Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Біржа ABCC - стратегія заробітку на Trade-to-Mine | Заробити біткоіни - Бот Bitcoin Auto для збору криптовалюта

 1. Огляд кріптовалютной біржі ABCC
 2. Стратегія заробітку на транзакціях-як-Майнінг (Trade-to-Mine).
 3. Біржа ABCC платить дивіденди за токени
 4. Відео зі стратегії заробітку на ABCC

Поки біткоіни-боти збирають криптовалюта, а ми готуємо нове поліпшення Поки біткоіни-боти збирають криптовалюта, а ми готуємо нове поліпшення. Хочу познайомити Вас з новою кріптовалютной біржею ABCC і стратегією заробітку "без ризиків" на Trade-to-Mine.

Фраза без ризиків не випадково взята в лапках, будь-яка торгівля криптовалюта завжди пов'язана з ризиками, так як маємо справу з великою волатильністю ринку. Але біржа ABCC і проста стратегія зводить ці ризики до мінімуму. Так як доведеться торгувати, не здумайте використовувати торгових ботів - їх можуть правильно використовувати тільки професійні трейдери, а ті пропозиції що є в мережі, тільки допоможуть злити весь депозит.

Огляд кріптовалютной біржі ABCC

Для початку проходите реєстрацію по цьому посиланню , Там все просто (пошта, пароль і підтвердження поштою), не забудьте прив'язати верифікацію по СМС або через Google Authenticator і я розповім про переваги біржі і зупинимося докладніше на стратегії заробітку.

Інтерфейс у майданчика інтуїтивно зрозумілий і простий. Радує мультязичность і можливість перемикання на російську мову. Плюс до всього є додатки для смартфонів, правда поки вони доступні для скачування лише з офіційного сайту майданчики.

Нова біржа ABCC пологовий будинок з Сінгапуру і дуже швидко пробиває собі дорогу в ТОП-10 кращих по всьому світу. І це не тільки завдяки грамотному маркетингу - їх команда змогла прибрати всі недоліки, які є у конкурентів і привнести свої нововведення. Упевнений, ABCC складе жорстку конкуренцію таким великим гравцям як Binance і іншим топів.

Плюс до всього вони готові ділитися своїм прибутком з усіма користувачами за допомогою технології Trade-to-Mine. Це інструмент генерації нових монет, який відбувається при торгівлі. Проводячи будь-яку торговельну операцію, Ви отримуєте від біржі ABCC токени AT і чим більше угод, тим більше винагорода. І тут вони вирішили застосувати новий принцип, щоб токени AT не знецінилися (що частково відбулося на Coinex ).

Випуск токенов працює за принципом переполовинювання нагороди, та ж модель що застосована в нашому улюбленому біткоіни. Кожні 120 днів видача токенов скорочується вдвічі, а значить процес їх отримання стає складніше, що на тривалій дистанції дає зростання і цінність монети AT. Так само всі власники токенов отримують щоденні дивіденди. Загалом завдяки всій цій моделі у нас є можливість заробити більше криптовалюта.

Стратегія заробітку на транзакціях-як-Майнінг (Trade-to-Mine).

Після реєстрації на біржі ABCC , Треба зробити депозит криптовалюта яка є в наявності (за фіат безпосередньо поповнити не вийти). Менше 10 $ поповнювати сенсу мало, так як буде доступно мало торгових пар через наявність лімітів на операції. Але все ж можна спробувати і менший депозит, так як валютних пар багато.

Наша мета в цій стратегії нарощувати швидко торговий оборот для отримання токенов AT не дивлячись на основний тренд і рух ціни.

Головне купити за меншою ціною і продати з невеличкою накруткою. Це робиться, щоб ордер спрацював швидко (не більш як 5 хвилин) і нам не довелося "кататися" на скачках курсів в очікуванні угоди. А це вийде тільки на торгових парах, де маленький спред (різниця / розкид між цінами на купівлю та продаж).

1. Шукаємо ідеальну пару для торгівлі за допомогою інструменту https://abcc.tools

Після того як сайт відкрився, сортуємо по колонці розкид - від найменшого до більшого

2. Вибираємо пару - так як у мене на біржі BTC, то швидше за все вийде поторгувати валютною парою ETH / BTC

3. Приступаємо до покупки ETH (зелених колонка - ордера на покупку, червона колонка - ордера на продаж)

Приступаємо до покупки ETH (зелених колонка - ордера на покупку, червона колонка - ордера на продаж)

4. Щоб ордера спрацьовували швидко будемо купувати дешевше і продавати з невеличкою накруткою, в цьому знову допоможе інструмент abcc.tools - там є спеціальний калькулятор Трейд в 0, який показує яка повинна бути надбавка, щоб покрити комісію біржі ABCC, але при цьому не втратити свою крипту на операціях.

В даному випадку ми купуємо по 0,046170 і наша мета продати це ж кількість за 0,046263

Так як це кращі ціни в даний момент, то ордера спрацьовують швидко, ми залишаємося зі своїм початковим депозитом, але маємо вже торговий оборот. Після чого біржа нарахувати нам токени AT. Сума нарахувань змінюється і вираховується із загального обсягу торгів, до Вас на рахунок вони надійдуть через добу або двоє.

Далі вже вирішувати Вам, продати токени відразу або зберігати деякий час отримуючи дивіденди і чекаючи кращої ціни для продажу.

До речі, той інструмент що ми використовували вище допоможе заздалегідь розрахувати який прибуток Ви отримаєте, треба зберегти історію своїх торгів з ABCC і експортувати в спеціальну вкладку Підрахунок обороту.

Для отримання 10 $ (за нинішнім курсом 0.7 $ за AT) приблизний оборот складе 1300 $. При торгівлі по 50 $ потрібно 26 угод по обраної стратегії

Головний принцип - знайти торгову пару на біржі ABCC, де менший розкид ціни між купівлею і продажем. Купити і швидко продати з невеликою надбавкою, покривши витрати на комісію.

Біржа ABCC платить дивіденди за токени

Причин не продавати токени відразу - багато, і головне те, що в довгостроковому періоді їх ціна буде тільки рости, завдяки методиці ускладнення, після чого в силу вступають закони дефляції.

На головній сторінці можна побачити, який розмір винагороди для власників токенов нараховується. Токени AT можна не тільки Майні за допомогою укладання угод, а й просто купити

Токени AT можна не тільки Майні за допомогою укладання угод, а й просто купити

Великого Вам профіту, і чесно кажучи, цю стратегію придумав не я / Правда і не автор відео це придумав, схема стара, але на цій біржі вона особливо актуальна. І в відео з першого разу багато чого не зрозуміло, автор навіть може заплутати

Відео зі стратегії заробітку на ABCC

Update: підключіть в налаштуваннях профілю повідомлення про торгових угодах по телеграм - дуже зручно!

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: