Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Додаємо підтримку @anywhere від Twitter в WordPress блог

 1. Крок 1: Реєструємося в API
 2. Крок 2. Інтегруємо додаток в блог
 3. Автоматична посилання на імена користувачів Twitter
 4. Автоматична посилання на імена користувачів Twitter з спливаючій карткою
 5. Розумна кнопка «Follow» для Twitter
 6. Вікно публікації твітів на вашому блозі
 7. висновки

Днями Twitter анонсував свою платформу для взаємодії зі сторонніми сайтами, під назвою @anywhere. Ця платформа дозволяє інтегрувати Twitter в ваш сайт, використовуючи всього лише кілька простих рядків JavaScript-коду.

Її застосування дозволить вам отримувати більше твітів, більше трафіку, більше фоловерів, більш активне їх участь, більше користувачів для блогу і глибшу інтеграцію. Погодьтеся, дуже непогано.

Тепер ви отримаєте можливість вставляти спеціальне поле для публікації твітів, що дозволяє користувачам твітити прямо з зі сторінок вашого блогу. Крім того, використання платформи @anywhere дозволяє автоматично додавати до всіх імен користувачів Twitter, знайденим на сторінках вашого блогу, посилання на відповідні Twitter-профілі (наприклад, @Proofsite).

Якщо ви включите опцію спливаючій картки користувача, відвідувачі вашого блогу будуть бачити спливаюче вікно, що містить інформацію про Twitter-користувачі і кнопку Follow (аналог цієї функції можна побачити в web-інтерфейсі Twitter).

І на закуску - є спеціальна форма, що дозволяє відправляти твіти безпосередньо зі сторінки блогу.

На мій погляд, нова платформа буде грати величезну роль в майбутньому, як інструмент популяризації і зростання самого Twitter. У цій статті я продемонструю вам - як додати елементи з нової платформи @anywhere від Twitter на ваш WordPress-блог.

Крок 1: Реєструємося в API

Перед тим як додати підтримку платформи @anywhere для вашого блогу, необхідно зареєструватися в API . Заповнювати дані необхідно ось так, для прикладу:

Після реєстрації ви отримаєте API ключ - Consumer key. Потім необхідно переконатися в тому, що рівень прав виставлений на «Читання» і «Запис», в іншому випадку у користувачів не буде можливості клікнути на кнопку «Follow». В даний момент ця функція працює кілька неправильно з вини самого Twitter, але розробники займаються її усуненням. Але, про всяк випадок, я покажу вам як це зробити:

 1. для початку клікніть на посилання http://twitter.com/oauth ;
 2. на сторінці ви побачите зареєстроване вами додаток;
 3. натиснувши на назві додатка, ви побачите сторінку з детальною інформацією про програму;
 4. на цій же сторінці є кнопка, яка називається «Edit Application Settings»;
 5. натисніть на цю кнопку і перейдіть редагування до розділу «Default Access type»;
 6. змініть положення перемикача на «Read & Write»;
 7. Збережіть зроблені зміни, натиснувши на кнопку «Save».

Крок 2. Інтегруємо додаток в блог

З огляду на той факт, що платформа має досить широким спектром функцій, ми будемо послідовно розглядати кожну з них. Для початку підключення функціоналу, вам необхідно налаштувати виклик основного JavaScript-коду. Twitter рекомендує розмістити цей скрипт у файлі header.php (між тегами <head> і </ head>):

<Script src = "http://platform.twitter.com/anywhere.js?id=YourAPIKey&v=1" type = "text / javascript"> </ script>

Пам'ятайте, що замість слова «YourAPIKey» необхідно вставити ваш власний ключ.

Тепер подивимося на індивідуальні особливості платформи, доступні для для вашого блогу.

Автоматична посилання на імена користувачів Twitter

Ця функція платформи @anywhere від Twitter дозволяє створювати автоматичні посилання на імена користувачів Twitter в записах і коментарях вашого блогу.

Якщо на сторінці або в запису ви згадаєте ім'я Twitter-користувача в такому форматі: @Proofsite, платформа автоматично поставить посилання на обліковий запис в Twitter.

Ця функція дозволить вам економити багато часу при написанні статей і згадки певних Twitter-користувачів. Для того, щоб активувати цю опцію, просто вставте нижченаведений код в заголовок сайту, після основного Javascript-коду.

<Script type = "text / javascript"> twttr.anywhere (onAnywhereLoad); function onAnywhereLoad (twitter) {twitter.linkifyUsers (); }; </ Script>

Приклад роботи функції можна побачити прямо в цій статті:

Функція позволяетавтоматіческі проставити посилання на імена користувачів Twitter, виключаючи посилання, скрипти, фрейми, текстові області, теги заголовків і інші кнопки.

Автоматична посилання на імена користувачів Twitter з спливаючій карткою

Ця опція платформи @anywhere від Twitter дозволить вам автоматично вставляти посилання на всі знайдені на сторінці профілі користувачів в Twitter, а крім того - виводить підказку при наведенні курсору миші на посилання.

Тобто, тепер, коли відвідувач вашого блогу підведе курсор миші до імені користувача Twitter (наприклад, @Proofsite), він побачить ось таку підказку:

Тобто, тепер, коли відвідувач вашого блогу підведе курсор миші до імені користувача Twitter (наприклад, @Proofsite), він побачить ось таку підказку:

Якщо він клацне на кнопці «Follow», він зможе безпосередньо зафоловив вас прямо зі сторінки вашого блогу. А натискання на посилання «more» - дозволить йому подивитися детальну інформацію про вашому профілі в Twitter.

Для того, щоб активувати цю функцію, просто вставте нижченаведений код в файл header.php, відразу після основного JavaScript-коду.

<Script type = "text / javascript"> twttr.anywhere (onAnywhereLoad); function onAnywhereLoad (twitter) {twitter.hovercards (); }; </ Script>

Розумна кнопка «Follow» для Twitter

Розумна кнопка платформи @anywhere дозволить користувачам фолловить вас прямо зі сторінок вашого блогу. Ви можете розмістити кнопку в запису або де вам буде зручно.

Ось живий приклад цієї кнопки, спробуйте: [insert-html-here 1]

Для того, щоб активувати цю функцію, по-перше вставте нижченаведений код в файл header.php, відразу після основного JavaScript-коду.

<Script type = "text / javascript"> twttr.anywhere (onAnywhereLoad); function onAnywhereLoad (twitter) {twitter ( '# follow-Proofsite'). followButton ( "Proofsite"); }; </ Script>

І по-друге, вставте ось такий тег div там, де ви хочете відобразити цю кнопку:

<Div id = "follow-Proofsite"> </ div>

Не забудьте поміняти «Proofsite» на ваше ім'я користувача в Twitter.

Вікно публікації твітів на вашому блозі

За допомогою платформи @anywhere від Twitter, ви можете також створити спеціальне поле, використовуючи який користувачі отримають можливість відправляти твіти безпосередньо з вашого блогу, навіть не відкриваючи сторінку самого Twitter.

Для того, щоб активувати цю функцію, по-перше - вставте нижченаведений код в файл header.php, відразу після основного JavaScript-коду.

<Script type = "text / javascript"> twttr.anywhere (onAnywhereLoad); function onAnywhereLoad (twitter) {twitter ( "# custom-tweetbox"). tweetBox ({label: "Ваш твіт:", defaultContent: "RT @proofsite Як додати підтримку @anywhere від Twitter в WordPress | Proofsite: ваш cайт повинен продавати! http://bit.ly/andSn2;) ", height: 50, width: 250,}); }; </ Script>

де:

 • label - заголовок форми;
 • defaultContent - інформація, яка розміщується у формі за замовчуванням, відразу при завантаженні;
 • height - висота форми в пікселях;
 • width - ширина форми в пікселях.

І по-друге, вставте ось такий тег div там, де ви хочете відобразити це поле:

<Div id = "custom-tweetbox"> </ div>

Ось живий приклад роботи форми, спробуйте:

[Insert-html-here 2]

висновки

У репозиторії WordPress є кілька плагінів, які дозволяють додавати для WordPress-блога такі речі як спливаюча картка Twitter-користувача або автоматичне проставлення посилань на профілі Twitter. Ви можете використовувати ці плагіни, якщо хочете, але установка функцій настільки проста, що ви легко можете зробити все самі, без використання плагінів.

Якщо вам сподобалася ця стаття, будь ласка, скористайтеся новим функціоналом і ретвітніте її, а також не забудьте зафоловив мене в Twitter - @Proofsite.

У статті використані матеріали сайту wpbeginner .

Команда SEO-фахівців агентства інтернет-реклами «ІДЕАЛ», базуючись на багаторічному досвіді і сучасних технологіях, забезпечить просування сайту і висновок в лідери пошукових систем в найкоротші терміни.

команда SEO-фахівців, базуючись на багаторічному досвіді і сучасних технологіях, забезпечить просування і розкручування сайту, і висновок в лідери пошукових систем в найкоротші терміни.

Js?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: