Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Експорт та імпорт віртуальної машини Hyper-V

 1. Розглянуті питання:
 2. 1. Експорт віртуальної машини
 3. 2. Експорт знімка віртуальної машини
 4. 3. Надійність формату експорту Hyper-V
 5. 4. Імпорт віртуальної машини

Механізм експорту-імпорту в гіпервізора Hyper-V призначений для переміщення віртуальних машин з одного комп'ютера або сервера на інший

Механізм експорту-імпорту в гіпервізора Hyper-V призначений для переміщення віртуальних машин з одного комп'ютера або сервера на інший. Експорт - це, по суті, копіювання віртуальної машини з повним збереженням її конфігурації. При експорті копіюється віртуальний жорсткий диск, налаштування обладнання, збережений момент роботи гостьової ОС, створені контрольні точки (Снапшоти).

Механізм експорту-імпорту Hyper-V також можна використовувати для створення на тому ж сервері або на тому ж комп'ютері віртуальної машини-клона для тестування і взаємодії з віртуальною машиною-оригіналом. Машина-клон може отримати інший ID (ідентифікатор), інший внутрішній IP-адреса в мережі Hyper-V, внаслідок чого, по суті, не буде нічим відрізнятися від віртуальних машин, створених з нуля.

Нижче розглянемо процес експорту-імпорту віртуальної машини на прикладі Hyper-V , Що входить до складу Windows 10, детальніше.

Розглянуті питання:

 1. Експорт віртуальної машини
 2. Експорт знімка віртуальної машини
 3. Надійність формату експорту Hyper-V
 4. Імпорт віртуальної машини

1. Експорт віртуальної машини

Одним з переваг нової версії Hyper-V, що увійшла до складу Windows Server 2012 R2, клієнтських систем Windows 8.1 і 10, є здатність здійснювати деякі ресурсомісткі завдання, зокрема, експорт на льоту, в процесі роботи віртуальної машини, без її зупинки, навіть без припинення. Експорт здійснюється у фоновому режимі, він проходить не швидко, оскільки задіює невелику кількість системних ресурсів, залишаючи користувачеві можливість працювати з віртуальною машиною далі.

Як здійснюється експорт віртуальної машини? Вибираємо в диспетчері Hyper-V потрібну віртуальну машину, викликаємо контекстне меню. Нам потрібна команда «Експорт».

Нам потрібна команда «Експорт»

Далі використовуємо кнопку огляду і вказуємо шлях зберігання файлів експорту. Тиснемо «Експорт».

Тиснемо «Експорт»

2. Експорт знімка віртуальної машини

Ще одна відносно нова функція Hyper-V, якої не було в старих серверних версіях Windows - можливість експорту окремої контрольної точки, тобто, віртуальної машини в стані на момент створення цієї контрольної точки. Раніше гипервизор Microsoft передбачав тільки експорт-імпорт всієї віртуальної машини. І в разі, якщо потрібно було стан якоїсь окремої контрольної точки, доводилося експортувати віртуальну машину з усіма її контрольними точками, а після імпорту робити відкат до потрібної. Зараз Hyper-V дозволяє експортувати кожну окрему контрольну точку. Експортувавши окремий снапшот, його можна потім імпортувати як нову віртуальну машину, зокрема, зі своїм унікальним ідентифікатором на тому ж сервері або комп'ютері.

Щоб здійснити експорт віртуальної машини з контрольної точки, вибираємо в диспетчері Hyper-V і машину, і контрольну точку. На останній викликаємо контекстне меню і вибираємо «Експорт».

На останній викликаємо контекстне меню і вибираємо «Експорт»

3. Надійність формату експорту Hyper-V

Експорт віртуальної машини Hyper-V здійснюється не в який-небудь окремий стислий формат файлу, куди поміщаються і віртуальний жорсткий диск, і файли конфігурації, і збережений стан гостьовий ОС, як, наприклад, це пропонується механізмом експорту-імпорту в програмі VirtualBox. У випадку з віртуальними машинами VirtualBox експорт-імпорт можливий за участю посередника - файлу формату OVA. При пошкодженні цього файлу імпорт віртуальної машини VirtualBox може не відбутися. А ось у випадку з Hyper-V експорт віртуальної машини означає повне копіювання віртуального жорсткого диска в вихідному його форматі - VHDX (або VHD).

Таким чином, якщо інші дані експорту ушкодяться, віртуальну машину все одно можна буде відтворити. Потрібно буде засобами Hyper-V створити нову віртуальну машину, використавши існуючий файл VHDX (VHD).

4. Імпорт віртуальної машини

Експортовану віртуальну машину в подальшому можна імпортувати в сумісної версії Hyper-V в складі серверних редакцій Windows і клієнтських Windows 8.1 і 10.

Для імпорту віртуальної машини вибираємо відповідну функцію в диспетчері Hyper-V.

Для імпорту віртуальної машини вибираємо відповідну функцію в диспетчері Hyper-V

Тиснемо «Далі» на екрані запрошення майстра.

Тиснемо «Далі» на екрані запрошення майстра

У наступному вікні використовуємо кнопку огляду і вказуємо шлях до папки з експортованої віртуальною машиною. Тиснемо «Далі».

Тиснемо «Далі»

Вибираємо потрібну віртуальну машину, якщо в зазначеній папці їх кілька. Тиснемо «Далі».

Тиснемо «Далі»

Потім потрібно зробити вибір, як буде імпортована віртуальна машина. Якщо така перенесена з іншого сервера або комп'ютера, можна використовувати перший тип імпорту, який передбачає її реєстрацію за допомогою оригінального ідентифікатора. Цей варіант реєструє віртуальну машину в тій же папці, де зберігаються файли її експорту, отже, не буде витрачено час на копіювання файлів.

Другий тип імпорту також підійде для випадків перенесення віртуальної машини з іншого сервера або комп'ютера, але при його використанні експортовані файли будуть перенесені в зазначену папку. Ідентифікатор віртуальної машини при цьому залишиться тим самим.

Якщо віртуальна машина переміщається в рамках одного сервера або комп'ютера, слід використовувати третій тип імпорту, який передбачає генерування нового ідентифікатора. Адже на одному фізичному комп'ютері не може бути віртуальних машин Hyper-V з однаковим ідентифікатором.

У нашому випадку має місце бути копіювання віртуальної машини, це третій тип імпорту. Тиснемо «Далі».

Шлях зберігання файлів конфігурації, контрольних точок та інших даних, що імпортується віртуальної машини, вказаний Hyper-V за замовчуванням, можна змінити. Необхідно встановити галочку зміни місця зберігання і вручну вказати потрібні шляху.

У нашому випадку просто допишемо в дорозі (через слеш) створення окремої папки «Копія». Тиснемо «Далі».

Цей же шлях вкажемо і для файлу VHDX, щоб все знаходилося в одному місці. Тиснемо «Далі».

Завершальний етап майстра - зведення даних імпорту. Тиснемо «Готово».

Тепер в нашому випадку в диспетчері Hyper-V є дві однакові віртуальні машини. Вони з різними ідентифікаторами, але у них одне і те ж назву. Змінимо назву тільки що імпортованої віртуальної машини.

Все - процес імпорту здійснено. Імпортовану віртуальну машину можна запускати і тестувати.

Імпортовану віртуальну машину можна запускати і тестувати

Як здійснюється експорт віртуальної машини?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: