Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

CommView for WiFi - аналіз і моніторинг бездротових мереж - Правила

CommView for WiFi дозволяє вам використовувати правила двох видів:

1. Перший вид (бездротові правила) дозволяють вам фільтрувати пакети по їх типу: Data, Management і Control. Для того щоб включити або вимкнути захоплення таких пакетів, використовуйте команду Правила в меню програми або відповідні кнопки панелі інструментів. На додаток до цього ви можете включити або виключити захоплення beacon-пакетів, використовуючи команду меню Ігнорувати beacon-пакети. 2. Другий вид (звичайні правила) дозволяє вам фільтрувати пакети по безлічі критеріїв. Для установки цих правил перейдіть в закладку Правила головного вікна програми. Якщо один або кілька правил, то при відображенні пакетів програма буде враховувати всю сукупність правил і покаже тільки ті пакети, які підходять під ці правила. Якщо правило активно, то назва відповідні сторінки виділяється жирним шрифтом.

У рядку стану показано кількість активних звичайних правил. Тут не показано кількість активних бездротових правил, оскільки стан кнопок на панелі інструментів ясно вказує, яке бездротове правило активно в даний момент. Також пам'ятайте, що бездротові правила мають перевагу перед звичайними. Всі захоплені пакети спочатку "проходять" через бездротові правила, і тільки після цього відбувається подальша обробка. Якщо, наприклад, жодна з трьох кнопок бездротових правил не натиснута, програма не відобразить ніяких пакетів.

Використовуючи команду меню Правила, можна зберігати налаштування правил у файлі і завантажувати їх, коли це буде потрібно.

Так як мережевий трафік часто може створювати велику кількість пакетів, рекомендується використовувати правила для фільтрації непотрібних пакетів. Це може значно знизити обсяг системних ресурсів, що використовуються програмою. Якщо ви хочете включити / вимкнути будь-яке правило, виберіть відповідний розділ з лівого боку вікна (наприклад, IP-Адреси або Порти). Потім встановіть або зніміть відповідний прапорець - Включити правила для IP-адрес або Включити правила для портів. Види правил розглянуті нижче.

протоколи

Дозволяє ігнорувати або перехоплювати пакети, грунтуючись на протоколах 2-го (Ethernet) і 3-го (IP) рівнів, а також на напрямах пакетів.

Дозволяє ігнорувати або перехоплювати пакети, грунтуючись на протоколах 2-го (Ethernet) і 3-го (IP) рівнів, а також на напрямах пакетів

Цей приклад демонструє, як перехоплювати тільки вхідні і вихідні пакети ICMP і UDP. Всі інші пакети сімейства IP, а також транзитні, будуть проігноровані.

MAC-адреси

Дозволяє ігнорувати або перехоплювати пакети, грунтуючись на апаратних MAC-адресах. Введіть MAC-адресу в поле Додати запис, виберіть напрямок: В напрямку до ..., В напрямку від ... або В будь-якому напрямку. Потім і натисніть Додати MAC-адресу і нове правило буде відображено. Далі слід вибрати дію, яке буде здійснено при обробці нового пакета: він може бути або перехоплений, або проігноровано.

Список IP-алиасов можна отримати, натиснувши на кнопку MAC-псевдоніми.

Цей приклад демонструє, як ігнорувати пакети, що йдуть від 0A: DE: 34: 0F: 23: 3E. Пакети з інших MAC-адрес перехоплюватимуться програмою.

IP-адреси

Дозволяє ігнорувати або перехоплювати пакети, грунтуючись на IP-адреси. Введіть IP- або IPv6-адреса в полі Додати запис, виберіть напрямок: В напрямку до ..., В напрямку від ... або В будь-якому напрямку. Потім натисніть Додати IP-адреса і нове правило буде відображено. Далі слід вибрати дію, яке буде здійснено при обробці нового пакета: він може бути або перехоплений, або проігноровано.

Список IP-алиасов можна отримати, натиснувши на кнопку MAC-псевдоніми. Щоб показати відповідний MAC-адресу, слід вибрати потрібний IP-алиас зі списку.

Щоб показати відповідний MAC-адресу, слід вибрати потрібний IP-алиас зі списку

Цей приклад демонструє, як накопичувати пакети, що йдуть до 63.34.55.66, що йдуть до / від 207.25.16.11 і йдуть зі всіх адрес в діапазоні 194.154.0.0 -: - 194.154.255.255. Всі пакети, що йдуть з / на інші адреси будуть проігноровані. Так як IP-адреси використовуються в IP-протоколі, така конфігурація змусить програму ігнорувати всі пакети, які не належать до IP. Для роботи з адресами IPv6 потрібно версія Windows XP або вище, а також встановлений протокол IPv6.

порти

Дозволяє ігнорувати або перехоплювати пакети, грунтуючись на номерах портів. Введіть номер порту в полі Додати запис, виберіть напрямок: В напрямку до ..., В напрямку від ... або В будь-якому напрямку. Потім натисніть Додати порт і нове правило буде відображено. Далі слід вибрати дію, яке буде здійснено при обробці нового пакета: він може бути або перехоплений, або проігноровано.

Щоб додати порт в список, двічі клацніть мишею по його номеру. Порти також можна додавати з використанням з символьних імен, наприклад, http або pop3, а програма потім перетворює введені значення в чисельні.

Цей приклад демонструє, як ігнорувати пакети, що йдуть з порту 80 і йдуть з / в порт 137. Це правило дозволить CommView ігнорувати входить HTTP-трафік поряд з вхідним / вихідним трафіком NetBIOS Name Service. Пакети, що проходять між портами, будуть перехоплені.

TCP-прапори

Дозволяє ігнорувати або перехоплювати пакети, грунтуючись на TCP-прапорах. Виберіть прапор або комбінацію прапорів в поле Додати запис і натисніть Додати прапори. Нове правило буде відображено. Далі слід вибрати дію, яке буде здійснено при обробці нового пакета з TCP-прапором: він може бути або перехоплений, або проігноровано.

Цей приклад демонструє, як ігнорувати TCP-пакети з встановленими прапорами PSH і ACK. Пакети з іншими прапорами будуть перехоплені.

текст

Дозволяє перехоплювати пакети, що містять певний текст. Введіть рядок в поле Додати запис і натисніть Додати текст. Нове правило буде відображено. Далі слід вибрати дію, яке буде здійснено при обробці нового пакета: він може бути або перехоплений, або проігноровано.

Цей приклад демонструє, як перехоплювати тільки ті пакети, які містять текст "GET". При необхідності встановіть прапорець З урахуванням регістру, якщо ви хочете зробити правила чутливі до регістру. Виберіть опції UTF8 або UTF16, якщо ви хочете, щоб перехоплювалися пакети з текстом тільки у відповідній кодуванні. Всі інші пакети, які містять вищевказаного тексту, будуть проігноровані. Якщо ви хочете створити правило, засноване на hex-послідовності байтів, коли рядок не можна надрукувати (наприклад, 0x010203), використовуйте універсальні правила .

універсальні правила

універсальні правила є потужним і гнучким механізмом створення фільтрів за допомогою булевої логіки.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: