Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Блок живлення системного блоку

Привіт шановні читачі сайту sesaga.ru . Цією статтею я починаю цикл постів про персональному комп'ютері, так як тема ця досить велика, а почнемо ми з самих азів, читати доведеться багато. А я в свою чергу буду намагатися викладати матеріал досить зрозуміло і в той же час цікаво. Наберіться терпіння, а коли ми прийдемо на фініш, Вас вже ніхто не посміє назвати «чайником».

Почнемо з системного блоку, або як його називають просунуті юзери «системник», а ми по-старому «процесор». З себе він представляє невеликий ящик, всередині якого знаходиться купа всяких проводів, пристосувань і ще багато чого не зрозуміло, яке на комп'ютерному мовою називається залізом. Ось з ним ми і почнемо розбиратися.

Стандартний мінімальний набір будь-якого системного блоку зазвичай складається:
1. Блок живлення
2. Процесор + кулер
3. Відеокарта
4. Модулі оперативної пам'яті
5. Жорсткі диски
6. Оптичний дисковод
7. Системна (материнська) плата.
А тепер давайте ближче познайомимося з кожним елементом окремо.

Це один з найголовніших елементів системного блоку, так як без харчування вся електронна начинка стає просто купою заліза, тому до його вибору поставтеся серйозно. На малюнку показаний стандартний блок живлення, який встановлюється у всіх системних блоках.

На малюнку показаний стандартний блок живлення, який встановлюється у всіх системних блоках

Розміщується він у верхній частині системного блоку, і призначений для перетворення напруги мережі 220В змінного струму в напругу постійного струму, яке необхідно для роботи комп'ютера. Із зовнішнього боку в роз'єм (2) підключається кабель живлення 220 вольт, а з внутрішньої від нього відходить пучок проводів (5) вже з потрібним напругою 3.3, 5 і 12 вольт, на кінці яких є роз'єми (5), призначені для підключення внутрішніх елементів комп'ютера.

Вимикачем (1) можна включати або відключати блок живлення, вентилятор (4) здійснює забір повітря в системний блок через його штатні отвори в корпусі, і, викидаючи його з системного блоку, сприяє додатковому перемішуванню повітряного потоку всередині комп'ютера, попутно охолоджуючи свої радіокомпоненти. Перемикач (3) призначений для перемикання вхідного напруги 110 або 220 вольт. Я настійно не рекомендую намагатися перемикати його, поломкою одного блоку живлення не відбудетеся, за замовчуванням всі коштує як треба.

А тепер, власне роз'єми блоку живлення:
1 - подається основна напруга для материнської плати;
2 - є допоміжним роз'ємом для живлення процесора і встановлюється на материнську плату;
3 - живляться периферійні пристрої типу старих оптичних приводів або жорстких дисків IDE, а так само через насадки (6) подається додаткове харчування на відеокарту в залежності від конфігурації комп'ютера;
4 - призначений для підключення дисководів FDD, так звані «флоппики»;
5 - живить пристрої з інтерфейсом SATA (жорсткі диски, оптичні приводи).

А тепер, власне роз'єми блоку живлення:  1 - подається основна напруга для материнської плати;  2 - є допоміжним роз'ємом для живлення процесора і встановлюється на материнську плату;  3 - живляться периферійні пристрої типу старих оптичних приводів або жорстких дисків IDE, а так само через насадки (6) подається додаткове харчування на відеокарту в залежності від конфігурації комп'ютера;  4 - призначений для підключення дисководів FDD, так звані «флоппики»;  5 - живить пристрої з інтерфейсом SATA (жорсткі диски, оптичні приводи)

Сподіваюся, Ви вже розібралися, для чого потрібен блок живлення з усіма його проводами і роз'ємами. А тепер поговоримо про такий важливий параметр джерел живлення - потужності.

На сьогоднішній день мінімум потужності для комп'ютерних блоків живлення становить 450-500 Ватт. Ці цифри беруться при підсумовуванні енергоспоживання кожним елементом, що входять в комплект комп'ютера, і звичайно 30% запас потужності, а куди ж без нього. Запас міцності повинен бути завжди. Раптом, Ви з часом захочете потужнішу відеокарту , або процесор по шустрей, а це не виключено, значить, навантаження на блок живлення зросте, а запасу немає. Що? Правильно. Біжимо в магазин.

Для середнього домашнього ігрового комп'ютера потужність повинна становити близько 600Ватт, брати менше просто немає сенсу, але і захоплюватися в бік збільшення теж не варто. Навіщо переплачувати за те, що можливо не буде користуватися попитом. Добротний блок сьогодні коштує не менше 80 - 130 доларів, брати за меншу суму не бачу сенсу, так як можете нарватися на підробку.

Скажімо, є два абсолютно однакових за всіма параметрами блоків живлення, тільки ціна у них різна, природно виникає питання, в чому різниця? З особистого досвіду скажу, коли займаєшся ремонтом радіоапаратури, і варто поглянути всередину, відразу видно якої якості складання того чи іншого апарату. Китайські інженери дуже добре вміють здешевлювати конструкцію апаратури, але на шкоду надійності і часу експлуатації.

Якщо на платі замість половини радіодеталей стоять перемички, або взагалі нічого немає, де має бути, а використання деталей із заниженими параметрами призводить їх до швидкого зносу, а отже, і виходу з ладу. Такий блок живлення буде працювати, але на межі своїх можливостей, через недостатню здатності навантаження, але ж його першочергове завдання надійно забезпечити харчуванням все компоненти комп'ютера. Як правило, дешеві моделі при виході з ладу тягнуть за собою більше половини комп'ютера. Так що, при виборі джерела живлення вибирайте тільки солідні бренди, наприклад InWin, FSP, CoolerMaster, Hiper. В інтернеті завжди можна знайти огляди і тести цих блоків живлення і орієнтуватися по них.

В інтернеті завжди можна знайти огляди і тести цих блоків живлення і орієнтуватися по них

І ще одна порада. Вибираючи корпус, а вони, як правило, йдуть з вбудованими джерелами живлення, обов'язково запитайте продавця, або подивіться самі, яка потужність встановленого блоку. Якщо вона нижче розрахункової, попросіть замінити на більш потужну модель. Основні параметри вказуються на бічній стороні комп'ютерних блоків живлення, на малюнку я виділив прямокутниками. У верхньому прямокутнику вказані модель і потужність 430Ватт, а в нижньому, як Ви самі здогадалися, входние- вихідні напруги, струм навантаження по кожному напрузі і потужність.

У верхньому прямокутнику вказані модель і потужність 430Ватт, а в нижньому, як Ви самі здогадалися, входние- вихідні напруги, струм навантаження по кожному напрузі і потужність

І головне - якісний джерело живлення, це, перш за все запорука здоров'я і стабільності роботи Вашого домашнього комп'ютера: не економте на харчуванні.

Успіхів!

Що?
Скажімо, є два абсолютно однакових за всіма параметрами блоків живлення, тільки ціна у них різна, природно виникає питання, в чому різниця?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: