Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Антивірус для сайту

 1. Що таке вірус на сайті
 2. Як вірус з'являється на сайті?
 3. Чим небезпечний вірус?
 4. Що таке антивірус для сайту
 5. Як працює антивірус
 6. Сканер vs антивірус
 7. Як захистити свій сайт від злому і вірусів

Майже всі власники сайтів рано чи пізно стикаються з такою проблемою, як віруси. Справитися з цією проблемою можна різними способами, і найзручніший - це скористатися антивірусом. Про те, що це таке, і як воно працює, і буде розказано в цій статті.

Але для того, щоб зрозуміти, що таке антивірус, спочатку треба розібратися в тому, що таке вірус. Але для того, щоб зрозуміти, що таке антивірус, спочатку треба розібратися в тому, що таке вірус

Що таке вірус на сайті

Вірус на сайті - це шкідливий код, який шкодить або самому сайту, або користувачам, які на нього заходять. Якщо вірус шкодить самому сайту, то виражатися це може в редирект на сайти з чим-небудь рекламним або забороненим. Якщо вірус спрямований на користувачів, то він може проникнути в операційну систему і завдати шкоди даними або роботі користувача.

Віруси поділяються на:

 • клієнтські шкідливі скрипти - скрипти, спрямовані на користувачів: редіректи, приховане стеження, аж до Майнінг на комп'ютерах користувачів;
 • серверні шкідливі скрипти.

До другого, серверного типу відносяться:

 • бекдори, що дають хакеру можливість контролювати зламаний сайт;
 • шелли, використовуючи які хакер може віддалено виконувати команди на сайті зразок редагування і видалення файлів, виконання SQL-запитів і т.д .;
 • розсилка спам-листів за списком електронних адрес; всередині листів можуть бути фішингові посилання і інші небезпечні для користувачів речі;
 • шпигунські скрипти, що дозволяють збирати конфіденційну інформацію на кшталт даних користувачів, даних банківських карт і т.д.

Потрібно розуміти, що хакери зламують сайти не просто так, а для отримання вигоди, найчастіше грошової - саме тому більшість дій направлено або на отримання даних (і потім на отримання прибутку), або на отримання прибутку відразу.

Як вірус з'являється на сайті?

Найбільш часто зустрічається злам сайту через вразливість, наприклад, в скриптах - саме тому один з головних порад щодо захисту сайту говорить про те, що потрібно завжди оперативно оновлювати версію платформи (якщо використовується CMS), плагінів і т.д. При оновленні часто закриваються будь-які проломи, іноді навіть критичні уразливості, і в інтересах користувача закрити їх якомога швидше.

Другий варіант отримання доступу до сайту - через комп'ютер користувача, який заражений вірусом. Вірус передає дані зловмисникові - і все, після цього йому залишається тільки підключитися і завантажити вірус.

Чим небезпечний вірус?

Вірус на сайті веде до безлічі проблем, починаючи з падіння лояльності користувачів і закінчуючи падінням сайту в пошукових системах (що теж погано впливає на відвідуваність, тому що через втрату позицій зменшується трафік).

Перевірте сайт на віруси, якщо:

 • антивірус або браузер його блокують;
 • з'явилися проблеми з індексацією, різко змінилися показники відвідуваності;
 • сайт перестав працювати коректно;
 • деякі фрагменти коду сайту виглядають підозріло.

Що таке антивірус для сайту

Антивірус для сайту - це спеціальний інструмент, спрямований на пошук і знищення вірусів на сайті. Також існують сканери - програми для пошуку вірусів на сайті.

Тут потрібно зробити застереження, що варіантів виявити вірус кілька: це можуть бути і сервіси пошукових систем (наприклад, порушення та загрози безпеці відображаються в Яндекс.Вебмастере), браузери (Google Chrome блокує доступ до зараженого сайту), антивірусні програми на комп'ютері і навіть самі користувачі, які, зайшовши на сайт, можуть побачити редіректи або що-небудь ще.

Однак бувають і ситуації, коли власники сайтів довгий час не можуть помітити наявність вірусу у себе на сайті. Це пов'язано з тим, що робота вірусу може бути запрограмована на певний час або певну умову.

Як працює антивірус

Почнемо з антивірусної програми для комп'ютера.

Робота такого антивіруса заснована на реактивної і проактивного захисту.

Реактивна захист визначає наявність вже відомих вірусів, грунтуючись на ділянках їх коду. Для того, щоб цей захист працювала в повну силу, необхідно регулярно оновлювати бази вірусних сигнатур.

Що стосується проактивного захисту, то вона допоможе в тому випадку, якщо це якийсь новий, поки невідомий вірус: тут перевірка ведеться на основі знань про код і поведінці, яке властиво вірусам. В цьому випадку є можливість зафіксувати модифіковані віруси.

Якщо антивірус виявив підозрілий або шкідливий файл, то він зазвичай пропонує користувачам самим визначити, що саме з ним зробити:

 1. Вилікувати (видалити ділянки коду, які відносять до шкідливий).
 2. Прибрати в карантин (для того, щоб потім вилікувати вручну; а також в тому випадку, якщо файл цінний, тому його не можна видалити).
 3. Видалити (в тих випадках, коли не вдається вилікувати).
 4. Залишити (якщо антивірус вважає, що файл містить шкідливий код, то ви впевнені, що це помилка).

Антивірус, який перевіряє комп'ютер, є постійним захистом комп'ютера; як правило, він запускається відразу ж після завантаження операційної системи і стежить за файлами і оперативною пам'яттю, а також за всіма завантажуються і запускаються файлами.

Антивірус для сайту працює за таким же принципом: після запуску антивіруса він перевіряє, чи був сайт зламаний, чи є на ньому віруси, підозрілі файли і скрипти, а потім усуває шкідливий, або складає звіт про виконане скануванні і залишає подальші дії на розсуд користувача.

Сканер vs антивірус

Як вже було сказано, для боротьби з вірусами можна використовувати або антивірус, або сканер. Сканер виконує тільки пошукову частину роботи, максимально ідентифікуючи всі шматки коду, які можуть мати відношення до зловредів.

Антивірус ж не тільки знаходить, а й лікує ці файли. Однак на ділі все виявляється дещо складніше.

По-перше, хакери постійно модифікують і ускладнюють код своїх зловредів, можна сказати навіть більше - зараз шкідливий це часто не окремий файл, а шматки коду, які впроваджуються в початкові файли сайту. Тому і знайти цей код не завжди легко.

По-друге, шкідливий код може дуже сильно походити на правильний, початковий код. Тому його не те що антивірусники - навіть фахівці не завжди знаходять.

Робота з видалення вірусів з сайту - це серйозний процес, що вимагає великих знань і досвіду.

Коли шкідливий код знайдений, наступна складне завдання - видалити його так, щоб не зламати роботу сайту. Саме тому при лікуванні вірусів необхідно вдаватися до допомоги фахівців - вони зможуть не тільки знайти все шкідливі шматки, але і видалити їх максимально безпечно по відношенню до сайту.

Компанія Timeweb пропонує послугу " Швидка допомога ". Фахівці не тільки вилікують ваш сайт, але і налаштують захист від злому і можливого зараження.

Отже, що робити в ситуації, коли сайт був зламаний і заражений, зрозуміло: необхідно або самостійно провести сканування і лікування сайтів, або звернутися до профільних фахівців.

Однак в першу чергу після злому і лікування сайту потрібно задуматися про те, що можна зробити для захисту свого сайту.

Як захистити свій сайт від злому і вірусів

На цю тему є безліч окремих хороших статей, наприклад « Як захистити сайт від злому ».

Якщо коротко зупинитися на основних моментах, то вам потрібно:

 • регулярно оновлюватися (движок, плагіни і т.д.);
 • використовувати плагіни захисту;
 • поставити складний пароль і регулярно його змінювати;
 • не використовувати зламані, піратське програмне забезпечення і не завантажувати плагіни і інші елементи сайту з неперевірених джерел;
 • замість FTP використовувати безпечне з'єднання SFTP;
 • встановити антивірус на свій комп'ютер, регулярно перевіряти комп'ютер і сайт на наявність вірусів;
 • використовувати кілька авторизаций різного характеру;
 • регулярно робити бекапи.

Чим небезпечний вірус?
Як вірус з'являється на сайті?
Чим небезпечний вірус?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: