Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Автоматично відкривається браузер з сайтом і рекламою. Як прибрати?

 1. Браузер запускається сам і відкривається сайт з рекламою
 2. Чому при включенні комп'ютера відкривається браузер з рекламою?
 3. Як повністю прибрати рекламний вірус в Windows?
 4. Антивірусні утиліти в боротьбі з самостійним запуском браузера

Люблю я описувати різні рішення, які перевірив на власному досвіді. Коли вдалося вирішити якусь проблему, і просто ділишся цією інформацією з іншими людьми. Сьогодні мова піде про дуже неприємному шкідливі програми, яке додає рекламу в браузер. Після чого, браузер сам запускається при включенні комп'ютера, і в ньому відкривається сайт з рекламою.

Насправді, таких вірусів (якщо можна їх так назвати) зараз дуже багато. Ведуть вони себе по-різному і відкривають різні сайти і рекламу. Але в будь-якому випадку, це сильно заважає і дратує. Буває, що в браузері просто відкривається нова вкладка з рекламою в той час, коли ви дивитеся інші сайти. Або відкривається якийсь сайт з рекламою при запуску браузера. Причому, ця гидота може оселиться практично в будь-якому браузері: Opera, Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Internet Explorer і т. Д. Дуже часто автоматично відкривається сайт з рекламою вулкан. До речі, я вже писав про те, як видалити «Вулкан» з браузера . Якщо у вас проблема саме з сайтом «Казино Вулкан», то можете перейти по посиланню і застосувати рішення.

Я зіткнувся з проблемою, коли відразу при включенні комп'ютера автоматично відкривався браузер Microsoft Edge і в ньому завантажувався сайт exinariuminix.info і gameorplay.info. Де крутилася різна погана реклама. Причому зі звуком. Я розібрався в чому проблема, прибрав цю рекламу і зараз розповім вам як це зробити.

Зверніть увагу, що у вас при завантаженні Windows може запускатися інший браузер. Наприклад: Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer. Як я пізніше з'ясував, все залежить від того, який браузер у вас встановлений по мовчанню в настройках Windows.

І сайт з рекламою так само може бути інший. Думаю, це не має ніякого значення.

У моєму випадку на комп'ютері встановлена ​​Windows 10, і ліцензійний антивірус ESET NOD32, який якимось чином пропустив це шкідливе, або правильніше напевно рекламне ПО.

Як воно може потрапити на комп'ютер? Так як завгодно. Швидше за все при установці якоїсь програми, яка була спочатку заражена. Варіантів дуже багато. Завжди намагайтеся завантажувати програми тільки з офіційних сайтів. І уважно встановлюйте. Прибирайте зайві галочки.

Браузер запускається сам і відкривається сайт з рекламою

Зараз покажу як це відбувається (конкретно в моєму випадку). Так би мовити опишу проблему і приступимо до вирішення.

Включаю комп'ютер. Завантажуються всі програми, антивірус, і в кінці автоматично відкривається Microsoft Edge (стандартний браузер в Windows 10). І в ньому відразу завантажується сайт exinariuminix.info. Ось тільки антивірус не дає йому завантажиться.

Ось тільки антивірус не дає йому завантажиться

Заради інтересу відключив антивірус і перейшов на цей сайт. Вам так робити не раджу! Йде перенаправлення на інший сайт gameorplay.info, де вже крутиться ця жахлива реклама, та ще й зі звуком.

info, де вже крутиться ця жахлива реклама, та ще й зі звуком

До речі, якщо закрити цю вкладку з рекламою і заново запустить браузер, то сайт «Сторінка спонсорів» вже не відкривається. Тільки при включенні комп'ютера.

Ось така неприємна гидота. Яку ми зараз будемо прибирати.

Не можу гарантувати, що описані нижче дії вам допоможуть, але в моєму випадку я повністю прибрав рекламу і браузер перестав відкриватися сам по собі. Просто є різні варіанти цього шкідливого ПО, і ховатися вони можуть де завгодно і як завгодно. Ну і швидше за все цим сайтам з рекламою все рівно в якому браузері завантажуватися. Будь то Internet Explorer, Хром, або Опера. І не важливо яка система: Windows 10, Windows 7, або старенька XP.

Чому при включенні комп'ютера відкривається браузер з рекламою?

На перший погляд, проблема дуже проста. Раз браузер відкривається при завантаженні Windows, то значить він сидить в автозавантаженні. А в якості домашньої сторінки в ньому прописався цей сайт з рекламою. Але все виявилося не зовсім так.

Відкриваємо список автозавантаження. У Windows 10 і Windows 8 досить натиснути клавіші Ctrl + Alt + Del вибрати «Диспетчер завдань» і перейти на вкладку «Автозавантаження».

А в Windows 7 натискаємо клавіші Win + R, вводимо команду msconfig, Ok і відкриваємо вкладку «Автозавантаження».

У списку автозавантаження я не знайшов ніяких дивних програм і тим більше браузера. Але там чомусь був Провідник (explorer.exe). Дивно, подумав я. Що робить провідник в автозавантаженні. Тим більше, що він не відкривається при завантаженні системи. Подивився його властивості, там нічого дивного і зайвого немає. Файл explorer.exe запускається з папки C: \ Windows. Все як годиться.

Вирішив його відключити.

Відключив. Перезавантажив комп'ютер і браузер вже не завантажився! І на цьому вже можна було закінчити цю статтю, але я вирішив розібратися до кінця. Не дуже хотілося залишати цей «Провідник» в автозавантаженні. Нехай і в відключеному стані. Але я вже точно знав, що проблем саме в ньому.

Як повністю прибрати рекламний вірус в Windows?

Вирішив я перевірити папки «Автозавантаження». Але там нічого не знайшов. Тоді вирішив перевірити все в редакторі реєстру.

Щоб відкрити редактор реєстру, натисніть клавіші Win + R, введіть команду regedit і натисніть Ok.

І в гілці:

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run

Де знаходиться список програм поточного користувача, які завантажуються при старті комп'ютера.

Я побачив дуже цікавий параметр з ім'ям поточного користувача. Де був прописаний запуск провідника Windows з сайтом на якому завантажувалася реклама. Виглядає це як: «explorer.exe http://exinariuminix.info».

Все дуже просто! Запускається провідник і в ньому автоматично відкривається сайт exinariuminix.info. Але так як це сайт (з http: //), то він не може бути відкритий в провіднику і автоматично відкривається в браузері, який встановлений в системі за замовчуванням! Можете спробувати набрати адресу будь-якого сайту в провіднику. Він відкриється в браузері.

Цікаве рішення. І я подумав, що все можна вирішити просто видаливши цей параметр з реєстру. Так і зробив.

Перезавантажив комп'ютер і що ви думаєте? Знову відкрився браузер Microsoft Edge і в ньому ця реклама!

Тут вже стає зрозуміло, що видалення запису в реєстрі - це не рішення. Десь в системі сидить ця шкідлива програма, яка знову прописує всі параметри, і сайт з рекламою відкривається знову. А NOD32 чомусь нічого не помічає. Антивірус щось на зразок хороший.

Я вирішив перевірити комп'ютер за допомогою антивірусних утиліт.

Антивірусні утиліти в боротьбі з самостійним запуском браузера

Я використовував три сканера: Dr.Web CureIt !, Malwarebytes Free і Malwarebytes AdwCleaner. Відразу скажу, що мені допомогла утиліта Malwarebytes Free. Там начебто пробна версія на 14 днів. Мені її вистачило.

Але починав я з Malwarebytes AdwCleaner. Скачав і запустив її. Установка не потрібно. Просто запусків і натискаємо на кнопку «Сканувати».

Хвилини через три вона мені видала, що знайдено 7 загроз. А в списку відображалося лише дві, які я міг очистити. Це: PUP.Optional.Legacy і PUP.Optional.Gameorplay.info. В останньому вказано сайт, який завантажувався в браузері. Я зрадів, що після очищення проблема зникне.

Очистив, перезавантажив комп'ютер, але проблема залишилася. Знову «красива» реклама відразу після завантаження Windows 10. Не знаю чому це не допомогло. При повторному скануванні утиліта нічого не виявила.

Далі скачав Dr.Web CureIt! і запустив перевірку. Але він взагалі нічого не знайшов. Те що ви бачите на скріншоті нижче, це точно не рекламний вірус.

Те що ви бачите на скріншоті нижче, це точно не рекламний вірус

У підсумку скачав Malwarebytes Free. Запустив і почав спостерігати за процесом сканування. Було знайдено три загрози «Шкідливе ПО» (Adware.StartPage) і дві «Потенційно небажане програмне забезпечення». Виділив тільки «Шкідливе ПО» і відправив в карантин.

Виділив тільки «Шкідливе ПО» і відправив в карантин

Після чого утиліта Malwarebytes Free запросила дозвіл на перезавантаження.

Після перезавантаження проблема з автоматичним запуском браузера була повністю вирішена. Ну і сайт з рекламою відповідно більше не завантажується.

У редакторі реєстру ключ з параметром «explorer.exe http://exinariuminix.info» зник і більше не з'являється. Точно так само як і «Провідник» у вікні «Автозавантаження».

Я дуже сподіваюся, що моя стаття вам стала в нагоді. Якщо це так, то напишіть в коментарях, який браузер у вас сам запускався при включенні комп'ютера, і який сайт з рекламою в ньому завантажувався. Так само цікаво, яке рішення, або яка антивірусна утиліта допомогла прибрати цю рекламу.

Якщо ж ви не змогли позбутися цього вірусу, то опишіть в коментарях що і коли у вас відкривається і в якому браузері. Так само можете скріншот прикріпити. Обов'язково спробую підказати рішення.

Як повністю прибрати рекламний вірус в Windows?
Як воно може потрапити на комп'ютер?
Чому при включенні комп'ютера відкривається браузер з рекламою?
Як повністю прибрати рекламний вірус в Windows?
Перезавантажив комп'ютер і що ви думаєте?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: