Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Безпека Skype: шифрування, захист від злому, використання через VPN

Як забезпечити безпеку розмов через Skype від прослушки конкурентами та іншими організаціями? Наскільки захищений протокол Skype?


09.10.18. DeviceLock DLP може контролювати «приватні бесіди» Skype

Компанія Смарт Лайн випустила нову версію свого продукту DeviceLock DLP , Що повертає компаніям можливість контролю витоків даних через популярний месенджер Skype. Видання, що вийшло в кінці серпня оновлення Skype, що включає опцію створення захищених шифруванням «приватних бесід» (private conversations), більш ніж на місяць вивело цей месенджер з-під контролю більшості DLP-систем. Застосування протоколу Signal, розробленого некомерційною організацією Open Whisper Systems, унеможливило всі стандартні способи перехоплення повідомлень, включаючи підміну сертифікатів, відому як атака «людина посередині» (MitM). DeviceLock першим в світі вирішив цю задачу, використовуючи поєднання мережевого контролю та локальних агентів, які контролюють процеси і файлову систему клієнтських пристроїв.
2018. Skype додав шифрування чатів і дзвінків для всіх користувачів

Skype запустив систему кінцевого шифрування (end-to-end) для всіх користувачів Skype на Windows Desktop, Android, iOS, Mac і Linux. Щоб почати зашифровану бесіду, потрібно вибрати користувача зі списку контактів і натиснути «Почати особисту бесіду». Для цього у обох співрозмовників повинна стояти остання версія Skype. Всі повідомлення і дзвінки в особистій бесіді зашифровані до її завершення. Зашифрований чат доступний користувачеві тільки на тому пристрої, на якому він його почав: якщо він перейде з комп'ютера на смартфон, йому доведеться почати нову розмову, все передані і отримані повідомлення і файли при цьому залишаться на комп'ютері.
2018. Skype 8.0 додає HD-відеозв'язок, шифрування і запис дзвінків

Skype все ще продовжує боротися проти мобільних месенджерів і Слека. І на цей раз Microsoft зробила все правильно. На відміну від минулого поновлення, яке принесло нікому-ні-потрібний редизайн та різнокольорові сторіз і емодзі, нова версія 8.0 фокусується на головну перевагу Skype - відеодзвінках на робочому столі. Тепер вони доступні в дозволі HD (1080px) і підтримують одночасне участь 24 осіб. Трохи пізніше влітку з'являться ще дві важливі фичи - end-to-end шифрування чатів і аудіо-дзвінків з використанням стандарту Signal Protocol, а також запис відеодзвінків. Записані дзвінки будуть зберігатися в хмарі Microsoft. Всі учасники розмови будуть отримають повідомлення про те, що розмова записується.

2018. Ростех створив аналог Skype з підвищеним рівнем безпеки

На ІТ-форумі ципрей-2018 держкорпорація Ростех продемонструвала своє рішення IVA AVES-S , Яке позиціонується як вітчизняна альтернатива Skype for Business, тільки більш дешева і захищена. Все ПО і устаткування системи створено в Росії. Навіть в якості ОС використовується російський дистрибутив Linux, а в якості процесора - Ельбрус або Байкал. Для захисту служить міжмережевий екран Кронос. І, хоч як це дивно, але все це не тільки працювало в режимі відеоконференції, але ще і видавало картинку в розширенні Full HD. А ще, за словами творців, ця штука може відправляти текстові повідомлення в чаті, показувати презентації, спільно працювати над документами і проводити онлайн-опитування. При цьому, ціна буде приблизно на 10-15% нижче зарубіжних аналогів.
2018. Signal допомагає Skype шифрувати чати

Microsoft уклала угоду з компанією Signal (Розробником самого захищеного месенджера), щоб запустити систему кінцевого шифрування в Skype. Нова функція Private Conversations вже заробила в тестовому режимі для обмеженої кількості користувачів. Відкрити зашифрований чат можуть тільки двоє співрозмовників, для групових чатів ця функція недоступна. На сьогоднішній день захищений протокол Signal, крім самого месенджера Signal, використовують WhatsApp, Google і Facebook.
2015. Skystone Video дозволяє безпечно підключити Skype в корпоративну систему зв'язку

компанія Plentystars представила на російському ринку продукт Skystone Video - програмний шлюз для підключення Skype в корпоративну інфраструктуру VoIP, відео-конференції, уніфікованих комунікацій і контакт-центрів. Багато ІТ-директора побоюються використовувати Skype в корпоративних комунікаціях з міркувань безпеки. Рішення Skystone Video дозволяє безпечно приймати і здійснювати аудіо та відео дзвінки через Skype. З його допомогою ваші клієнти зможуть зателефонувати в компанію через Skype і співробітники компанії зможуть відповідати на них безпосередньо з систем відеоконференцзв'язку, з відеотелефонів, з месенджерів Jabber, АРМов контакт-центру, а також передзвонювати цим клієнтам на логіни Skype. При цьому всі дзвінки між вашою компанією та вашими клієнтами, незалежно від країн і континентів стають абсолютно безкоштовними.
2009. Евровласті хочуть прослуховувати Skype
Агентство Євросоюзу з координації національних систем правосуддя хоче отримати можливість прослуховувати системи ip-телефонії, в т.ч. Yahoo Messenger, InternetCalls, Skype. Зараз діяльність цих voip-провайдерів нерегуліруется законодавством ЄС і США про прослуховування і храненііданних і, на відміну від телекомунікаційних компаній, вони не обязанисотруднічать з правоохоронними органами. До того ж, шифрування зв'язку, наприклад в Skype, практично унеможливлюють його "насильницьке" прослуховування. У найближчі тижні відбудеться зустріч законодавців країн ЄС з даного питання
2007. Skype визнали безпечним
Згідно зі звітом компанії InfoWatch, велика частина опитаних впевнена, що використання Skype не пов'язано з додатковими уразливими в системі безпеки компанії, а в усіх можливих проблемах винен «людський фактор». Майже половина респондентів вважають, що за допомогою Skype внутрішні порушники зможуть значно легше красти конфіденційну інформацію за допомогою "голосового зливу". Однак, про витік даних за допомогою голосу можна не турбуватися, якщо користувач Skype працює в оточенні своїх колег. Якщо корпоративні секрети захищені від витоку, то за допомогою Skype їх вкрасти не вдасться. А якщо цінна інформація взагалі не захищена, то її можна викрасти і без всякого Skype - констатують експерти.
2007. Symantec на захист клієнтів Skype
Компанія Skype, що надає Internet-послуги, і корпорація Symantec оголосили про початок співпраці. В рамках спільної маркетингової ініціативи все користувачі, які перейшли з Web-ресурсу Skype на спільний сайт організацій, присвячений ІБ, можуть безкоштовно скачати рішення Norton Internet Security і інші продукти Symantec Norton. Дані розробки сертифіковані Skype в якості оптимальних засобів для захисту інформації на комп'ютерах домашніх користувачів і малих офісів. Продукт Norton Internet Security 2007, що входить до складу пакету Norton AntiVirus, містить функції антивірусної і антишпигунською захисту. Лінійка Symantec для SMB забезпечена також засобами захисту від фішингу, фаєрволом і інструментами для усунення вразливостей програмного забезпечення. Продукти під маркою Symantec Norton будуть продаватися в онлайновому магазині Skype в роздріб зі знижками.
2007. Компанія Skype прагне підвищити безпеку свого ПО
Популярний оператор пиринговой IP-телефонії Skype планує укласти угоду про співпрацю з компанією, що спеціалізується на захисті мереж миттєвих повідомлень, FaceTime Communications. За даними інформаційного видання Silicon, Skype таким чином спробує дати більше інструментів контролю над сеансами IP-телефонії з тим, щоб просунути свої послуги в бізнес-секторі. Очікується, що за цією угодою підуть ряд інших, аналогічних угод. Намір Skype зробити своє ПО загальнодоступним інструментом ділового спілкування, зажадало змінити ставлення до проблем IT-менеджерів підприємств, які виявилися не в змозі контролювати трафік популярної телефонної системи. За офіційними даними Skype приблизно 30% з 171 млн. Зареєстрованих користувачів належать світу бізнесу.
2006. Китайці можливо розкрили протокол Skype

Невелика китайська компанія зламала протокол Skype. Тепер можна підключатися до мережі Skype через альтернативне клієнтське ПЗ, а також виявляти, розпізнавати і блокувати голосовий трафік. Китайці обіцяють випустити клієнтську програму на ринок до кінця серпня 2006 г. Вона буде врятована деяких недоліків оригінального клієнта, наприклад, буде споживати менше обчислювальних ресурсів ПК і не буде підтримувати технологію «супер-нодов», за допомогою якої комп'ютер будь-якого користувача може використовуватися в якості гейта для передачі трафіку між комп'ютерами інших користувачів.
2006. Skype займеться питаннями корпоративної безпеки
Компанія Skype, творець однойменної розмовної пиринговой мережі, вирішила дещо змінити своє ставлення до питань корпоративної безпеки. Творців Skype неодноразово звинувачували в тому, що їх програма представляє потенційну небезпеку для корпоративних і приватних користувачів. Експерти Info-Tech Research Group виділили кілька причин на користь блокування Skype. По-перше, на думку фахівців, Skype не відповідає сучасним вимогам безпеки, що дозволяє їй разом з усіма дірками обходити міжмережеві екрани. По-друге, криптографічний захист Skype є закритою і до того ж вразлива для атак. По-третє, Skype практично не піддається виявленню і контролю з боку адміністраторів мереж. Крім того, Skype, на думку експертів, може використовуватися в незаконних цілях. Найближчим часом повинні бути розроблені спеціальні рекомендації, які допоможуть користувачам захистити свої системи. Втім, про терміни появи цих рекомендацій поки нічого не відомо.
2006. Gartner: Skype небезпечний для бізнесу
У доповіді аналітик Gartner Лоуренс Оранс (Lawrence Orans) пише: «Внаслідок безкоштовності клієнта Skype він користується широкою популярністю, і на більшості підприємств немає навіть уявлення про те, скільки клієнтів Skype встановлено і скільки трафіку Skype проходить по їхніх мереж». На думку Gartner, найбільш безпечним варіантом є блокування всього трафіку Skype в корпоративній мережі. Якщо все ж підприємство хоче використовувати Skype, в Gartner радять пильно стежити за тим, якими версіями додатка користуються співробітники. «Якщо, зваживши всі ризики, підприємство все ж вирішує користуватися Skype, воно повинно активно контролювати версію використовуваного клієнта Skype і його поширення серед уповноважених користувачів», - говорить г-н Оранс.
Як забезпечити безпеку розмов через Skype від прослушки конкурентами та іншими організаціями?
Наскільки захищений протокол Skype?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: