Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Директор воронезького регіонального відділення «Мегафона» Олег Залукаев: «Цифровизация в бізнесі - вже не данина моді, а, скоріше, необхідність»

Головна  Ексклюзив  19

Головна Головна  Ексклюзив Ексклюзив

19.12.2018, 18:22 19

Воронеж. 19.12.2018. ABIREG.RU - Ексклюзив - Мобільні оператори - одні з перших вступили в епоху діджіталізаціі, щоб розвивати клієнтські сервіси, розширювати їх спрямованість і вдосконалювати свою бізнес-стратегію. Що саме аграрні і промислові гіганти Воронежа хочуть отримати від телекому, що таке повсюдна цифровизация життя і в чому її плюс для абонентів, а також чи будуть рости швидкості мобільного Інтернету, розповів «Абірегу» директор воронезького «Мегафона» Олег Залукаев.

- Розкажіть про особливості розвитку телекому в нашому регіоні.

- «Мегафон» - це сервісна компанія, а тому наше головне завдання - обслуговування клієнтів. Щоб виконувати свою роботу якісно в В2В-сегменті, ми намагаємося відповідати очікуванням наших клієнтів і вгадувати їхні потреби. Думаю, багато хто погодиться, що Воронежская область вже давно асоціюється з аграрним і промисловим бізнесом - це основний вектор розвитку Центрального Чорнозем'я в цілому. Це не може не впливати на регіональний телекомунікаційний ринок. Тому взаємодія з великими аграріями та промисловцями для нас в пріоритеті. Ми розробляємо для них індивідуальні кейси під ключ. Це і є клієнтоорієнтованість.

Крім того, Воронеж йде по шляху цифровізації міського середовища, що нам імпонує. Ми володіємо розвиненою технічною базою для реалізації рішень на базі IoT, таких, наприклад, як «розумне» освітлення.

- Виходить, ви орієнтовані на великих аграріїв і госкліентов? Що вони хочуть отримати від телекому?

- Не буду приховувати, взаємодія з гігантами бізнесу і держсектором - одна з наших пріоритетних завдань. Вибір лідерів в нашу користь - це індикатор якості та ефективності наших IT-сервісів і послуг. Хмарні, VAS, М2М / IoT-рішення створюють «розумну» систему управління виробництвом. Чому такі продукти користуються популярністю у наших клієнтів? Комунікації між співробітниками і клієнтами, контроль автопарку, утримання офісу, навіть рекламні кампанії - всім цим можна легко керувати за економією і максимальним ефектом за допомогою наших IT-сервісів. Серед популярних B2B-послуг, наприклад, - віртуальна АТС. Її вибирають для створення економною IP-телефонії в офісі «без проводів», адже сервер знаходиться в «хмарі», а тому не потребує дорогих техпідтримки і обслуговування. Для поліпшення сервісу і комунікації з клієнтами вдалим рішенням є безкоштовний номер, що починається на 8 (800). Це гаряча лінія для зростання продажів - клієнти будуть дзвонити самі, вам залишиться тільки підібрати товар під запити.

Зазначу, що бізнес йде від традиційної моделі «ручного» управління виробництвом на користь автоматизації цілого ряду процесів з допомогою IT-технологій - це вектор, який визначає розвиток телекому сьогодні. Підсумок - скорочення витрат за деякими статтями бюджету, зростання клієнтського портфеля і підвищення швидкості виконання завдань з мінімальними ризиками.

- Якщо цифровизация - головний тренд сьогоднішнього дня, тобто чи реалізовані проекти автоматизації бізнесу в регіоні?

- Цифровизация в бізнесі - вже не данина моді, а, скоріше, необхідність. Передові компанії вже давно вибудовують «розумну» систему управління виробництвом, тому в нашій «скарбничці» сотні М2М-кейсів. Чому вони так популярні? М2М - це платформа, яка допомагає налаштувати віддалений контроль за цілою низкою бізнес-процесів онлайн. Наведу приклад. Наш клієнт «ЕкоНіваАгро» встановив більше 1,8 тис. М2М-sim-карт в GPS-трекери, якими обладнаний весь автопарк компанії. Інформація про місцезнаходження транспорту передається на спеціальний сервер. Додам, що стежити за переміщенням техніки просто навіть з мобільного. На основі цих даних менеджмент компанії може скласти робочий графік співробітників, контролювати час відпочинку і бути впевненим в тому, що автомобілі пересуваються, згідно заданому маршруту.

- З трендами в бізнесі зрозуміло: автоматизація плюс економія. А що стосується масового ринку - який вектор визначає розвиток телекому в цьому напрямку?

- Смартфон для наших клієнтів - не просто засіб зв'язку. За допомогою гаджета вони оплачують штрафи, послуги ЖКГ, кредити, здійснюють покупки, вчаться і працюють онлайн. Наша основна задача - створити навколо абонентів комфортну цифрову середу, де дев'ять з 10 завдань вони можуть вирішити за допомогою смартфона. Вже сьогодні наші клієнти можуть оплачувати покупки коштами з рахунку свого мобільного - досить просто замовити банківську карту «Мегафона». Це не просто зручно, але і економічно - на залишок на рахунку можна отримати до 8% річних. Крім того, ми створили платформу «Спеції» для шопінгу з кешбеком до 60% - досить авторизуватися на порталі і здійснювати покупки в мережах-партнерах. У нас є пропозиції на будь-який смак: онлайн-кінотеатр «Мегафон TV», сервер для меломанів «Мегафон Музика», навіть платформа для навчання англійської мови. Ми будуємо свою роботу так, щоб абоненти відчували себе на особливому положенні, тому тішимо їх акціями і бонусами в популярних торгових і розважальних мережах.

- Нові можливості вимагають великий онлайн-активності, а значить, обсягів інтернет-трафіку. Чи варто очікувати зростання цін на послуги мобільного зв'язку?

- Для нас важливо залишатися партнером по життю для абонентів. Тому ми заздалегідь подбали про те, щоб забезпечити нашим клієнтам максимально комфортні умови для інтернет-серфінгу. Влітку цього року ми запустили акцію «Удар по цінах» у Воронежі - вартість на послуги мобільного зв'язку на тарифних планах лінійки «Включайся!» Знизилася майже вдвічі. Крім того, ми запустили безкоштовну опцію «Безлімітний Інтернет» на тарифах «Спілкуйся», «Дивись», «Дивись +», «Преміум». Так, 1 тис. Хвилин і безліміт на «Спілкуйся» коштуватимуть всього 290 рублів на місяць.

- Скажіть, а що стосується якості мережі? Чи будете будувати базові станції далі?

- Розвиток власної інфраструктури - наше основне завдання. Однак сьогодні в глобальній забудові території об'єктами зв'язку немає необхідності - основна частина інфраструктури побудована, тепер потрібно точково запускати базові станції або оптимізувати мережу. Ми регулярно моніторимо потреби наших абонентів за допомогою аналізу «великих даних». Інформація про точках максимальної онлайн-активності наших абонентів і лягає в основу плану будівництва.

На правах реклами


Виходить, ви орієнтовані на великих аграріїв і госкліентов?
Що вони хочуть отримати від телекому?
Чому такі продукти користуються популярністю у наших клієнтів?
Якщо цифровизация - головний тренд сьогоднішнього дня, тобто чи реалізовані проекти автоматизації бізнесу в регіоні?
Чому вони так популярні?
А що стосується масового ринку - який вектор визначає розвиток телекому в цьому напрямку?
Чи варто очікувати зростання цін на послуги мобільного зв'язку?
Скажіть, а що стосується якості мережі?
Чи будете будувати базові станції далі?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: