Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: i[email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Чому потрібно вибирати VPS хостинг для сайту Drupal, WordPress, Joomla, Magento?

 1. Вибір VPS-хостингу для сайту Drupal
 2. Кращий VPS хостинг для Joomla
 3. Кращий VPS-хостинг для WordPress
 4. Кращий VPS хостинг для Magento

Якщо у вас є завдання запустити або оновити веб-сайт компанії, вибір системи управління контентом (CMS) може зайняти багато часу. Для прийняття остаточного рішення вам необхідно звернути увагу на багато аспектів, такі як: функціональність, зручність, тип контенту, яким ви збираєтеся наповнювати сайт і ін. Крім того, щоб зберегти продуктивність і швидкість роботи вашого сайту ви повинні вибрати надійний хостинг для обробки і зберігання даних. Далі в статті ми поділимося важливою інформацією, роблячи акценти на критичних особливості, щоб допомогти нашим клієнтам вибрати правильний VPS хостинг , Який буде відповідати обраній CMS.

Вибір VPS-хостингу для сайту Drupal


Вибір VPS-хостингу для сайту Drupal

Загальновідомий факт, що сайти з великою відвідуваністю, використовують систему управління контентом Drupal. Такі відомі університети, як Гарвардський і Чиказький університет, онлайн газета The Economist і Guardian Financial, сайт Леді Гага і навіть веб-сайт австралійського уряду також серед них. Drupal використовується для різних типів сайтів від блогів, інформаційних ресурсів і форумів в соціальних мережах до новинних порталів з сотнями тисяч відвідувань. У користувача є можливість збільшити функціональність веб-сайту шляхом установки додаткових модулів. Всі вони доступні на офіційному веб-сайті Drupal, з рекомендаціями, як вибрати хороший хостинг для сайту.

Движок Drupal включає в себе багато корисні опції за замовчуванням (в «коробці»), наприклад, голосування, форуми, новини, агрегатори стрічки новин, блог-платформу, пошук і завантаження файлів, даючи користувачам широку функціональність в базовій комплектації. Тим не менше, використання цієї CMS має один недолік, який ви повинні врахувати. Сайти, які працюють на Drupal вимагають достатньої кількості оперативної пам'яті на стороні сервера і, як правило, вона повинна бути не менше 128 Мб. Drupal інтенсивно навантажує оперативну пам'ять і процесор, тому, класичний хостинг уповільнює роботу даної CMS. З цим завданням чудово справляється VPS , Дозволяючи додати необхідні ресурси в будь-який час. Це основна причина, чому багато Drupal-сайти воліють працювати на VPS хостингу, навіть якщо вони не є високонавантажених, так як, перспективи зростання не завжди можна передбачити. Крім того, вибір якісного VPS хостингу має величезне значення для сайту і суттєво сприяє нормальній функціональності і досягненню цілей вашого проекту.

Хмарний VPS хостинг буде успішним рішенням для вас, дозволяючи користувачеві отримати більшу кількість ресурсів, з можливістю встановити і налаштувати «під себе» потрібне програмне забезпечення. При виборі хмарного Хостіна для Drupal 7 або інших версій платформи, зверніть увагу на віртуальний сервер на базі Linux, такий як TuhaHost - хостинг серверів в хмарі. Навіть найпростіший (мінімальний) тарифний пакет перевищує рекомендований ресурс в 8 разів, і гарантує високу продуктивність і безпеку ваших даних.

Кращий VPS хостинг для Joomla


Кращий VPS хостинг для Joomla

Joomla стала дуже популярною серед розробників і користувачів по всьому світу через свою простоту, зручності дизайну та доступності. Більш 30 000 000 власників сайтів вибрали Joomla і кількість шанувальників цієї CMS зростає щодня. Чому Joomla? Тому що це дешевий і швидкий спосіб, щоб створити свій власний сайт, незалежно від його призначення, можливості Joomla, в цьому плані, практично необмежені. Корпоративний сайт, інтернет магазин, персональний блог, новинний сайт та ін. Можна запустити на платформі Joomla використовуючи додаткові компоненти і плагіни. Звичайно, у Joomla Не такі високі вимоги до виділених ресурсів, як у Drupal, але вона також потребує надійного і швидкому хостингу.

Як ми вже згадували, на базі Joomla можна створити проект, практично будь-якої складності, просто підібравши потрібні компоненти. Тут потрібно врахувати, що, використовуючи доповнення, ви, з одного боку розширюєте можливості сайту і вигоди його користувачів. Але, з іншого, велика функціональність - споживає більше системного ресурсу. Враховуйте даний фактор при виборі типу хостингу.

Як і у випадку з іншими CMS власник сайту повинен ознайомитися, чи надає його хостинг-провайдер достатньо ресурсів для стабільної роботи сайту.

І знову про вигоди VPS хостингу : Простота масштабування в хмарі, дозволить вам радувати користувачів новими можливостями, не замислюючись чи витримає системний ресурс ваші сміливі плани.

Кращий VPS-хостинг для WordPress


Кращий VPS-хостинг для WordPress

Одна з найпопулярніших систем для управління контентом, на якій працює майже 20% всіх сайтів в світі - WordPress

Спочатку розроблялася як блог платформа, для невеликих сайтів, з часом перетворилася на CMS для створення сайтів будь-якої складності. Концепція "Установка WordPress за 5 хвилин", з інтуїтивно зрозумілою адміністративною частиною, красивим дизайном і гнучкістю, привернула мільйони користувачів. Але Вордпресс на цьому не зупиняється, і продовжує підтримувати і розвивати свою систему.

Кілька світових компаній, які використовую WordPress як блог-платформу або основну CMS сайту:

 • Британське видання time.com;
 • блоги таких компаній як: blog.linkedin.com;
 • www.blogs.xerox.com;
 • www.mtv.com/news працюють на CMS WordPress.


Тепер можна не сумніватися в масштабах роботи WordPress.

Кожен сайт повинен бути швидким і ВІДМОВОСТІЙКО, бути готовим до стрімкого зростання відвідувачів. Зволікання в роботі негативно позначаються на репутації компанії. Щоб такого не сталося, використовуйте хостинг готовий до великих обсягів трафіку, технічні характеристики якого дозволяють якісно обробляти великі обсяги інформації і дають можливість великій кількості відвідувачів взаємодіяти з будь-яким типом контенту. На сторінці послуги хмарний VPS сервер , Ви можете самостійно настроїти потрібний Вам сервер, або вибрати відповідний із запропонованих.

Кращий VPS хостинг для Magento


Кращий VPS хостинг для Magento

Magento-система з відкритим вихідним кодом CMS для запуску веб-сайтів з основною ставкою на сегмент онлайн-торгівлі. Ні багато ні мало - 140 000 on-line підприємців по всьому світу реалізували свої електронні магазини на Magento. Через свою специфіку, Magento, ймовірно, найвимогливіша CMS, і їй буде складно стабільно працювати на простому віртуальному хостингу. Розробники рекомендують виділяти 256 Мб ОЗУ, доступні для виконання сценаріїв. Також необхідно враховувати обмеження хостером процесорного часу. Були випадки, коли сайти відключали, коли навантаження процесора досягала 3%. Так, при виборі хостингу відразу звертайте увагу на цей важливий аспект. За допомогою VPS хостингу для Magento ви отримуєте можливість змінювати обмеження пам'яті PHP, MySQL і інші параметри Apache або Linux сервера. Розширені плани VPS хостингу для Magento, в залежності від масштабів діяльності, дозволяють вашому Інтернет-магазину працювати швидше і без проблем. Серед інших переваг VPS сервера для Magento, ми можемо підкреслити наступне:

 • Підвищення продуктивності. Ви отримуєте виділений ресурс, який використовується тільки вами.
 • Гнучка масштабованість. Встановивши VPS можна масштабувати додаткові ресурси в будь-який час.
 • Установка PHP прискорювачів. Такі прискорювачі PHP як APC або прискорювач кешування PHP скриптів зробить ваш сайт швидше.

Приватний віртуальний сервер для Magento прискорить ваш веб-сайт, але, вибираючи хостинг для CMS Magento, не забувайте який веб-сервер ви хочете використовувати Linux, Windows або Apache, встановлений на хостингу. Більшість експертів стверджують, сервер на основі Linux, більш безпечний, уразливості постійно фіксуються широким відкритим співтовариством. Крім того, є маса доступних і безкоштовних веб-додатків для розширень функціональності сайту. Хмара пропонує своїм клієнтам повністю керовані Linux VPS з віртуальним адмініструванням і цілодобовою підтримкою, і це рішення допоможе вам рости стрімкіше і процвітати вашому бізнесу. Якщо ви вибрали CMS Magento, наша рекомендація для старту TuhaHost 1 сота , А якщо вам будуть потрібні додаткові ресурси, конфігурацію можна розширити за лічені хвилини.

Резюмуючи вищевикладене, ще раз озвучимо переваги VPS:

 • Висока продуктивність = гарантована стабільна робота вашого проекту.
 • Гнучкість управління і масштабування. Оплата тільки за ресурс, який використовується, при необхідності можна відмовитися від частини або розширити конфігурацію.
 • Будь-яка CMS і масштаб роботи.

Ми розповіли про те, чому варто вибрати VPS, а чому варто вибрати VPS від Хмари , Найкраще розкажуть відгуки задоволених клієнтів .


Ми розповіли про те, чому варто вибрати VPS, а чому варто вибрати  VPS від Хмари  , Найкраще розкажуть  відгуки задоволених клієнтів

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

Чому Joomla?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: