Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Чорний екран Windows 10

 1. 1. Windows 10 завантажується: відключення швидкого запуску
 2. 2. Windows 10 не завантажується: як потрапити в систему?
 3. 3. Розширення екрану
 4. 4. Відеодрайвер
 5. 5. Віруси
 6. 6. Відкат системи
 7. 7. Скасування оновлення та повернення до попередньої версії Windows
 8. 8. Повернення системи до вихідного стану

 1. Привіт адмін! Скоро 29 липня 2016 - закінчується термін безкоштовного оновлення до Windows 10 і я вирішив не чекати останнього дня і оновитися, але в процесі оновлення Windows 8.1 до Windows 10 на екрані монітора з'явився чорний екран, прочекав пів дня, але екран як був чорним, так і залишився. На одному форумі в інтернеті запропонували перезавантажити комп'ютер і повторити процес оновлення, але на жаль після перезавантаження я не можу потрапити в Windows 8.1, щоб почати процес оновлення заново, на екрані все той же чорний екран. Що робити?
 2. Доброго дня! Оновив свою Windows 7 до Windows 10, але радість була недовгою, через два дні ноутбук став включатися з чорним екраном, потім проходить хвилин двадцять (а іноді і годину), і Win 10 все ж завантажується. Чи можна якось позбутися цього чорного екрану або відкочуватися назад до Windows 7?

Привіт друзі! Можливість безкоштовного оновлення поточних Windows 7 і 8.1 до версії Windows 10 припиниться скоро - 29 липень 2016 року. Мільйони користувачів по всьому світу вже зробили це, скориставшись перевагами процесу оновлення перед установкою Windows 10 з нуля. А це збереження даних на диску С, встановлене програмне забезпечення, перенесення активації. Однак, на жаль, весь без малого рік галасу з оновленням до Windows 10 цей процес не завжди закінчувався успішно і в комп'ютерні сервіси стали приносити комп'ютери і ноутбуки з так званим «Чорному екраном Windows 10», також на різних форумах в інтернеті стали з'являтися прохання про допомогу в рішенні цієї ж проблеми.

За моїми спостереженнями чорний екран Windows 10 може з'явитися в трьох випадках:

 1. Чорний екран Windows 10 виникає на вході в операційну систему через деякий час після успішного оновлення. Один зі сценаріїв цієї помилки: чорний екран з підвішеному або рухомим курсором через тривалий час все ж змінюється запуском системи.
 2. Інший, більш безнадійний сценарій: запуск Windows 10 не відбувається, чорний екран залишається верхом демонстрації можливостей оновленої системи, славі не перезавантажувати комп'ютер.
 3. Самий безнадійний варіант. Чорний екран Windows 10 виникає в процесі оновлення попередніх операційних систем до Windows 10.

Які причини можуть привести до такої проблеми в процесі оновлення поточної версії системи до Windows 10? Як вирішити проблему з чорним екраном Windows 10? Пропоную своє рішення проблеми чорного екрану Windows 10 в вище перерахованих випадках.

Друзі, якщо ваша Windows 10 раніше прекрасно завантажувалася, а тепер «порадувала вас чорним екраном», то в першу чергу спробуйте клавіатурним поєднанням Control-Alt-Delete запустити диспетчер задач,

далі Файл -> Запустити нову задачу.

В поле введення введіть explorer і натисніть ОК.

З великою ймовірність з'явиться ваш робочий стіл Windows 10.

Що найцікавіше, далі можна вимкнути комп'ютер і включити, і Windows 10 прекрасно запуститься і буде працювати без всяких проблем. Такий баг мені попадався дуже багато раз, але в основному в тих випадках, коли до Windows 10 оновлювалися комп'ютери і ноутбуки з новим залізом.

Ще один простий спосіб позбавитися від чорного екрану. Якщо у вас ноутбук то просто вийміть з нього акумуляторну батарею та встановіть її назад, потім включіть ноутбук, цілком можливо замість чорного екрану завантажиться Windows.

Якщо два даних простих рішення вам не допомогли, то читаємо статтю далі.

1. Windows 10 завантажується: відключення швидкого запуску

Всі ми знаємо, що в Windows 10 застосована (і включена за замовчуванням) технологія швидкого запуску або гібридної завантаження, що дозволяє вашому комп'ютеру або ноутбуку швидше завантажитися в операційну систему після виключення, але не після перезавантаження. Технологія швидкого запуску заснована на гібернації. Якщо швидкий запуск включений в Windows 10, то система при виключенні завершує призначений для користувача сеанс, але не завершує системний сеанс, тобто припиняє всі працюючі системні процеси і служби, записуючи інформацію про це в файл глибокого сну hiberfil.sys. При включенні комп'ютера або ноутбука вміст файлу hiberfil.sys завантажується в пам'ять, за рахунок чого і відбувається швидкий запуск, даний процес дуже схожий на вихід зі стану глибокого сну.

Хочу сказати, що дана технологія не завжди коректно працює на всьому залозі (особливо старому).

Якщо справа маємо з нехай і довго, проте завантажується системою після її поновлення до Windows 10, вирішити проблему з чорним екраном можна спробувати шляхом відключення швидкого запуску. Клавішами Win + Q викликаємо внутрішньосистемний пошук, вводимо запит «Електроживлення».

У вікні налаштувань електроживлення тиснемо напис «Дії кнопок харчування».

Далі - напис «Зміна параметрів, які зараз доступні».

Внизу вікна, в графі «Параметри завершення роботи» знімаємо галочку з опції «Включити швидкий запуск». Зберігаємо зміни.

Якщо такий хід не вирішить проблему з чорним екраном і довгої завантаженням Windows 10, можливо, причина криється в драйвері відеокарти. Про це докладніше нижче, в п. 4 статті.

2. Windows 10 не завантажується: як потрапити в систему?

Щоб спробувати розібратися з проблемами незапускающейся і застиглою на етапі чорного екрану Windows 10, для початку, відповідно, необхідно потрапити всередину операційної системи. У ряді випадків проблема з чорним екраном може зважитися після перепідключення монітора до альтернативного VGA-, DVI-, HDMI-виходу відеокарти. Блокувати вхід в оновлену Windows 10 можуть підключені до комп'ютера сторонні і периферійні пристрої. Всі пристрої в такому випадку необхідно від'єднати. Якщо Windows 10 запуститься, їх потрібно підключати по черзі, поки не виявиться конфліктує з оновленою системою пристрій. Подальший крок - оновлення драйвера для конфліктує пристрою. Детально про це читайте в статті «Як встановити драйвера» .

Якщо все це не принесло успішних результатів, всередину Windows 10 потрібно намагатися потрапити за допомогою безпечного режиму. Але для цього спочатку необхідно опинитися в меню вибору дії Windows 10.

Існуюча теорія про те, що в меню вибору дії Windows 8.1 і 10 можна потрапити за допомогою клавіш Shift + F8 під час завантаження комп'ютера, на практиці перевіряється важко. Час реакції на ці клавіші мізерно мале через скороченого запуску систем Windows 8.1 і 10. Проте якщо комусь вдасться успішно перевірити роботу клавіш Shift + F8, потрапивши в меню вибору дії, далі треба йти таким шляхом:

Нарешті, безпосередньо у вікні безпечного режиму тиснемо клавіші F4-F6 відповідно до потрібними параметрами цього режиму.

Більш надійні способи запустити Windows 10 в безпечному режимі - використання інсталяційного диска Windows 8.1 і 10 або диска відновлення . Якщо будь-який з цих реквізитів є в наявності, за подальшими інструкціями вирушаємо до статті «Як увійти в безпечний режим Windows 10, якщо операційна система не завантажується» .

Що робити, завантажившись в безпечному режимі?

3. Розширення екрану

Чорний екран Windows 10 може бути наслідком установки дозволу екрану, не підтримуваного відкритий. У безпечному режимі без роботи драйвера відеокарти дозвіл екрана буде стандартним - 1024х768, і операційна система стане видимою. Що дозволить змінити системні настройки дозволу екрану на більш низькі. Наприклад, можна застосувати для системи той же стандарт 1024х768, щоб перевірити, чи запускається Windows 10. Дозвіл екрану в безпечному режимі встановлюється точно так же, як і при звичайній роботі Windows 10. На робочому столі викликаємо контекстне меню, вибираємо «Параметри екрану».

Додаткові параметри.

Установка дозволу.

4. Відеодрайвер

Якщо не дозвіл екрана є причиною чорного екрану після поновлення до Windows 10, то далі необхідно перевірити причетність до проблеми драйвера відеокарти. Дуже часто після поновлення попередніх операційних систем (Windows 7, Windows 8.1) до Windows 10 старий драйвер відеокарти конфліктує з новою операційною системою, викликаючи проблему чорного екрану. Вирішити проблему може видалення драйвера відеокарти в диспетчері пристроїв. Розкриваємо пункт «Відеоадаптери», клацаємо правою мишею на назві відеоадаптера і вибираємо «Видалити».

Перезавантажуємо комп'ютер і якщо справа була в конфлікті з Windows 10 відеодрайверів, то операційна система завантажитися нормально, встановивши вбудований відеодрайвер від Майкрософт. Після цього потрібно автоматично оновити відеодрайвер за цією статтею або можете вручну завантажити останню версію відеодрайвера з офіційного сайту виробника відеокарти.

Також можна застосувати оновлення або відкат до попередньої версії відеодрайвера. Який із способів підійде - справа кожного окремого випадку. Якщо Windows 10 з горем навпіл, але завантажується, почати краще з відкату відеодрайвера до попередньої версії. Оскільки часто недопрацьовані нові альфа-версії драйверів несуть проблеми. Якщо Windows 10 не завантажується, порядок маніпуляцій з версіями відеодрайвера в безпечному режимі не має значення. Отримання відповідних вказівок щодо відкату відеодрайвера до попередньої версії наводяться в статті «Як відкотити драйвер відеокарти» . Інструкції з оновлення відеодрайвера читаємо в статтях по відеокартам Nvidia і Radeon .

5. Віруси

Віруси та інше шкідливе ПЗ - універсальна причина багатьох проблем в роботі ОС, в тому числі і чорного екрану Windows 10. Перевірити систему на предмет наявності вірусів можна як в тому ж безпечному режимі, так і завантажившись з антивірусного завантажувального носія. Такі безкоштовні аварійні Live-диски є у багатьох розробників захисного ПЗ, зокрема, у Dr.Web , лабораторії Касперського , Avira , Zillya! Антивірус .

 • Примітка: Наслідком проникнення в систему шкідливого ПО може бути пошкодження важливих системних файлів, і одного лише факту нейтралізації заражених файлів антивірусами може не вистачити для відновлення працездатності Windows. В цьому випадку потрібно вдатися до перевірці і відновленню цілісності системних файлів . Цей же процес для випадків, коли Windows 10 не завантажується, описується в окремій статті .

6. Відкат системи

Якщо перед оновленням до Windows 10 для поточної Windows 7 або 8.1 створювалася точка відновлення або резервна копія (сторонніми або штатними засобами системи), а всі розглянуті вище способи не вирішили проблему з чорним екраном, саме час приступити до відкоту системи. Відкат Windows 10, в тому числі і коли вона не завантажується, в подробицях описується в статтях по відновленню цієї версії системи з образу резервної копії, створеного за допомогою штатного кошти архівації Windows, і з контрольної точки .

7. Скасування оновлення та повернення до попередньої версії Windows

Скасування оновлення та повернення до попередньої версії Windows - по, суті, єдиний спосіб відкотити систему зі збереженням даних на диску С, встановлених і налаштованих програм, якщо немає ні резервної копії, ні точки відновлення, завчасно зроблених напередодні поновлення. Повернувшись до попередньої Windows 7 або 8.1, можна потім по-новому намагатися оновити систему до версії 10. Природно, не забувши перед другою спробою оновлення зробити резервну копію на випадок невдачі і вдруге. Але повернутися до попередньої Windows 7 або 8.1 можна тільки протягом місяця з дня поновлення до Windows 10 і при наявності незайманої папки Windows.old на диску С. Як здійснюється скасування оновлення до Windows 10 штатним функціоналом, описується в цій статті .

 • Примітка: Не рекомендується вдаватися до відміни поновлення до Windows 10 за допомогою сторонніх утиліт.

8. Повернення системи до вихідного стану

Як і процес оновлення може супроводжуватися помилками і збоями, так і зворотний процес скасування поновлення може завершитися невдачею, навіть якщо дотриманий місячний термін для проведення цієї операції і папка Windows.old не видалявся. Якщо скасування поновлення завершилася невдачею, немає ні резервної копії, ні точки відновлення, при цьому питання повернення до попередньої версії Windows варто принципово, ноутбуки можна відновити до заводських налаштувань . У цьому випадку зберігаються на диску (С :) дані, якщо вони представляють цінність, необхідно перемістити на несистемний розділ диска. У незагружаемую Windows 10 це робиться, наприклад, за допомогою згаданого в цієї статті способу . Кожен з них в числі інструментарію містить файловий менеджер.

Якщо мова йде про стаціонарні ПК і ноутбуках без середовища відновлення від виробника, а також якщо є бажання і далі працювати з Windows 10, цю систему можна повернути до дефолтних налаштувань, як якщо б це був процес звичайної переустановлення системи. Цей спосіб у відновлення ноутбуків до заводських налаштувань виграє можливістю автоматичного збереження файлів на диску (С :). Детально про це читаємо в статті про повернення Windows 10 до вихідного стану з збереженням файлів .

2. Windows 10 не завантажується: як потрапити в систему?
Що робити?
Чи можна якось позбутися цього чорного екрану або відкочуватися назад до Windows 7?
Як вирішити проблему з чорним екраном Windows 10?
2. Windows 10 не завантажується: як потрапити в систему?
Що робити, завантажившись в безпечному режимі?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: