Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

EaseUS Data Recovery Wizard for Mac - рятівне відновлення видалених файлів на Mac (огляд)

Напевно кожен з нас хоч раз в житті так видаляв по чистій випадковості важливі файли. Почуття, яке приходить після усвідомлення того, що документ або навіть ціла папка безповоротно видалена, складно описати - в ньому зібрані різні емоції: страх, обурення, паніка. Але панікувати не варто - озброївшись утилітою EaseUS Data Recovery Wizard for Mac ви з легкістю відновите видалені файли на своєму Mac, навіть якщо вилучені вони були вже давно.

Незважаючи на те що для Mac існує велика кількість утиліт для відновлення видалених файлів, знайти хороший засіб надзвичайно складно. Під «хорошим» засобом мається на увазі такий додаток, яке дійсно здатне відновлювати видалені файли, навіть ті, які були вирушили «на той світ» вже давно і при цьому має зрозумілий інтерфейс. Обидва цих основних критерії EaseUS Data Recovery Wizard for Mac дотримується.

За допомогою EaseUS Data Recovery Wizard for Mac можна відновлювати найрізноманітніші файли починаючи від зображень закінчуючи архівами. При цьому після відновлення файли не є битими - з ними можна продовжувати працювати, зробивши від гріха подалі пару резервних копій.

Крім безпосередньо віддалених файлів, EaseUS Data Recovery Wizard for Mac повертає до життя і додатки, з усіма супутніми їм директоріями. У нашому тестуванні, при використанні звичайного (швидкого) методу сканування, нам вдалося відновити як віддалені колись з різних папок файли, так і три додатки. Разом з одним (відеоконвертер WinX HD Video Converter ) Відновилися і створені за допомогою програми ролики.

Ще більш ефективніше виконувати глибоке сканування, яке буде вам просто необхідно, якщо видалені потрібні файли були давно Ще більш ефективніше виконувати глибоке сканування, яке буде вам просто необхідно, якщо видалені потрібні файли були давно. І ось тут EaseUS Data Recovery Wizard for Mac розкриває себе по повній. Додаток знаходить навіть ті файли, що були вилучені кілька місяців тому і, що найголовніше, всі вони залишаються в цілості й схоронності, повністю готові для подальшого використання. Тут, правда, варто зробити застереження.

Кожен випадок є індивідуальним. Якщо ви після видалення важливих файлів продовжували дуже активно користуватися комп'ютером, записуючи на його внутрішню пам'ять нові файли, то велика ймовірність, що віддалені документи, які ви сподіваєтеся відновити просто виявилися перезаписані. Від них на диску може залишитися якась частина або зовсім нічого не залишитися - в такому випадку не допоможе з відновленням жодна інша утиліта.

Якщо ж місце видалених файлів залишалося незайнятим, то EaseUS Data Recovery Wizard for Mac легко виявить їх і запропонує зберегти в безпечне місце Якщо ж місце видалених файлів залишалося незайнятим, то EaseUS Data Recovery Wizard for Mac легко виявить їх і запропонує зберегти в безпечне місце. Під час нашого тестування все пройшло більш ніж вдало - швидке сканування виявило цілий гігабайт віддалених файлів (деякі з них були вилучені ще в минулому році), які успішно були відновлені в тому ж вигляді, в якому і віддалялися. Що ж стосується глибокого сканування, то EaseUS Data Recovery Wizard for Mac повозившись близько 30 хвилин знайшов цілих чотири гігабайти віддалених файлів - неймовірний показник, особливо з огляду на, що з робочого Mac документи або файли видаляються не так часто.

Ще одній класній функцією EaseUS Data Recovery Wizard for Mac є можливість сканування переносних носіїв. У додатку просто потрібно вибрати областю сканування потрібну флешку і запустити процес пошуку віддалених файлів. Що примітно, свою ефективність при роботі з переносними носіями EaseUS Data Recovery Wizard for Mac не втрачає.

Але не тільки дивовижні можливості EaseUS Data Recovery Wizard for Mac з відновлення видалених файлів вражають Але не тільки дивовижні можливості EaseUS Data Recovery Wizard for Mac з відновлення видалених файлів вражають. Не менш радує інтерфейс програми, а точніше, його простота і зручність.

Як тільки ви запускаєте EaseUS Data Recovery Wizard for Mac, додаток відразу ж, без будь-яких зайвих вступних вікон, надає доступ до переліку типів файлів, які потрібно відновити. І це надзвичайно зручно, особливо, якщо вам потрібно відновити не аби що, а конкретний альбом з фотографіями, документ або пісні. Відзначивши галочками потрібні типи файлів, ви зможете значно прискорити процес сканування, що важливо для глибокого пошуку, виконуватися який може досить тривалий час.

Далі вам необхідно вибрати диск, на якому буде проводитись пошук видалених файлів Далі вам необхідно вибрати диск, на якому буде проводитись пошук видалених файлів. Все дуже просто і зрозуміло - в списку вказані всі підключені до Mac диски і їх розмір, потрібно тільки натиснути і натиснути заповітну кнопку Scan.

Саме ж приємне - це пошукова видача EaseUS Data Recovery Wizard for Mac. Виявлені файли розподіляються по папках, з яких вони були вилучені. Потрібно відновити додаток? Звертайтеся в папку Applications і шукайте віддалене засіб там. Щось було видалено з бібліотеки? Папка Users покаже пройшло чи відновлення успішно і т.д. У структурі дерева заплутатися не вийде, до того ж вона дає можливість відзначити відразу кілька папок для відновлення - вкрай зручно.

Збереження врятованих файлів відбувається після натискання кнопки Export Збереження врятованих файлів відбувається після натискання кнопки Export. Вам залишається тільки вибрати директорію, в яку ви хочете зберегти відновлені файли і дочекатися закінчення експорту.

З огляду на всі переваги EaseUS Data Recovery Wizard for Mac від утиліти варто очікувати великий ціни. Так воно і є, однак, для знайомства з додатком, а заодно і для відновлення потрібних файлів, цілком підійде безкоштовна пробна версія. З її допомогою можна відновити не більше 2 ГБ файлів - інших обмежень у пробної версії немає.

Посилання на завантаження EaseUS Data Recovery Wizard for Mac:

Теж цікаво:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , Telegram і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті EaseUS Data Recovery Wizard for Mac - рятівне відновлення видалених файлів на Mac (огляд)

Потрібно відновити додаток?
Щось було видалено з бібліотеки?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: