Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Банерна реклама Яндекс.Директ на сайтах в інтернеті | Контекстно банерна і медійна реклама приклади розміщення і вартість

 1. Історія появи банерної реклами Реклама в інтернеті - одне з найбільш затребуваних і актуальних...
 2. Переваги банерної реклами
 3. Розробка банерної реклами
 4. завдання банерів
 5. Банерообмін

Історія появи банерної реклами

Реклама в інтернеті - одне з найбільш затребуваних і актуальних напрямків в сучасному маркетингу. Існує безліч інструментів і рішень, що дозволяють досягти максимального успіху.

З поширенням технологій такий різновид реклами приносить все більш ефективний результат, за всіма параметрами перевершуючи безліч альтернативні аналоги.

Окрему категорію є банерна реклама в інтернеті, яка передбачає можливість розмістити банери з посиланням на різних сайтах і спеціальних майданчиках. Характерна особливість такого методу - рівнозначність всіх учасників ринку. Величезні концерни і невеликі компанії мають однакові шанси і можливості.

За межами мережі банерна реклама використовується вже протягом тривалого часу. Щодня на вулиці кожен бачить плакати з зображеннями, інформацією або іншими матеріалами. Онлайн-версії почали з'являтися ще в 1994-му році, адже саме цим роком датується поява першого банера з гіперпосиланням.

Спочатку це рішення було покликане привертати увагу до конкретних сайтами і проектам, але вже незабаром маркетологи оцінили переваги такого інструменту. Поступово утворилися спеціальні майданчики, які продають місце під рекламу і працюють за принципом дощок оголошень.

Перша безкоштовна банерна реклама являла собою невелику і лаконічну кнопку, але чим активніше розвивалася маркетингова індустрія, тим складнішими і продуманими ставали оголошення.

Якщо говорити про ціну, то немає конкретної відповіді на питання скільки буде коштувати банерна реклама для мого сайту. Бюджет може бути дуже різним.

Чому банери?

З перших днів існування банери були надзвичайно ефективними, адже настільки цікава новинка миттєво привернула до себе увагу.

Але з часом стало з'являтися все більше яскравих, помітних повідомлень зі спецефектами, які починали все частіше ігноруватися користувачами. З'явилися спеціальні блокувальники реклами та інші альтернативні способи позбутися нав'язливих банерів.

Зараз, щоб банерна реклама в інтернеті принесла реальний ефект, необхідно грамотно і професійно підійти до її створення. Для цього багато компаній залучають дизайнерів і інших фахівців з боку, а для розміщення повідомлень відмінно підходить біржа банерної реклами на екранах .

Ще один хід - розміщення матеріалу перед переглядом сайту. В такому випадку вміст сторінки стає доступним тільки після ознайомлення з рекламною інформацією. Такий варіант має свої переваги і недоліки. Якщо перші очевидні, то другі стосуються в основному того, що нерідко настільки нав'язливий крок викликає зворотну реакцію і призводить до зменшення постійної аудиторії.

Користуватися подібною інструментом слід з максимальною обережністю, а безболісно дозволити собі його можуть тільки розкручені сайти зі стабільною аудиторією, або інші ресурси, переваги яких переважують дискомфорт від нав'язливого інтернет маркетингу .

Серед останніх розробок, які заслуговують на увагу - інтерактивні банери. Це не тільки анімоване зображення, а й ціла міні-гра, яка може захопити користувача.

Ще одна можливість, яку пропонує сучасна Яндекс банерна реклама (Директ) - таргетування . Це дозволяє обмежити аудиторію для показів, а, відповідно, забезпечити збільшення цільового трафіку , Показуючи ті чи інші повідомлення тільки свідомо зацікавленої частини користувачів. Критеріїв обмежень може бути безліч і варіюються вони самим рекламодавцем, в залежності від специфіки продукту, що просувається або сайту, вимог постійних відвідувачів.

Переваги банерної реклами

Звичайно, ефективна банерна реклама вартість вимагає певних вкладень. Однак уже незабаром всі витрати окупаються перевагами такого вибору за умови його грамотної реалізації.

 1. імідж
  Банерна реклама обов'язково створює імідж пропозиції, про яку інформує. Це перше враження користувачів, так що воно вимагає максимально акуратною і продуманої реалізації. Високі графічні можливості дозволяють втілювати цікаві та оригінальні проекти. Повідомлення повинно бути лаконічним, інформативним і мотивуючим. Гарна реклама повинна не тільки стимулювати до певних дій, але і запам'ятовуватися, формувати обличчя бренду, бути його візитною карткою.
 2. економічна вигода
  Інтернет банери набагато дешевше вуличних, а також вони не мають потреби в обслуговуванні, монтажі та інших складних маніпуляціях. Якщо розрахувати середню ціну одного залученого цільового відвідувача для зовнішньої реклами, вона вийде значно вище оплати за аналогічний показник для інтернет маркетингу.
 3. інформативність
  Сучасні технології та графічні інструменти дозволяють робити банери не тільки привабливими, але і максимально інформативними. Матеріал може подаватися в різному вигляді, включаючи мульти медійні технології. При бажанні, як приклад, можна прикріпити не тільки текст із зображенням, але також активні елементи, відео або звукову доріжку.
 4. Цільова аудиторія
  Яндекс банерна реклама дозволяє звернутися до будь-якої аудиторії. Рекламодавці самі вибирають розташування, потенційних партнерів для обміну, біржі або спеціалізовані майданчики. Це сприяє стрімкому зростанню трафіку в цілому. А для залучення цільових користувачів завжди можна задати необхідні обмеження, враховуючи географічні, демографічні, соціальні або будь-які інші фактори.
 5. ефективність
  Інтернет маркетинг забезпечує не тільки максимальну ефективність, але і можливість відстежувати результати діяльності, оцінюючи успішність обраної стратегії. Існує безліч лічильників і програм, що дозволяють вести статистику відвідуваності, на основі якої можна сформувати враження про той чи інший нововведення.
 6. управління
  Ще одна перевага всіх онлайн інструментів - можливість миттєвого управління. Спеціальна біржа банерної реклами дозволяє з легкістю розміщувати нові повідомлення, видалять неактуальні матеріали або вносити зміни.

Розробка банерної реклами

Від грамотної розробки проекту залежить його ефективність, банерна реклама вартість і швидкість появи перших результатів. Найчастіше банери застосовуються в сукупності з іншими рекламними інструментами, але планувати стратегію варто заздалегідь. При відсутності професійних знань і навичок, краще доручити таку справу фахівцям. Етапи планування можуть відрізнятися, але можна виділити кілька з них:

 1. Формулювання цілей, постановка задачі, визначення цільової аудиторії;
 2. Розробка ідеї, слогана і сюжету, їх візуальної реалізації на основі інформації про ринок і цільової аудиторії;
 3. Вивчення відповідних майданчиків і мереж, на яких розміщується банерна реклама безкоштовно або на платній основі;
 4. аналіз перших результатів, статистика візитів, переходів, прибутку від конкретних банерів;
 5. оптимізація стратегії на основі отриманих матеріалів.

Банери повинні бути унікальними і такими, що запам'ятовуються. Можна використовувати як повністю індивідуальні проекти, так і вдосконалені шаблонні рішення. Корпоративні банери повинні відповідати стилю підприємства, не вибиватися із оформлення сайту і інших ресурсів. Вміст банера і його розміщення - найважливіші критерії, які заслуговують на особливу увагу для досягнення якісного результату.

Ефективність банерної реклами оцінюється за кількома критеріями. Кінцевою метою є збільшення відвідуваність, зростання цільової аудиторії і поліпшення рівня продажів. Точна оцінка базується на кількох критеріях:

 • Кількість показів, яке вказує на ефективність реалізації і застосування інструменту.
 • Кількість кліків яке говорить про те, наскільки запропонований матеріал цікавить користувачів.
 • Рейтинг CTR, що виражає відношення між кліками та показами.
 • Витрати, адже навіть банерна реклама безкоштовно вимагає певних витрат сил і часу, на основі чого розраховується її доцільність.

Поступово з'являється все більше оригінальних рішень, так що класифікація банерів на сайті регулярно поповнюється. В першу чергу, можна виділити кілька базових форматів:

 • Статичні зображення;
 • Анімації;
 • Інтерактивні банери;
 • Текстові блоки.

Ще один найважливіший критерій для класифікації - розмір банера. Чим більше він буде, тим довше завантажується сторінка. Занадто повільні банери неефективні спочатку, адже викликають негативну реакцію, а нерідко користувач і зовсім встигає покинути сторінку до перегляду. Саме тому спеціальні майданчики і безкоштовна банерна реклама припускають наявність обмежень за розмірами. Незважаючи на те, що швидкий і безлімітний інтернет зараз зустрічається все частіше, цей показник не втрачає своєї актуальності.

Окрему нішу займають спочатку іміджеві банери. Їх призначення полягає в просуванні бренду, в підвищенні його впізнаваності. У свою чергу, інформаційні блоки основною метою ставлять донесення текстової інформації. Поширюються також оригінальні, невизначені оголошення, які не несуть конкретних фактів, але покликані зацікавити користувачів, щоб стимулювати їх дізнатися, що знаходиться за посиланням. Flash банери можуть являти собою повноцінні міні ігри. Нарешті, окремо зустрічаються і банери-обманки, замасковані під системні вікна і інші аналоги. Цей метод відноситься до недобросовісного маркетингу, адже розрахований на обман початківців користувачів.

Звичайно, різні стилі і формати можуть поєднуватися між собою. Оптимальний варіант вибирається під особливості конкретної Маркетигові кампанії. Всі проекти унікальні і специфічні, за рахунок чого вимагають індивідуального підходу. Методи, що ідеально підходять в одному випадку, можуть викликати діаметрально протилежну реакцію в іншому.

Якщо вам потрібна основна робота, то заробіток на опитування х не підійде для цієї мети, а ось для підробітку це цілком хороший варіант.

На сайті не повинно бути битих посилань. Як перевірити посилання на своєму ресурсі, ви можете дізнатися тут .

Ви часто чуєте слово "Інфобізнес", але до сих пір не знаєте, що це таке? В нашому матеріалі є докладна інформація на цю тему.

Статті по темі "Банерна реклама"

завдання банерів

Якісні банери виконують відразу кілька завдань. У сфері продажів це:

 • Залучення уваги;
 • Створення позитивного враження;
 • Здатність зацікавити;
 • Стимулювання до переходу за посиланням;
 • Мотивація для здійснення конкретної дії: наприклад, покупки товару або послуги.

Банерообмін

Банерообмін - ще один популярний маркетинговий інструмент. Принцип роботи заснований на взаємній розміщенні або показі банерів, для чого використовуються спеціальні мережі або власники сайтів самостійно співпрацюють між собою.

Спеціалізовані мережі надають учасникам широкий обмін можливостей та інструментів, натомість вимагаючи дотримання правил. Більшість з них мають відбір по графічної, інформативною, естетичної складової. Це найпростіший спосіб позбутися від неякісних учасників і банерів.

Ще одна можливість професійних сервісів - відстеження результатів. Це статистика, графіки, звіти та інші дані, на основі яких можна оцінювати і коригувати обрану стратегію.

При виборі баннерообменной або тізерній мережі необхідно звернути увагу на кілька нюансів:

 • Якість учасників, рейтинги сайтів і відгуки користувачів, на основі чого можна оцінити продуктивність подальшої співпраці.
 • Спрямованість, адже більшість мереж класифікуються на універсальні і тематичні. Перші мають у своєму розпорядженні більшою аудиторією, коли другі гарантують зростання чисельності цільових користувачів.
 • Розміри мережі, адже чим більше учасників - тим надійніше ресурс, вище кількість показів і різноманітніше майданчика.
 • Підтримка різних форматів, завдяки чому можна уникнути обмежень і додаткових складнощів, на кшталт конвертації банерів.
 • Відкритість статистики, матеріали якої повинні бути доступні всім учасникам, адже саме це - основний показник надійності, безпеки та ефективності майданчика.
 • Інструменти для орієнтування, що дозволяють обмежувати аудиторію, підвищуючи продуктивність кампанії.

Грамотний підхід до питання обміну банерами - гарантія швидкого і успішного результату, який сприятливо позначиться на просуванні сайту і бренду.


Чому банери?
Ви часто чуєте слово "Інфобізнес", але до сих пір не знаєте, що це таке?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: