Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Блок живлення для світлодіодної стрічки - підключення, розрахунок потужності. Який блок живлення краще - популярні моделі

 1. Схема живлення світлодіодних стрічок - схема блоку живлення
 2. Куди заховати блок живлення світлодіодним стрічки?
 3. Блок живлення для світлодіодної стрічки - види і особливості
 4. Як розрахувати потужність блоку живлення?
 5. Популярні моделі блоків живлення для підключення світлодіодних смуг

Для підключення споживачів електричної енергії в Росії діючими стандартами передбачена мережа змінного струму 220 / 380V 50Гц. Оскільки харчування світлодіодних стрічок здійснюється від імпульсного стабілізованого джерела з напругою 24 або 12V, необхідний прилад, що перетворює висока змінна напруга в більш низьке.

З цим завданням успішно справляється блок живлення для світлодіодної стрічки (БП). Стабільність і тривалість роботи підсвічування забезпечується грамотним вибором блоку живлення.

Стабільність і тривалість роботи підсвічування забезпечується грамотним вибором блоку живлення

Блок живлення для світлодіодної стрічки Фото

Будь-яка з наявних у продажу моделей допускає експлуатацію підсвічування в широких температурних межах, добре згладжує імпульсні перешкоди і має корпус, що захищає внутрішні елементи від механічних пошкоджень.

Схема живлення світлодіодних стрічок - схема блоку живлення

Підключити харчування світлодіодної стрічки своїми руками не так вже й складно. Головне - в точності слідувати порадам, викладеним нижче.

Перед покупкою тієї чи іншої моделі випрямляча (БП) необхідно розібратися з питанням як підключити світлодіодну стрічку до блоку живлення.

Світлодіодні стрічки можна підключити до джерела електроенергії різними способами. При точному дотриманні схеми живлення світлодіодних стрічок навіть один потужний прилад здатний забезпечити роботу як однієї, так і декількох подсветок.

Для безперебійного функціонування схеми з використанням одного БП важливо дотримуватися умова - потужність блоку повинна мінімум на 30% перевищувати сумарне навантаження.

Для паралельного підключення другий світлодіодним смужки до одного блоку потрібно додатковий подовжувач - провід, перетин якого становить не менше 1,5 мм. Дотримуючись полярності, один його кінець підключається до виходу БП, другий - до смуги №2. У цьому випадку струм буде подаватися не доріжками першої підсвічування, а по приєднаного проводу.

Коли застосування великогабаритного потужного БП неприйнятно, використовуються малопотужні блоки живлення для світлодіодних стрічок 12 вольт. Схема підключення передбачає наявність окремого БП для кожної смуги діодів. Тут також знадобиться подовжувач - провід, що підключається до мережі 220 V і до конкретної стрічці, але його перетин може бути менше - досить 0,75 мм. Хоча в даному випадку монтаж більш складний, подібна схема підключення часто застосовується на практиці, оскільки передбачає використання БП невеликих габаритів.

Куди заховати блок живлення світлодіодним стрічки?

Місце для розміщення БП підбирається з урахуванням:

 1. використовуваної схеми підключення;
 2. кількості приладів-випрямлячів;
 3. габаритів блоків.

Великогабаритний потужний блок живлення для світлодіодної стрічки в квартирі складно зробити непомітним - необхідно обладнати спеціальну нішу.

Відповідними варіантами для розміщення великого БП можуть бути спеціально пророблений отвір в меблів або окрема полиця на стіні, обладнана з не переглядається боку столу.

блоки живлення для світлодіодних стрічок 12 вольт

У випадку з малогабаритними блоками харчування (не більше 250х150х100 мм) все набагато простіше:

 1. можна заховати під обшивку стелі;
 2. вирізати спеціальне місце в гіпсокартонної стіні;
 3. встановити БП в стіновий ніші.

Блок живлення для світлодіодної стрічки - види і особливості

Негерметичні або відкриті блоки потужністю в 100 Вт використовуються для живлення споживачів в закритих житлових і нежитлових приміщеннях. Прилади цього типу легко визначити: як правило, вони відрізняються найбільшими розмірами і вагою, мають відповідне маркування IP20.

Стінки корпусу передбачають перфорацію, що забезпечує відведення тепла, виготовляються з пластика або листового металу. Область застосування: харчування апаратури. Місце для розміщення: спеціальні шафи або апаратні ніші.

Слід пам'ятати, що негерметичні прилади не мають захисту від попадання вологи, тому їх не рекомендується застосовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, наприклад, у ванних кімнатах.

Слід пам'ятати, що негерметичні прилади не мають захисту від попадання вологи, тому їх не рекомендується застосовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, наприклад, у ванних кімнатах

блок живлення для світлодіодної стрічки 12в

Для застосування в вуличних умовах підійде блок живлення для світлодіодної стрічки 12в, герметичний корпус якого виконаний з листового алюмінію. Хоча такий прилад має значну вагу (понад 1 кг) і габарити, він відмінно відводить тепло, має хороший захист від несприятливого впливу природних факторів (сонце, мороз, дощ, сніг) і маркування IP66. 100 ват потужності такого БПбудет досить для роботи підсвічування з двох стрічок. Область застосування: підсвічування вуличних вивісок.

Напівгерметичні (всепогодні) БП можна віднести до розряду універсальних пристроїв. Прилади використовуються як в закритих приміщеннях, так і на вулиці. Блок застосовується дляпітанія для світлодіодної стрічки 12в, має ступінь захисту IP54 і корпус з листового металу.

Краще рішення на сьогоднішній день - герметичний блок живлення для світлодіодної стрічки з корпусом з пластика. Потужність приладу не перевищує 75 Вт, він повністю захищений від попадання вологи, має малі габарити і вага. Навіть використовуючи для живлення двох світлодіодних стрічок два БП цього типу по 50 Вт, їх легко приховати від людських очей в будь-якому куточку приміщення. Місце застосування: підсвічування інтер'єрів.

Як розрахувати потужність блоку живлення?

Потужність блоку живлення для світлодіодної стрічки залежить від підключається до нього навантаження. Якщо для невеликих споживачів досить БП на 40 Вт, то для більш солідних конструкцій може знадобитися прилад, потужність якого досягає 0,5 кВт.

Для грамотного розрахунку потужності БП необхідно знати:

 1. число світлодіодів, задіяних для підсвічування;
 2. навантаження (споживану потужність), створювану 1 метром смуги світлодіодів - береться з таблиці;
 3. загальну довжину стрічки (стандартний розмір - від 1 до 5 м);
 4. коефіцієнт запасу k з = 1,2.

1. Визначаємо загальне навантаження. Для цього споживану потужність 1 метра множимо на метраж світлодіодної стрічки.

Загальне навантаження смуги: Pобщ = Pм × L

2. Для точного розрахунку потужності БП загальне навантаження множимо на коефіцієнт запасу k з.

Pбп = Pобщ × k з

Оскільки в схемі підключення прісутствуеттакой елемент, як RGB контролер, кінцевий параметр потужності БП визначається з урахуванням потужності контролера - її значення зазвичай не перевищує 5 Вт.

Популярні моделі блоків живлення для підключення світлодіодних смуг

Сучасна промисловість пропонує споживачу широкий вибір блоків живлення для підключення світлодіодних смуг. Блок живлення для підключення груп світлодіодів підбирається з урахуванням параметрів напруги, необхідного для роботи підсвічування (12 або 24 V відповідно), необхідної потужності і місця експлуатації.

Модель PV-15.

Модель PV-15

Самий малопотужний імпульсний блок живлення для світлодіодної стрічки 12в потужністю 15 Вт, використовується для підключення стрічки, розрахованої на напругу 12 вольт. Має вологозахищений алюмінієвий корпуси вбудований мережевий фільтр, що захищає від перепадів напруги. Розрахунковий час експлуатації перевищує 200 тисяч годин. Оптимальний варіант для розміщення на вулиці. Ціна виробу становить 560 руб. за штуку.

Модель PV-40.

За конструкцією - аналог PV-15 зі збільшеними параметрами потужності - 40 Вт. Призначений для підключення стрічок світлодіодів, що працюють від напряженія24 / 12 вольт. PV-40 - блок світлодіодної стрічки по Ценів межах 1000 рублів.

Модель LV-50.

Особливість конструкції - герметичний пластиковий корпус. Імпульсний блок живлення має захист від перепадів напруги, короткого замикання в мережі і призначений для експлуатації у вуличних умовах.

Вбудований мережевий фільтр забезпечує стійку роботу блоку в умовах російських електричних мереж. Експлуатується при температурах від мінус 25 до плюс 40 градусів за Цельсієм. Час напрацювання - понад 200 тисяч годин. Ціна виробу - 1050 рублів.

Модель LPV-100.

Імпульсний блок живлення середньої потужності - 100 Вт. Призначений для підключення стрічок з напругою 24/12 вольт, має герметичну конструкцію і корпус з алюмінію. Для вироби характерна захист від перенапруги, перевантаження, КЗ. Ідеально підходить для сталої роботи в умовах російських електричних мереж. Розрахунковий період експлуатації - більше 200 тисяч годин. LPV-100 якісний блок живлення для світлодіодної стрічки, ціна якого не перевищує 2250 рублів.

Модель SUN-400.

Блок живлення підвищеної потужності імпульсного типу - відмінне рішення для забезпечення роботи світлодіодних стрічок Блок живлення підвищеної потужності імпульсного типу - відмінне рішення для забезпечення роботи світлодіодних стрічок. Володіє захистом від КЗ, перепадів напруги. Принцип охолодження - вільна конвекція повітря. Забезпечує роботу стрічок, розрахованих нанапряженіе24 / 12 вольт в закритих приміщеннях, потужність - 400 Вт. Успішно пройшов випробування на працездатність в умовах російських електричних мереж. Ціна виробу - 3600 рублів.

Куди заховати блок живлення світлодіодним стрічки?
Як розрахувати потужність блоку живлення?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: