Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Безкоштовний віртуальний сервер / Free VPS / Free VDS

 1. Що таке VPS / VDS
 2. Чим відрізняються VPS і VDS
 3. Основні методи віртуалізації VPS VDS XEN OpenVZ Virtuozzo
 4. Порівняння VPS / VDS Xen vs OpenVZ
 5. Кілька слів на захист OpenVZ.
 6. Вірталізація VmWare плюси і мінуси
 7. Чи бувають безкоштовні віртуальні сервери Free VPS і Free VDS?
 8. Де взяти безкоштовний віртуальний сервер VPS?

У серпні 2012 року Компанія AdMan оголосила акцію - хорошим сайтам VPS сервер безкоштовно . Сервер надається на постійній основі!

Що таке VPS / VDS

VPS (англ. Virtual Private Server) або VDS (англ. Virtual Dedicated Server) - послуга, в рамках якої користувачеві надається так званий Віртуальний виділений сервер. У плані управління операційною системою здебільшого вона відповідає фізичному виділеного сервера. Зокрема: root-доступ, власні IP-адреси, порти, правила фільтрування і таблиці маршрутизації. (Прим. Матеріал з Вікіпедії )

Чим відрізняються VPS і VDS

По суті нічим. Найчастіше - це гра слів і не більше того. Але деякі схильні застосовувати ці дві назви в залежності від способу віртуалізації. VPS (Virtual Private Server) - все вирішується на рівні операційної системи (наприклад, OpenVZ). VDS (Virtual Dedicated Server) - спочатку ставиться софт для віртуалізації (наприклад, Xen), а потім ОС.

Нам, користувачам, не варто звертати увагу на абрівіатура VPS і VDS. Набагато цікавіше знати метод віртуалізації.

Основні методи віртуалізації VPS VDS XEN OpenVZ Virtuozzo

Метод віртуалізації серверів OpenVZ і його комерційний брат Virtuozzo реалізований на рівні операційної системи, яка базується на ядрі Linux. У ролі гостьових машин можуть виступати тільки дистрибутиви Linux.

Технологія Xen дозволяє запустити на одному сервері десятки окремих ядер ОС з зникаюче малими втратами в продуктивності. В якості гостьових ОС можуть виступати будь-які: Linux, FreeBSD, Solaris, Windows, хоч MS DOS.

Порівняння VPS / VDS Xen vs OpenVZ

Основна різниця в тому, що технологія Xen більш чесна в плані емуляції аппартного сервера. І цим більше цікава користувачеві. Технологія ж OpenVZ простіше в експлуатації і обслуговуванні і цим подобається хостинг провайдерам. Тим більше, що «легким рухом руки брюки перетворюються» ... OpenVZ дозволяє оверселлінг. Тобто продавати користувачеві більше послуг, ніж реально може забезпечити сервер.

Кілька слів на захист OpenVZ.

Не варто бояться оверселінга. Зазвичай сайти на хостингу не споживають більше 50% ресурсів. І пікове навантаження у кількох сайтів не збігається за часом. Тому якщо хостер не скнара, тобто не продає ресурсів в десять разів більше ніж може забезпечити сервер, і адміни у нього грамотні і розподіляють високонавантажені VPS за різними Нодаме, то користувачі нічого не помічають і не втрачають в якості обслуговування.

Вірталізація VmWare плюси і мінуси

Віртуалізація VmWare має найменше распространиния на ринку хостингу. Вона відноситься як і Xen до «чеcтним» методам апаратної імітації. Але має меншу продуктивність гостьових операційних систем в порівнянні з виртуализацией на основі VPS / VDS Xen і OpenVZ.

Чи бувають безкоштовні віртуальні сервери Free VPS і Free VDS?

Ми давно звикли до безкоштовного хостингу. Але віртуальні сервера як правило ніхто нахаляву не віддає. Точніше VPS і VDS можуть предаставляет безкоштовно на тестовий період.

Причина в тому що крім витрат на сам хостинг або точніше сказати на програмні і апаратні витрати, кожному віртуального сервера VPS або VDS необхідний виділений IP адреса. А він як відомо безкоштовним не буває. І його ціна починається від одного долара США.

Де взяти безкоштовний віртуальний сервер VPS?

Я переорав весь інтернет, протестував послуги дуже багатьох хостерів, але в даний час я рекомендую безкоштовні віртуальні сервери тільки однієї компанії.

Компанія надає клієнтам вигідні умови по оренді віртуальних VPS (VDS) серверів, які відповідають критерію ціна - якість Компанія надає клієнтам вигідні умови по оренді віртуальних VPS (VDS) серверів, які відповідають критерію ціна - якість.

І найголовніше: безкоштовні сервера - ця послуга, яка надається нарівні з платними послугами компанії, і якість даної послуги забезпечується. Всі послуги надаються без оверселлінг.

PS Я зареєстрував собі сервер в цій компанії і користуюся їх безкоштовними послугами. Дуже задоволений.

Ознайомтеся з моїм новим оглядом послуг компанії Adman - https://moonback.ru/page/obzor-adman-2018

Поділися цією сторінкою з друзями!

Де взяти безкоштовний віртуальний сервер VPS?
Чи бувають безкоштовні віртуальні сервери Free VPS і Free VDS?
Де взяти безкоштовний віртуальний сервер VPS?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: