Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Ефективний дизайн групи ВКонтакте - поради практика

 1. З чого почати роботу над дизайном?
 2. Важливі елементи в дизайні груп Вконтакте
 3. Аватар
 4. Мініатюра
 5. Обкладинка
 6. Меню
 7. банер

Кілька порад, як зробити дизайн групи Вконтакте ефективним. Дізнайтеся принципи правильного оформлення елементів комерційного спільноти, щоб воно стало стабільним джерелом прибутку для вашого бізнесу.

Ви навчитеся правильно ставити завдання на розробку дизайну групи Вконтакте перед своїми співробітниками або фрілансерами. Чи зможете контролювати процес роботи і оцінювати кінцевий результат не тільки з естетичної точки зору, але і з урахуванням здатності створеного оформлення конвертувати відвідувачів в клієнтів.

З чого почати роботу над дизайном?

Починайте розробляти дизайн групи Вконтакте з визначення цільової аудиторії, виявлення їх бажань і потреб. У вас повинні бути чіткі уявлення про те, кому і як ви будете продавати певний товар або послугу.

Вивчіть своїх конкурентів. Цілком логічно, що конкуренти вже пройшли етап пошуку цільової аудиторії. Вам необхідно проаналізувати їх сайти і групи в соціальних мережах. Це допоможе визначити аудиторію, на яку орієнтовані тексти на сайтах ваших конкурентів.

Виявити слабкі і сильні сторони вашої пропозиції в порівнянні з представленими на ринку. Випишіть 3-5 переваг, якими володіє ваш бізнес. Це можуть бути: безкоштовна доставка, гарантія 5 років, досвідчені фахівці, широкий асортимент і т.д.

Складіть ваше торгова пропозиція, спираючись на дослідження цільової аудиторії та майданчиків конкурентів. Це заголовок аватара або обкладинки групи Вконтакте. Він грає величезну роль в ухваленні рішення про необхідність подальшого вивчення контенту спільноти. Ваша пропозиція має чітко визначати тематику, бути простим і зрозумілим будь-якому відвідувачу. При його складанні думайте про вигоді клієнта, а не про товар.

Люди не хочуть купувати товар / послугу - вони хочуть отримати рішення їх проблем.

Все це підготовчі етапи, які обов'язково необхідно пройти перед початком роботи над дизайном групи Вконтакте. Саме вони визначають контент, який потрібно розмістити на дизайн-макеті.

Важливі елементи в дизайні груп Вконтакте

З контентом визначилися, тепер пора дізнатися рекомендації з оформлення елементів групи. Розберемо тільки найнеобхідніші: аватар і мініатюру, обкладинку, банер для закріпленого поста і меню.

Аватар

Додайте на ньому свою торговельну пропозицію, щоб провокувати відвідувачів на вчинення цільового дії
Додайте на ньому свою торговельну пропозицію, щоб провокувати відвідувачів на вчинення цільового дії. Крім цього, на аватарі повинна знаходитися контактна інформація, за якою з Вами можна зв'язатися, зображення товару або тематична ілюстрація для послуг.

Використовуйте тільки якісні зображення і забудьте про кліпарти з безкоштовних фотостоков. Пошук картинок для ефективного дизайну групи Вконтакте потрібно виробляти на сайтах pinterest.com, freepik.com, flaticon.com або в крайньому випадку google.ru. Але краще підбирати зображення на платних фотостоках. Пошукові запити вводите тільки англійською мовою. Якщо відчуваєте труднощі з англійською, то сміливо використовуйте Гугл перекладач.

приймаючи рішення замовити оформлення групи Вконтакте у нас, ви можете бути впевнені в якості використовуваних зображень. Ми чітко виконуємо рекомендації, про які пишемо.

Мініатюра

Це важливий елемент в дизайні будь-якої групи Вконтакте. Вона виконує одну дуже важливу функцію - приваблює відвідувачів з внутрішнього пошуку Вконтакте.

Як мініатюри використовується весь аватар або певна область на ньому розміром не менше 200 × 200 пікселів. Розробляючи дизайн аватара, обов'язково враховуйте цей момент.

Якщо у вашій компанії є фірмовий логотип, то кращим рішенням буде використовувати його на мініатюрі. Це допоможе просуванню вашого бренду і позитивно позначиться на запам'ятовування.

Обкладинка

Найпопулярніший елемент дизайну групи Вконтакте. І пов'язана така популярність з розміром і положенням обкладинки: вона займає всю доступну ширину сторінки і знаходиться в самому верху.
Найпопулярніший елемент дизайну групи Вконтакте
Раніше ми вже розглядали питання, як зробити обкладинку для групи Вконтакте і по посиланню можна скачати наш шаблон. Враховуйте тільки той момент, що на обкладинці можна розмістити все ту ж інформацію, що і на аватарі, але місця для цього надається набагато більше.

На окрему увагу заслуговує динамічна обкладинка для групи Вконтакте . Це потужний інструмент для підвищення ефективності співтовариства і підвищення зацікавленості відвідувачів. Читайте докладну статтю по посиланню вище.
На окрему увагу заслуговує  динамічна обкладинка для групи Вконтакте

Меню

Цей елемент не можна назвати обов'язковим, особливо для нової спільноти. На перших порах цілком можна обійтися і без меню. Необхідно стежити за реакцією аудиторії на ваше торгова пропозиція. І вже виходячи з ситуації, що склалася приймати рішення про необхідність створення меню в групі Вконтакте.

Однак, меню допомагає структурувати знаходиться в співтоваристві інформацію. Найчастіше на головній сторінці розповідається про товар / послугу і збираються посилання на важливі обговорення: відгуки, умови оплати, способи доставки, фізичну адресу (якщо є) і т.д. Все, що може зацікавити відвідувача, є в одному місці.

Виходить, що це прекрасна можливість зробити перебування відвідувача в групі більш зручним. А якщо гостю зручно і комфортно, то він починає ставитися до вашого бізнесу лояльно і переймається довірою по відношенню до вас.

Дизайн групи Вконтакте працює ефективніше при наявності продуманого меню.

банер

Банер для закріпленого поста зазвичай використовується в якості входу в меню групи. Але його цілком ефективно можна використовувати навіть якщо у вас немає меню.

Припустимо, на вашому сайті проходить якась акція. Ви можете зробити банер, вказавши на ньому основні вигоди від цієї акції. Далі ви прикріплюєте цю картинку до посту і додаєте посилання на цільову сторінку сайту. Пост закріплюєте вгорі стіни.

Цим ви отримали потік потенційних клієнтів в свій бізнес. А сила і рівень конверсії цього потоку залежить від того, які обрані способи просування групи Вконтакте.

Інший приклад: у вас немає сайту, є тільки група. В ідеалі весь потік відвідувачів потрібно залишити в групі і максимально можливий відсоток аудиторії перевести в розряд клієнтів.

Для підвищення конверсії можна придумати якусь додаткову цінність для всіх нових передплатників. Не важливо, що це буде: перше заняття безкоштовно, чашка кави в подарунок, PDF-книга або серія навчальних уроків, купон або промо-код на першу покупку, захист манікюру безкоштовно, безкоштовна доставка і так далі.

Все це створює додатковий стимул для того, щоб стати саме вашим клієнтом. Ваша пропозиція стає більш вигідним на тлі всіх інших пропозицій. Вам потрібно тільки якомога якісніше оформити думку, що ви любите своїх клієнтів і хочете зробити їх життя простіше.

Підбір вигідною додаткової цінності і її упаковка в якості банера підвищують ефективність всього дизайну групи Вконтакте.

Ми розглянули основні елементи, які повинні бути оформлені в комерційному співтоваристві. Але на цьому їх список не закінчується. Для окремих випадків доведеться оформляти альбоми з фотографіями, вітрину товарів, оформляти кожен публікується пост і ретельно працювати над контентом.

В умовах сильної конкуренції доведеться вичавлювати максимум з можливостей дизайну групи Вконтакте. Якщо ви раніше не стикалися з оформленням спільнот, то за допомогою вигідніше звернутися до дизайнера. При правильному підході це інвестиція швидко окупиться збільшенням продажів, залученням відвідувачів в життя спільноти і підвищенням довіри до вашого бізнесу.

Мабуть ви твердо зацікавлені поліпшити дизайн своєї групи Вконтакте, якщо дочитали до цього моменту. Значить пора дізнатися наші ціни і приклади оформлення груп Вконтакте .

А щоб вам було легше прийняти вірне рішення, ми даруємо 500 рулів на оформлення меню кожному перейшов за вказаним URL. Для отримання знижки просто вкажіть код HWC1817-500- menu при відправці заявки.

З чого почати роботу над дизайном?
З чого почати роботу над дизайном?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: