Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Boot Camp: Windows XP на Mac OS X офіційно

 1. несподіваний хід
 2. процес установки
 3. підсумок:

слухати подкаст  несподіваний хід  Відбулося те, чого з нетерпінням чекали мільйони Mac-користувачів, причому багато хто з яких вже перестали сподіватися на диво слухати подкаст

несподіваний хід

Відбулося те, чого з нетерпінням чекали мільйони Mac-користувачів, причому багато хто з яких вже перестали сподіватися на диво. Ні, Apple не представила новий iPod з великим сенсорним екраном, нову лінійку ноутбуків на базі Intel і навіть не випустила власний мобільний телефон. Так вона взагалі засмутила масу фанатів на свій 30-річний ювілей (!), Не надавши в цей день жодного нового продукту і навіть не провівши жодної прес-конференції. Але те, що було представлено широкому загалу 5 квітня, здатне змінити баланс сил між великими гравцями індустрії і навіть вплинути на хід священної битви Apple і Microsoft.

Що ж сталося? Все дуже просто. Скромним прес-релізом Apple анонсувала безкоштовну бета-версію програми власного виробництва під назвою Boot Camp (повна версія буде в комплекті з Mac OS X 10.5 Leopard), яка дозволяє запускати операційну систему Windows на новому поколінні комп'ютерів від Apple (нагадаємо, це iMac і MacBook Pro на базі процесорів Intel Core Duo, більш детально ознайомитися з ними ви можете в нашій статті , А також недавно представлений Mac Mini).

Отже, чому ж випуск цієї безкоштовної програми є настільки знаменною? Давайте спочатку розберемося в тому, що ж зупиняло так званих «світчер», тобто людей, які переходять від Windows на Mac OS X. Чимала частина людей відчуває симпатію по відношенню до Mac OS X, але існує обставина, яке ставить (точніше, ставило) хрест на всіх міркуваннях про зміну апаратної і програмної платформи.

Це неможливість роботи в своєму звичному програмному оточенні. У деяких випадках аналогічної по функціоналу програми дійсно немає для Mac OS X (наприклад, 1С), але в більшості Windows-користувачі або не знають про існування програм або їх аналогів на Mac (наприклад, далеко не всі впевнені в існуванні Microsoft Office під Mac) , або знають, але боятися того, що їм буде не вистачати якихось звичних можливостей (як правило - даремно).

Як бачимо, до нинішнього моменту ситуація не блестала оптимізмом. Для того, щоб змінити Windows на Mac, необхідно було зважитися на досить сміливий вчинок: порвати зі своїм минулим і придбати новий недешевий комп'ютер разом з новою операційною системою і без можливості повернення до «минулому житті», інакше кажучи - зробити відчайдушний крок в невідоме. Звичайно, можна заперечити, що не все так погано і у користувачів є можливість працювати на двох комп'ютерах, використовувати емулятор Windows на Mac OS, повернути комп'ютер продавцеві протягом двох тижнів, якщо він не виправдає всі очікування і так далі і тому подібне. Але всі ці аргументи навряд чи можна вважати оптимальним варіантом для більшості Windows-користувачів.

Кілька місяців тому, 10 січня 2006 року, Apple представила перші комп'ютери на базі платформи Intel Core Duo. Навіть до їх появи, глава компанії, Стів Джобс, заявив, що перехід на Intel обумовлюється набагато більш високою продуктивністю в порівнянні з процесорами PowerPC. Він, звичайно, не збрехав - приріст в продуктивності становить від 2 (у iMac) до 4 (у MacBook Pro) раз, але, скажімо так, не сказав про інших, не менш важливих причинах переходу.

Справа в тому, що тепер нові Intel Mac-і (або MacIntel-и - неофіційна назва), використовують стандартне залізо, на якому, в принципі, може без проблем працювати Windows. І тепер, 5 квітня, стало ясно, що перехід на MacIntel-и був частиною агресивної стратегії завоювання своєї ринкової частки. Тепер світчер, який бажає поступово, повністю чи ні, переходити на Mac OS X, може придбати нові Mac Mini, iMac, або MacBook Pro (а незабаром очікуються аналоги iBook і PowerMac на базі Intel), встановити на нього Windows і відразу ж продати свій старий PC. А це, вибачте за каламбур, дорогого коштує.

Безсумнівно, даний хід Apple може обернутися відчутним ударом по Microsoft (не зараз, а в майбутньому, якщо користувачі стануть поступово відмовлятися від Windows). Адже тепер у користувачів одного і того ж заліза з'явиться вибір і якщо вони вважатимуть, що Mac OS краще Windows, то зможуть просто відмовитися від останньої без серйозних фінансових втрат.

Виходячи з цього можна зробити висновок, що на ринку операційних систем в довгостроковій перспективі відбудеться загострення конкуренції (адже користувачі отримають можливість порівнювати самі операційні системи, а не тільки зв'язку залізо + софт), що буде грати на руку як користувачам Windows, так і Mac. Залишається сподіватися, що Microsoft не зможе серйозно перешкоджати ініціативи Apple ні програмно, ні юридично (в останньому вся надія на антимонопольні органи, а ось в першому набагато більший простір для підступності програмістів і топ-менеджерів).

процес установки

Отже, досить з теорією і давайте розглянемо, як виглядає процес установки Windows на комп'ютер Macintosh (звичайно, тільки працює на Intel). Він виглядає досить просто і не повинна викликати у користувачів ускладнень. По-перше, потрібно установка всіх необхідних апдейтів (це в першу чергу системне оновлення Mac OS X 10.4.6 і оновлення прошивки), 10 ГБ вільного місця на диску, чистий CD, роздрукований листок з інструкціями (у форматі pdf його можна завантажити тут ) І інсталяційний диск Microsoft Windows XP Service Pack 2, у версії Home або Professional (мульти-диски, апгрейди і Media Center не підійдуть). Ну і не забудьте завантажити саму Boot Camp ( тут , 83 МБ).

Після запуску, Boot Camp Assistant запише CD з драйверами для Windows, які вам знадобляться для коректної роботи нової ОС з залізом (це драйвера відеокарти, аудіокарти, сетевого-, AirPort- і Bluetooth-адаптерів, а також функціонал кнопки Eject на Apple-івських клавіатурах і клавіші регулювання яскравості для ноутбуків).

Після цього потрібно буде зробити розділ на жорсткому диску не менше 10 ГБ простим перетягуванням слайдера (Apple нагадує, що за допомогою цієї ж програми ви можете позбутися від непотрібного розділу з Windows).

Далі необхідно вставити інсталяційний диск Windows і перезавантажити комп'ютер, після чого почнеться стандартна процедура установки ОС, знайома багатьом. Якщо новий Windows-розділ на диску, який ви тільки що вказували в програмі Boot Camp Assistant має розмір 32 ГБ або менше, то при установці Windows є можливість вибрати відповідне для нього форматування: NTFS або FAT (якщо більше 32 ГБ, то тільки NTFS) . Перший пропонує більшу надійність і безпеку, другий - сумісність. Іншими словами, вибравши NTFS, не можна буде записувати файли в Windows-розділ диска з Mac OS X.

Тонкий момент: не забудьте вказати диск C: вручну, інакше ви можете випадково стерти розділ з Mac OS X. Потім, після закінчення інсталяції і запуску вже в Windows XP, вставте записаний раніше диск з драйверами, після чого відразу ж почнеться їх установка.

Ну а для вибору операційної системи, при завантаженні досить утримувати клавішу Alt до появи відповідного меню:

Apple рекомендує не забувати про те, що, користуючись Windows, ви ніяк не захищені від усіх загроз цього злобного світу і радить пам'ятати про захист свого комп'ютера. А також не варто забувати про те, що зараз представлена ​​лише бета-версія Boot Camp Assistant, так що ви дієте на свій страх і ризик і, хоча навряд чи станеться щось жахливе, створіть резервні копії всіх важливих вам даних.

підсумок:

5 квітня Apple, нарешті, розкрила карти і встановила нові правила гри, порадувавши як користувачів Windows, які мають намір здійснити перехід на Mac OS X, так і Mac-користувачів, напевно хоч у чомусь (хоча б в іграх), але бажаючих мати під рукою можливість повноцінно використовувати Windows (правда, не завжди зізнаються в цьому бажанні).

Поки важче за всіх доведеться, мабуть, компаніям, які займаються створенням версій ігор і програмного забезпечення, вже існуючих на Windows, для платформи Mac - попит на їх послуги може значно впасти через кілька місяців. Наступними можуть постраждати збирачі комп'ютерів, адже Apple займається цим самостійно і підвищення попиту на її продукцію зможе знизити привабливість їхніх послуг. Що ж стосується Microsoft, то попит на її продукцію може зменшиться тільки в довгостроковій перспективі, адже в перший час користувачі, які бажають працювати і під Mac OS, і під Windows, будуть змушені придбати останню і тільки потім, можливо, повністю відмовитися від Windows. А вже як вона витримає цей затяжний удар - покаже час.

Тим часом, після анонса Boot Camp акції Apple подорожчали на 9,87% ...

[ Повний список статей розділу «MacLife» ]


Що ж сталося?
Отже, чому ж випуск цієї безкоштовної програми є настільки знаменною?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: