Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

економічні Індикатори

 1. Що таке економічний показник?
 2. Види економічних індикаторів
 3. Приклади економічних індикаторів
 4. Важливість економічного календаря
 5. Як користуватися економічними індикаторами
 6. Робота з економічними індикаторами

Що таке економічний показник

Що таке економічний показник?

Економічні індикатори являють собою статистичні дані про економіку тієї чи іншої країни. Ці відомості допомагають встановити, в якому стані перебуває економіка і що її чекає в майбутньому. Нижче ми докладніше зупинимося на різних видах економічних індикаторів, а також розповімо, де їх шукати і як ними користуватися.

Час виходу економічних індикаторів відомо заздалегідь. Крім даних, сюди також входять різні коментарі і заяви високопоставлених осіб в сфері економіки і фінансів. Індикаторів існує дуже багато, і вони розрізняються за цільовою аудиторією, ефекту, що чиниться на фінансові ринки, і, зрозуміло, країні або регіону, де ці індикатори виходять (за цією ознакою найважливішими групами є індикатори США, європейські та азіатські індикатори). Відомості про дати та часу виходу індикаторів містяться в нашому економічному календарі .

Види економічних індикаторів

Різні індикатори виходять з різною частотою: щодня, щомісяця або щокварталу. Перед виходом актуальних даних формується прогноз, на підставі якого трейдери приймають рішення про укладення тих чи інших угод. Таким чином, індикатор впливає на ринок двічі: спочатку при виході, а потім після порівняння реальної цифри з прогнозом. Різниця між очікуваннями і актуальним значенням може викликати досить сильну реакцію ринку.

Нижче перераховані деякі види економічних індикаторів:

 • Рівень безробіття
 • Процентні ставки
 • Число дозволів на будівництво нових житлових будинків
 • Відсоткова ставка ФРС
 • Зміна валового внутрішнього продукту (ВВП)
 • Рівень доходу фізичних осіб та рівень заробітної плати
 • Індекс споживчих цін і рівень інфляції
 • сила валюти
 • доходи підприємств
 • Торговий баланс

Кожен індикатор впливає на ринок по-своєму. Так, більше число дозволів на будівництво нових житлових будинків призведе до створення нових робочих місць, що, в свою чергу, знизить рівень безробіття і збільшить купівельну спроможність населення, а це в кінцевому підсумку зміцнить національну валюту.

Приклади економічних індикаторів

Яскравим прикладом індикатора, який надає значний вплив на фінансові ринки, є звіт про зайнятість у несільськогосподарському секторі, який публікується Бюро статистики праці США. В даному звіті містяться відомості про зміну числа робочих місць в порівнянні з попереднім місяцем, при цьому дані сільськогосподарського сектора (близько 20%) не враховується. Збільшення числа робочих місць, як правило, свідчить про те, що ринок росте, в результаті чого зростає і долар. Таким чином, передбачивши зростання робочих місць до публікації звіту і уклавши угоду на покупку, трейдер в результаті може отримати прибуток. Зниження числа робочих місць, відповідно, буде означати уповільнення темпів економічного зростання, що призведе до падіння долара. При цьому, незалежно від результату, прогнози по зайнятості та самі дані можуть викликати коливання курсів і інших активів, а не тільки долара.

Мабуть, найважливішим індикатором в Єврозоні є рішення по процентній ставці Європейського Центробанку (ЄЦБ). Підвищення ставки як захід боротьби з інфляцією зазвичай розглядається як позитивне явище для євро, і, відповідно, при таких новинах європейська валюта буде рости. Якщо ж ЄЦБ залишить ставку без змін або, тим більше, знизить її, то можливим сценарієм буде вхід євро в спадний тренд. Тут також важливо відзначити, що при збігу фактичного рішення ЄЦБ з прогнозом великого ефекту на ринку не буде, тоді як якщо прогноз і реальні дані розійдуться, реакція ринку може виявитися досить сильною.

Індекс купівельної спроможності Caixin є важливим індикатором для китайської економіки, що відображає ситуацію в секторі виробництва, особливо в невеликих компаніях і компаніях середнього розміру. При зниженні даного індексу на ринках зароджується побоювання щодо того, що компанії можуть скорочувати штат і знижувати обсяги виробництва, що не дуже добре позначається на економіці країни.

Існує маса інших економічних індикаторів, які відображають зростання ринку, співвідношення попиту і пропозиції та інші фактори, що впливають на певні ринки і активи.

Важливість економічного календаря

Економічний календар зі своєчасними оновленнями є одним з ключів до успіху на фінансовому ринку. У календарі представлені всі важливі події і новини, що впливають на ринок в цілому і економіку окремих країн. Календар допоможе відповісти на питання про те, які дії робляться на ринку і чому, а також допоможе трейдеру спрогнозувати значення індикатора на основі попередніх і поточних значень. Вихід важливих економічних даних (звіт про зайнятість, ВВП і т.д.) часто надає відмінну можливість заробити.

Як користуватися економічними індикаторами

Для того щоб звернути дані індикаторів в свою користь, потрібно грамотний аналіз ринку. Одні задовольняються поверховим вивченням інформації, інші проводять більш глибокий аналіз, однак в тому чи іншому випадку індикатор може виявитися корисним інструментом. Трейдер, перш за все, дивиться в економічний календар і напередодні якогось важливого події (наприклад, виходу даних по співвідношенню попиту і пропозиції) робить відповідні висновки. Далі на основі цих висновків трейдер вибирає найбільш підходящий актив для торгівлі та укладає угоду на продаж або на покупку. Якщо розрахунок трейдера виявиться вірним, в результаті цієї угоди він отримає прибуток.

Щоб зробити вірні висновки щодо того чи іншого індикатора, потрібні знання в області відповідних ринків, а також знання загального інформаційного фону, який може вплинути на індикатор. Тільки володіючи всією повнотою таких знань, можна прийняти зважене рішення.

Робота з економічними індикаторами

Будь-трейдер, будь то початківець або професіонал, постійно вивчає економічний календар, в якому містяться всі дані за індикаторами. Відстежуючи потрібні йому індикатори, трейдер робить відповідні висновки за власними операціями і поступово збільшує прибуток.

Почати працювати з економічними індикаторами можна тут .

Що таке економічний показник?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: