Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Блог Станіслава Бернухова »Переходимо з форекс на ф'ючерси. частина I

 1. Автор: admin

Автор: admin

Доброго початку тижня, шановні читачі. Оскільки у читачів блогу періодично виникає питання про те, як перейти з форекс на ф'ючерси, я вирішив написати з цього приводу кілька розгорнутих постів.

Отже, для початку - навіщо це робити?

Навіщо міняти вашого звичного форекс брокера, який приймає кошти на депозит через вебмані, дозволяє "працювати" з депозитом від 20 доларів і т.д.?

Причина 1.

Розширення діапазону інструментів. Ви, як майбутній професіонал, зацікавлені в тому, щоб у вас було багато можливостей, багато ринків. Жоден гросмейстер не надіється виграти партію за допомогою одного ферзя або човна. Так і трейдер, який торгує на ф'ючерсах, отримує доступ до сотень фінансових інструментів, наприклад: зернові (пшениця), нафта, фондові індекси (акції), валюти, облігації, кава, цукор і т.д.

Про користь такої диверсифікації я можу свідчити сам.

Я працюю в основному на двох групах інструментах - на валютних ф'ючерсах та на фондових індексах (в основному ES - мініконтракт на фондовий індекс S & P500)

Наприклад, в серпні торгівля по ES складалася невдало, але угоди на валютах вирівняли ситуацію і дозволили отримати прибуток. У вересні, навпаки, валютні інструменти згенерували кілька збитків, але серія прибутків на ES їх покрила і створила прибуток.

Причина 2.

Низька собівартість.

Коли ви укладаєте угоду на ф'ючерсному контракті, з вас брокер стягує комісію - 6-8 доларів (іноді нижче).

Візьмемо звичні нам валюти.

Розмір контракту, скажімо, на австралійський долар, становить 100.000 USD, тобто відповідає 1 лоту у форексний брокера, який за таку угоду візьме 3-4 пункту спреда (30-40 доларів). На ф'ючерсах теж є спред, але він зазвичай дорівнює 1 тику (1 пункту), а іноді його немає зовсім. Таким чином, спред (0-1 пункт) + комісія (6 USD) = від 6 до 20 доларів за контракт (у порівнянні з 20-40 доларами на форексі). Така ціна операції для роботи на валютних ф'ючерсах.

Начебто невелика різниця, але якщо ви активний дейтрейдер, суми за комісію можуть "набігати" пристойні.

Зараз стала популярна послуга по "поверненню спреда", я ж за те, щоб спред взагалі не віддавати.

Причина 3.

Торговий термінал.

Брокер, з яким я працюю, підтримує термінал Ninja trader. Коли я, в 2008 році, перейшов з MT4 на Ninja, було повне відчуття переходу з вазовской "дев'ятки" на свіжу "тойоту" - якщо ви автомобіліст, ви мене зрозумієте. В ті роки компанія Ninja trader давала повну версію платформи, зараз політика дещо змінилася, "chart trader" (зручний плагін для торгівлі мишкою на графіку ціни) вони прибрали в платну версію, але все одно - торгувати з "ниндзей" набагато зручніше, ця платформа спеціально створена для активних трейдерів.

У наступних постах я зроблю більш детальний огляд платформи.

Причина 4.

Чесне біржове виконання.

Якщо ви коли-небудь стикалися з "збивання стопів", то знаєте, що ваш форексний брокер може трохи підштовхувати ціну в сюжеті його напрямку. Наприклад, він може зрушити ціну трошки за "лінію підтримки", щоб збити стопи новачків, які поставили їх в суворій відповідності з безкоштовним навчальним курсом, скачаним з сайту брокера.

Дивишся - на ф'ючерсах немає ніякого пробою, а на графіку ДЦ - є. Ну не чудове збіг (для брокера, звичайно).

Потім - в інтернеті час від часу виникають претензії до ДЦ про невивода грошей. Звичайно, це не стосується "старих" ДЦ з репутацією типу Альпарі і іже з ними. Найчастіше нові ДЦ зникають разом з грошима клієнтів.

Наприклад, трохи більше року тому, директор IB Capital втік і залишив клієнтів без грошей.

Чому така ситуація можлива?

Відповідь проста - їх ніхто не регулює. Вони віртуальні. Я знаю про що кажу - я працював свого часу в двох ДЦ і знаю, як влаштована їх організаційна структура. Тобто, буквально - вони несуть відповідальність перед клієнтом тільки відповідно до договору оферти, якщо щось трапиться - вам доведеться судитися з ними в Сейшельському суді.

Інша справа - ф'ючерси. Їх в США регулює спеціальна організація - NFA (National futures association). З кожної угоди невелику суму ви платите в NFA. Наприклад, 4 USD - комісія брокера, 1,5 USD - кліринговий збір і 1 USD - збір NFA. В Америці з цим строго - якщо брокер що-небудь порушив, його затягають по судах. В крайньому випадку, ви можете написати претензію в NFA. Це вам не КРОУФР.

мінуси:

У будь-якого явища є як плюси так і мінуси.

Першим мінусом ф'ючерсної торгівлі є висока вартість входу. Це не 50.000 доларів як прийнято вважати, але 5K мати дуже бажано. Втім, можна почати і з менших сум, наприклад 3K - але тільки після того, як ви відточите свою тактику. Природно, мінімальні суми (до 10K) припускають можливості торгівлі тільки всередині дня - для цього існує так звана внутріденна маржа або intraday margin - ви як би отримуєте плече 1:10, але зобов'язані закрити позиції в кінці торгового дня, інакше брокер зробить це за вас .

Суми ці для багатьох трейдерів досить пристойні. Але на жаль, колеги, грошей зовсім з повітря теж не буває, будь-який бізнес потребує вкладень. Якщо згадати, скільки вкладень вимагає традиційний бізнес, то 5K для ф'ючерсного трейдингу - цілком типово. Отримувати 1000 доларів щомісяця з вкладеною тисячі або 100% щомісяця, звичайно, заманливо, але рідко кому вдається.

Втім, можна почати з менших сум - для цього вам буде потрібно брокер, що дозволяє торгувати CFD. Ви без праці його знайдете в мережі. Але це - навчання, не рекомендую пов'язувати з CFD-брокером серйозні гроші. Не повторюйте моїх помилок, в 2008 році з 1 контракту на природний газ з мене списали "спред" в 1000 доларів. Як таке можливо? Дуже просто - CFD брокер не показує вам "стакан" і спред, це просто не передбачено в його торговому терміналі. Але це зовсім інша історія.

Другий мінус - необхідність переказувати кошти через банк. Для цього вам буде потрібно довести банку, що ви поповнюєте саме брокерський, а не свій особистий банківський рахунок за кордоном, інакше вони зажадають довідку з податкової. Згідно із законом РФ, вам не потрібно реєструвати в податковій брокерські рахунки - завірена довідка від брокера вирішує це питання. Пізніше я розповім про те, як відкривати рахунки.

Ось, загалом, і все мінуси.

В наступному пості я розповім детально - як працює американський ф'ючерсний брокер, як виводяться угоди, як ведеться підрахунок результатів і т.д.

... Продовження

Удачі вам!

PS Напишіть в коментарях - цікава вам ця тема.

Ваш відгук

Отже, для початку - навіщо це робити?
Чому така ситуація можлива?
Як таке можливо?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: