Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Чому не заходь в роутер 192.168.1.1

 1. Як відкрити настройки
 2. Чому не заходить на 192.168.1.1
 3. Неправильні параметри браузера
 4. Виключений роутер / модем
 5. Мережева карта
 6. Таблиця: логіни і паролі, встановлені за замовчуванням
 7. Перевірка файлу hosts

Доброго дня!

Майже два тижні нічого не писав в блог. Не так давно отримав питання від одного з читачів. Суть його була проста: «Чому не заходить в роутер 192.168.1.1?». Вирішив відповісти не тільки йому, але і оформити відповідь у вигляді невеликої статті.

Як відкрити настройки

Взагалі, ця адреса використовується для входу в настройки на більшості роутерів і модемів. Причин, чому браузер їх не відкриває, насправді досить багато, розглянемо основні з них.

Для початку перевірте адресу, чи правильно ви його скопіювали: http://192.168.1.1/

Чому не заходить на 192.168.1.1

Нижче приведу поширені проблеми

Неправильні параметри браузера

Найчастіше, проблема з оглядачем виникає, якщо у вас включений турбо-режим (це в Опері або яндекс.браузер), або аналогічна функція в інших програмах.

Так само перевірте комп'ютер на віруси, іноді, веб-серфер може бути заражений вірусом (або доповненням, якимось баром), який і буде блокувати доступ до деяких сторінках.

Виключений роутер / модем

Дуже часто користувачі намагаються зайти в налаштування, а сам пристрій вимкнено. Обов'язково перевірте, щоб лампочки (світлодіоди) миготіли на корпусі, пристрій було підключено до мережі і харчуванню.

Після цього можете спробувати скинути роутер. Для цього знайдіть кнопку скидання (зазвичай на задній панельки пристрою, поруч з входом харчування) - і затисніть її за допомогою ручки або олівця на час 30-40 сек. Після цього оберіть нову пристрій - налаштування буде відновлено його настройки, і ви зможете легко в них зайти.

Мережева карта

Дуже багато проблем буває через те, що мережева карта не підключена, або не працює. Щоб дізнатися, чи підключена мережева карта (і чи включена) - потрібно зайти в мережеві настройки: Панель управління \ Мережа та Інтернет \ Мережеві підключення

Для Windows 7, 8 можна використовувати наступну комбінацію: натиснути кнопки Win + R і ввести команду ncpa.cpl (потім натиснути на Enter).

cpl (потім натиснути на Enter)

Далі, уважно подивіться з'єднання з мережею, до якого підключений ваш комп'ютер. Наприклад, якщо у вас роутер і ноутбук, то швидше за все ноутбук буде підключений по Wi-Fi (бездротове з'єднання). Натисніть по ньому правою кнопкою і натисніть включити (якщо бездротове з'єднання буде відображатися сірим значком, а не кольоровим).

Натисніть по ньому правою кнопкою і натисніть включити (якщо бездротове з'єднання буде відображатися сірим значком, а не кольоровим)

До речі, можливо ви не зможете включити мережеве підключення - тому що у вашій системі можуть бути відсутні драйвера. Рекомендую, при проблемах з мережею, в будь-якому випадку спробувати оновити їх. Про те, як це зробити, див. В цій статті: « як оновлювати драйвера «.

Важливо! Перевірте обов'язково налаштування мережевої карти. Можливо, що у вас адресу набраний неправильно. Для цього треба зайти в командний рядок (для Windows 7,8 - натисніть на Win + R, і введіть команду CMD, далі тисніть на клавішу Enter).

У командному рядку введіть просту команду: ipconfig і натисніть клавішу Enter.

У командному рядку введіть просту команду: ipconfig і натисніть клавішу Enter

Після цього ви побачите безліч параметрів ваших мережевих адаптерів. Зверніть увагу на рядок «основний шлюз» - це і є адреса, можливо, що у вас він буде не 192.168.1.1.

1

Увага! Зверніть увагу на те, що сторінка налаштувань в різних моделях різна! Наприклад, щоб задати параметри роутера TRENDnet, потрібно зайти за адресою http://192.168.10.1, а ZyXEL - http://192.168.1.1/ (див. Табличку нижче).

Таблиця: логіни і паролі, встановлені за замовчуванням

Антивіруси і брендмауери

Дуже часто антивіруси і вбудовані в них брендмауери (фаєрволи) можуть блокувати деякі інтернет з'єднання. Щоб не ворожити, порекомендую на час просто відключити їх: зазвичай досить в треї (в кутку, поруч з годинником) натиснути правою кнопкою мишки по значку антивірусу, і натиснути на вихід.

Крім цього, в системі Windows є вбудовані брендмауер, він так само може блокувати доступ. Рекомендується на час відключити і його.

У Windows 7, 8 його параметри знаходяться за адресою: Панель керування \ Система і безпека \ Брандмауер Windows.

Перевірка файлу hosts

Рекомендую перевірити файл hosts. Знайти його просто: натисніть на кнопки Win + R (для Windows 7, 8), далі введіть C: \ Windows \ System32 \ Drivers \ etc, потім на кнопку OK.

Далі відкрийте файл з назвою hosts блокнотом і перевірте, щоб в ньому не було ніяких «підозрілих записів» (про це докладніше тут ).

До речі, ще більш докладну статтю про відновлення файлу hosts: pcpro100.info/kak-ochistit-vosstanovit-fayl-hosts/

Якщо нічого не допомагає, спробуйте завантажитися з аварійного диска і зайти по 192.168.1.1 за допомогою браузера на аварійному диску. Як зробити такий диск, розказано тут .

Всього найкращого!

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: