Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

AVS Video Editor

 1. 1. Установка програми
 2. 2. Початок роботи
 3. 3. Захоплення відео і імпорт файлів
 4. 4. Редагування відео
 5. редагування звуку
 6. 6. Експорт матеріалу
 7. 7. Створення диска
 8. 8. Програми-помічники

У той час як просунутий користувач зайнятий освоєнням незліченних функцій свого не менш просунутого редактора відео, погляд новачка безцільно блукає по статтях і незрозумілим скриншотам в них, рясно забезпеченим незрозумілими йому описами. Спробуємо виправити це становище, не лякаючи любителя термінами і клавіатурними поєднаннями, описавши роботу в одній з програм, як ніби спеціально призначеної для переляканого майбутнім обсягом роботи новобранця.

 1. установка програми
 2. Початок роботи
 3. Захоплення відео і імпорт файлів
 4. редагування відео
 5. редагування звуку
 6. експорт матеріалу
 7. створення диска
 8. Програми-помічники

Програма AVS Video Editor, розроблена командою AVS Media , Незамінна для тих, хто не бажає глибоко вникати в складності нелінійного відеомонтажу та вести війну з форматами відео. Для власників мобільних пристроїв з функціями запису або відтворення відео дана програма може стати панацеєю, на довгий час позбавивши від необхідності використання доданого до пристроїв софта, найчастіше виконаного неохайно і наспіх (не дивно, адже у виробника стільникового телефону з камерою завдання зовсім інші). Але зараз ми у всьому переконаємося самі.

1. Установка програми

Пробну версію програми можна завантажити з домашньої сторінки , Обсяг єдиного інсталятора до смішного малий - всього 51 з невеликим мегабайта. При запуску програма установки відразу ж обрадує того, хто у сварці з іноземними мовами:

Це означає, що інтерфейс встановлюється вами програми - російська, що знімає як мінімум половину майбутніх, і без того незначних проблем.

Установка триває не більше хвилини, перезавантаження операційної системи не потрібно - програма вже готова до роботи. І, як бачимо, програма ця не самотня: разом з нею в системі влаштувалися ще три додатки, AVS Audio Editor, AVS Mobile Uploader (увага, власники мобільних відеопристроїв!) І, нарешті, AVS Project Mover.

Після установки AVS Video Editor не пропонує здійснити реєстрацію, а починає роботу в режимі trial-версії. Щоб зареєструвати програму (ввести реєстраційний ключ), необхідно з'єднання з Інтернет, оскільки база реєстраційних ключів, з якої звіряється програма, зберігається на сервері.

2. Початок роботи

Почнемо з головної програми пакета - героя сьогоднішнього огляду. Любителі міняти "шкурки" програм залишаться задоволеними: колірну схему інтерфейсу AVS Video Editor можна змінити, натиснувши на стрілку в правій верхній частині вікна і вибравши зі списку потрібну.

Робота в програмі, традиційно для нескладних редакторів, розбита на кілька етапів, переходити до яких потрібно за допомогою завжди знаходяться на виду у користувача кнопок, розташованих в лівій частині програмного вікна.

 • вкладка Старт включає в себе такі етапи, як Захоплення і Імпорт Медіа;
 • вкладка Редагування дозволить застосувати до кліпів різні ефекти, вставити між сценами переходи, а також додати будь-який звук і накласти поверх відео текст;
 • вкладка Збереження містить список форматів, в які є можливість експортувати готовий фільм;
 • у вкладці Запис знаходяться варіанти створення готових дисків;
 • вкладка Допомога включає в себе розділи довідкової системи. Тут же існує можливість перейти на сторінку в Інтернеті, де знаходяться найдокладніші (на жаль, російська мова відсутня) анімовані уроки по роботі в даній програмі.

Відразу після запуску програми ви побачите список останніх відкритих проектів, а також посилання на приклади. Дивно, адже ми вперше запустили програму, звідки ж у нас взялися готові проекти в папці з документами користувача?

Так, це програма установки послужливо створила проекти коротких фільмів, щоб наочно продемонструвати користувачеві всі свої можливості. Спробуйте відкрити будь-який з перерахованих у верхній частині вікна проектів, погляньте на розташування кліпів на таймлініі, переходів і титрів. А тепер ми самостійно створимо свій власний проект.

Натисніть кнопку "Новий проект". У вікні необхідно ввести ім'я нового проекту і визначити його місце розташування, вибравши потрібний диск і папку.

Наступне вікно визначає властивості проекту. У верхній частині вікна завбачливо вказується на необхідність вибору того формату, в якому ви хочете бачити готовий фільм.

Кількість налаштувань в даному вікні може заплутати недосвідченого користувача, і при бажанні можна переключитися в спрощене уявлення налаштувань, натиснувши кнопку "Простий режим". Тут ви вже бачите готові установки, в які не можна внести жодних змін, тим самим, відсутній ризик випадково зіпсувати майбутній фільм.

Детальні описи кожного з форматів не дадуть вам помилитися у виборі. Ми ж спробуємо створити DVD-відео диск, використавши відповідний шаблон.

3. Захоплення відео і імпорт файлів

Якщо вам необхідно обробити матеріал, знятий вашої цифровою камерою, то, перш за все, потрібно перенести відео з камери на жорсткий диск комп'ютера. Підключіть камеру до комп'ютера і натисніть кнопку Захоплення. Програма перейде в режим захоплення відео. Якщо ви правильно підключили камеру, то в правій частині програмного вікна у вкладці Device стануть доступними її параметри. Якщо у вашій системі присутні кілька пристроїв захоплення - виберіть потрібне зі списку вгорі.

Перейдіть по вкладці Record. Тут необхідно визначити папку, в якій буде розташовуватися захоплене відео. Якщо ви хочете створити DVD гарної якості, то інші параметри змінювати не слід.

Третя за рахунком вкладка - Sheduller - може знадобитися в тому випадку, якщо ви не хочете мати в результаті захоплення єдиний величезних розмірів файл, в цьому випадку ви можете встановити автоматичну розбивку захоплюваного матеріалу на окремі файли за часом або обсягом в мегабайтах. Тут же існує можливість активації автоматичної зупинки запису при досягненні певного часу або загального обсягу файлів.

При натисканні кнопки Start почнеться захоплення, під час якого у вкладці Device буде працювати лічильник, відображаючи тривалість і розмір захоплених файлів. Під час захоплення ви можете, двічі клацнувши по вікну відео, розгорнути його на весь екран. Після закінчення захоплення вийдіть з цього режиму, натиснувши кнопку Close, і ви побачите список захоплених вами файлів. Виділіть їх і імпортуйте в ваш проект, натиснувши кнопку Імпорт. Якщо ви хочете, щоб програма автоматично розбила відео на сцени, відзначте прапорцем відповідний пункт в налаштуваннях. Керуючись інтенсивністю кольорів в Відеокартинка і деякими іншими параметрами, програма автоматично визначить місця зміни сцен, і розставить відповідні мітки, що визначають початок і кінець кожної сцени. Багато часу на це не буде потрібно - даний модуль працює спритно.

4. Редагування відео

Отже, перед вами - віртуальний монтажний стіл, у верхній частині якого знаходиться Медіабібліотека (тут скупчуються всі імпортовані матеріали), а нижня частина являє собою ваш майбутній фільм, що складається з послідовності кліпів, з'єднаних між собою переходами.

Тут все наочно і просто. Для того щоб додати до фільму кліп, досить захопити його курсором миші і, перетягнувши, кинути на будь-який з відрізків таймлініі.

Однак перед тим як поміщати кліп на таймлініі, часто буває необхідно злегка його "підрізати", тобто - прибрати зайві початкові і кінцеві кадри. Для цього натисніть на потрібному кліпі правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає пункт Властивості.

З'явиться вікно властивостей кліпу, в якому ви можете задати початкову і кінцеву точки кліпу.

Зверніть увагу на інші вкладки цього вікна. Вкладка Швидкість дозволить вам змінити швидкість програвання кліпу - зменшити або збільшити її в 10 разів з кроком в 0,1x. Тут ви можете і налаштувати звук для такого кліпу - або привласнити йому таку ж, як у відео, тривалість, або прибрати зовсім.

Призначення інших вкладок таке: Аспект містить інструменти для зміни співвідношення сторін видеокадра, Властивості відео відображає інформацію про відео і кодеку, а Властивості аудіо крім перегляду інформації дозволяє ще й збільшити гучність звуку від -50db до + 20db (все ж зі звуком слід бути обережніше, не потрібно без особливої ​​необхідності змінювати його рівень).

Повернемося до створення фільму і звернемося до переходів. Натисніть кнопку Переходи, виберіть з бібліотеки один з 284 переходів і перетягніть його на таймлініі, помістивши в проміжку між кліпами.

Переходи, вбудовані в програму, досить стандартні, і не відрізняються особливою різноманітністю. Точного налаштування переходи не піддаються - та це й не потрібно, з огляду на величезну кількість їх варіантів.

Додати ефекти до кліпів також простіше простого. Натисніть кнопку Відео ефекти. Відкриється список, що містить 40 різних, розбитих за категоріями, ефектів. Виберіть підходящий і звичним рухом перетяните його на той кліп, який ви бажаєте змінити на краще.

Тепер саме час подивитися, що у нас вийшло після зробленого. Натисніть кнопку Пред. перегляд, що знаходиться в правій частині програмного вікна відразу над таймлініі. Що з'явилося вікно перегляду дозволяє, крім власне перегляду, ще й відредагувати деякі ефекти, а саме - змінити розміри області їх дії.

Форма областей може бути не тільки прямокутної, як в прикладі вище. Залежно від типу ефекту різні їх налаштування з'являються в правому нижньому кутку програмного вікна в разі, якщо ви виділите доріжку цього ефекту на таймлініі.

Експериментуйте з переходами і ефектами, адже іноді, навіть випадково, можна домогтися цікавих результатів.

На жаль, в даній програмі відсутня можливість редагування переходів і ефектів за допомогою ключових точок, тобто, якщо ви застосуєте до якого-небудь кліпу ефект чорно-білого кіно, то дія цього ефекту буде однаковим на всій його довжині. Обійти це обмеження можна, змінивши час дії ефекту: зачепите мишкою за край його доріжки, і перетягніть в будь-яку сторону, зменшивши або збільшивши тривалість.

Вставка в проект титрів здійснюється схожим чином. Натискання кнопки накласти. тексту призведе до відображення п'ятдесяти доступних попередніх титрів.

При наведенні курсора миші на будь-яке розумне, її піктограма покаже приклад анімації майбутніх титрів. Виберіть потрібну попередню і перетягніть її значок на таймлініі. У правій частині програмного вікна, як зазвичай, відобразяться властивості титрів. Тут ви можете ввести свій текст, а також змінити відстань між текстом і краєм екрану, вибрати шрифт і його колір.

Натискання кнопки Додатково призведе до відкриття вікна з двома вкладками, що містять розширені настройки тексту, такі, як прозорість, тінь, контур шрифту, а також його оформлення: заливка градієнтом і текстура:

Закінчивши з налаштуванням зовнішнього вигляду титрів, задайте їм потрібну тривалість. Зверніть увагу: доріжка анімованих титрів розбита на дві частини, ліва її частина - це тривалість анімації, права - тривалість статичної половини титрів. Тривалість обох частин піддається зміні - просто перетягніть їх межі мишею.

При роботі необхідно стежити за черговістю ефектів і титрів. Так, титри завжди повинні займати найнижчу доріжку на таймлініі - інакше вони стануть не помітними, будучи перекритими будь-яким ефектом. Послідовність ефектів теж грає важливу роль. Спробуйте зрушити будь-якої застосований вами ефект вгору або вниз щодо іншого ефекту, спостерігаючи за результатом такої операції у вікні перегляду відео.

Зміною місця розташування доріжок з ефектами і титрами завідують дві кнопки, що знаходяться в ряду панелі інструментів таймлініі:

Цікавих результатів можна досягти, накладаючи одне відео поверх іншого. Подібні операції можна провести в будь-якому сучасному редакторі відео, і робиться це дуже просто.

Натисніть кнопку наклали. відео, і імпортуйте в порожню поки бібліотеку будь відеофайл (обмежуватися одним лише відео зовсім необов'язково, ви можете також накладати поверх відео малюнки).

А тепер, як завжди, перетягніть потрібний об'єкт на таймлініі. У вікні перегляду тут же відобразиться відео, накладене поверх основного.

Тут же в небагатьох налаштуваннях ви можете змінити розмір цього відео і його положення в кадрі.

Але небагатими ці настройки здаються, поки не натиснеш кнопку Додатково.

Крім таких ефектів, як прозорість відео і бордюр навколо кадру, тут присутній незрозуміла непосвяченому функція з назвою рірпроєкциі. На перевірку виявилося, що під цією назвою ховається досить популярна функція, звана кеінг, тобто, виключення з видеокадра непотрібного кольору (цей ефект використовується часто-густо на телебаченні в віртуальних студіях). В даному випадку є можливість виключення двох кольорів, які вибираються інструментом "Піпетка" - потрібно натиснути на піктограму з цим інструментом і, не відпускаючи кнопки миші, перетягнути курсор в те місце кадру, де знаходиться потрібний (а точніше, непотрібний) колір.

Ступінь "ісключаемостью" кольору задається повзунком "Поріг". Чим вище відсоток цього порога, тим більше близьких відтінків буде виключено. Наприклад, якщо ви вибрали як еталон світло-блакитний колір, то при значенні порога, що дорівнює 100%, разом з обраним кольором будуть виключені всі близькі до нього кольору: блакитний, синій, світло-зелений і т.д. Так що, якщо у вас в наявності є відео або картинка з одноколірним фоном - можна сміливо створювати оригінальний відеоколлаж.

редагування звуку

Перейдемо до редагування звуку, не менш важливою складовою хорошого фільму, ніж власне відео. Натисніть кнопку Додати аудіо.

Інтерфейс знову змінився на краще, відкривши інструменти для редагування звуку:

Імпорт в бібліотеку звуковий файл, які ви хочете додати до вашого фільму і перетягніть його на таймлініі. Рівень доданого звуку щодо звуку відео налаштовується за допомогою модуля рівень аудіо, що викликається натисканням кнопки .

Якщо існує необхідність більш точного регулювання звуку (наприклад, в певний момент часу необхідно приглушити накладену вами фонову музику), то тут слід використовувати ключові точки. Щоб створити одну таку ключову точу, просто клацніть в потрібному місці на аудіодоріжці правою кнопкою миші. Чим нижче знаходиться точка - тим нижче рівень звуку в цьому місці, і навпаки. Згодом ключову точку можна пересувати в будь-якому напрямку, змінюючи тим самим рівень звуку в конкретному місці доріжки.

Додати мовної коментар до фільму також нескладно. Але спочатку перевірте, з якого джерела програма буде записувати звук. Натисніть в меню програми Опції -> Настройки середовища, і виберіть потрібний вам джерело зі списку. Тут же можна змусити посилюватися аудіосигнал, що надходить з мікрофону.

Натисніть кнопку з піктограмою мікрофона . З'явиться попередження, і після натискання кнопки ОК почнеться запис.

Перегляд відео під час запису потрібен для того, щоб ви не гадали, в потрібне чи час проговорює свій коментар - фільм перед вашими очима.

Трапляється так, що звук, доданий до фільму, потребує більш глибокого редагуванні, ніж проста зміна його рівня. Тут і стане в нагоді одна з програм-сателітів, що встановилися разом з AVS Video Editor. Виділіть, наприклад, доріжку звуку, записаного з мікрофона, і натисніть клавішу F4 або кнопку . Автоматично запуститься AVS Audio Editor з уже завантаженим і готовим для редагування файлом звуку.

Потенціал даної програми, на перший погляд, скромний, проте з роллю швидкого редактора вона справляється на ура, до того ж ніщо не заважає розширити функціональність, підключивши DirectX-фільтри сторонніх розробників. Тут є такі часто необхідні функції, як видалення шипіння (при записі з аудіокасет, наприклад), додавання луни, зміна тембру голосу і багато інших цікавих можливості.

Після того, як виотредактіруете файл звуку, закрийте програму, зберігши зроблені зміни.

6. Експорт матеріалу

Прийшла пора перевести створений вами проект в ту форму, яка вас влаштує - зберегти відео в зручний для перегляду формат. Натисніть вкладку Збереження. У лівій частині програмного вікна з'являться піктограми типів файлів, в які ви можете перевести ваш фільм.

Як бачимо, серед досить поширених форматів, таких, як MPEG і WMV, тут присутній і RealMedia, і QuickTime, і, нарешті, знайомі власникам мобільних пристроїв формати 3GP і MP4.

Вибравши потрібний вам формат, натисніть відповідну йому кнопку, і перейдіть до детальним налаштувань. Спробуємо створити файл 3GP, придатний для програвання на стільниковому телефоні.

У вікні ви можете бачити чималу кількість доступних налаштувань, але в першу чергу найкраще вибрати потрібну установку. Їх кількості більш ніж достатньо для того, щоб отримане відео могло програватися усіма сучасними мобільними пристроями.

Після вибору предустановки вам залишиться всього лише налаштувати співвідношення сторін кадру і вибрати папку, в якій буде збережений готовий фільм.

7. Створення диска

Перейдіть по вкладці Запис - тут видно типи дисків, які може створити програма. Як видно на малюнку, крім стандартних VCD / SVCD і XviD / DivX дисків ми можемо зробити свій власний DVD. Необхідно невелике уточнення: перш, ніж створювати DVD, ви повинні попрацювати над його майбутнім меню. Отже, натисніть кнопку DVD Меню. На цей раз інтерфейс програми змінився до невпізнання - це заробив модуль, який відповідає за авторінг DVD-відео диска. Розберемо докладніше відкрилися перед нами можливості.

У верхній частині програмного вікна тепер розташувалися доступні шаблони меню DVD-відео диска. Всі вони поділені на категорії згідно з тематикою оформлення. Щоб використовувати вподобаний шаблон, зачепите мишкою його значок і перетягніть на порожнє чорне простір. Обраний шаблон миттєво відобразиться на цьому віртуальному екрані.

Зліва від екрану знаходиться віртуальний пульт управління DVD-програвачем. Але поки рано клацати по кнопках - адже у нас не розставлені глави. Якщо ви не відчуваєте в них потреби - ваше право, залиште меню таким, як є - з єдиною посиланням Play. І все ж набагато зручніше згодом виявиться переглядати фільм, вибираючи потрібні епізоди. Тому давайте створимо список таких епізодів - глав.

Розставляються ці глави дуже просто: під час програвання або швидкого промативанія фільму, зупиніться в потрібному місці і натисніть кнопку Додати - чергова глава відобразиться на лінійці часу пунктиром червоного кольору, а її назва з'явиться в списку. Назва глави можна змінити - але це не має ніякого значення при створенні меню, хіба що додасть наочності і допоможе вам не заплутатися.

До речі, не забудьте випробувати і роботу модуля автоматичної розстановки глав - натисніть кнопку Авто додавання і виберіть один з трьох варіантів.

Після розстановки всіх глав зверніть увагу на екран зліва, де відображається ваше меню. Бачите, під екраном з'явилися нові вкладки з назвами Відрізки 1, Відрізки 2 і т.д.?

Це автоматично створені додаткові меню, які містять посилання на кілька расстановленних вами глав. Перехід по цим меню здійснюється стандартним для DVD-відеодисків способом - поклацати по кнопках на віртуальному пульті управління. На малюнку нижче наведений приклад такого меню. Не дивуйтеся тому, що тут присутні написи російською мовою (в програмі відсутні російськомовні шаблони). Ці шаблони є звичайними jpg-малюнки, розташовані в робочій папці програми, і їх легко змінити за допомогою будь-якого графічного редактора під - вставити свій текст або навіть фотографію.

Здається, це доведеться робити постійно - адже в AVS Video Editor відсутні інструменти для редагування меню, що здається цілком справедливим, якщо врахувати мізерний обсяг інсталятора програми.

Після завершення створення меню, приступайте до останнього етапу. Натисніть кнопку Запис DVD і виберіть розумне. Рекомендується не скупитися і вибрати профіль, який створює відео найвищої якості; на стандартний DVD диск запишеться приблизно однієї години такого відео.

Тепер залишається вибрати папку, куди буде зберігатися відео, і дочекатися закінчення прорахунку. Після закінчення цього процесу програма запропонує пропалити диск.

Якщо ви не бажаєте негайно приступати до пропалення (справді, спершу не завадить перевірити правильну роботу отриманого диска за допомогою програмних програвачів), натисніть кнопку Закрити - при цьому файли DVD-відео залишаться на жорсткому диску в тій папці, яку ви вказали раніше. Тепер ви в будь-який час можете самостійно перенести їх на оптичний носій за допомогою будь-яких інших програм.

8. Програми-помічники

Як вже говорилося, разом з AVS Video Editor в системі оселилося ще три програми. Якщо звуковий редактор AVS Audio Editor ми вже згадували, то про двох, що залишилися програмах не було сказано ні слова. Для цього є причини: AVS Project Mover і AVS Mobile Uploader призначені для роботи з готовим матеріалом - проектами або відеофайлами.

AVS Project Mover допоможе перенести проект, над яким ви в даний час працюєте, з одного комп'ютера на інший.

А модуль AVS Mobile Uploader звільняє власника мобільних пристроїв, що програють відео, від використання програмного забезпечення, що йде в комплекті з його пристроєм. Таке програмне забезпечення, в більшості випадків використовується всього лише для звичайного обміну файлами між комп'ютером і, наприклад, телефоном, дуже часто є громіздкі і незручні, обвішані сотнею непотрібних функцій, програми.

Даний модуль працює з Apple iPod безпосередньо, коректно звертаючись з "ніжною" структурою пам'яті плеєра. Крім Apple iPod, AVS Mobile Uploader підтримує роботу з більшістю поширених відеоплеєрів, таких, як Sony PSP, Archos, Creative Zen Vision і мобільних телефонів: повний список пристроїв (включаючи конкретні моделі) наведено в докладної довідці до програми. З'єднання з пристроями проводиться за допомогою USB, Bluetooth або IrDA.

Початківцю робота в AVS Video Editor залишить враження невимушеного творчості, можливість наштовхнутися на брак знань практично відсутня.

Наостанок зазначимо приємну особливість AVS Video Editor - після установки програма займає на жорсткому диску всього 57 МБ, а під час роботи дуже економно витрачає ресурси комп'ютера. Ідеальний "похідний" відеоредактор для роботи на ноутбуці.

Обмеження незареєстрованої копії програми: створене за допомогою програми відео містить логотип AVS Media, що з'являється в центрі кадру кожні 30 секунд. В іншому програма повністю функціональна.

[ Всі статті в розділі «Цифрове Відео» ]
Дивно, адже ми вперше запустили програму, звідки ж у нас взялися готові проекти в папці з документами користувача?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: