Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Де скачати найкращий браузер

На питання "Де?" відповідь проста - тут. Посилання з назвами браузерів в статті ведуть на сторінки з описами, технічними даними та посиланнями, за якими ви можете будь-який вподобаний браузер завантажити безкоштовно безпосередньо з сайту його розробників.

А ось що стосується другої частини в назві статті ... Поняття "найкращий браузер" у кожного користувача означає своє. Адже тут гратимуть роль як особисті пристрасті, так і манери і стиль серфінгу в Інтернеті. А також цілі і завдання, для виконання яких цей браузер і буде використовуватися.

Тому не буду претендувати на роль істини в останній інстанції, а просто представлю на ваш суд невеликий список з найпомітніших на сьогодні представників на ринку браузерів. А також спробую (по можливості коротко) дати їм свою оцінку.

Для тих, хто не зрозумів, повторю ще раз. Все написане носить виключно суб'єктивний характер. Ви можете як прийняти до відома моя думка, так і відкинути його. Це ваше право. Так як юзати обраний браузер доведеться ВАМ, то і вибирати його теж ВАМ. Я ж свій вибір для себе давно вже зробив.

Поїхали.

Перший у списку НЕ тому, що кращий, а просто тому, що для більшості з нас він і став першим браузером Перший у списку НЕ тому, що кращий, а просто тому, що для більшості з нас він і став першим браузером. І саме з його допомогою ми робили перші боязкі кроки у Всесвітній Павутині. Що, втім, не додає йому плюсів.

В принципі, браузер порівняно непоганий. Але ... За ті кілька років, поки Microsoft, покладаючись на своє тотальне домінування на ринку, стояло задом і до своїх користувачів, і до тенденцій розвитку Мережі, дуже багато що змінилося. Інтернет став іншим. І тепер, незважаючи на всі зусилля схаменувся розробників, Internet Explorer безнадійно відстав від своїх головних конкурентів (і навряд чи вже наздожене).

Функціоналом даний браузер не блищить. Для простого серфінгу його цілком вистачає, але не більше того. Швидкість, незважаючи на всі запевнення, теж не на висоті. Крім того, саме Internet Explorer дуже часто обирається мішенню для вірусів / троянів і хакерських атак. Теоретично, його можна привести до більш безпечного виду, але це зажадає певних зусиль і знань. У дефолтних ж вигляді - це один з найбільш вразливих браузерів. Плюс, через максимально тісної інтеграції в систему він схильний і всім уязвимостям ОС. А за давньою "традиції" Microsoft заплатки на свежеобнаруженние проломи в безпеці можна отримати як в перебігу декількох годин, так і НЕ дочекатися протягом декількох РОКІВ.

Крім того, за такою ж давньою "традиції" Internet Explorer плює на все вебстандарти, відображаючи сайти так, як йому захочеться. А так як його ринкова частка впала "нижче плінтуса", то веб-розробники зітхнули з полегшенням - їм більше немає потреби пристроювати в свої сайти всілякі "милиці", щоб їх творіння нормально працювали в IE. Тому ризик наштовхнутися на сайт, який в Internet Explorer нормально НЕ працює, має місце бути.

Загалом, якщо під рукою немає нічого іншого, то зійде і IE. Але не рекомендується. Як говориться в старому жарті: "Internet Explorer потрібен лише для того, щоб завантажити собі нормальний браузер".

Наводжу тут, як приклад одного з численних браузерів, побудованих на движку Internet Explorer і фактично є його надбудовами Наводжу тут, як приклад одного з численних браузерів, побудованих на движку Internet Explorer і фактично є його надбудовами. За часів не настільки давні такі "надбудови" значно розширювали стандартні можливості IE. Тепер же це вже більш схоже на самостійні браузери. Наприклад, Avant Browser, використовуючи движок Internet Explorer, вже впритул наблизив його по функціоналу і "манері поведінки" до одного з основних конкурентів - браузеру Opera. Так що багатьом виразно буде цікаво спробувати.

Починав свою кар'єру як надбудова до IE, але з версії 3 Починав свою "кар'єру" як надбудова до IE, але з версії 3.0 перетворився в повністю самостійний браузер, що працює на потужному, баскому коні й сучасному движку WebKit. Втім, з метою сумісності дозволяє перемикатися на движок Internet Explorer ( "ретро-режим") як вручну, так і автоматично. Функціонал більш ніж вражає - набитий всілякими "булочками" і "фішками" під зав'язку. Плюс, має можливість підключення плагінів для ще більшого розширення можливостей. Має кілька нагород від авторитетних джерел і велику армію прихильників.

Сучасний браузер від Apple Сучасний браузер від Apple. В основі - потужний і легкий двигун WebKit. Тому функціонал цілком на рівні. Інтерфейс і "повадки" цього браузера відшліфовані в кращих традиціях Apple. Тому працювати в ньому зручно і приємно.

АЛЕ ... Як показали всілякі хакерські турніри і "ігрища", з безпекою у Safari не все гаразд. А окремі версії по уразливості "обганяють" навіть Internet Explorer. Але ... Apple - це не Microsoft, і заплатки на виявлені проломи випускаються куди оперативніше.

У підсумку, шанувальникам "корпорації гламуру" - юзати Safari в обов'язковому порядку, іншим - за бажанням. Бо для серйозної роботи можна знайти і трохи краще.

Швидкий і легкий браузер Швидкий і легкий браузер. Чи не перевантажений надмірностями, але все необхідне в повному комплекті. Включаючи вбудований блокувальник реклами, підтримку "мишачих жестів" і призначених для користувача скриптів і стилів, зручний інтерфейс і т.п. Може розширювати свої можливості за рахунок додаткових плагінів.

Проект ще зовсім молодий, але дуже перспективний (у всякому разі, я на це сподіваюся). Загалом, хоча особисто мені для серйозної роботи деяких речей в Midori все ж не вистачало, але браузер залишає лише найприємніші враження.

Як не дивно, незважаючи на назву, чомусь розробляється саме компанією Google Як не дивно, незважаючи на назву, чомусь розробляється саме компанією Google  , Виношує його з відритого проекту Chromium, який дав путівку в життя численному сімейству потужних і швидких браузерів на найсучаснішому движку WebKit , "Виношує" його з відритого проекту Chromium, який дав "путівку в життя" численному сімейству потужних і швидких браузерів на найсучаснішому движку WebKit.

На сьогодні Google Chrome - це один з найбільш "просунутих" браузерів, член "великої трійки" (разом з Opera і Mozilla Firefox - суто моє имхо).

Завантажити безкоштовно браузер від Google ви можете як з нашого порталу, так і безпосередньо від розробника.

Нещодавно він вважався найшвидшим Нещодавно він вважався найшвидшим. Але його головні суперники піднапружились і наздогнали. Тепер однозначно виділити з "великої трійки" найшвидший браузер практично нереально - їх показники відрізняються досить незначно.

Як я вже зазначав, Google Chrome - один з найбільш функціональних браузерів навіть в дефолтной комплектації. А з урахуванням величезної кількості написаних доповнень, його можна підлаштувати під будь-які завдання. Загалом, одні плюси. А також плюс до "плюсів" - тісна інтеграція цього браузера з усіма сервісами від Google, які в Мережі дуже популярні.

Але є і мінуси. Цілих три.

Перший - шалені темпи виходу нових версій, які іноді здорово дратують. Часом не встигаєш докачать одну, а на сайті вже виклали нову. З одного боку, начебто поновлення - це добре, з іншого - нескінченна чехарда з версіями вже грунтовно набридла. Втім, кому як ...

Другий - інтерфейс в стилі мінімалізму. Комусь подобається, а комусь не дуже зручно. Хоча, це справа особистих уподобань і звички.

Третій мінус, і основний. Стеження Google -ом за користувачами свого браузера і збір всілякої інформації про них. Що і як конкретно збирається, перераховувати не буду, кому цікаво - самі знайдуть інформацію, її повно в Мережі. Зауважу лише, що особливого криміналу в цих даних немає, але деяким користувачам буде явно не до смаку така пильна "увагу" до своєї персони.

Питання, втім, цілком можна вирішити. Хто хоче зберегти конфіденційність, але при цьому не бажає відмовлятися від потужного і сучасного браузера, можуть легко знайти йому заміну. Просто читаємо далі.

Відкритий проект, що розробляється за найактивнішої участі Google Відкритий проект, що розробляється за найактивнішої участі Google. По суті, є тестовим майданчиком для Google Chrome, з якої після невеликих доповнень і виходять фінальні релізи браузера від Google. Так що, в принципі, Chromium майже повністю аналогічний своєму "корпоративному побратимові". Відсутні лише модулі для інтеграції з сервісами Google (і стежать модулі теж, природно), та деякі не зовсім відкриті в ліцензійному плані технології в варіанті "з коробки" не присутні (відтворення флеш-роликів, наприклад. Що цілком можна виправити.).

Сумісний майже з усіма розширеннями для Google Chrome і може з успіхом використовуватися, наприклад, в корпоративному середовищі, де потрібно ліцензійна чистота всього застосовуваного софту.

Ще один браузер, що бере початок з проекту Chromium. Основний упор в ньому зроблений на забезпечення безпеки і конфіденційності серфінгу в Інтернеті. Тому все що стежать модулі, якими напханий його "побратим" від Google, в Comodo Dragon відсутні як клас. Також є невеликі відмінності в інтерфейсі.

Величезний плюс Comodo Dragon в тому, що він підтримує більшість доповнень, написаних для Google Chrome. За виключення тих, які на думку розробників з Comodo можуть негативно вплинути на безпечність.

Загалом, сучасно, швидко, функціонально і безпечно.

Ще один браузер на основі Chromium. Раніше називався ChromePlus.

Спочатку розроблявся як повноцінна заміна Google Chrome. Що, загалом-то, у його творців цілком вийшло.

Може все те, що може його "корпоративний побратим", і навіть трохи більше. Наприклад, підтримує жести мишею, має вбудовані менеджер закачувань і блокувальник реклами, дозволяє в разі крайньої необхідності використовувати для відтворення сторінок движок Internet Explorer і т.д. і т.п. Підтримує і більшість доповнень.

Природно, все стежать модулі Google Chrome в CoolNovo повністю вирізані. Так що в наявності дуже навіть вдалий варіант хорошого і сучасного браузера.

Як бонус, для Windows-користувачів є і портативна версія, яка не потребує установки (нагадаю, цей браузер скачати безкоштовно ви можете як з сайту розробника, так і з нашого порталу).

І знову браузер на базі проекту Chromium І знову браузер на базі проекту Chromium. Розробляється німецькими розробниками, незгодними з політикою збору інформації про користувача, що практикується в браузері від пошукового гіганта. В результаті вийшов близький аналог Google Chrome, в якому все стежать модулі повністю вирізані як клас. Ще з відмінностей є вбудований блокувальник реклами. Крім того, в SRWare Iron використовуються найсвіжіші версії двигунів WebKit і V8, тоді як Google Chrome використовує їх останні стабільні релізи (добре це чи погано - вирішуйте самі).

Отже, з браузерами з "стайні" Chromium закінчили, рухаємося далі.

Мабуть, єдиний браузер, який має версії практично для всіх комп'ютерних платформ (включаючи мобільні) Мабуть, єдиний браузер, який має версії практично для всіх комп'ютерних платформ (включаючи мобільні). Дуже популярний в Росії і Європі, але, на жаль, мало відомий за океаном.

Сучасним, швидким і багатофункціональним цей браузер зі Скандинавії був завжди. Залишається він таким і сьогодні, так як проект досить активно розвивається.

Взагалі-то, Opera - це не тільки браузер. Це цілий комплекс програм для роботи в Мережі - на додаток є поштовий клієнт, клієнт BitTorrent, агрегатор RSS, IRC, досить непоганий менеджер закачувань, а також ще купа всіляких "булочок". З недавніх пір Opera ще підтримує і розширення (яких поки не дуже багато, а хороших серед них - ще менше, але час йде ...). Так що його можливостей вистачить усім.

Загалом, рекомендую. Якщо вже і не як основний браузер, то в якості допоміжного Opera приживеться на вашому комп'ютері майже напевно.

Ще один браузер з великої трійки Ще один браузер з "великої трійки". Имхо, звичайно ж, але в умілих руках Mozilla Firefox може стати найпотужнішим на сьогодні і функціональним інструментом для серфінгу у Всесвітній Павутині. Хоча в дефолтних стані він нічим особливим не виділяється. У варіанті "з коробки" це просто браузер. Сучасний, простий, швидкий і зручний ... і все.

Вся сила Mozilla Firefox у величезній кількості додаткових модулів (які тут називаються розширеннями), серед яких чимало вельми і вельми серйозних. Використовуючи потрібні вам розширення, ви можете перетворити вогнелис в унікальний інструмент, заточений виключно під ваші потреби. Висловлюючись образно, з Firefox за допомогою розширень можна зібрати все - "від самоката і спортбайка, до потужного позашляховика, гламурного лімузина, гоночного боліда або важкого танка". Все у ваших руках.

Не знаєте які розширення ставити? Інформації про них повно в Інтернеті. Чуть-чуть про це написано і на нашому порталі - тут , тут і тут . А також тут , тут , тут і ще тут .

Ну а закінчити сьогоднішній огляд я хочу програмним продуктом, який стоїть дещо осібно. Бо його "положення зобов'язує".

Прямий нащадок легендарного пакету Mozilla Suite, спадкоємець славних традицій Прямий нащадок легендарного пакету Mozilla Suite, спадкоємець славних традицій. Хоча за своїм корінням це близький "родич" Mozilla Firefox, все ж SeaMonkey - це не просто браузер. Це ще й потужний поштовий клієнт, візуальний веб-редактор, IRC-клієнт ChatZilla, менеджер закачувань, пакет інструментів для веб-розробника і ще багато чого.

І все це оформлено в одній оболонці і зроблено солідно і серйозно - "по-дорослому".

Так як він близький вогнелис, то підтримує деякі його розширення, а також має досить багато і власних. Хоча і в варіанті "з коробки" функціоналу SeaMonkey більш ніж достатньо.

Все зроблено на совість. І при роботі цей браузер залишає враження дуже серйозного і надійного інструменту.

Дуже непогано буде виглядати в корпоративному середовищі або на персональному комп'ютері серйозного бізнесмена - "солідній людині солідний браузер".

З оглядом, начебто, все. А на закінчення приведу трохи статистики по використанню браузерів в Росії і околицях (за станом на травень 2012 року):

 • 1 місце - Google Chrome (30,21%);
 • 2 місце - Mozilla Firefox (24,51%);
 • 3 місце - Opera (21,04%);
 • 4 місце - Internet Explorer (20,67%);
 • 5 місце - Safari (2,72%).

Інформація базується на даних лічильників StatCounter. Тобто досить надійна. Тільки необхідно відзначити, що під рядком "Google Chrome" проссуміровани дані не тільки про браузер від Google, але і всіх браузерів, що базуються на проекті Chromium. Так як вони мають в Мережі однаковий ідентифікатор.

На цьому все.

Успіхів!

На питання "Де?
Не знаєте які розширення ставити?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: