Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Якщо планшет пише недостатньо пам'яті в пристрої

 1. Що робити якщо недостатньо місця на планшеті?
 2. Ще кілька простих порад і рекомендацій.
 3. Читайте також

Всім привіт

Всім привіт! Нещодавно один знайомий зіткнувся з проблемою пам'яті на своєму пристрої. При черговій спробі завантажити програму або гру з «Play Маркет», він постійно отримував помилку. Він розповів мені про те, що його планшет пише недостатньо пам'яті під час процесу завантаження з сервісу Google Play. Після цього, він поставив мені цілком резонне питання: «Чому так відбувається і як позбутися від цієї нав'язливої ​​помилки?». І сумно додав, що в інтернеті багато хто радить перезавантажити пристрій або зробити скидання налаштувань до заводських. Загалом суть проблеми зрозуміла - будемо розбиратися.

Причин такої поведінки у планшета або смартфона може бути кілька. Думаю, ви розумієте, що для взаємодії і роботи апаратної і програмної частини, в пристрої віддається частина вбудованої пам'яті для зберігання тимчасових і системних файлів. Як правило, бюджетні моделі не радують власника великими обсягами внутрішньої пам'яті і в середньому в своєму арсеналі маю від 4 до 8 Гігабайт. В результаті від заявлених обсягів залишається ще менше. Цей внутрішній діапазон з кожним роком для бюджетних моделей змінюється, в слідстві загального прогресу в області IT-технологій.

Однак проблема залишається не вирішеною через паралельного розвитку програм та програмного забезпечення в цілому. Операційна система ставати досконаліший, додатки доопрацьовуються і пишуться нові, а в кінцевому підсумку все позначається на обсязі пам'яті. Вірніше, на її недостатньому внутрішньому обсязі. Дорожчі моделі планшетів / смартфонів складно звинуватити в маленькому обсязі пам'яті (128 і більше Гігабайт), але і тут іноді виникає подібна проблема.

Потрібно сказати, що в операційній системі Android за область пам'яті відповідає папка / data, де розробники за замовчуванням віддають їй всього лише 500 Мегабайт. Як ви розумієте, частина обсягу вбудованої пам'яті в пристрій відводитися для внутрішньої. Отже, в цьому питанні не має значення фізичний обсяг вбудованої пам'яті в модель планшета (8 або 64 Гігібайт), так як система резервує не більше 500 Мегабайт.

Навіть зберігання додатків не у внутрішній пам'яті, а на зовнішній SD-карті часом не вирішує проблему. Налаштування, кеш додатків і операційної системи, збереження в іграх та інша інформація все-одно зберігається у вбудованій пам'яті. Безумовно існують програми, які дозволяють розширити пам'ять або по-іншому перерозподілити, але це тема вже іншої статті. Помилка з повідомленням про нестачу пам'яті може бути викликана з різних причин, тому я опишу відомі мені рішення і зроблю скріншоти на планшеті , А ви своїми методами поділіться в коментарях.

Що робити якщо недостатньо місця на планшеті?

Виходячи з вищевикладеного, насамперед потрібно перевірити в настройках доступний обсяг внутрішньої пам'яті на пристрої. Подивитися стан пам'ять можна в налаштуваннях пристрою, вибравши з меню пункт «Пам'ять» і знайшовши на сторінці розділ «Внутрішня пам'ять». Тут графічно відображено інформацію про те, які типи файлів займають місце і скільки всього є для планшета.

В принципі місця цілком достатньо, але якщо вам потрібно очистити внутрішню пам'ять, то можна видалити фотографії, музику ... Попередньо перенесіть необхідні вам файли на SD-карту (детально про класи SD-форматів читайте в огляді), інакше вони будуть видалені.

Щоб задумане привести в дію, потрібно натиснути на «Erase Internal Storage» (Очистити внутрішню пам'ять) і всі файли будуть видалені, а програми будуть працювати. Якщо місця буде достатньо для здійснення завантаження і подальшої установки додатка, а система продовжує повідомляти про помилку, то спробуйте очистити кеш в додатку Google Play маркет (Шлях: «Додатки» - «Сторонні» - «Google Play Маркет» - кнопка «Очистити кеш» ). Тут же при необхідності можна стерти дані, а після перезавантажте пристрій.

До того ж не буде зайвим увійти в «Google Play Маркет» і дізнатися чи існують поновлення для встановлених додатків. Дивно, але буває так що доступні оновлення збираються там і при активації функції «Автоматично оновлювати». Зайдіть в додаток і клацніть на кнопці «Меню» (зазвичай розташована у верхньому лівому куті) і зі списку виберіть «Мої додатки». Якщо поновлення існують, то спробуйте їх встановити не всі відразу, а по порядку.

При великому скупченні оновлень, можливо доведеться частину з них видалити, попередньо записавши їх назви, а що залишилися в планшеті встановити і лише потім оновити ті, які потрапили в наш список раніше. У деяких випадках такий підхід до процесу оновлення виручає.

У деяких випадках такий підхід до процесу оновлення виручає

Так само можна спробувати перенести додатки на SD-карту. Для цього зайдіть у налаштування пристрою, виберіть у меню пункт «Додатки» і перейдіть на вкладку «SD-карта» або по-іншому в деяких моделях її чомусь називають «USB-носій». Тут вам потрібно звернути свою увагу на додатки, у яких не активовано check box (не встановлена ​​галочка). Саме ці програми ви можете перемістити на зовнішній накопичувач, так як вже відмічені галочкою знаходяться на SD.

Саме ці програми ви можете перемістити на зовнішній накопичувач, так як вже відмічені галочкою знаходяться на SD

Потрібно сказати, що деякі віджети додатків після депортації на SD-карту можуть більше не заробити, тому вирішуйте самі переміщати їх чи ні. Також на цій сторінці у всіх додатках ви можете «Стерти дані» і «Очистити кеш». Правда після цих маніпуляцій будуть загублені виконані раніше налаштування в цих програмах, але зате може зважитися виникла проблема з нестачею пам'яті в планшеті (смартфоні).

Ще кілька простих порад і рекомендацій.

Щоб звільнити ще трохи пам'яті в планшеті, можна взагалі видалити поновлення в мало затребуваних системних додатках. У кожної людини цей набір швидше за все буде свій, але як варіант це може бути, наприклад, «Синтезатор мови Google». Налаштуйте пристрій на вкладці «Додатки» зайдіть на його сторінку і клікніть по кнопці «Видалити оновлення».

Крім цього не буде зайвим, вказати в якості пріоритетного місця установки SD-карту. Цю опцію зазвичай розміщують в налаштуваннях на вкладці «Пам'ять».

До речі, вкрай рідко, але виникає проблема, коли все-таки якийсь додаток вперто не бажає встановлюватися. В такому випадку можна спробувати витягти SD-карту з пристрою або просто змінити згаданий мною параметр для установки з «SD-карти» на «Внутрішню пам'ять». Перед виконанням потрібно переконатися в тому, що внутрішній пам'яті цілком достатньо для здійснення операції.

Хочу звернути вашу увагу на те, що за станом внутрішньої пам'яті потрібно стежити:

 • Якщо вільного простору є менш 30 -50 Мегабайт, то вже можуть виникати певні проблеми з установкою додатків.
 • Також не буде зайвим періодично заглядати в Google Play маркет і відстежувати виконання автоматичного оновлення додатків. При необхідності слід виконати все в ручному режимі.
 • Не забувайте закривати додатки, що працюють у фоновому режимі.
 • Додатки, які ви не використовуєте найкраще видалити.

Залежно від моделі планшета / смартфона і версії операційної системи, інтерфейс може дещо відрізнятися, але принцип виконання операцій на цих пристроях один і той же. Ось власне і все. Сподіваюся ви тепер розумієте чому планшет пише: «недостатньо пам'яті» і зможете самостійно вирішити цю проблему без скидання Android пристрої до заводських налаштувань. Якщо є питання або поради, то викладайте їх у коментарях. Поки що!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Читайте також

Поділіться у соціальних мережах:

Що робити якщо недостатньо місця на планшеті?
Після цього, він поставив мені цілком резонне питання: «Чому так відбувається і як позбутися від цієї нав'язливої ​​помилки?
Що робити якщо недостатньо місця на планшеті?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: