Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Бути бухгалтером модно?

 1. Бухгалтер - освіта в КІБІТ.
 2. КІБІТ: вивчення бухгалтерського обліку.

Як для малих підприємств, так і для величезних корпорацій завжди потрібна людина, яка буде вести і контролювати фінансову діяльність, реєструвати різні операції і займатися звітністю Як для малих підприємств, так і для величезних корпорацій завжди потрібна людина, яка буде вести і контролювати фінансову діяльність, реєструвати різні операції і займатися звітністю. Спеціальність бухгалтера - модна і популярна, бо у всі часи давала можливість реалізації і приносила великий дохід. Уміння працювати з цифрами і формулами, чіткість і пунктуальність, знання законодавчої бази - ці якості і навички завжди були і будуть затребувані. Вчитися на бухгалтера - престижно. Володар даної професії в перспективі може стати і економістом, і фінансовим директором, і навіть президентом компанії. А ось зворотна ситуація - малоймовірна, адже вміння вести облік нічим не заміниш і за один місяць не вивчиш.

Є бажання вивчити бухгалтерський облік - ВНЗ, де вчать подібної спеціальності, не проблема. Всі навчальні заклади відкривають в своїх стінах відділення або факультети, де готують відповідних фахівців. Проблема в іншому - наскільки рівень підготовки в цих закладах відповідає сучасним вимогам ринку. Деякі ВНЗ використовують застарілі методики викладання , Не навчають роботі з комп'ютерними програмами, як наслідок - випускнику доводиться додатково закінчувати різні курси, що ускладнює і відтягує момент влаштування на роботу. На жаль, пошук інституту професійних бухгалтерів може затягнутися, якщо ви бажаєте стати сучасним фахівцем, а не одним з напівпрофесіоналів, які штурмують біржу праці.

Бухгалтер - освіта в КІБІТ.

У структуру економічного факультету Київського інституту бізнесу і технологій У структуру економічного факультету Київського інституту бізнесу і технологій  входить напрям підготовки  «Облік і оподаткування»  , Аналог популярної спеціальності «Бухгалтерський облік» входить напрям підготовки «Облік і оподаткування» , Аналог популярної спеціальності «Бухгалтерський облік». Випускники отримують кваліфікацію бухгалтера-практика, здатного працювати на високих і перспективних посадах.

З метою придбання більшої кількості компетенцій, українські абітурієнти шукають напрям «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит». Випускники подібних спеціальностей зможуть працювати не тільки бухгалтерами, а й здійснювати аудиторську діяльність різних підприємств, що відкриває ширшу перспективу працевлаштування і розвитку кар'єри.

наш факультет «Облік і оподаткування» надає набір навичок і компетенцій, аналогічних факультету «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит», і навіть перевершує його. Наші випускники можуть працювати:

 • аудиторами;
 • ревізорами;
 • головними, провідними фахівцями та фахівцями-ревізорами в Державній фіскальної службі (податкової інспекції).

Що може означати для бухгалтера вищу освіту в КІБІТ? Спосіб реалізувати свої амбіції, отримати хорошу посаду і досягти високих кар'єрних висот.

КІБІТ: вивчення бухгалтерського обліку.

Вчитися хочуть багато. І всі вони знають «Що?» І «Коли?», Та не знають «Де?» Відповідаючи на питання: «Де вчать на бухгалтера?», Ми скажемо - там, де викладають практики і в наявності хороша матеріальна база. Який сенс вивчати предмети, якщо тобі не можуть пояснити їх практичного застосування? Або спробуй, навчися працювати в «1С», якщо комп'ютер постійно висне, або його взагалі немає під рукою.

Навчання на бухгалтера передбачає вивчення базових нормативних дисциплін - «Бухгалтерський облік», «Фінансовий облік», «Звітність підприємства», «Фінанси підприємств» і т. Д. Придбані вміння (складати фінансову звітність, обробляти економічну інформацію, володіти методикою розрахунку основних податків і т. д.) зроблять з вас справжнього «профі».

Нормативні дисципліни вивчення бухгалтерського обліку не обмежується. У Київському інституті бізнесу і технологій викладаються спеціальні предмети, які допоможуть тобі стати хорошим професіоналом. Вивчення курсу «Міжнародні стандарти фінансової звітності» необхідно для фахівця, який бажає працювати в крупній компанії. Зовнішня торгово-економічна політика України спрямована на інтеграцію в європейський економічний простір, а на території всіх країн Європи діють єдині стандарти фінансової звітності, однакові для всіх акціонерних товариств, банків, страхових компаній і т. Д.

Серед бажаючих здобути вищу освіту дуже популярна магістратура - бухгалтерський облік, аудит, оподаткування, фінанси та інші економічні спеціальності. На факультеті «Облік і оподаткування» діє магістерська програма, яка випускає професіоналів, здатних працювати як в вітчизняних, так і в міжнародних компаніях. Рівень наших випускників відповідає вимогам «Великий аудиторської четвірки» (компанії «Deloitte», «PwC», «KPMG», «EY»), які активно залучають здатну молодь до своїх лав.

Якщо вас не влаштовує ваша нинішня професія, ви можете піти на другу вищу освіту - бухгалтерський облік підкориться і вам, головне вірити!

Бути бухгалтером - модно, але тільки якщо ти відповідаєш всім вимогам сучасного ринку Бути бухгалтером - модно, але тільки якщо ти відповідаєш всім вимогам сучасного ринку. Що потрібно для того, що б стати хорошим бухгалтером - освіту, особисті якості, досвід роботи?

Навчання в КІБІТ дає можливість придбати все вище перераховані складові, а саме:

 • придбати теоретичні та практичні знання з профільних предметів;
 • виховати такі особисті якості, як пунктуальність, чіткість, уміння розпоряджатися своїм часом;
 • опанувати відповідним комп'ютерним забезпеченням ( «Парус», «1С», «MEDoc» та інші програми для ведення обліку);
 • вивчити технічний англійську мову;
 • отримати міжнародний сертифікат CAP / CIPA ;
 • пройти практику в хорошій компанії з можливістю подальшого працевлаштування.

Київський інститут бізнесу та технологій стежить за постійними новинками на українському ринку і здатний дати якісну вищу освіту бухгалтера. Наші викладачі працюють аудиторами в великих компаніях і під час занять передають особистий досвід своїм студентам. Якщо ви хочете мати цю модну професію, серйозно задумайтеся про співпрацю з КІБІТ!

Що може означати для бухгалтера вищу освіту в КІБІТ?
Який сенс вивчати предмети, якщо тобі не можуть пояснити їх практичного застосування?
Що потрібно для того, що б стати хорошим бухгалтером - освіту, особисті якості, досвід роботи?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: