Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Акустичний (звуковий) вимикач «SONIC ONE»

Повний опис

Акустичний вимикач «SONIC ONE» включає світло на будь-який звук і автоматично вимикає через обираний вами проміжок часу. Звук повинен бути досить гучний, різкий і короткий. Оптимально підходить бавовна в долоні або стукіт по поверхні столу твердим предметом. Якщо в приміщенні пролунає гучний, але протяжний звук, наприклад, дзвінок телефону, то вимикач спрацьовувати не буде. Також він не буде спрацьовувати на серію коротких звуків типу барабанного дробу. Таким чином забезпечується деяка захист від помилкових спрацьовувань. Звуковий датчик вимикача має електронне регулювання чутливості і дозволяє вибирати будь-який з чотирьох рівнів порога чутливості до звуків за допомогою зміни положення перемички на електронній платі вимикача. Зверніть увагу, що акустичні вимикачі, до класу яких належить «SONIC ONE», вмикають світло на будь-які звуки, рівень гучності яких перевищує встановлюється поріг чутливості. Вони, зрозуміло, будуть спрацьовувати на хлопки руками, але їх не слід вважати «бавовняними вимикачами», так як вони, наприклад, прекрасно зможуть включатися на уривчастий собачий гавкіт, що в деяких випадках, до речі, дозволяє використовувати акустичний вимикач «SONIC ONE» для створення ефекту присутності людини в будинку або квартирі.


Основне застосування звукових вимикачів - це автоматичне включення світла на невеликий час в різних приміщеннях, де незручно розташований штатний вимикач освітлення. Акустичний вимикач «SONIC ONE» може бути, наприклад, встановлений в передпокої. Увійшовши в квартиру, ви ляскаєте руками, і світло загоряється на 5 хвилин. Перемичка, розташована на платі вимикача дозволить вам вибирати тривалість періоду включення світла. Доступні два інтервали часу - 5 хвилин і 20 хвилин, після закінчення яких світло автоматично вимикається. Якщо ви хочете звуком включати і звуком вимикати світло, тоді вам слід звернути увагу на акустичний вимикач «SONIC PRO» .


Другий можливий варіант використання вимикача «SONIC ONE» - це обмежувач часу горіння ламп. Ось як це відбувається. При подачі електроенергії зовнішніх механічних (настінним) вимикачем, акустичний вимикач «SONIC ONE», встановлений безпосередньо в світильнику, вмикає світло, а після закінчення заданої витримки - вимикає, якщо в приміщенні за цей час не було звуків. Тобто, якщо людина покинула приміщення, то не більше ніж через 5 хвилин (або через 20 хвилин - час залежить від настройки) світло згасне. У будь-який момент можна оновити витримку часу на 5 хвилин, просто грюкнувши в долоні. Якщо зовнішній штатний вимикач світла вимкнути і знову включити, то світло в приміщенні знову загориться на встановлену витримку часу. Таким чином, використовуючи акустичний вимикач «SONIC ONE», на додаток до управління освітленням звуками (ударами), ви отримуєте ще функцію обмежувача часу горіння ламп.


Налаштування чутливості до звуків і часу виключення:

На платі вимикача знаходяться дві перемички, зміна положення яких дозволяє змінювати режими роботи акустичного вимикача. Всі настройки слід робити тільки після повного відключення напруги від вимикача.


Налаштування порога чутливості акустичного датчика (перемичка N1):

1-е положення перемички: поріг чутливості - 1;
2-е положення перемички: поріг чутливості - 2;
3-е положення перемички: поріг чутливості - 3;
4-е положення перемички: поріг чутливості - 4.

Чим вище поріг чутливості звукового датчика, тим гучніший звук потрібно для його спрацьовування. Зменшення порога чутливості призводить до спрацьовування датчика від більш тихих звуків. Ви легко зможете підібрати необхідний рівень під конкретне застосування. Орієнтовна чутливість вимикача до бавовни: в положенні перемички «4» вимикач буде спрацьовувати від гучного з відстані 1 метр, в положенні перемички «1» вимикач буде спрацьовувати від бавовни середньої гучності з відстані 4 метри.


Налаштування тривалості періоду включення освітлення (перемичка N2):

5-е положення перемички: 5 хвилин - перемичка встановлена, 20 хвилин - перемичка знята.

Акустичний вимикач (тобто звуковий вимикач) «SONIC ONE» має вбудований, легко замінний запобіжник стандартного розміру 5x20мм в скляному корпусі, купити який не складає труднощів. Максимальна потужність підключається навантаження - 1100W, що відразу робить такий вимикач одним з найпотужніших електронних вимикачів, існуючих у продажу. Завдяки використанню електромеханічного реле, ці вимикачі допускають підключення абсолютно будь-якого навантаження, включаючи будь-які сучасні енергозберігаючі та світлодіодні лампи.


Зверніть увагу, що акустичний вимикач «SONIC ONE» є значно більш технічно досконалим у порівнянні з простими акустичними вимикачами. Наприклад, він не просто спрацьовує на один хлопок, а вважає кількість зроблених ударів, і якщо «почує» два, три або більше ударів замість одного, то спрацьовувати не буде. Тому ви можете скільки завгодно плескати від радості, ваші оплески не викличуть спрацювання вимикача. Можна сказати, що ця функція в якійсь мірі «дісталася» йому від ще набагато більш просунутих бавовняних вимикачів з сімейства «CLAPS».


Акустичний вимикач «SONIC ONE» має спеціальний режим роботи «ТЕСТ» (TEST). Цей режим переводить вимикач в режим тестування, при якому вимикач має обмеження часу горіння ламп тривалістю всього 1 секунду. Тобто, якщо ви грюкне в долоні, то в цьому режимі світло включиться всього 1 секунду і автоматично згасне. Такий режим можна використовувати не тільки для перевірки спрацювання вимикача від звуку, але і для управління будь-якими зовнішніми пристроями, які вимагають короткого імпульсу.

У режимі «ТЕСТ» використовується максимальна чутливість вимикача (мінімальний пороговий рівень гучності звуку для спрацьовування), як при положенні перемички «1». Для включення режиму «ТЕСТ» одна перемичка видаляється (або встановлюється в положення «1», щоб не загубилася), а друга перемичка встановлюється в положення, показане на малюнку.


Технічні характеристики і умови експлуатації:

 • Тип пристрою: акустичний вимикач
 • Вага в упаковці: 47 гр.
 • Вага нетто: 36 гр.
 • Гарантійні зобов'язання: 1 рік
 • Габаритні розміри без упаковки: 57x42x24 мм
 • Інструкція: інструкція з експлуатації російською мовою
 • Максимальний струм навантаження: 5A
 • Потужність підключається навантаження: 1100Вт
 • Напруга мережі: 220В
 • Відносна вологість: від 10% до 60%
 • Температура експлуатації: від + 10 ° С до + 40 ° С
 • Упаковка: прозора або поштова упаковка товару
 • Умови експлуатації: всередині житлового приміщення

Інструкція на акустичний (звуковий) вимикач «SONIC ONE» (PDF).

Порівняння бавовняних вимикачів «CLAPS» і акустичних вимикачів «SONIC» (PDF).

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: