому меню виберіть пункт «Створити копію».

5. Буде запущений процес створення резервної копії, який буде відображений в екрані стану сервісу iTunes. Забороняється відключати iOS пристрій від комп'ютера і не вимикайте його до закінчення створення резервної копії.
Компанія Apple рекомендує створювати резервні копії за допомогою сервісу iTunes, якщо на iOS пристрої знаходяться важливі дані, які ви бажаєте зберегти напевно.
Щоб прискорити процес створення резервних копій і відновлення з них скопійованих даних, а також для оптимізації простору в вашому особистому сховище системи iCloud, необхідно налаштувати копіювання таким чином, щоб не створювати резервні копії тих фалів, які вже збережені в сервісі iTunes.

Щоб зробити це, необхідно відкрити меню «Налаштування», далі вибрати послідовно ICloud -> Сховище та копії -> Сховище -> Резервування -> Параметри резервних копій. У меню, виберіть ті файли, які ви хочете зберігати в резервних копіях iTunes.

Як знайти відсутні кнопки на клавіатурі Mac OS X
Як обрізати сім карту для iPhone або або iPad
Що робити якщо у iPhone не працює Bluetooth гарнітура?
Проблеми з роботою кнопок стереогарнітури
Калібрування програми «Компас» в пристроях iPhone і iPad


Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: