Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Автоматизація роботи в середовищі Visual Studio .NET

ЗАСОБИ РОЗРОБКИ

У пакеті Microsoft Visual Studio .NET крім безлічі нововведень, пов'язаних з використанням .NET-платформи, істотно розширені можливості управління середовищем розробки і автоматизації виконання часто використовуваних операцій. У попередніх версіях цього інструменту для вирішення подібних завдань потрібно було підключати доповнення формату COM Add-Ins, представлені у вигляді бібліотек ActiveX DLL. Створити ж такі модулі було дуже непросто хоча б тому, що при цьому заборонялося користуватися налагоджувальними засобами середовища розробки. Так чи інакше, але реально COM Add-Ins розроблялися зазвичай в комерційних цілях спеціалізованими фірмами-розробниками. "Звичайні" програмісти вкрай рідко вдавалися до них для власного, "внутрішнього" споживання.

З появою VS.NET ситуація в цій сфері змінилася: на додаток до COM Add-Ins він дозволяє створювати і використовувати макроси. В цілому механізм макросів тут схожий на той, що більшість програмістів знаком згідно з додатками MS Office, хоча є в ньому деякі принципові відмінності.

Обидва варіанти засобів автоматизації і налаштування VS.NET базуються на застосуванні об'єктної моделі середовища розробки (VS.NET IDE), яка будується на кореневому об'єкті Development Tools Extensibility (DTE), що знаходиться в просторі імен EnvDTE бібліотек класів .NET Framework. Через DTE можна отримати посилання на всі безліч об'єктів, що відповідають окремим елементам IDE, таким, як Windows, Documents, Solutions, Projects, Debugger і Events (рис. 1). Кожен такий об'єкт дозволяє звернутися до власної ієрархічної системі об'єктів, колекцій, властивостей, методів і подій. Багато з них мають перехресні зв'язку, а отже, і доступ до них можна отримати кількома шляхами. Ця система забезпечує доступ практично до будь-яких компонентів і функцій середовища розробки VS.NET. У той же час потрібно підкреслити, що вся об'єктна модель IDE є суто внутрішньою; DTE - НЕ COM-об'єкт, він недоступний із зовнішніх додатків, т. Е. VS.NET на відміну, наприклад, від Word не відноситься до ActiveX-серверів.

Мал. 1. Загальна структура ієрархічної системи об'єктів середовища

розробки (представлена ​​тільки невелика частина основних об'єктів)

Знайомство з макросами

Загальна послідовність роботи з макросами відповідає ієрархії компонентів - проект, модуль, макрос. Для роботи з ними безпосередньо в середовищі VS.NET використовується спеціальне вікно Macro Explorer, яке відкривається командою Tools | Macros | Macro Explorer (рис. 2). На жаль, в документації технологія роботи з макросами і об'єктом DTE описана досить бідно, тому оптимальним варіантом є вивчення Macro-проекту Samples, що входить в поставку. Він містить п'ять модулів, що включають по набору макросів і взаємодіючих з окремими об'єктами середовища розробки (VSEditor - редактор коду, VSDebugger - відладчик і т. Д.).

)

Мал. 2. Структура Macro-проектів, підключених

до середовища розробки VS.NET IDE

Для запуску макросів зовсім не обов'язково відкривати вікно Macro Explorer - для часто вживаних операцій можна встановити посилання у вигляді команд меню, кнопок панелей управління або "гарячих" клавіш за допомогою діалогового вікна Tools | Customize. Налаштування призначеного для користувача інтерфейсу середовища розробки VS.NET виконується точно так же, як в офісних додатках Microsoft.

Найпростішим методом створення макросів є запис (Macro Recording; приблизно те ж саме робиться в MS Office). Але все ж цей варіант скоріше годиться для формування заготовок, з тим щоб на їх базі потім писати більш складні програми. Для розробки макросів в VS.NET є спеціальне середовище, яка відкривається в окремому вікні за допомогою команди Macros IDE меню Tools | Macros (рис. 3). Macros IDE - це фактично та ж основне середовище VS IDE, але тільки з усіченим набором функцій. Кожен Macro-проект обов'язково включає модуль обробки подій EnvironmentEvents, що містить кілька груп зумовлених подієвих процедур. Створювані за допомогою цих процедур макроси автоматично реагують на операції, що виконуються в основний середовищі VS IDE. Наприклад, в групу DocumentEvents входять події DocumentOpening, DocumentClosing, DocumentClosed і DocumentSaved.

Мал. 3. Середовище розробки макросів - Macros IDE

Використання макросів, звичайно ж, істотно спрощує автоматизацію роботи в середовищі VS.NET. Але в порівнянні з COM Add-Ins і механізмом макросів, вже давно реалізованим в MS Office / VBA, ця технологія містить цілий ряд обмежень:

- Macro-проекти VS.NET можуть містити тільки звичайні модулі коду і модулі класів. Поки немає можливості застосовувати форми і елементи управління, т. Е. З їх допомогою можна реалізувати повнофункціональний користувальницький інтерфейс;

- середовище Macro IDE не є ActiveX-контейнером - з неї не можна, наприклад, звертатися до зовнішніх COM-об'єктів, тим же офісних додатків;

- макросам є лише підмножина об'єктної моделі DTE і бібліотек класів .NET Framework;

- створювати макроси можна тільки на мові VB.NET;

- звичайно, метод Macro Recorder дуже простий, однак не всі створені мною таким чином макроси заробили: видавалися повідомлення про невірний використанні команд, про конфлікти потоків та ін. Можливо, для усунення подібних проблем потрібно більш точне управління установками середовища, але цілком імовірно, що є якісь дефекти і в самому VS.NET (не забуватимемо - це ж версія 1.0!).

Застосування COM Add-Ins

Найбільш універсальний метод автоматизації роботи в середовищі VS.NET IDE - використання розширень COM Add-Ins. Створювати їх складніше, ніж макроси (перш за все тому, що в цій процедурі розділені процеси написання коду та налагодження), але і можливості COM Add-Ins набагато ширше - це можуть бути повноцінні програми з розвиненим призначеним для користувача інтерфейсом, із застосуванням баз даних і всієї функціональності .NET Framework. Вони можуть підключатися не тільки до VS.NET IDE, але і до Macro IDE. Механізм їх створення фактично ідентичний тому, що задіяний в VS 6.0, VB 6.0, VBA 6.0 і MS Office (на базі підключення програмного інтерфейсу IDTExtensibility2). Ці COM-компоненти можуть бути написані, взагалі кажучи, на будь-якій мові, що підтримує COM, але спеціальні засоби розробки в VS.NET дозволяють використовувати тільки VB.NET і C #.

Для створення COM Add-Ins в VS.NET потрібно запустити майстер Add-Ins Project Wizard, який знаходиться в папці Other Projects | Extensibility Projects діалогового вікна New Project. Власне, в цій папці є два майстри: один дозволяє написати розширення спеціально для VS.NET, інший - спільне (Shared) додаток, що підключається до різних програм, в тому числі до MS Office. Кожен з них в режимі діалогу з розробником виконує підключення необхідних бібліотек, елементів призначеного для користувача інтерфейсу і ін.

Після того як шаблон проекту буде готовий, потрібно зайнятися його функціональним наповненням, використовуючи всі доступні засоби VS.NET. Однак налагодження цього спеціалізованого додатки пов'язана з певними складнощами, тому що деякі режими його роботи безпосередньо в середовищі VS.NET перевірити не можна (їх можна запускати тільки при роботі з автономним COM Add-Ins). І ось тут знову може стати в нагоді механізм макросів: функціональні блоки краще налагодити з його допомогою, а потім просто підключити готовий код до додатка COM Add-Ins.

Версія для друку

Посилання на цю статтю: [URL = http: //www.pcweek.ru/themes/detail.php? ID = 63009] Автоматизація роботи в середовищі Visual Studio .NET [/ URL]
дуже хороша стаття

Давно користуюся ...!)
+1 Гарна стаття!
Прошу почитати статті на моєму [URL = http: //worldinseo.ru/] Seo блозі [/ URL] :)

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.

Php?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: