Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

bat / cmd. Команда Find. Опис, синтаксис, параметри, приклади

 1. синтаксис
 2. параметри
 3. приклади

Пошук заданого рядка тексту в файлі або декількох файлах. Після пошуку в заданих файлах команда find виведе на екран всі рядки з цих файлів, що містять заданий зразок.

синтаксис

find [/ v] [/ c] [/ n] [/ i] "рядок" [[диск:] [шлях] имяфайла [...]]

параметри

/ v Виводить всі рядки, що не містять рядок, задану параметром рядок. / c Підрахунок рядків, що містять рядок, зазначену параметром рядок, і відображення загальної кількості. / N Виводить номера рядків перед самими рядками. / I Задає пошук незалежно від малих і великих літер. "Строка_поіска" Обов'язковий параметр. Вказує групу символів, яку ви можете знайти буде проводитися. Необхідно укласти параметр рядок в лапки ( "рядок"). [Диск:] [шлях] имяфайла Задає розташування і ім'я файлу, в якому буде проводитись пошук заданого рядка символів. /? Відображення довідки в командному рядку.

нотатки

 • завдання рядки

  Якщо ключ / i не вказано, команда find шукає саме те, що зазначено в параметрі рядок. Наприклад, для команди find символи "a" і "A" є різними. Якщо використовується ключ / i, команда find не розрізняє малі та великі літери, і символи "a" і "A" є однаковими.

  Якщо рядок пошуку містить лапки, при виклику команди кожна лапки в рядку пошуку повинна бути замінена двома символами лапок ( "СтрокаСодержанія" "Лапки").

 • Використання команди find як фільтр

  Якщо ім'я файлу пропущено, find діє як фільтр, отримуючи введення зі стандартного джерела виведення (зазвичай клавіатура, канал або файл перенаправлення), і виводить всі рядки, що містять параметр рядок.

 • Порядок синтаксису команди

  Параметри і ключі команди find можуть бути задані в довільному порядку.

 • Використання символів узагальнення

  Символи узагальнення (* ?) Не можуть бути використані в іменах файлів і розширеннях, що задаються в команді find. Щоб шукати рядок в безлічі файлів, зазначених за допомогою символів узагальнення, можна використовувати команду find в команді for.

 • Використання ключів / v або / n з ключем / c

  Якщо в одній команді задані ключі / c і / v, команда find виведе на екран кількість рядків, які не містять задану рядок пошуку. Якщо в одній команді вказані обидва ключа: / c і / n, команда find ігнорує ключ / n.

 • Використання команди find зі знаками перекладу рядка

  Команда find не розпізнає символ перекладу рядка. Коли команда find використовується для пошуку тексту в файлі, який містить символи перекладу рядка, необхідно обмежити рядок пошуку текстом, який може бути знайдений між символами переведення рядка (рядок не може перериватися символом переведення рядка). Наприклад, find не знайде збіг для рядка "файл податків" якщо новий рядок в файлі стоїть між словами "файл" і "податків".

приклади

Для виведення всіх рядків з файлу Pencil.ad, які містять слова «Точилка» служить наступна команда:

find "Точилка" pencil.ad

Для пошуку рядка, що містить текст, вказаний в лапках, необхідно спочатку взяти в лапки весь рядок. По-друге, необхідно використовувати подвійні лапки для кожних лапок, що містяться в рядку. Пошук Документ "" тільки для дискусії "". Це не остаточний звіт. "В Report.doc введіть:

find "Документ" "тільки для дискусії." "Це не остаточний звіт." report.doc

Якщо пошук потрібно провести в декількох файлах, слід використовувати команду find з командою for. Для пошуку файлів з розширенням .bat, що містять рядок "PROMPT", можна використовувати наступну команду:

for% f in (* .bat) do find "PROMPT"% f

Для пошуку на жорсткому диску C файлів, що містять рядок "CPU" і відображення їх імен використовуйте символ каналу (|), щоб направити результати команди dir в команду find:

dir c: \ / s / b | find "CPU"

Так як команда find проводить пошук, розрізняючи рядкові і великі літери, а команда dir виводить результати великими літерами, необхідно задати рядок "CPU" великими літерами або використовувати ключ / i в команді find.

Інші приклади використання команди find ви так само можете подивитися в розділі Приклади цього проекту на сторінці Аналіз результатів роботи команди, програми
Для питань, обговорень, зауважень, пропозицій і т. П. Можете використовувати розділ форуму цього сайту (потрібна реєстрація).

??
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: