Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Екс-глава РЖД Якунін запросив Бі-бі-сі в свою "маленьку комору для шуб"

 1. Про Володимира Путіна
 2. Про кібератаки і виборах в США
 3. Про Навального і шубохраніліще
 4. Про будинок сина за 5 млн фунтів

Media playback is unsupported on your device

Володимир Якунін - про британське громадянство сина і своєї коморі для шуб

Російський опозиціонер Олексій Навальний не так впливовий, щоб створити комусь проблеми, заявив в інтерв'ю Бі-бі-сі колишній глава Російських залізниць Володимир Якунін.

Так він прокоментував припущення про те, що справжньою причиною його відставки стала серія публікацій Фонду по боротьбі з корупцією Навального, в якій висувалися звинувачення на адресу Якуніна в корумпованості.

Влітку 2013 року Навальний повідомив про наявність у Володимира Якуніна великої кількості об'єктів нерухомості преміум-класу. Він стверджував, що Якунін є фактичним власником величезної бізнес-імперії, яку контролює за допомогою складної схеми офшорних компаній.

Незадовго до цього в російських ЗМІ з'явилася інформація, що Якунін володіє маєтком вартістю майже 100 млн доларів в Підмосков'ї, поруч з яким незаконно обгороджені ділянку лісу і річка. В інтернеті також активно обговорювалася тема гігантського шубохраніліща, яке нібито перебувало тоді в будинку голови РЖД.

В інтерв'ю ведучому програми Бі-бі-сі HARDtalk Стівену Сакуру Володимир Якунін назвав шубохраніліще "маленької коморою для шуб", а також заявив, що його син купив будинок у Лондоні вартістю 5 млн фунтів, взявши кредит.

Російська служба Бі-бі-сі публікує уривки з інтерв'ю, яке вийде в ефірі телеканалу BBC World News 19 червня в 6:30, 11:30, 17:30 і 22:30 за московським часом.

Про Володимира Путіна

Бі-Бі-Сі: Протягом багатьох років ви були близьким соратником і радником президента Росії Володимира Путіна. В цілому, якщо подивитися на вплив Володимира Путіна, чи вірите ви в те, що він веде Росію в правильному напрямку?

Володимир Якунін: Якщо чесно, я ніколи не вважав себе радником Путіна. Я займався своїм бізнесом, я був главою компанії, це правда, але я ніколи не був ні радником [Путіна], ні прем'єр-міністром, ні президентом. Що стосується вашого питання, згідно з соціологічними опитуваннями, люди в Росії вірять, що його правління націлене на розвиток Росії.

Бі-Бі-Сі: Цікаво, що ви згадали соцопитування, рейтинги Путіна були дуже високими протягом тривалого часу - 70-80%. Але давайте подивимося на факти. Він демонструє грубу військову силу на Близькому Сході і сусідній Україні, що призвело до ізоляції Росії, міжнародним санкціям - за вторгнення до Криму. Можна також згадати про економіку, темпи зростання якої сповільнилися, і економічний розвиток країни, яке по суті зупинилося. Мало хто світові лідери зможуть триматися за рахунок таких результатів.

В.Я .: Все пізнається в порівнянні. Американський президент демонструє неймовірну військову силу, і немає нічого особливого в тому, що це робить російський президент.

Бі-Бі-Сі: Ви добре знаєте, що рішення вторгнутися і анексувати Крим викликало велику стурбованість у світі і призвело до санкцій, і ви самі в 2014 році були названі довіреною особою Володимира Путіна і стали об'єктом американських економічних санкцій.

В.Я .: Чи не росіяни і не росіяни війська влаштували державний переворот в Киеве, не російські політики були на Майдані. Там були європейські та американські політики. Чи можете ви уявити, що тут, в Лондоні, член російського парламенту стоїть на чолі протесту? Це неможливо.

Про кібератаки і виборах в США

Бі-бі-сі: Росія здійснює цілий ряд прихованих заходів, застосовує силу в кіберпросторі, м'яку силу по всьому світу - іноді через ЗМІ, іноді через менш публічні канали. З огляду на, що Володимир Путін виглядає повним рішучості відігравати важливу роль - в американських, французьких або німецьких виборах, східноєвропейській політиці - наскільки великі амбіції цієї людини?

В.Я .: Людина, яка хоч щось розуміє в інформації, військовій справі і інші подібні речі, ніколи б не повірив, що у всього цього величезного масиву подій може бути одне джерело, і цим джерелом є Росія.

Бі-Бі-Сі: Тобто ви заперечуєте всі докази, абсолютно недвозначні заяви колишнього директора ФБР Джеймса Комі, що Росія втручалася в президентські вибори в США, здійснювала хакерські атаки на Демократичну партію і таким чином була ключовим гравцем в цій кампанії, підсумком якої стала перемога Дональда Трампа?

В.Я .: Я не бачив жодного переконливого доказу. Чому я повинен вірити колишньому главі ФБР, що у нього є якісь докази? Чому вони не були представлені широкій публіці? Я вважаю, що тут все набагато складніше, і на Заході є багато шанованих експертів, які висувають сумніви в цих твердженнях, тому що іноді набагато легше покласти відповідальність за свої помилки на когось іншого.

Бі-Бі-Сі: Проте, все йде не так, як хотілося б. Ваша ідея в тому, щоб представляти Росію в іншому світлі на Заході, але є сприйняття в США і по всьому світу - розвідслужби, поліція і звичайні люди. Я можу процитувати, якщо хочете, як Ангела Меркель і шеф німецької розвідки говорять, що немає ніяких сумнівів в тому, що Росія намагається впливати на вибори в Німеччині.

В.Я .: Росіяни не прослуховували її телефон, чому це її не турбувало? Це були не росіяни. Розвиток комп'ютерних технологій - неймовірно важлива і цінна річ в сучасному світі, але все не так просто.

Про Навального і шубохраніліще

Бі-Бі-Сі: Проблема в Росії полягає в тому, що відкрите невдоволення владою є питанням якщо не життя і смерті, то вже точно свободи або тюремного ув'язнення. [Олексію] Навальному - я з ним розмовляв недавно - постійно влаштовують якісь проблеми з законом, зараз йому знову загрожують притягнуті за вуха звинувачення, які можуть йому завадити участі в президентській кампанії 2018 року, як він того хоче. Я був в його офісі - там постійно йдуть обшуки. Я кілька разів брав інтерв'ю у Гаррі Каспарова - він каже, що не може жити в Росії, тому що йому там небезпечно. Ось якою є реальність в Росії, яку ви захищаєте.

В.Я .: Знаєте, нічого не можу сказати, наприклад, про особисті відчуття пана Каспарова. Але що я можу сказати [про Навальний] - він нічого не розповідав про свою спробу стати мером Москви: як це відбувалося, хто його підтримував? Він вільна людина. Він прилітає сюди, він зустрічається з вами. Але жоден режим не любить своїх опонентів.

Бі-Бі-Сі: Він показав розкішний маєток, яке ви купили в Підмосков'ї за багато мільйонів рублів.

В.Я .: Так.

Бі-Бі-Сі: Він опублікував зображення - я їх бачив - там детально показані і вдома, і окремо стоять нежитлові приміщення, і тенісний корт, і ще ... Це правда, що там всередині є спеціальна кімната, де ви зберігаєте свої шуби?

В.Я .: Слухайте, це анекдот, просто вигадка. Коли ви опинитеся в Москві ...

Бі-Бі-Сі: Але маєток-то ваше?

В.Я .: Я запрошую вас в цей маєток, щоб показати вам цю маленьку комору для шуб. Ви там не знайдете якихось особливих хутра. Може бути, якісь шуби з Сибіру - і так далі, і так далі.

Image caption Володимира Якуніна називали одним з найближчих осіб з оточення Володимира Путіна

Про будинок сина за 5 млн фунтів

Бі-Бі-Сі: У 2015 році ви втратили посаду глави РЖД.

В.Я .: Я пішов у відставку, краще сказати.

Бі-Бі-Сі: Там все складно. Дехто в Росії вважає, що Путін вирішив ...

В.Я .: Нехай вважають.

Бі-Бі-Сі: Чи добре. Але причина, по якій ви - можливо - стали представляти проблему, полягає в тому, що деяка інформація стала надбанням громадськості. І може бути, до цього доклав руку і Олексій Навальний. Стало ясно, що ваш син ...

В.Я .: О ні, не треба робити з нього героя! Він не настільки, знаєте, впливовий, щоб таким чином створити проблеми кому б то не було.

Бі-Бі-Сі: Давайте повернемося до теми. Ваш власний син живе в Лондоні, в дуже дорогому будинку, а крім того, отримав британське громадянство.

В.Я .: Що ви називаєте "дуже дорогим домом"?

Бі-Бі-Сі: Вартістю в про багато мільйонів фунтів.

В.Я .: Ні-ні, скільки саме? Ви знаєте цю суму?

Бі-Бі-Сі: Здається, він коштував майже п'ять мільйонів фунтів.

В.Я .: І це величезна сума грошей.

Бі-Бі-Сі: Так.

В.Я .: Дуже велика сума.

Бі-Бі-Сі: Звичайно.

В.Я .: Так, при тому, що куплений він був, знаєте, з урахуванням якихось кредитів і все таке ... Це якось сильно відрізняється від того, як тут живуть інші люди?

Бі-Бі-Сі: Це, мабуть, сильно відрізняється від того, як тут живе більшість людей. Але питання навіть не про імперію нерухомості, він про британський паспорт. Російська влада сьогодні постійно говорять про те, як Захід налаштований проти Росії, як Захід намагається нашкодити Росії і зруйнувати її. А в Росії людям показали, як ваш власний син отримує британське громадянство. І для росіян - можливо, навіть для Володимира Путіна - це поставило вас в таке становище, що він більше не хотів, щоб вас з ним асоціювали.

В.Я .: Ні. Ви знаєте, я ніколи не приховував, що мій син живе тут. І через особливості місцевих правил, згідно із законом, він отримав паспорт - про що я в належному порядку повідомив російську владу. А крім того, ви не маєте рації, кажучи, що всі росіяни вважають, що "поганий Захід хоче нашкодити Росії" і так далі ...

Бі-Бі-Сі: Чи не такий сигнал вони отримують з Кремля?

В.Я .: Ні, я так не думаю.

В цілому, якщо подивитися на вплив Володимира Путіна, чи вірите ви в те, що він веде Росію в правильному напрямку?
Чи можете ви уявити, що тут, в Лондоні, член російського парламенту стоїть на чолі протесту?
Чому я повинен вірити колишньому главі ФБР, що у нього є якісь докази?
Чому вони не були представлені широкій публіці?
Росіяни не прослуховували її телефон, чому це її не турбувало?
Але що я можу сказати [про Навальний] - він нічого не розповідав про свою спробу стати мером Москви: як це відбувалося, хто його підтримував?
Це правда, що там всередині є спеціальна кімната, де ви зберігаєте свої шуби?
Що ви називаєте "дуже дорогим домом"?
Ні-ні, скільки саме?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: