Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Чому принтер не друкується

 1. Пояснення і рішення перерахованих вище причин:
 2. висновок

З цією проблемою стикається безліч власників принтерів

З цією проблемою стикається безліч власників принтерів. Принтер може не друкувати в зв'язку з великою кількістю причин, як технічного характеру, так і програмного. І тут уже перед користувачем постає два варіанти вирішення питання. Перший - не намагатися щастя і відразу викликати майстра, або ж другий - спробувати знайти і усунути поломку самостійно. Саме для другої категорії користувачів в цій статті ми перерахуємо основні причини і варіанти їх вирішення.

 1. Несумісність кабелю, який підключається від принтера до комп'ютера або ноутбука. Фізичне пошкодження кабелю.
 2. Документи не надсилаються на друк.
 3. Одночасно на принтер направлено занадто багато команд.
 4. Неправильно обраний порт.
 5. Помилка формату друку.
 6. Установка неправильного (не актуальне) драйвера, або ж його відсутність.
 7. Застрягання паперу.
 8. Недостатня кількість паперу в лотку подачі.
 9. Обмеження ресурсу картриджа.
 10. Порожні картриджі.

Пояснення і рішення перерахованих вище причин:

1. До більшості нових принтерів не постачається в комплекті кабель. Окремо куплений кабель може бути з меншим перетином, що негативно позначається на передачі сигналу від комп'ютера до принтера. Наприклад, до принтера Canon потрібно купувати виключно фірмовий кабель. Не завжди передають сигнал довгі кабелі довжиною понад 1,5 м. Висновок: необхідний фірмовий кабель довжиною не більше 1,5 м з товстим перетином. Добре, якщо є можливість перевірити його на інших пристроях. Так само слідом за кабелем, варто перевірити підключення принтера через мережу .

2. Часто при підключенні нового принтера документи не надсилаються на друк. У цьому випадку на комп'ютері могли залишитися настройки до старого принтера. Система вважає його основним, і новий принтер не відповідає. Для вирішення цієї проблеми потрібно зайти в меню «Пуск» / «Налаштування» / «Принтери». В меню буде видно всі принтери, які числяться в системі. Слід навести курсор мишки на новий принтер і натиснути праву клавішу. Потім вибрати опцію «Використовувати за замовчуванням».

ПОРАДА. Також не зайвим буде перевірити, чи правильно прописані настройки принтера, Тип пристрою / IP. Найменша помилка або пропущене поле може служити причиною чому принтер не друкується.

3. Система часто «зависає» через велику кількість команд, які одночасно надійшли на пристрій і принтер не хоче друкувати через таку перевантаженості завданнями. Переповнення буфера веде до відмови у пресі. Рішення проблеми: в меню «Принтери» наводимо курсор миші на діючий принтер і натискаємо двічі лівою клавішею. В вискочив вікні в рядку «Принтер» вибираємо «Очистити чергу друку», протягом декількох секунд завдання знімуться.

4. Вибір портів. Заходимо в меню «Принтери». Наводимо курсор миші на принтер і натискаємо праву клавішу. Переходимо в «властивості». У вікні вибираємо закладку «Порти». Галочка повинна стояти тільки навпаки USB. Чому принтер узагалі не друкує, якщо все інше виставлено як слід? - Тому що галочки стоять навпроти LPT або COM (прибираємо галочки з цих портів). Зберігаємо дії, натиснувши клавішею миші на «ОК».

5. Формати друку. Для виправлення цієї помилки заходимо в меню принтера за допомогою правої клавіші мишки. Переходимо в «властивості» / «додатково» і натискаємо на функцію «обробник друку». Принтер може не сприймати деякі обробники і потрібно поекспериментувати, вибравши кожен по черзі.

Принтер може не сприймати деякі обробники і потрібно поекспериментувати, вибравши кожен по черзі

6. Драйвер. Для перевірки драйвера переходимо в «властивості» принтера і вибираємо команду «додатково». Вибираємо пункт «драйвер». Назва драйвера має збігатися з назвою принтера, якщо не збігається, шукаємо відповідний драйвер в списку. Не знайшли? - встановіть драйвер з оригінального диска або скачайте в мережі інтернет.

ПОРАДА. Зверніть увагу на версію драйвера, дату виходу, а так само на сумісність саме з вашим пристроєм.

7. зминання паперу. Потрібно відкрити принтер і витягти зім'ятий папір, якщо така є. Ця проблема досить поширена на принтерах марки НР і Brother. Інструкцію щодо усунення зім'ятого паперу можна подивитися тут .

8. Недостатньо паперу / паперу немає в лотку. Рішення просте - слід помістити більше паперу в принтер, перевірити і відрегулювати ролик захоплення. Переконатися, що папір захоплюється пристроєм і відсутні сторонні предмети.

9. Чіп. Часто принтери марки Samsung, Epson і Xerox зачіпование. Тобто, їх картриджі забезпечені чіпом, який після відпрацювання ресурсу друку 2000-3000 листів просто відмовляються далі працювати. Картридж блокується і його потрібно прошивати. Вирішення цієї проблеми найкраще довірити професіоналам з сервісного центру.

10. Перевірка рівня чорнила. Що робити якщо принтер не друкується чорним картинки з комп'ютера, а інші причини ви усунули? - Кількість чорнило в картриджі не безмежне. Згодом воно закінчується, і картридж підлягає заправці. Здійснити заправку принтера можна як самостійно, так і звернеться за послугами в сервісний центр . Перевірити ж кількість чорнила можна в «властивостях друку»

висновок

Як було описано вище, причин, чому лазерний принтер узагалі не друкує, може бути досить багато. І трапляється, що принтер просто зламався, вийшла з ладу якась деталь, і самостійно усунути або хоча б просто виявити поломку неможливо. І якщо у вас якраз цей випадок - «Тонфікс» допоможе Вам!

Майстерня «Тонфікс» надасть послуги з обслуговування ремонту принтерів за найдоступнішими цінами. також займаємося заправкою лазерних картриджів в Києві .

Володіючи великим обсягом знань і практичним досвідом, наші майстри за короткий термін впораються з Вашою проблемою. Телефонуйте в майстерню «Тонфікс» і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання і надамо безкоштовні консультації.

Чому принтер узагалі не друкує, якщо все інше виставлено як слід?
Не знайшли?
Що робити якщо принтер не друкується чорним картинки з комп'ютера, а інші причини ви усунули?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: