Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Браузер гугл хром не починається. Чому не відкривається гугл хром на комп'ютері? Перевірка справності мережевого підключення

 1. Чому так буває
 2. Які кроки ви зробили для виправлення цієї помилки?
 3. Налаштування антивірусу і брандмауера
 4. Шкідливе ПО і конфліктує програмне забезпечення
 5. Антівіруска
 6. Перевірте безпеку і актуальність своєї адреси електронної пошти
 7. Застряг в нескінченному циклі навантаження
 8. віруси
 9. Альтернативне рішення: використовуйте зовнішній поштовий клієнт
 10. Чому гугл хром не починається: можливі причини виникнення проблеми та їх вирішення
 11. перезапуск
 12. Відеоурок: «Що робити, якщо не відкривається Google Chrome»
 13. Конфлікт з антивірусом
 14. Перевірка за допомогою Cleanup Tools
 15. Пошуковик після запуску закривається
 16. Закрити невикористані карти
 17. Хром не відчиняє сторінки
 18. Сайти також можуть працювати у фоновому режимі
 19. Почистіть Cookie Google Chrome
 20. Створити нового користувача
 21. Почистіть браузер від вірусів
 22. перейменуйте Preferences

Іноді виходить так, що у багатьох користувачів ПК не відкривається "Гугл Хром". Досить часто причини можуть бути пояснити - ввечері все було добре, а вже зараз відбуваються "глюки". Так давайте ж розберемося, чому не запускається "Гугл Хром" і як боротися з цією ситуацією.

Чому так буває

Проблеми з комп'ютером - це досить поширені явища. До них часто відносять і різноманітні неполадки з веб-браузерами. "Гугл Хром", "Мозилла", "Експлорер" - все одно, яка програма у вас встановлена. Головне, що "глюки" не обходять стороною ні один варіант.

Які кроки ви зробили для виправлення цієї помилки?

Ви пробували виправити цю проблему -. Засоби Збережіть всі зроблені вами зміни. Відкрийте обидві папки і перевірте, у кого менше файлів, якщо у більш старої версії менше. файлів -. Відвідайте домашню сторінку кожного додаткового номера і обновіть її до останньої версії . Якщо ви це зробите, поновіть до останньої версії або вимкніть опцію «Розширена інтеграція з браузером». Коли профілі користувачів стають пошкодженими, вони можуть привести до збою браузера.

Налаштування антивірусу і брандмауера

Налаштування брандмауера і антивірусне програмне забезпечення можуть бути налаштовані таким чином, щоб ваш комп'ютер не виконував певні дії в Інтернеті.

Шкідливе ПО і конфліктує програмне забезпечення

У цьому списку включено шкідливе ПЗ.

Отже, давайте спробуємо розібратися, Найбільш часта перешкода при запуску - це антивірусна програма. Абсолютно будь-яка. Також неполадки можуть викликати віруси і різноманітні встановлені програми . Давайте окремо розглянемо кожну причину, щоб з'ясувати, чому не відкривається браузер "Гугл Хром".

Антівіруска

Як би дивно це не звучало, але антивірусні програми можуть не тільки служити на благо користувачеві, але і на шкоду. Трапляється це тому що багато хто не дивляться, за якими сторінками та адресами вони проходять. Якщо ви клацніть по шкідливої ​​посиланням, яка не містить троянів і черв'яків, то може вийти не дуже приємна ситуація - при перезавантаженні браузер перестане працювати. Точніше, процес почне запускатися, але "картинки" не буде.

Захищені системні файли є критичними файлами, використовуваними системою обслуговування і операційною системою вашого комп'ютера. Як ми підтримуємо цей сайт? Цей пост може містити партнерські посилання - вартість для вас однакова, але ми отримуємо реферальний внесок. Компенсація не впливає на ранжування.

В основному, відбувається те, що браузер переходить в нескінченний цикл входу. Оскільки ця сторінка заробила так багато років, ми додаємо навігаційне меню, яке допоможе вам перейти прямо в розділ, який може говорити про конкретну проблему, з якою ви зіткнулися.

В даному випадку вам необхідно перевірити систему на наявність вірусів, після чого відключити "антівіруску" і спробувати запустити ваш браузер. Якщо це не допоможе, щоб повністю зняти веб-програму, а потім повторно її. Все повинно запрацювати.
В даному випадку вам необхідно перевірити систему на наявність вірусів, після чого відключити антівіруску і спробувати запустити ваш браузер

Іноді причиною того, що не відкривається "Гугл Хром" може стати Він сприйме браузер як заборонений процес, після чого заблокує його. У такому випадку вимкніть антивірус і брандмауер і спробуйте почати роботу.

Перевірте безпеку і актуальність своєї адреси електронної пошти

Одна з перших речей, яку ви хочете зробити, - перевірити поточну репутацію вашої адреси електронної пошти. Ви можете відстежувати спамерів і шахрайське використання вашої адреси електронної пошти таким чином. Він швидко набирає частку на ринку і рекламується як один з найшвидших і надійних браузерів на ринку. Ось кілька виправлень, нижче, якщо вони не працюють для вас, і ми надамо альтернативні пропозиції.

Застряг в нескінченному циклі навантаження

Один з найбільш поширених симптомів цієї проблеми, як ми згадували вище, полягає в тому, що ваш браузер застряє.

віруси

Досить частим відповіддю на питання про те, чому є присутність вірусів на комп'ютері. Добре, якщо вони не зжирають вашу систему, а дісталися тільки до браузера. Хоч і неприємне явище, але терпиме.

Якщо ви підозрюєте, що ваш комп'ютер не запускає "Гугл Хром", в першу чергу пустите в хід антивірусну програму. Який саме скористатися - вирішувати тільки вам. Проте, ми б порекомендували вам "Доктор Веб" - їх буде легко знайти і користуватися без зусиль. Крім того, ця "антівіруска" має так називемий безкоштовні демо-версії, які допомагають виявити "заразу" на комп'ютері. При цьому купувати підсумковий продукт вам не доведеться.

Якщо це не спрацює, ми рекомендуємо завантажити і спробувати новий браузер . Існують різні сценарії, які можуть виникнути в цій ситуації. Ви можете побачити порожній екран. . У більшості випадків оновлення вашого браузера вирішить проблему. Якщо це не так, спробуйте переключити браузери. Якщо це все ще не працює, спробуйте тимчасово відключити брандмауер, Антивірус, Антишпигун і т.д. і подивитися, чи дозволить він це. Якщо це так, вам може знадобитися розслідувати одну частину програмного забезпечення за раз, щоб визначити причину проблеми.

Отже, коли ви визначилися, яку антивірусну програму використовувати, запустіть її. Під час перевірок залиште комп'ютер у спокої - закрийте всі програми та ігри, в тому числі і браузери (якщо якісь працюють і відкриті). Коли комп'ютер завершить перевірку, вилікуєте всі виявлені файли, що не піддається лікуванню - видаліть.
Отже, коли ви визначилися, яку антивірусну програму використовувати, запустіть її

Потім або зверніться до свого постачальника, щоб дізнатися, чи є проблема сумісності, або переключитися на іншого постачальника. крихітний Поштова скринька в верхньому лівому кутку? Якщо ви це зробили, або не використовуєте це розширення, і як і раніше бачите невеликий поштову скриньку в верхньому лівому кутку, будь ласка, напишіть нижче. У деяких звітах вказується, що очищення кеша браузера та перезапуск браузера можуть бути недостатніми.

Якщо ви все ще не можете отримати до нього доступ, спробуйте відновити дозволу за допомогою наступної команди. Якщо ви отримуєте повідомлення Час в онлайні завершено. Це трохи дивно, але ми чули про це, по Крайній мірі , Від одного користувача. Перевірте дату і календар вашої системи і переконайтеся, що вона правильна.

Будьте обережні - серед шкідливих програм можуть зустрічатися важливі системні дані. Тому, перед тим як починати роботу з антивірусами, збережіть всі важливі дані, які вам необхідні. Так, про всяк випадок.

Перезавантажте комп'ютер після завершення сканування і лікування. Після цього спробуйте запустити "Гугл Хром". Якщо все пройшло безуспішно, щоб повністю зняти браузер з усіма закладками і іншими даними, після чого повторно його. Все повинно повернутися в нормальне русло.

Альтернативне рішення: використовуйте зовнішній поштовий клієнт

Ви побачите діалогове вікно безпечного режиму. Увага: наступний крок змінить ваші настройки. Якщо ви цього не хочете, вам може знадобитися альтернативне рішення. Це призведе до появи реклами. Спасибі за читання і допомогу нашим іншим читачам! Ми просто заново створимо профіль з плагінами та налаштуваннями за замовчуванням.

Чому гугл хром не починається: можливі причини виникнення проблеми та їх вирішення

У діалоговому вікні введіть наступне, залежно від ваших операційних систем. Переконайтеся, що ви відзначили, які розширення ви встановлюєте, щоб ви могли контролювати, яке конкретне розширення несумісне або викликає ушкодження.

перезапуск

Звичайно, якщо всі попередні методи виявилися марними, існує тільки один вихід - перевстановлення системи. Звичайно ж, можна здійснити відкат. Втім, від усіх проблем, як кажуть системні адміністратори, "є одні ліки - віднеси" Вінду "і всі справи".

Отже, коли ви зважитеся на цей непростий крок, знайдіть інсталяційний диск "Віндоус". Перед цим заздалегідь запишіть важливі особисті дані, щоб не втратити їх. Вставте диск в комп'ютер і дочекайтеся запуску.
Отже, коли ви зважитеся на цей непростий крок, знайдіть  інсталяційний диск  Віндоус

Відеоурок: «Що робити, якщо не відкривається Google Chrome»

Це працює в більшості випадків, коли проблема виникає через системну корупцію. Можливо, що деякі з цих доповнень, які ми додали, можуть працювати з помилками завантаження сторінок, тому ви повинні видалити їх, щоб вирішити всі. Але якщо ми не знаємо, яка програма викликає проблему? . Щоб зробити це, необхідно лише дотримуватися кількох простих кроків, які ми збираємося вас збити.

Тепер знайдіть елемент «Показати додаткові параметри» в нижній частині сторінки і натисніть кнопку «Відновити настройки» в розділі «Відновити настройки». Відкриється діалогове вікно: Натисніть «Скидання», щоб почати процедуру. Деякі параметри, такі як доступність або шрифт, не будуть видалені. Інші настройки будуть видалені, а наступні настройки будуть скинуті до значень за замовчуванням.

Виберіть "установка операційної системи Windows ". Перед вами відкриється вікно вибору способу проведення процесу -" чиста "і" поверхнева "установка. Для того щоб позбутися від хвилювань про те, чому не запускається" Гугл Хром ", краще вибрати перший варіант. Далі за допомогою простих дій отформатируйте жорсткий диск і виберіть шлях установки Windows . Дочекайтеся завершення процесу. Комп'ютер перезавантажитися приблизно 3 рази - не лякайтеся. Далі встановіть браузер і користуйтеся ним як раніше. Тепер ви знаєте, що робити, якщо не відкривається "Гугл Хром".

Коли буде відновлена ​​сторінка «Нова вкладка» Всі заблоковані вкладки будуть розблоковані.

 • Пошукова система браузера буде видалена.
 • Домашня сторінка буде заблокована.
 • Дистанційні розширення, додатки і теми будуть відключені і видалені.

Нові настройки будуть застосовуватися до всіх комп'ютерів і пристроїв, до яких ви зверталися до вашого активного профілю.

Якщо ваш браузер виходить з ладу або працює повільно, може бути корисно скинути настройки за замовчуванням, щоб браузер був новим. Примітка. Перш ніж ви це зробите, зверніть увагу на свої паролі, які не будуть збережені браузером після скидання.

Що потрібно робити, якщо ваш браузер Google Сhrome перестав відкривати сайти, а замість них білі сторінки.

Вітаю, дорогі друзі! Буквально кілька хвилин тому, на мою браузер вселився демон, і він відмовився працювати. А саме, відкриває білі сторінки, на якій би сайт я не заходив.

Благо, я вже працюю за комп'ютером досить давно, і тому, цю проблему почав копати. Через буквально кілька хвилин, проблема була вирішена і браузер знову працював, як належить.

Якщо він не працює, перейменуйте папку профілю користувача. Щоб знайти файл, ви повинні включити відображення прихованих файлів. Для отримання додаткової інформації : Перегляд прихованих папок і файлів. Відкриється папка профілю користувача. Перейменовує папку за замовчуванням.

У списку є розширення, плагіни і фонові сторінки. Розширення можна розглядати як кнопки праворуч або невидимі і залишатися в фоновому режимі. Замість деяких розширень деякі букмарклет можуть також використовуватися, тобто ті кнопки, які перетягують панель закладок, як звичайні сайти, щоб натискати для виконання певної функції.

Якщо у вас проблема з цим, і симптоми однакові, нижче я напишу все кроки по боротьбі з білим екраном в Google Chrome.

До речі, в інтернеті з'явилося нарешті класне рішення, яке бореться з рекламою в браузері. Ця програма Adguard. Вона сканує коди сайтів, і тим самим блокує рекламу для вас. Вона не дасть не єдиного шансу спливаючих вікон.

Конфлікт з антивірусом

Деякі додатки залишаються в фоновому режимі, приховані, зберігаючи завантажені ресурси, навіть не роблячи нічого. Щоб видалити це або інші функції, які залежать пам'ять в якості фонових сторінок, відкрийте список програм, клацніть правою кнопкою миші той, який потрібно видалити і видалити.

Натисніть на верхню праву кнопку з трьома рядками, перейдіть в «Налаштування», перейдіть до кінця списку, натисніть «показати додаткові налаштування », А в розділі" Конфіденційність "в розділі" Конфіденційність "натисніть« Налаштування контенту ». Ці два параметри повинні бути відключені.

Вона відрізняється від інших блокаторів тим, що вона так само блокує рекламу в додатках. І бореться з крадіжкою ваших даних, третім особам (спамерам.)

Я написав, тільки малу частину, про неї більш детально, ви можете дізнатися на офіційному сайті програми.

Я їй користуюся дуже давно, вона працює на ура, і радує мене кожен день. До речі, на сайті є форма, де ви можете перевірити, як сайт буде виглядає після установки програми.

Перевірка за допомогою Cleanup Tools

Це не може бути деактивовано, і навіть закриття його негайно повернеться. Скидання не видаляти вибране і не стосується історії, але тільки скидає параметри, такі як стартова сторінка, і відключає всі розширення, не видаляючи їх. Багато хто скаржиться, що додаток володіє величезним апетитом до ресурсів, а також значно скорочує час автономної роботи . Ми можемо трохи поліпшити продуктивність браузера і зробити його більш швидким і економічним.

Навіть якщо розробники удосконалять свою програму, користувач може змінити ситуацію, встановивши багато різних надбудов, які часто працюють у фоновому режимі. Це можна знайти в меню, в розділі «Додаткові інструменти». Що ми повинні робити в цій ситуації? Всі непотрібні в будь-який час розширення для відключення. Нам не потрібно їх негайно видаляти, просто деактивуйте. Список всіх встановлених надбудов буде знайдений в меню в розділі «Додаткові інструменти». Якщо ми часто використовуємо деякі з розширень, які у нас є, і в той же час ми знаємо, що у них є хороший апетит до ресурсів, рекомендується використовувати швидкий перемикач.

В майбутньому я буду писати статті про те, як виправити цю помилку і в інших браузерах, тому пропоную підписатися на оновлення блогу і не пропустити цей матеріал.

Хром не відчиняє сторінки, дуже часто я чув про це на різних сайтах і форумах, та й що гріха таїти навіть були питання в мою службу підтримки.

Пошуковик після запуску закривається

Деякі з них відображають список активних і неактивних розширень. Статус кожного з них може змінитися дуже швидко. Ще одна важлива проблема - фонова активність браузера. Це має свої переваги, тому що в цьому випадку запуск програми відбувається набагато швидше, крім того, ми можемо дізнатися про всі повідомленнях. Його робота також змінює роботу системного таймера, що може вплинути на енергоспоживання мобільного пристрою.

Закрити невикористані карти

Якщо ваш браузер працює в фоновому режимі, він знайде значок на панелі завдань. Просто клацніть його правою кнопкою миші і зніміть прапорець, щоб підтвердити свою згоду фоновий режим. У багатьох випадках ми самі винні в тому, що браузер працює відносно повільно, а також перешкоджає використанню інших програм - ми відкриваємо занадто багато вкладок, а потім не закриваємо їх. Якщо будь-яка з відкритих в даний час сторінок не потрібна для нас, закрийте їх. Це найпростіший спосіб негайного випуску ресурсів.

У даній статті я розповім, як крок за кроком я повертав свій браузер до життя, і як мені це вдалося.

Воду лити не буду, тільки діючі поради !!! Дочитайте статтю до кінця!

Хром не відчиняє сторінки

Значить, сідаю я за комп'ютер, поруч зі мною чашка гарячого чаю, думаю, дай в інтернеті полажу ... Відкриваю свій браузер, вбиваю сайт, і ... Біла сторінка ...

Варто сформувати певну культуру використання карток, тому що, хоча це дуже зручний механізм, це може спровокувати безладдя. Ще одна корисна рішення - використовувати розширення, які через певний час дезактивують неактивні карти. Такий сплячий режим - це не тільки автоматичний процес, але і результат, який майже так само гарний, як і закриття карти, але ми не втрачаємо робочий простір, яке ми побудували самі. Зовсім недавно ми описали розширення, яке можна використовувати для цієї мети.

Сайти також можуть працювати у фоновому режимі

Ми рекомендуємо вам спробувати, так як це може заощадити масу пам'яті при використанні браузера. Ми вже згадували про додаткові функції і функціональності всього браузера. Сайти, які ми допускаємо для таких дій, не мають ніякого значення. В результаті деякі з нас можуть зіткнутися з ситуацією, в якій ми використовуємо тільки деякі з наших сторінок, в той час як інші додають до завантаження браузера.

Хм ... можливо просто сайт в даний момент не працює, або там щось на реконструкції.

Недовго думаючи, перейшов на інший сайт. Теж саме ... біла сторінка, ознак життя браузера немає.

Почистіть Cookie Google Chrome

Перше, що мені спало на думку, це те, що мій браузер вже обріс сміттям і різними куками, я вже писав, що таке куки, навіщо потрібні, як чистити браузер від кук.

Все це ви можете знайти в моїй статті -.


Все це ви можете знайти в моїй статті -

На превеликий жаль, це не допомогло.

Ви можете сказати, що перевстановив б браузер і все, все б запрацювало, і браузер був би новий.

Вся справа в тому, що в моєму браузері величезна кількість закладок, паролів, налаштувань, і так далі. Як ви розумієте, втрачати це я не хотів, допустити не міг.

Зціпивши зуби і трохи засмучений, я поліз вивчати документацію самого браузера. І все-таки дізнатися чому хром не відчиняє сайти.

Перше на що я натрапив це те, що мені було запропоновано створити нового користувача. Що я і Зробив.

Створити нового користувача

Створити нового користувача в хромі взагалі не складно і зможе зробити кожен.

Для цього потрібно на ярлику браузера натиснути правою кнопкою миші і вибрати пункт «Властивості».

Повинно відкритися вікно, в якому нас цікавить розділ «Ярлик», він знаходитися в самій верхній частині вікна, друга вкладка. Переходимо туди.

Тепер нам потрібно поле - «Об'єкт».

Там вже є значення, це шлях, куди ви встановили браузер. Вам потрібно додати значення - --user-data-dir = "c: \ NewProfile".

Якщо у вас браузер встановлений за замовчуванням, і при установці ви нічого не чіпали, то цей напис буде, виглядає так:

«C: \ Program Files \ Google \ Chrome \ Application» --user-data-dir = "c: \ NewProfile".

Швидше за все, у вас почнуть відкриватися сайти, але ви так само побачите, що пропали всі ваші дані. Мене це не влаштувало, думаю вас теж.

Але сміливо можна припустити, що проблем з браузером немає, а помилка десь в профілі. Хром не відчиняє сайти, можливо так само через вірус в профілі.

Почистіть браузер від вірусів

Браузер потрібно чистити, як і за допомогою антивірусних програм, так і сам браузер, реєстр і інший шкідливий код.


Прямо зараз запустіть свій антивирусник і виженете свій комп'ютер, щоб виявити віруси, які можуть бути в профілі браузера. Швидше за все, там теж нічого не буде, і в звіті ви побачите, що вірусів, не знайдено.

Як ви думаєте, який вірус може бути в браузері? Дайте відповідь в коментарях, як ви бачите вірус в самому браузері?

Ну, а поки ви думаєте, я пропоную вам почитати статтю про те. Отримати поради та рекомендації, як це зробити, не завдавши шкоди своєму комп'ютеру, самостійно, швидко і лего.

Якщо ваш браузер так не ожив і хром сайти не відкриває, тоді підемо на більш радикальний метод, який рекомендую самі розробники хрому.

перейменуйте Preferences

Я зробив все, що було потрібно, і офігів ... все запрацювало, сайти знову відкривалися, вкладки, і паролі все було на місцях.

Що вам потрібно робити.

Переходьте в папку з профілем і видаляєте або перейменовувати папку проференсес

Шлях до папки

C: \ Documents and Settings \ User \ Local Settings \ Application Data \ Google \ Chrome \ User Data \ Default \ Preferences "

Якщо після всіх операцій, які ми з вами пройшли, браузер так і не запрацював, пишіть в коментарях, будемо копати.

Так само будьте обережні, фільтруйте сайти, які відвідуєте. В сучасний час, дуже багато фішингових сайтів, шахраїв, а ще краще боріться на особистому рівні. Я пропоную вам блокувати сайти, ми вже знаємо.

Так само напишіть в коментарях, якщо знаєте ще способи, що робити, якщо хром не відчиняє сайти.

А на цьому друзі у мене все, думаю, що браузери ваші стали слухняними і продовжили вірну службу.

Дякую за увагу!

До зв'язку.

Заробив чи ваш браузер?

Які кроки ви зробили для виправлення цієї помилки?
Як ми підтримуємо цей сайт?
Але якщо ми не знаємо, яка програма викликає проблему?
Що ми повинні робити в цій ситуації?
Як ви думаєте, який вірус може бути в браузері?
Дайте відповідь в коментарях, як ви бачите вірус в самому браузері?
Заробив чи ваш браузер?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: