Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Чи варто давати гроші в борг?

Як тільки виникають фінансові труднощі, ми намагаємося вирішити їх найбільш простим способом. По-старому йдемо займати у родичів, друзів і знайомих. Але навряд чи при цьому підозрюємо, наскільки негативно це відіб'ється на наших з ними взаємини. Психолог Юрій Левченко розповів «Правде.Ру», як уникнути подібних проблем. Як тільки виникають фінансові труднощі, ми намагаємося вирішити їх найбільш простим способом

Чи варто давати гроші в борг?

У різних людей різна думка з приводу того, чи варто давати гроші в борг або не варто. Одні вважають, що цим допомагають і роблять добро, інші - що псують добрі відносини з близькими людьми. Адже, як правило, кредитор підсвідомо починає чекати повернення боргу, у зв'язку з чим і зростає напруга.

Повчальна історія сталася з Маргаритою Алексєєвої, яка після того, що сталося взагалі перестала давати гроші в борг. Жінка виросла в селі, але після закінчення технікуму переїхала в місто і стала налагоджувати своє життя: вийшла заміж, народила двох дочок. Раптово сталося нещастя - помер її чоловік, коли старша дочка закінчила тільки перший клас. Маргариті довелося одній виховувати дівчаток, вона робила все для того, щоб вони ні в чому не мали потреби.

Минуло багато часу, і двоюрідного брата Алексєєвої забрали в армію. Молода людина проявив себе там з хорошого боку, його матері в село навіть листи подяки відсилали. Але на останньому місяці він відчув себе дуже вільно і побив «духу». Хлопець потрапив в госпіталь, де йому порадили написати заяву в прокуратуру. Завели кримінальну справу і «дідові» загрожувало тюремне ув'язнення. Але його можна було врятувати, якщо найняти хорошого адвоката. Звідки взяти такі гроші в селі? Алексєєва вирішила віддати свої заощадження, щоб допомогти братові. «Він тоді розплакався, сказав, що влаштується на роботу і відразу все поверне», - згадує вона.

Слава Богу, все склалося вдало і молодої людини відпустили. З тих пір пройшло вже п'ять років, але він не поспішає віддавати свій борг. Зараз колишній солдат працює, отримує непогані гроші, але сестрі навіть не дзвонить. Алексєєва впевнена, що він просто боїться, що вона зажадає з нього борг. Вона цього робити не збирається, тому що давно забула про гроші. Але, на жаль, відносини вже назавжди зіпсовані.

Ми провели опитування серед читачів «Правди.Ру» і запитали, чи дають вони гроші в борг або вважають за краще відмовляти?

Любов Шарапова, касир, 27 років: Якщо я і даю гроші в борг, то тільки тим, кому не шкода віддати їх і не згадувати: рідним, близьким друзям і т.д. Іншими словами, віддаючи гроші, я, як правило, не розраховую на те, що мені їх повернуть.

Тетяна Заверінова, фінансист, 26 років: Я нікому не даю в борг, тому що ні раз бували ситуації, коли гроші мені не повертали. Адже я розраховувала на цю суму, а коли не отримала її, доводилося самій якось викручуватися. Просто я не вмію «трясти» борг і вважаю за краще просто не позичати нікому.

Алена Висотіна, інженер, 31 рік: Я даю в борг практично завжди і всім, тому що просять тільки близькі люди. Відмовляю їм лише в тому випадку, якщо грошей немає.

Юлія Расніцова, перекладач, 22 роки: Якщо у мене в гаманці пристойна сума, то я готова позичити кому завгодно, навіть не замислюючись. Якщо ж у самій грошенят трохи, то дам тільки кращій подрузі.

Євген Сєров, програміст, 23 роки: Я даю гроші, тому що мені просто незручно відмовити. Не хотілося б, щоб люди думали, що я жадібна людина. Відмовляю лише тим, чия думка про мене неважливо.

Сергій Оськін, економіст. 36 років: Гроші в борг я даю, але рідко і неохоче. Якщо відмовляю, то через те, що просто боюся, що їх не повернуть. Як правило, допомагаю, коли знаю, що ніхто крім мене допомогти не зможе і ситуація безвихідна.

Велика частина опитуваних кажуть про те, що готові позичити, але тільки тим людям, в яких впевнені. Головне, щоб людина була надійним. Правда, як правило, багато позичають родичам, не замислюючись і про ці речі.

Психолог Юрій Левченко дає поради, як правильно позичати гроші, щоб уникнути неприємних моментів:

- Взагалі по-хорошому борг необхідно оформляти юридично, таким чином ви страхуєте ваші відносини з боржником. Хотілося б відзначити, що це відноситься і до родичів в тому числі. Якщо немає якоїсь розписки, то морально стає важко і боржнику і кредитору. Справа в тому, що другого під час очікування все одно відвідують погані думки, що може перешкодити подальшому спілкуванню.

А якщо все оформлено юридично, то вантаж проблеми перекладається на папір, відповідно виникає психологічна стабільність і спокій. Особисто від себе можу сказати, що ніколи не даю великі суми в борг навіть під розписку. Навіщо наживати собі зайві проблеми, та ще й негативні емоції на додачу?

Читайте також: "Як приманити гроші в свою кишеню"

"Як грамотно розпоряджатися своїми грошима?"

"Лихвар зберігав в холодильнику пальці боржників"

"Через борг підліток виколов очі ровесниці"

Чи варто давати гроші в борг?
Звідки взяти такі гроші в селі?
Ру» і запитали, чи дають вони гроші в борг або вважають за краще відмовляти?
Навіщо наживати собі зайві проблеми, та ще й негативні емоції на додачу?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: