Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Анонс Dota 2 Reborn. Частина перша

Ласкаво просимо в нову «доту»

Ласкаво просимо в нову «доту»! Корпорація Valve показала Dota 2 Reborn - масштабне оновлення для свого дітища, разом з яким гравці отримають як мінімум три гігантських подарунка: переосмислений UI, новий движок і кастомниє режими. Про все пишноті прийдешніх змін розробники вирішили розповідати послідовно, так що сьогодні нас чекає лише маленький екскурс в переродження інтерфейсу культової MOBA. Хоча чому це «маленький»? Ви тільки гляньте, що вони творять.

Весь дашборда перенесений на нову платформу і спроектований з нуля, щоб полегшити навігацію і забезпечити фундамент для майбутніх апдейтів. «Плиточная» структура дійсно виглядає простіше і зрозуміліше, особливо для новоприбулою аудиторії: на показаних кадрах видно стрічку активності друзів, ігрові новини, статистику профілю, актуальні пропозиції та безліч інших даних, але розділений на змістовні блоки екран при цьому не перевантажений інформацією. Більш того, кнопка початку матчу доступна з будь-якого розділу меню, що дозволить запускати пошук гри без необхідності відриватися від налаштувань або прочитання фида.

Більш того, кнопка початку матчу доступна з будь-якого розділу меню, що дозволить запускати пошук гри без необхідності відриватися від налаштувань або прочитання фида

При створенні лобі з'явиться можливість відкрити його для користувачів з усього світу. Відкриті кімнати будуть відображатися в новому списку, сортування якого гравці зможуть задавати самостійно по режиму, назвою лобі або наявності в ньому друзів.

Для тих же, хто вважає за краще насолоджуватися грою виключно з товаришами (як ми вас розуміємо), в оновленому інтерфейсі передбачено кілька зручних функцій. По-перше, список друзів організований таким чином, щоб ви завжди могли бачити, хто і з ким в даний момент знаходиться в паті, хто вивчає головне меню, а кому краще не докучати инвайт посеред матчу. Інформація, судячи з скріншотів, видається максимально докладна.

По-друге, всієї партії буде доступний відкритий голосовий чат. Він дозволить спілкуватися не тільки в меню, але і навіть під час завантаження гри без обривів зв'язку з командою.

Він дозволить спілкуватися не тільки в меню, але і навіть під час завантаження гри без обривів зв'язку з командою

По-третє, процес об'єднання лобі значно спростять. Якщо вам коли-небудь доводилося збирати заново народ через те, що приятель притяг за собою своїх друзів, то вам це нововведення точно сподобається: злиття двох паті відбувається за допомогою пари кліків для запиту на приєднання до іншої команди або запрошення оной до себе. Також учасники зможуть у разі потреби призначити іншого лідера.

Нарешті, по-четверте, можна буде привласнити своєї паті статус «відкритої», повідомляючи всім друзям про своє пристрасне бажання зіграти з ними. Дрібниця, а приємно - вийде хороша альтернатива виснажливої ​​розсилці особистих запрошень.

Що стосується стрічки активності, вона містить вичерпні дані про недавні досягнення друзів, їх стилі гри і прогрес. Всі події неодмінно переносяться в фід і відкриті для перегляду і коментування.

Всі події неодмінно переносяться в фід і відкриті для перегляду і коментування

Крім цього, у всіх користувачів з'явиться настроюється міні-профіль, який відображається при наведенні курсору на аватар. У нього поміщається статистика віддається перевага персонажа, улюблені предмети і трофеї, а також особистий значок, узагальнюючий все успіхи гравця в одній іконі. Детальна же статистика профілю дозволяє оцінити показники MMR героїв і загальну ефективність, плюс вся інформація на основі останніх 20 матчів акуратно вкладається в спеціальний графік, що дозволяє наочно порівнювати стилі гри по п'яти аспектів.

Не обійшли стороною і чат. Поставивши собі за мету спростити формування спільнот в грі, автори розширили функціонал вікна бесід і максимально наблизили його до MMO-аналогам. Тепер там є кілька вкладок і функція шепоту, що дозволяє говорити навіть з друзями, не грають в «доту», а ліміт учасників розмови підняли аж до п'яти тисяч. Спілкуйтеся собі на здоров'я.

Список героїв, мабуть, перетвориться у всеосяжний хаб з величезним інструментарієм. Взяти хоча б пошук потрібного персонажа, організований через десятки фільтрів, починаючи банальними уподобаннями і закінчуючи чимось складніше: шукаєте ви керрі, саппорта, нюкера, Джанглера або ще кого - екран підбору дбайливо визначить всіх претендентів на дану роль.

Там же проводиться і персоналізація героїв. Ознайомившись з докладними відомостями про своє фаворита, можна нарядити його в уже наявні сети і купити нові через магазин або Торгівельну площу Steam, не залишаючи «гардероба».

Вельми до речі доведеться кнопка демонстрації, яка переносить вас з вікна кастомізації безпосередньо на тестову карту. В ході пробного забігу ніхто не забороняє вам тренувати окремі здібності персонажа і милуватися ретельно підібраними костюмами.

Глядацька частина населення зрадіє не менш, оскільки з оновленням розшириться і DotaTV. Завдяки введеному не так давно Steam Broadcasting сервіс отримає підтримку трансляцій в 1080p-якості з 60 FPS і відкриє доступ до досконально статистикою проглядається матчу, що відображається всім глядачам, включаючи тих, хто дивиться стрім поза клієнта гри.

Вкладка «Дивитися» представляє собою перелік поточних високорангових турнірів та ігор за участю ваших друзів. Кожен матч забезпечується коротким превью статистики, рахунки і ефективності учасників, на основі чого набагато легше визначити, чи варто взагалі витрачати час на перегляд.

Великим заходам присвячено окреме вікно з турнірної сіткою і розгорнутим описом, де представлені команди-учасники, що пройшли ігри і все-все-все, що потрібно, щоб оперативно влитися в загальну движуху.

Якщо дивитися прийдешній матч зовсім вже колись, але дуже хочеться, його можна закинути в закладки і оцінити його пізніше у вкладці повторів, куди складаються також недавно завершення «катки» ваших друзів і особливо популярні серед спільноти гри. Вищезазначена життєдіяльності, до слова, послужить відмінним місцем для обговорення реплєєв, які без проблем прикріплюються до статусам.

Разом з Reborn розробники передають величезний привіт новачкам - а таких напевно додасться після виходу апдейта. Для них в гру введуть новий навчальний режим, де Салаги на пальцях пояснять механіку Dota 2 аж до найпримітивніших деталей. Було обіцяно не робити туториал шибко нав'язливим, щоб не підірвати інтерес, проте плашки з репліками в дусі «але, сюди йди» злегка насторожують. Втім, для самих маленьких всіх заходів гарні.

На цьому поки все. На початку наступного тижня прочиниться завіса таємниці над кастомними режимами гри, так що сидимо і смиренно чекаємо нової порції!

До речі, на відео нижче - повне превью інтерфейсу «Переродження» в русі.

Хоча чому це «маленький»?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: