Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Деякі приховані настройки браузера Google Chrome

 1. 1. Flash
 2. 2. Сполучення клавіш для розширень
 3. 3. Специфічні налаштування розширень
 4. 4. Батьківський контроль
 5. 5. Генератор паролів Chrome
 6. 6. Видалення вмісту вкладок для регулювання використання пам'яті
 7. 7. Показ підказок автозаповнення
 8. 8. Автосохранение веб-сторінок для перегляду їх в офлайн режимі
 9. 9. Відновлення скачування
 10. 10. Material Design

встановивши Google Chrome , Ви змінюєте під свої власні потрібні очевидні настройки. Але спробуйте копнути глибше і подивитися, які приховані настройки ви можете змінити, щоб Chrome став більш зручним.

1. Flash

Це зло. І його треба прибирати. Поки flash не зникла повністю, але, по крайней мере, в Chrome ви можете його вбити, перейшовши в chrome: // plugins / і натиснувши на посилання Відключити під Adobe Flash Player. Ви зможете працювати і без нього, так як багато сайтів тепер використовують HTML5 замість Flash для вставки вмісту.

Хочете мати можливість запускати флеш в кожному конкретному випадку? Замість відключення, як описано вище, спробуйте наступне: відкрийте Налаштування> Показати додаткові налаштування ...> Особисті дані> Налаштування контенту> Модулі та вкажіть Запитувати дозвіл на запуск контенту плагінів.


2. Сполучення клавіш для розширень

Прискорити робочий процес допоможе привласнення для встановлених розширень Chrome гарячих клавіш.

Щоб налаштувати їх, перейдіть в chrome: // extensions (або відкрийте сторінку розширень через іконку налаштувань Chrome на панелі інструментів) і натисніть на Швидкі клавіші в правому нижньому кутку в кінці сторінки Розширення. Відкриється діалогове вікно зі списком усіх активних розширень.

Відкриється діалогове вікно зі списком усіх активних розширень

Вкажіть потрібні кнопки для розширення (поєднання з Alt або Ctrl). Тепер замість натискання на кнопку на панелі інструментів ви можете натиснути клавіші.

3. Специфічні налаштування розширень

Встановивши розширення, ви відразу ж починаєте ним користуватися? Якщо ви відповіли ствердно, то можете втратити деякі можливості налаштувань, які йдуть разом з розширеннями.

Для того, щоб переглянути їх, відкрийте сторінку Розширення і зверніть увагу на Параметри під будь-яким розширенням, натисніть на неї. Ви можете налаштувати розширення на свій розсуд.

Ви можете налаштувати розширення на свій розсуд

4. Батьківський контроль

Якщо вашим комп'ютером користуються діти, ви зможете проконтролювати використання ними браузера шляхом створення контрольованих облікових записів Chrome для них.

Процес створення контрольованого користувача майже такий же, як і створення аккаунта для звичайного користувача: відкрийте Налаштування> Користувачі> Додати користувача ... і виберіть ім'я та зображення для нового користувача. Єдина відмінність в тому, що ви повинні встановити прапорець поруч з Переглядати сайти, відкриті цим користувачем, і контролювати його дії через акаунт .... Ви не побачите цю опцію, поки не ввійдете в свій власний аккаунт Google.

Ви можете управляти цими обліковими записами з будь-якого пристрою, відкривши chrome.com/manage. Якщо у вас є питання про створення та управлінні контрольованих користувачів, відвідайте цю сторінку підтримки Chrome . Зверніть увагу, що контрольовані акаунти знаходяться в бета-версії.

5. Генератор паролів Chrome

Тепер перейдемо до деяких налаштувань, прихованим під chrome: // flags. Ви повинні мати на увазі, що це експериментальні можливості, тому вони можуть працювати не так, як очікувалося. Але якщо вони пройдуть випробування, ви побачите їх в браузері як функції за замовчуванням в майбутніх версіях Chrome.

Кожен раз, коли ви змінюєте налаштування в chrome: // flags, необхідно перезапустити Chrome, щоб зміни вступили в силу. Краще ж перезапустити Chrome тільки один раз після того, як ви підправили все, що хотіли б змінити.

Якщо покладатися на Менеджера паролів у Chrome при вході в будь-яку обліковий запис, прийшов час, щоб зробити речі ще простіше і дозволити Chrome піклуватися про створення паролів замість вас.

Якщо в chrome: // flags активувати Включення створення паролів, в наступний раз на сторінці створення облікового запису ви будете мати можливість використовувати і зберегти випадковий пароль, згенерований Chrome. У теорії, це повинно працювати саме так.

6. Видалення вмісту вкладок для регулювання використання пам'яті

Якщо ви хочете, щоб в Chrome була деяка система для контролю і автоматичного регулювання використання пам'яті, цей параметр для вас. У chrome: // flags включите Видаляти вміст вкладок, і заповненні пам'яті система буде видаляти вміст вкладок. При цьому вони залишаться на відповідній панелі. Щоб завантажити вкладку знову, відкрийте її.

У вас також є можливість видаляти вкладки вручну через chrome: // discards /.

7. Показ підказок автозаповнення

Якщо ви використовуєте функцію автозаповнення при заповненні веб-форми, ви знаєте, як це зручно і заощаджує час. Ви можете зробити цей процес ще більш простим за допомогою підстроювання в chrome: // flags /: включіть Показувати підказки автозаповнення. Функція додає підказки автозаповнення в веб-форми в вигляді тексту-заповнювач.

8. Автосохранение веб-сторінок для перегляду їх в офлайн режимі

Автосохранение веб-сторінок для перегляду їх в офлайн режимі

Зберігання кешованих копій веб-сайтів - зручна річ, і Chrome буде мати таку можливість, якщо включити функцію в chrome: // flags /: Enable Show Saved Copy Button. Виберіть Primary з меню, що випадає і перезапустити Chrome.

Тепер, коли ви спробуєте завантажити веб-сторінку без підключення до Інтернету , Для сторінок, які ви відвідали, крім повідомлення про неможливість підключитися до Інтернету, буде кнопка Show saved copy.

Що потрібно відзначити:

 1. Ви можете вибрати Secondary зі списку. Єдина різниця буде в тому, що ви отримаєте непомітну кнопку Show saved copy замість яскраво-синьою.
 2. Якщо включена функція Включити автозавантаження сторінок, що не завантажених офлайн і / або Автоматично перезавантажувати тільки активні вкладки, ви не побачите кнопки Show saved copy на сторінці. Вона буде оновлюватися автоматично, щоб показати збережену копію.

9. Відновлення скачування

Якщо в chrome: // flags / ви включите Включити функцію відновлення скачування, можна буде відновити перервані завантаження через контекстне меню.

10. Material Design

Material Design - дуже популярний сьогодні. Якщо ви хочете спробувати його в Chrome, увімкніть в chrome: // flags / Включити інтерфейс Material Design для файлів PDF і Включити Material design на сторінці "Завантаження".

Залиште свій коментар!

Додати коментар


Хочете мати можливість запускати флеш в кожному конкретному випадку?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: